Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 56 άτομα (5 μέλη και 51 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Βόλτα Κυριακή βράδυ μετα της 8
Ωραιος ,  :sunglasses: αν και αργοπορημενος
Προσωπική αποψη.Δέν θέλω να πως περισσότερα γιατι μερικες γυναίκες γουστραουν κάποιους αντρες περισσότερο και το αντίστροφο.....

Αυτο ενοειτε , ας μην αναλωνομαστε συνεχεια στα ιδια  :rolleyes:
διαβασα μερικα πολυ αστεια σχολια τελευταια αλλα δεν ειχα χρονο να τα σχολιασω
τεςπα καλυτερα
Αντε καλα γαμισια  :zfuck:


Γεια σας συμπολεμιστές. Επιστροφή Παπαζιτς στο φόρουμ λοιπόν. Έχω χαθεί το τελευταίο διάστημα επειδή με έχει καλέσει η Μητέρα πατρίδα να την υπηρετήσω κι έτσι καταλαβαίνετε.. Υπηρετώ Αθήνα και έχω βρει την υγεια μου στις εξόδους. Με ένα πενηντάρι βγαίνω και κάνω και 3 πετυχημένες καταθέσεις καμιά φορά εκεί που στη φτωχωμάνα μας έκανα μιάμιση που λέει ο λόγος. Από τιμές τι λέει η Σαλόνικα επειδή δε πρόλαβα να διαβάσω πολλά πράματα και να πληροφορηθώ. Τα ίδια? Από υπηρεσίες και δυναμικό? Έχουμε νέες κοπέλες που να αξίζουν? Από τώρα σκέφτομαι το πόσο δυσκολο θα μου φανεί να ξαναπροσαρμοστώ στα δεδομένα της πόλης μας όταν τελιώσει η θητεία μου εκεί και η μπουρδελοζωή που κάνω. Από Αθηναίες ποιες θέλετε με μεταγραφή στην Σαλόνικα? Να πάω να τις πω 2 κουβέντες μπας και τις ψήσω αν είναι  :dancing:. Άντε καλά να περνάτε μάγκες :grouphug:

Αλτ τις ει ?
Ρε κωλοψαρο φανταρο σε πηραν ... που σ εχουν ? στο Βιετναμ ?  :think:
Κατσε εκει καλα εισαι , :sunglasses: εδω τα ιδια , οβερ



  Γαμω το ποδι μου το σπασμενο και με φτειαξατε πρωι πρωι!!!Σιγα σιγα ρεεεεεεεε  μην την ψοφισετε μεχρι να βγω μια βολτα!!! χαχαχαχαχαχ

Περαστικα αδερφε ... βρες τροπο να πας ομως γιατι θα την κατσιασουν αυτοι
δε ξες τι ρεμαλια ειναι  :grin:
 

Συνημμένα

  • Screen 00787.jpg
    Screen 00787.jpg
    29,3 KB · Εμφανίσεις: 51

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Είχα γαμήσει πριν από κανένα μήνα και βάλε  περίπου μία Οντρη Ουγγαρέζα στην Μαντζάρου 1Α . Αυτή ρε παίδες έκανε κάτι τσιμπούκια για σεμινάρια. Μιλάμε για πίπα με όσκαρ. Μόνο κεφάλι. Να μην τελειώνει ποτέ. Και σαν να μην έφτασε μόνο αυτό είχε και μία κωλοτρυπίδα σφιχτή που έμπαινα σιγά σιγά και γκάριζε και μου έλεγε σιγά μπες πιο σιγά έχω καιρό να το κάνω από εκεί… μιλάμε όνειρο ….όχι σαν τις Αντριάνες τεράστιες σαν 2ευρο.
Όποτε την σκέφτομαι καυλώνω
Αλλά τελευταία φορά που πέρασα από εκεί μου είπαν ότι σταμάτησε! Ξέρετε που μπορούμε να την βρούμε….
gl τα φώτα σου…

Μαντζαρου 1,  Μαντζαρου 10 και Α Γεωργου 16 , το ιδιο συνδικατο , οπως λεμε ΕΟΚ και ΝΑΤΟ
αν δεν εφυγε καπου εκει θα ειναι ...
 

Sonia26

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2011
Μηνύματα
758
Like
0
Πόντοι
6
Μαντζαρου 1,  Μαντζαρου 10 και Α Γεωργου 16 , το ιδιο συνδικατο , οπως λεμε ΕΟΚ και ΝΑΤΟ
αν δεν εφυγε καπου εκει θα ειναι ...
thanks...
Δεν είναι εκεί αλλά Α Γεωργου 16 υπάρχει μία Νατάσα που κάνει εξίσου καλή πίπα... :think:

όποτε παω βγαίνει ένα μικρό σκυλάκι αν είναι αυτή που λέω...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
thanks...
Δεν είναι εκεί αλλά Α Γεωργου 16 υπάρχει μία Νατάσα που κάνει εξίσου καλή πίπα... :think:

Σεσημασμενη πιπατζου , γνωστη και ως τσαρινα
η Οντρε , Οντρυ , μετα την Αποκαλυψη του Καραμαν για ενοχο παραλθον της μαλλον κρυβεται

 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Μαντζάρου 1Α : milf Κάρμεν σε κόκκινο σύνολο, δυνατό κομμάτι και ωραία περιποίηση (ακολουθεί κριτική). Θα δουλεύει σερί μέχρι τις 02.00 τα ξημερώματα. Ξεκινάει από 30ευρώ. Al Pacino λάβε θέση...

Στοχευμένη κατάθεση πριν από λίγο και από μένα στην κυρία, πράγματι πολύ δύναμη το μωρό και πολύ επιτυχημένη η όλη συνεύρεση. Θα ακολουθήσει λεπτομερής και αναλυτική πανηγυρική κριτική. :rockon:

Υ.Γ. Δε κάνει για τον Al το μωρό, βάζει διαχωριστικές γραμμές, που εγώ μπορεί να τις βρήκα λογικές και να έκανα ένα βήμα πίσω, αλλά μην νομίζεται ότι κάνουν όλες για όλους μας. Τώρα αν θελήσει ο Al να πετάξει ένα 50αρικο γιατί μπορεί να τον κάνει κλικ, αυτό είναι αλλουνού παπά ευαγγέλιο. :) :) :)
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Στοχευμένη κατάθεση πριν από λίγο και από μένα στην κυρία, πράγματι πολύ δύναμη το μωρό και πολύ επιτυχημένη η όλη συνεύρεση. Θα ακολουθήσει λεπτομερής και αναλυτική πανηγυρική κριτική. :rockon:

Να τος παλι  :cheesy: ρε κατουρα και λιγο .. πωωω τι ειναι αυτος ρε ?  :P
Τι ειχε σημερα ? κανα φορτηγακι ηταν μπρστα σου και μεχρι να φυγει ανεβηκες τις σκαλες ?  :cheesy: :cheesy: :cheesy:


:birdman: :birdman: :birdman:
 

Sonia26

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2011
Μηνύματα
758
Like
0
Πόντοι
6
Σεσημασμενη πιπατζου , γνωστη και ως τσαρινα
η Οντρε , Οντρυ , μετα την Αποκαλυψη του Καραμαν για ενοχο παραλθον της μαλλον κρυβεται


Πρωην πορνοσταρ ε?
Ετσι εξηγείτε τώρα η πίπα...το μουνί της μπορεί να ήταν ξεχειλωμένο αλλά το κουλούρι της το βρήκα σε πολύ αρίστη κατάσταση..... :2funny:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Να τος παλι  :cheesy: ρε κατουρα και λιγο .. πωωω τι ειναι αυτος ρε ?  :P
Τι ειχε σημερα ? κανα φορτηγακι ηταν μπρστα σου και μεχρι να φυγει ανεβηκες τις σκαλες ?  :cheesy: :cheesy: :cheesy:


:birdman: :birdman: :birdman:
:tooth: :tooth: :tooth:

Για να είμαι ειλικρινής δεν τόχα στο πρόγραμμα  για σήμερα, βέβαια την είχα σταμπάρει την συγκεκριμένη στην βόλτα της περασμένης Τετάρτης, αλλά σήμερα ήμουν σχετικά ξεκούραστος έχοντας μία εύκολη μέρα στη δουλειά, ήμουν και σε καλή κατάσταση, ε και λέω δεν πας σήμερα να τον ρίξεις, και μου βγήκε σε πολύ καλό, το μωρό ήταν δυναμίτης, πολύ καλή, Αυθεντική Αρχοντογυναίκα.

Για την Ιστορία, αυτή ήταν η πρώτη  φορά που επισκεπτόμουν το συγκεκριμένο κατάστημα. :sunglasses:
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
Γεια σου και σένα Jo. Βλέπω άρχησες τη δίαιτα του μπουρδελιάρη. Άντε καλή συνέχεια-καλοκαίρι πλησιάζει
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.118
Κριτικές
27
Like
1.458
Πόντοι
1.720
Στοχευμένη κατάθεση πριν από λίγο και από μένα στην κυρία, πράγματι πολύ δύναμη το μωρό και πολύ επιτυχημένη η όλη συνεύρεση. Θα ακολουθήσει λεπτομερής και αναλυτική πανηγυρική κριτική. :rockon:

Υ.Γ. Δε κάνει για τον Al το μωρό, βάζει διαχωριστικές γραμμές, που εγώ μπορεί να τις βρήκα λογικές και να έκανα ένα βήμα πίσω, αλλά μην νομίζεται ότι κάνουν όλες για όλους μας. Τώρα αν θελήσει ο Al να πετάξει ένα 50αρικο γιατί μπορεί να τον κάνει κλικ, αυτό είναι αλλουνού παπά ευαγγέλιο. :) :) :)

κι εγω την πηρα σημερα. 3/3 το φορουμ  :P. Νταξει πολυ καλη στα βασικα. Και δεν εδειξε να βιαζεται. Ελπιζα να εχει λιγο μεγαλυτερο βυζι βεβαια. Αλλα κωλαρα σκετη κωλαση. Τελειο σχημα και σφιχτη καλογυμνασμενη. Το προσωπο της με καυλωνε πολυ. 40 πατημενα σιγουρα ειναι. Μιλφαρα κανονικη! Δυστυχως δε μπορεσα να κρατηθω οσο ηθελα γιατι ειχα κανα 20ημερο να γαμησω. Καλη θα τη χαρακτηριζα αλλα μαλλον δε θα παω δευτερη φορα. Εχω καλομαθει με @@γλυψιματα και μερικα ακομη ψιλοεξτριμ που αρβηθηκε κατηγορηματικα...οποτε επιστροφη στα στανταρακια απο εδω και μπρος. Για την ακριβεια με κοβω να πηγαινω αποκλειστικα σε Εμμα απο εδω και στο εξης :pipa2:

Αν και θελω να δοκιμασω και νατασσα τσαρινα,Λιλλη και Τουμπανιεθ. Πηγα απο νατασσα σημερα αλλα το εκανε καστανο το μαλλι της.Θελω να τη γαμησω με ξανθο :sunglasses:

 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
κι εγω την πηρα σημερα. 3/3 το φορουμ  :P. Νταξει πολυ καλη στα βασικα. Και δεν εδειξε να βιαζεται. Ελπιζα να εχει λιγο μεγαλυτερο βυζι βεβαια. Αλλα κωλαρα σκετη κωλαση. Τελειο σχημα και σφιχτη καλογυμνασμενη. Το προσωπο της με καυλωνε πολυ. 40 πατημενα σιγουρα ειναι. Μιλφαρα κανονικη! Δυστυχως δε μπορεσα να κρατηθω οσο ηθελα γιατι ειχα κανα 20ημερο να γαμησω. Καλη θα τη χαρακτηριζα αλλα μαλλον δε θα παω δευτερη φορα. Εχω καλομαθει με @@γλυψιματα και μερικα ακομη ψιλοεξτριμ που αρβηθηκε κατηγορηματικα...οποτε επιστροφη στα στανταρακια απο εδω και μπρος. Για την ακριβεια με κοβω να πηγαινω αποκλειστικα σε Εμμα απο εδω και στο εξης :pipa2:

Αν και θελω να δοκιμασω και νατασσα τσαρινα,Λιλλη και Τουμπανιεθ. Πηγα απο νατασσα σημερα αλλα το εκανε καστανο το μαλλι της.Θελω να τη γαμησω με ξανθο :sunglasses:

Δεν είναι τόσο, 33 είναι τσεκαρισμένο, εγώ πάντως την έκανα και μικρότερη, καθότι γυμνασμένη αρκετά. Εντύπωση με έκανε τη στιγμή που αποχωρούσα από το κατάστημα την βλέπω φάτσα κάρτα να με κοιτάει τυλιγμένη στο μπουρνούζι της, με έστειλε και κάνα διό αεράτα φιλάκια, θέλω να πω δεν κρύβεται στα ενδότερα του διαμερίσματος, στο επικοινωνιακό το έχει πάντως πολύ. Όσο για τα άλλα δεν είναι για extreme καταστάσεις και για αυτό δεν κάνει για τον pacino, το είπα και παραπάνω. Η Έμμα είναι άλλη ιστορία την έχω δοκιμάσει και εγώ και τελείως διαφορετική κοπέλα από την Κάρμεν. Στη ζωή όμως χρειάζεται ποικιλία. :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
Ευχαριστο ακουγεται το 80ρι αλλα  Βαρδαρης και Τζακουζια ... δε ξερω κατα ποσο ταιριαζουν ...
γιατι το λες αυτο τζο, τι εχει ο βαρδαρης? ενταξει μπορει καμια φορα που κανεις τζακουσι διπλα σου να κολυμπαει και κανενας αρουραιος σιγα το πραγμα  :2funny:
Τελικα θα ζησει ο Βαρδαρης ? μαθαμε τιποτα ?  :think: στην εντατικη τον εχουνε θα φανει στην πορεια  ;)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Είχα γαμήσει πριν από κανένα μήνα και βάλε  περίπου μία Οντρη Ουγγαρέζα στην Μαντζάρου 1Α . Αυτή ρε παίδες έκανε κάτι τσιμπούκια για σεμινάρια. Μιλάμε για πίπα με όσκαρ. Μόνο κεφάλι. Να μην τελειώνει ποτέ. Και σαν να μην έφτασε μόνο αυτό είχε και μία κωλοτρυπίδα σφιχτή που έμπαινα σιγά σιγά και γκάριζε και μου έλεγε σιγά μπες πιο σιγά έχω καιρό να το κάνω από εκεί… μιλάμε όνειρο ….όχι σαν τις Αντριάνες τεράστιες σαν 2ευρο.
Όποτε την σκέφτομαι καυλώνω
Αλλά τελευταία φορά που πέρασα από εκεί μου είπαν ότι σταμάτησε! Ξέρετε που μπορούμε να την βρούμε….
gl τα φώτα σου…
λες να ξαναγυρισε αλεξανδρουπολη;καπου εκει εμφανιζοταν παλια
 

adonis_22145

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2012
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Στην Κατεχάκη στην αρχή επισκεύτηκα την Εμμανουέλα τρελό μωρό με κουβεντούλα στο κρεβάτι και άριστο τσιμπουκάκη με τρελό γλύψιμο και ρούφηγμα τις μπάλες μιλάμε όλα τα λεφτά. Απο πάνω τρομερή με ανέβασμα απλό και δυνατό τελείωμα ειδικά στα 4 την ώρα που τελείωνα φώναζε και ερχόταν προς τα πίσω δυνατά.
Σφικτό πεντακάθαρη με τα αρώματα της.
Την βάζω άριστα 20΄΄΄  και θα ξανά πήγαινα άνετα.
Όσο για τα κιλά έγινε μούναρος.  
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Βόλτα σήμερα και κατάληξη στη Λάουρα Σαπφούς 8.
Συνεύρεση 3 λεπτά.
Πολλές φορές είχα ακούσει κάποιους που δε τελειώνουν και φεύγουν έτσι και γελούσα.Έλεγα και μαλάκω να είναι η άλλη πλήρωσα θα χύσω.
Μπαίνω με πιάνει το πουτσο και έλα και θα περάσουμε τέλεια. Πολλές φορές μου το χε κάνει και έφευγα. Σήμερα λέω αντε να μπω να γευτώ τις βυζάρες της. Τη λέω με 25 είμαστ ΟΚ;. Έλα μωρό μου μου λέει.
Έρχεται τα τυπικά κάνει κρύο και παπαριές και πάω να την χαιδέψω. Όχι ξάπλωσε. βάζει κατευθείαν την κάλτσα. Αρχίζει πίπα 3 μέτρα μακρυά μου. Απότομα με χτυπάει το γόνατο με κοιτάει με άγριο βλέμμα και λέει κατέβασέ το δε με βολεύει. Με βολεύει εμένα όμως και με κοιτάει άγρια και μου λέει κατέβασε το μη τα πάρω. Πάρτα λέω. πετάγετε και ξαπλώνει έλα γάμα με λεεί σιγά μη σου πάρω και δέκα λεπτά πίπα. Με τη πούτσα εντελώς ξενερωμένη. Δε σε γαμάω λέω γιατι ξενέρωσα. Γαμα με λέει μη τα πάρω και γίνει της πουτάνας λέει. Είσαι ξενερώτη λέω. και βγάζω το προφυλακτικό. Δε μου το χουν κάνει ποτέ αυτό λέει. ΚΑι μένα λέω φύγε λέω τώρα. Και άρχισε να βρίζει και μπήκε στον διπλανό. Βγαίνω και τα άκουσε η τσατσά για τα καλά. Μου έλεγε συγνώμη. Τι να τη κάνω τη συγνώμη πέταξα τα λεφτά μου λέω δε γαμιέστε ούτε απο έξω δε θα ξαναπατήσω.
Η κοπέλα είναι πολύ μαλακισμένο.
Πήγα μετά Σαπφούς 20.  Άντρεα μου είπε συννενόηση μπουζούκι αλλά η κοπέλα πρόθυμη με 25 που έδωσα γυμνό τσιμπούκι και ευχάριστη αλλά άπειρη είχα και τα νεύρα μου από δίπλα και ήταν όλα μέτρια.
Τι να πω δε ξέρω αν και σε άλλους η Λάουρα έκανε τα ίδια. Από εμφάνιση είμαι μια χαρά γυμνασμένος πλυμένος με αρώματα πήγα.
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
ΈΜΜΑ και δεν είμαι καλάααααααααααααααααααααααααααααααα.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Βόλτα σήμερα και κατάληξη στη Λάουρα Σαπφούς 8.
Συνεύρεση 3 λεπτά.
Πολλές φορές είχα ακούσει κάποιους που δε τελειώνουν και φεύγουν έτσι και γελούσα.Έλεγα και μαλάκω να είναι η άλλη πλήρωσα θα χύσω.
Μπαίνω με πιάνει το πουτσο και έλα και θα περάσουμε τέλεια. Πολλές φορές μου το χε κάνει και έφευγα. Σήμερα λέω αντε να μπω να γευτώ τις βυζάρες της. Τη λέω με 25 είμαστ ΟΚ;. Έλα μωρό μου μου λέει.
Έρχεται τα τυπικά κάνει κρύο και παπαριές και πάω να την χαιδέψω. Όχι ξάπλωσε. βάζει κατευθείαν την κάλτσα. Αρχίζει πίπα 3 μέτρα μακρυά μου. Απότομα με χτυπάει το γόνατο με κοιτάει με άγριο βλέμμα και λέει κατέβασέ το δε με βολεύει. Με βολεύει εμένα όμως και με κοιτάει άγρια και μου λέει κατέβασε το μη τα πάρω. Πάρτα λέω. πετάγετε και ξαπλώνει έλα γάμα με λεεί σιγά μη σου πάρω και δέκα λεπτά πίπα. Με τη πούτσα εντελώς ξενερωμένη. Δε σε γαμάω λέω γιατι ξενέρωσα. Γαμα με λέει μη τα πάρω και γίνει της πουτάνας λέει. Είσαι ξενερώτη λέω. και βγάζω το προφυλακτικό. Δε μου το χουν κάνει ποτέ αυτό λέει. ΚΑι μένα λέω φύγε λέω τώρα. Και άρχισε να βρίζει και μπήκε στον διπλανό. Βγαίνω και τα άκουσε η τσατσά για τα καλά. Μου έλεγε συγνώμη. Τι να τη κάνω τη συγνώμη πέταξα τα λεφτά μου λέω δε γαμιέστε ούτε απο έξω δε θα ξαναπατήσω.
Η κοπέλα είναι πολύ μαλακισμένο.
καλα ρε συ....τωρα μ'εκνευριζεις :huh: :huh:...Δε διαβαζεις κριτικες al pacino? :knuppel: :knuppel:

η κοπελα ειναι για τις κλωτσιες εντελως.ΟΥΣΤ ΚΑΡΙΟΛΑ την ειχα γραψει...και η πλακα ειναι οτι οι τσατσαδες την ξερουν τι καριολα ειναι και συνεχιζει και δουλευει ακομα
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
καλα ρε συ....τωρα μ'εκνευριζεις :huh: :huh:...Δε διαβαζεις κριτικες al pacino? :knuppel: :knuppel:

η κοπελα ειναι για τις κλωτσιες εντελως.ΟΥΣΤ ΚΑΡΙΟΛΑ την ειχα γραψει...και η πλακα ειναι οτι οι τσατσαδες την ξερουν τι καριολα ειναι και συνεχιζει και δουλευει ακομα

Θυμόμουν ρε φίλε. Αλλά είπα να πάω κόντρα στο ρεύμα τόσες φορές με παρακαλούσε να μπω και την έφτυνα. Είπα να δώσω μια ευκαιρία στη παλιο μαλακισμένη.
Ναι οι τσατσάδες δε ξέρουν γιατί κάνει τσαμπουκά μέσα και έξω το παίζει κοριτσάκι.
 

baby-cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2011
Μηνύματα
682
Κριτικές
58
Like
287
Πόντοι
366
Βόλτα σήμερα και κατάληξη στη Λάουρα Σαπφούς 8.
Συνεύρεση 3 λεπτά.
Πολλές φορές είχα ακούσει κάποιους που δε τελειώνουν και φεύγουν έτσι και γελούσα.Έλεγα και μαλάκω να είναι η άλλη πλήρωσα θα χύσω.
Μπαίνω με πιάνει το πουτσο και έλα και θα περάσουμε τέλεια. Πολλές φορές μου το χε κάνει και έφευγα. Σήμερα λέω αντε να μπω να γευτώ τις βυζάρες της. Τη λέω με 25 είμαστ ΟΚ;. Έλα μωρό μου μου λέει.
Έρχεται τα τυπικά κάνει κρύο και παπαριές και πάω να την χαιδέψω. Όχι ξάπλωσε. βάζει κατευθείαν την κάλτσα. Αρχίζει πίπα 3 μέτρα μακρυά μου. Απότομα με χτυπάει το γόνατο με κοιτάει με άγριο βλέμμα και λέει κατέβασέ το δε με βολεύει. Με βολεύει εμένα όμως και με κοιτάει άγρια και μου λέει κατέβασε το μη τα πάρω. Πάρτα λέω. πετάγετε και ξαπλώνει έλα γάμα με λεεί σιγά μη σου πάρω και δέκα λεπτά πίπα. Με τη πούτσα εντελώς ξενερωμένη. Δε σε γαμάω λέω γιατι ξενέρωσα. Γαμα με λέει μη τα πάρω και γίνει της πουτάνας λέει. Είσαι ξενερώτη λέω. και βγάζω το προφυλακτικό. Δε μου το χουν κάνει ποτέ αυτό λέει. ΚΑι μένα λέω φύγε λέω τώρα. Και άρχισε να βρίζει και μπήκε στον διπλανό. Βγαίνω και τα άκουσε η τσατσά για τα καλά. Μου έλεγε συγνώμη. Τι να τη κάνω τη συγνώμη πέταξα τα λεφτά μου λέω δε γαμιέστε ούτε απο έξω δε θα ξαναπατήσω.
Η κοπέλα είναι πολύ μαλακισμένο.
Πήγα μετά Σαπφούς 20.  Άντρεα μου είπε συννενόηση μπουζούκι αλλά η κοπέλα πρόθυμη με 25 που έδωσα γυμνό τσιμπούκι και ευχάριστη αλλά άπειρη είχα και τα νεύρα μου από δίπλα και ήταν όλα μέτρια.
Τι να πω δε ξέρω αν και σε άλλους η Λάουρα έκανε τα ίδια. Από εμφάνιση είμαι μια χαρά γυμνασμένος πλυμένος με αρώματα πήγα.

Απορώ πως την κρατάνε ακόμα την ηλίθια. Βρε Ούστ !!!!!!  Βρε Ούστ !!!!!! Βρε Ούστ !!!!!!
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
ΈΜΜΑ και δεν είμαι καλάααααααααααααααααααααααααααααααα.
εμμα και τα μυαλα στα καγκελα...
με 40 ευρω τα γλυψε ολα
και στο τελος της λεω επιτηδες δεν μπορω να χυσω και τον βγαζει απο την καποτα και τα ρουφηξε ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom