Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 63 άτομα (6 μέλη και 57 επισκέπτες)

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Σεσημασμενη πιπατζου , γνωστη και ως τσαρινα
η Οντρε , Οντρυ , μετα την Αποκαλυψη του Καραμαν για ενοχο παραλθον της μαλλον κρυβεται

Μόλις ξαναείδα τις φωτό από το παραπάνω ποστ για την Οντρεϋ και θυμήθηκα την πρώτη μου κατάθεση στην κοπέλα αυτή στην Αλεξ/πολη στο στουντιο 23.
Θυμήθηκα ότι είχε κάνει αφαίρεση κρεατοελιάς αυτή που είναι στο στήθος και φαίνεται αχνά κάτω απο το μπεμπι ντολ στην παλιά φωτο (ως πορνοστάρ). Το είχα προσέξει γιατί μου είπε ευγενικά προσεκτικά με τις βυζομαλάξεις και είδα ότι είχε ένα μικρό τσιρότο και τη ρώτησα τι έπαθε και μου έδειξε την ελιά στον ώμο και με ελάχιστα αγγλικά μου εξήγησε.
Σιγουρα είναι η ίδια κοπέλα στις φωτο
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.447
Κριτικές
99
Like
12.332
Πόντοι
25.165
Παιδες ποια ειναι αυτη η Εμμα? ηρθε ο κολιτος απο εξωτερικο και λεω τωρα να φυγω να τον παρω να παμε τσαρκα, Τι προτεινεται?
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.214
Πόντοι
7.095
Παιδες ποια ειναι αυτη η Εμμα? ηρθε ο κολιτος απο εξωτερικο και λεω τωρα να φυγω να τον παρω να παμε τσαρκα, Τι προτεινεται?
να πας φίλε μου...αρκεί να μην είναι κανένα "ηθικό" στοιχείο
 
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
302
Κριτικές
20
Like
125
Πόντοι
6.760
Με καθυστέρηση 2,5 (!) ημερών ορίστε μένα ψιλοreport μετά από χρόνια απουσίας από τα βαρδαροδρώενα.Ο χρόνος ελάχιστος , ώρα γύρω στις 1-1.30 το μεσημέρι και μόνο από Προμηθέως.Μπήκα στο αριστερά ανεβαίνοντας (της Δανάης) και πρόλαβα να δω μια κοπελίτσα αδυνατούλα με παρα πολύ ωραίο ολοστρόγγυλο και γεμάτο βυζί.Αν είχα χρόνο (& χρήμα....) μάλλον θα την τιμούσα.Στη συνέχεια μπήκα στο τελευταίο της Προμηθέως , το 25 νομίζω όπου ήταν μια νεαρούλα με μαύρα εσώρουχα παρα πολύ ψηλά και παρα πολύ αδύνατη....Εγώ ξενερώνω με τέτοιες εμφανίσεις συνάδελφοι....Προτιμώ πιο μεγάλες και σε ηλικία και σε κιλά...Τέλος πάντων,σημασία έχει πως δεν πρόλαβα ούτε το τετράγωνο να φέρω βόλτα ενώ έχω να αναφέρω πως όλο και χαλάνε τα πράγματα.....Είδα προχθές πως έκλεισε και το καφέ cappuccino που βρισκόταν πάνω στο σταυροδρόμι Προμηθέως με Σαπφούς που για μένα ήταν σημείο αναφοράς αφού καθόμουν πρώτα εκεί,έπινα μερικά ούζα και ύστερα χαλαρός και ωραίος στη βόλτα!Πάει κι αυτό τώρα......
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.447
Κριτικές
99
Like
12.332
Πόντοι
25.165
Παιδες. δυστυχως πηγα τον φιλο Τζεσυ και μαλλον επειδη συμφωνα με τα λεγομενα της τσατσας η Τζεσυ ειναι ΠΟΛΥ γκομεναρα, ο φιλος κομπλαρε και μετα απο 15 λεπτα που δεν τελιωνε η τυπισσα σηκωθηκε και εφυγε απο το δωματιο, οταν εκανα παραπονα η τσατσα ηρθε και ειπε αυτην την θεικη δικαιολογια και οτι δεν του σηκωνοτανε.
Τεσπα...Χασατε εναν παλιο καλο πελατη που εσκαγε για τζακουζια αλλα μετα το σημερινο ενα μεγαλο Χ απο εμενα.
Ερωτηση, στο θρεντ που εχει κανει ο Καραμαν, μια εμμανουελα στην 1η σελιδα κατω κατω, υπαρχει? ειναι οντως αυτη οπως στις φωτο? φαινεται πολυ δυνατο μωρο και αν θυμαμαι καλα εχει υποθει και παλιοτερα οτι οποιος δεν δοκιμασει εμμανουελα χανει. Που βρισκεται?
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
163
Πόντοι
3.285
thanks...
Δεν είναι εκεί αλλά Α Γεωργου 16 υπάρχει μία Νατάσα που κάνει εξίσου καλή πίπα... :think:
Σεσημασμενη πιπατζου , γνωστη και ως τσαρινα

ξέρει κανείς αν δουλεύει η Νατάσα η τσαρίνα αυτές τις μέρες; ψήνομαι για κατάθεση το σαββατοκύριακο
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Παιδες. δυστυχως πηγα τον φιλο Τζεσυ και μαλλον επειδη συμφωνα με τα λεγομενα της τσατσας η Τζεσυ ειναι ΠΟΛΥ γκομεναρα, ο φιλος κομπλαρε και μετα απο 15 λεπτα που δεν τελιωνε η τυπισσα σηκωθηκε και εφυγε απο το δωματιο, οταν εκανα παραπονα η τσατσα ηρθε και ειπε αυτην την θεικη δικαιολογια και οτι δεν του σηκωνοτανε.
Τεσπα...Χασατε εναν παλιο καλο πελατη που εσκαγε για τζακουζια αλλα μετα το σημερινο ενα μεγαλο Χ απο εμενα.
Ερωτηση, στο θρεντ που εχει κανει ο Καραμαν, μια εμμανουελα στην 1η σελιδα κατω κατω, υπαρχει? ειναι οντως αυτη οπως στις φωτο? φαινεται πολυ δυνατο μωρο και αν θυμαμαι καλα εχει υποθει και παλιοτερα οτι οποιος δεν δοκιμασει εμμανουελα χανει. Που βρισκεται?
ελα ρε συ....αυτη που ειναι εκει πρωτη σελιδα ειναι η παλια εμμανουελα η πατρινια(βαρδαρη--->κεφαλληνιας--->ανδρεου γεωργιου 4---->κατεχακη ----->26ης οκτ52--->νικ. ουρανου 26---->ΛΙΓΟ  κεφαλληνιας παλι και μετα εξαφανιζολ.....)δουλεψε και βιζιτα μαλλον ενα διαστημα με παλιους πελατες,αγνωστο αν συνεχιζει ακομα καπως......σε μπουρδελο παντως δεν ξαναφανηκε
 

antixoos

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2009
Μηνύματα
9
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Χθες είχα δουλειά Δ.Μακεδονία. Επειδή είχα διαβάσει σε κάποιο φόρουμ για τη Λούση και διάβασα και κάποιες απαντήσεις της, κάτι μου έκανε "κλικ" και αποφάσισα να κάνω μια στάση στην Έδεσσα, στο ευαγές ίδρυμα "Je t' aime". Δε γνωρίζω τη γνώμη των συναγωνιστών για τη Λούση, ένα όμως έχω να πω: η κοπέλα είναι υπέροχη! :smitten: Μείναμε στο δωμάτιο κοντά στη μία ώρα και φεύγοντας μου έδωσε πετσέτα να κάνω ντους επειδή είχα ιδρώσει! Θα ακολουθήσει κριτική κατά την Κυριακή μιας και τώρα φεύγω ταξίδι επαγγελματικό.
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
601
Παιδες. δυστυχως πηγα τον φιλο Τζεσυ και μαλλον επειδη συμφωνα με τα λεγομενα της τσατσας η Τζεσυ ειναι ΠΟΛΥ γκομεναρα, ο φιλος κομπλαρε και μετα απο 15 λεπτα που δεν τελιωνε η τυπισσα σηκωθηκε και εφυγε απο το δωματιο, οταν εκανα παραπονα η τσατσα ηρθε και ειπε αυτην την θεικη δικαιολογια και οτι δεν του σηκωνοτανε.
Τεσπα...Χασατε εναν παλιο καλο πελατη που εσκαγε για τζακουζια αλλα μετα το σημερινο ενα μεγαλο Χ απο εμενα.
Ερωτηση, στο θρεντ που εχει κανει ο Καραμαν, μια εμμανουελα στην 1η σελιδα κατω κατω, υπαρχει? ειναι οντως αυτη οπως στις φωτο? φαινεται πολυ δυνατο μωρο και αν θυμαμαι καλα εχει υποθει και παλιοτερα οτι οποιος δεν δοκιμασει εμμανουελα χανει. Που βρισκεται?

Έμμα τί να σε πω ρε παίκτη ?

Στη Τζέσυ βρήκες να τον πας τον άνθρωπο?

Μία φορά την πήδηξα. Ωραίο μουνί αλλά στο κρεβάτι παγοκολώνα, καταψύκτης στους -20οC.
 

ΝΙΚΟΣ1979

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
216
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
καλημερα και απο εμενα αλλα σασ παρακαλο μηποσ μπορει καπιοσ να μου πει τη ορα ποιανει βαρδια η εμμα στη κατεχακη?
ευχαριστω πολυ!!!
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
601
καλημερα και απο εμενα αλλα σασ παρακαλο μηποσ μπορει καπιοσ να μου πει τη ορα ποιανει βαρδια η εμμα στη κατεχακη?
ευχαριστω πολυ!!!

Τελευταία φορά που είχα πάει ξεκινούσε βάρδια στις 19.00
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
μικρη βολτα χθες το βραδυ στα ιδρυματα και ειχαμε στην ερημιτη την ομορφουλα ιζαμπελα,στην εκκλησια η κομοδινοπουλου(κατα 90 τις εκατο απο οτι την θυμαμαι) ξινη στο σαλονι ξεφυσουσε,στο κοροβαγκου βγηκε η κριστιν η γερμανιδα ολο ναζι στο σαλονι..(κωλαρα το μωρο!!),σε ενα απο τα επομενα στην ανδρεου γεωργιου μετα το λα φαμ η τζουλια η οποια μου αρεσε αρκετα,ωραιο σφιχτο κορμακι.Απο βαρδαρη στο προμηθεως 11 ηταν η all time classic βερονικα χαμογελαστη με ομορφο κωλαρακι,στο  σαπφους 5 η μελαχροινη ομορφη (νατασσα νομιζω).στο σαπφους 7 η νικολ η καυλα,στο σαπφους 8 ηταν η λαουρα η ισπανιδα που ζηταγε παρτουζες,στο πρασινο η λαουρα η οριτζιναλ με πολυ καλη διαθεση σημερα,κολπα στο σαλονακι,υπεροχο κωλαρακι το οποιο φιλησα και χουφτωσα αρκετα καθως εκανε κολπακια στο φιλαρακι μου,και φορα παρτιδα τα στητα βυζακια της που τα χαιδευαμε ανετα στο σαλονι και εφαγε και μια ρουφηξια,στο τανταλου 14 η αλεξανδρα την οποια τιμησα και περασα υπεροχα.δεν ξερω εμενα μου εχει κατσει καλα αυτη η γκομενα.στα 4 το μωρο ειναι ολα τα λεφτα!!! και απο βυζι ειναι πολυ καλη! ειχαμε και φιλακια στο στομα οχι με γλωσσα.την προηγουμενη φορα ειχα δωρακι γλυφομουνακι σημερα ακαποτο τσιμπουκι απο μονη της,τον αρπαξε και ρουφουσε.πηγα και τανταλου 9 και 8 αλλα δεν θυμαμαι και πολλα.αυτα τα λιγα.καλημερααα
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
α και στο τσιρκο ηταν η μοντελα η νασια..υπεροχη....!!!(εμφανισιακα εννος,μεσα δεν ξερω) με την μαλακω την τσατσα που σημερα την καναμε και γελασε με κατι μαλακιες που ειπαμε..
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.118
Κριτικές
27
Like
1.458
Πόντοι
1.720
Σεσημασμενη πιπατζου , γνωστη και ως τσαρινα


ξέρει κανείς αν δουλεύει η Νατάσα η τσαρίνα αυτές τις μέρες; ψήνομαι για κατάθεση το σαββατοκύριακο

δουλευει τυπε.αποπρωι μεχρι 8-9 βραδυ. Αν και εχει αλλαξει το μαλλι της. Το εκανε λιγο καστανο και δεν της πολυπηγε.
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.118
Κριτικές
27
Like
1.458
Πόντοι
1.720
στο τανταλου 14 η αλεξανδρα την οποια τιμησα και περασα υπεροχα.δεν ξερω εμενα μου εχει κατσει καλα αυτη η γκομενα.στα 4 το μωρο ειναι ολα τα λεφτα!!! και απο βυζι ειναι πολυ καλη! ειχαμε και φιλακια στο στομα οχι με γλωσσα.την προηγουμενη φορα ειχα δωρακι γλυφομουνακι σημερα ακαποτο τσιμπουκι απο μονη της,τον αρπαξε και ρουφουσε.πηγα και τανταλου 9 και 8 αλλα δεν θυμαμαι και πολλα.αυτα τα λιγα.καλημερααα
[/quote]

πες της να στειλει τα χαιρετισματα μας στον ξαδερφο της την επομενη φορα που θα πας. :P :P :P
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.447
Κριτικές
99
Like
12.332
Πόντοι
25.165
Έμμα τί να σε πω ρε παίκτη ?

Στη Τζέσυ βρήκες να τον πας τον άνθρωπο?

Μία φορά την πήδηξα. Ωραίο μουνί αλλά στο κρεβάτι παγοκολώνα, καταψύκτης στους -20οC.
Σε εμενα δεν κανει τετοια, ισως επειδη ειμουν απο τους πρωτους της πελατες και ισως γιατι την πηρα πρωτη φορα με τζακουζι. Παντως ναι. Ο φιλος ξενερωσε και πρεπει να του το ανταπωδωσω. Ακουω προτασεις!!! Βραδινες!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Σε εμενα δεν κανει τετοια, ισως επειδη ειμουν απο τους πρωτους της πελατες και ισως γιατι την πηρα πρωτη φορα με τζακουζι. Παντως ναι. Ο φιλος ξενερωσε και πρεπει να του το ανταπωδωσω. Ακουω προτασεις!!! Βραδινες!

καλημερα και απο εμενα αλλα σασ παρακαλο μηποσ μπορει καπιοσ να μου πει τη ορα ποιανει βαρδια η εμμα στη κατεχακη?
ευχαριστω πολυ!!!

Τελευταία φορά που είχα πάει ξεκινούσε βάρδια στις 19.00

:grin:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Έμμα τί να σε πω ρε παίκτη ?

Στη Τζέσυ βρήκες να τον πας τον άνθρωπο?

Μία φορά την πήδηξα. Ωραίο μουνί αλλά στο κρεβάτι παγοκολώνα, καταψύκτης στους -20οC.

Αυτο θα ελεγα κι εγω , υποτιθετε ξερει ο φιλος τι γινετε , ομως ειδα απαντησε ...

Σε εμενα δεν κανει τετοια, ισως επειδη ειμουν απο τους πρωτους της πελατες και ισως γιατι την πηρα πρωτη φορα με τζακουζι. Παντως ναι. Ο φιλος ξενερωσε και πρεπει να του το ανταπωδωσω. Ακουω προτασεις!!! Βραδινες!

Δε νομιζω να ειναι κατι απο αυτα , απλα της κανεις κλικ και μονο eετσι κλεινει ο καταψυκτης  :rolleyes:
Εχεις καλες εμπειριες μαζι της δηλαδι ?  :think:

Προχθες παρολο που βγηκε με μουτρα στο σαλονι  ο αλλος μπηκε και το χαρηκε  το ιδιο καλα οσο και περισι που την ειχε παρει  :huh:
Εγω 2 φορες δοκιμασα , την δευτερη επιδη ηξερα τι να περιμενω το εσωσα καπως , την πρωτη ασε ... σαν τον δικο σου και γω
Εχει βελτιωθει παντως , εμενα τοτε φορα μου ειχε φυγει στα 11 λεπτα   :2funny:
Θα ξαναδοκιμασω να ριξω το καστρο της Πριγκιπισσας , ας ζεστανει ομως λιγο και να μη περασουμε καλα τουλαχιστον να δροσιστουμε  :grin:

Απο προτασεις δεν παρακολουθω πολυ τελευταια και δε ξερω  να σου πω , μαλλον καλυτερα να τον αφησεις να διαλεξει μονος  :rolleyes:
Τουμπανιεθ και Μαρια ειναι σταθερες γενικα αλλα .. γουστα και απαιτησεις ποικηλουν σε τετοιο βαθμο που δε βγαζεις ακρη  :rolleyes:


Η Τσαρινα ειναι πρωινη αυριο για τον φιλο που ρωτησε



Οβερ  :zfuck:


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom