Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (3 μέλη και 34 επισκέπτες)

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Μπράβο στην Έμμα. Μόνον εγώ ο γκαντέμης δεν πέρασα καλά μαζί της (βέβαια πέρασαν και δύο μήνες από τότε).

Tο ίδιο περίμενε είχα και με τη Νατάσα τη Τσαρίνα στο Έρως 16 σήμερα κατά τις 14.30. Τρία δωμάτια γεμάτα, περίμενα εγώ και άλλοι δύο παίκτες. Στο εικοσάλεπτο την έκαναν τα αλάνια. Εγώ βράχος υπομονής. Περίμενα τη Νατάσα γύρω στα 30 λεπτά, αλλά άξιζε η αναμονή. Μαύρες ζαρτιέρες το μωρό και το γαμήσι πήγε σύννεφο. :zfuck:

Δεύτερη επίθεση κατά τις 19.30 στην Κάρμεν τη καυλιάρα Μαντζάρου 1Α. Ημουν ο τελευταίος πελάτης της για σήμερα, αλλά το μωρό απολαυστικό :pipa2: και τσαχπινογαργαλιάρικο :knockinb:. Εξίσου καλό γαμήσι. 20.00 η ώρα θα έρχονταν η αλλαγή της. Θα δουλεύει πρωϊνα με είπε από βδομάδα η Κάρμεν.

Μπράβο στην Έμμα αλλά να έχει διάρκεια, και δυστυχώς οι κοπέλες που τα δίνουν όλα δεν αντέχουν, μιλάω εκ πείρας και με την συγκεκριμένη με την οποία και πέρασα κάτι παραπάνω από καταπληκτικά. Δυστυχώς όμως αυτά τα κορίτσια δεν κάνουν καριέρα, τα δίνουν όλα, οι λίγοι τυχεροί επωφελούνται στη αρχή και μετά κουράζονται , λείπουν ένα δίμηνο, μετά ξανάρχονται, μετά λείπουν κάνα εξάμηνο και μετά εξαφανίζονται. Τα παραδείγματα πολλά, βλέπε Σιμόνα, Εμμανουέλλα Κύπρια, ακόμη και Ρεμπέκα κ.α..

Η περίπτωση όμως της Κάρμεν είναι διαφορετική.  Μιλάμε για σωστή επαγγελματία, βάζει τις διαχωριστικές γραμμές τις, και τις τονίζει με τρόπο, ενδιαφέρεται για το πώς θα περάσεις εσύ καλά και όχι εκείνη, βλέπει την δουλειά της ως επάγγελμα όχι όμως στιγνά και όπως είπες είναι και τσαχπινογαργαλιάρα. :grin:  
Πέρασαν διό μέρες από τότε που την πρωτογάμησα και όποτε την φέρνω στο μυαλό μου ως δια μαγείας μου σηκώνεται. Τόσο καλά πέρασα μαζί της. :fuck1: :rockon:
 

Επισκέπτης
Φοβερή φωτό GAME μπράβο!

Επίσης γέλασα πολύ με τη φωτό που έβαλε ο Τζο για το σταυρόλεξο :Ρ

Αύριο θα παω μάλλον να βγάλω τα κάστανα από την φωτιά για τη νέα κοπέλα στην Κωλέττη.

Επίσης αυτή η καινούργια που λέγανε στην εκκλησία λέγεται βερόνικα, πήγα μαζί της πριν κάτι μέρες. Τρομερό κωλαράκι αλλά βυζί μικρό που προφανώς έχει θηλάσει κ κρέμασε :- ξανθιά μικρόσωμη με κοντούτσικο μάλλι μάλλον για Αλβανίδα την έκοψα.
Στο δωμάτιο πολύ χλιαρή, της είπα για πλάι κ δεν ήθελε μόνο μπροστά η πίσω λέει. Με έπρηζε να τελιώσω κιόλας. Αφού έχυσα με το ζόρι χωρίς να το ευχαριστηθώ καθόλου.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Φοβερή φωτό GAME μπράβο!

Επίσης γέλασα πολύ με τη φωτό που έβαλε ο Τζο για το σταυρόλεξο :Ρ

Αύριο θα παω μάλλον να βγάλω τα κάστανα από την φωτιά για τη νέα κοπέλα στην Κωλέττη.

Επίσης αυτή η καινούργια που λέγανε στην εκκλησία λέγεται βερόνικα, πήγα μαζί της πριν κάτι μέρες. Τρομερό κωλαράκι αλλά βυζί μικρό που προφανώς έχει θηλάσει κ κρέμασε :- ξανθιά μικρόσωμη με κοντούτσικο μάλλι μάλλον για Αλβανίδα την έκοψα.

Αυτή την Σέϊλα που δουλεύει τώρα στο έρως 16, και έκανε και μεροκάματα στο Μαντζάρου 14 την έχεις δει καθόλου :think:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Ποιος συζηγος , μαλακιες της θειτσας , κατι πεχτηκε εκει και μαλωσαν , εξου και η κακη διαθεση της μπαρμπι
ή κακη διαθεση της μπαρμπι εξου και ο καβγας , θα δειξει ...
Καλη τυχη κουνελακι ....
Εμενα μου ειχε πει οτι θα φυγει για Πασχα και θα ξαναγυρισει.
Κι αλλες το ειχαν πει βεβαια...
Τεσπα. Καταθεση σημερα το απογευμα σε μια πανεμορφη Λιθουανη στο
Πραμηθεως 14! Ψηλη με κουκλιστικο προσωπο, λιγα κιλα -πιασιματα παραπανω
Που την εκαναν πολυ θυληκη. Πολυ ωραια γυναικα!!!
Σονια τ' ονομα της και μεγαλωσε στην Ελλαδα. Μολις ενα μηνα στη δουλεια μου ειπε. Και μαλλον ετσι ειναι, γιατι ηταν πολυ ντροπαλη μεσα!
 

Επισκέπτης
Αυτή την Σέϊλα που δουλεύει τώρα στο έρως 16, και έκανε και μεροκάματα στο Μαντζάρου 14 την έχεις δει καθόλου :think:

Δεν μου λέει κάτι το όνομα. Γενικά προς Μαντζάρου 14 δεν πολυπήγαινα λόγω του μέχρι πριν λίγο ακατέβατου 40αριού και ότι milf-ιζαν αρκετά τα κορίτσια του. Θα τσεκάρω κ γι'αυτήν πάντως.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Δεν μου λέει κάτι το όνομα. Γενικά προς Μαντζάρου 14 δεν πολυπήγαινα λόγω του μέχρι πριν λίγο ακατέβατου 40αριού και ότι milf-ιζαν αρκετά τα κορίτσια του. Θα τσεκάρω κ γι'αυτήν πάντως.

Να την δεις, την έκοψα για ντροπαλό πιπίνι από αυτά που σου αρέσουν. :grin: :grin: :grin:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Εμενα μου ειχε πει οτι θα φυγει για Πασχα και θα ξαναγυρισει.
Κι αλλες το ειχαν πει βεβαια...
Τεσπα. Καταθεση σημερα το απογευμα σε μια πανεμορφη Λιθουανη στο
Πραμηθεως 14! Ψηλη με κουκλιστικο προσωπο, λιγα κιλα -πιασιματα παραπανω
Που την εκαναν πολυ θυληκη. Πολυ ωραια γυναικα!!!
Σονια τ' ονομα της και μεγαλωσε στην Ελλαδα. Μολις ενα μηνα στη δουλεια μου ειπε. Και μαλλον ετσι ειναι, γιατι ηταν πολυ ντροπαλη μεσα!
Όλε, Όλε,  :rockon: :rockon: :rockon:

Και αυτήν την έχω βάλει στο μάτι, πήρες κωλαράκι με 50 ή πέρασε με απλό των 25  :think:

Γράψε μόνο καμιά κριτική στα γρήγορα, γιατί αύριο με βλέπω πρωινό :grin:
 

BBS

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
512
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Επίσης αυτή η καινούργια που λέγανε στην εκκλησία λέγεται βερόνικα, πήγα μαζί της πριν κάτι μέρες. Τρομερό κωλαράκι αλλά βυζί μικρό που προφανώς έχει θηλάσει κ κρέμασε :- ξανθιά μικρόσωμη με κοντούτσικο μάλλι μάλλον για Αλβανίδα την έκοψα.
Στο δωμάτιο πολύ χλιαρή, της είπα για πλάι κ δεν ήθελε μόνο μπροστά η πίσω λέει. Με έπρηζε να τελιώσω κιόλας. Αφού έχυσα με το ζόρι χωρίς να το ευχαριστηθώ καθόλου.

Είναι η ίδια που δούλευε και στο Ματζάρου 1;
Μια αρκετά αδύνατη με πολλά τατουάζ;
 

Επισκέπτης
Όλε, Όλε,  :rockon: :rockon: :rockon:

Και αυτήν την έχω βάλει στο μάτι, πήρες κωλαράκι με 50 ή πέρασε με απλό των 25  :think:

Γράψε μόνο καμιά κριτική στα γρήγορα, γιατί αύριο με βλέπω πρωινό :grin:

  υπαρχει καποια κοπελα που δεν την εχεις βαλει στο ματι;    :think:  :grin:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Όλε, Όλε,  :rockon: :rockon: :rockon:

Και αυτήν την έχω βάλει στο μάτι, πήρες κωλαράκι με 50 ή πέρασε με απλό των 25  :think:

Γράψε μόνο καμιά κριτική στα γρήγορα, γιατί αύριο με βλέπω πρωινό :grin:
Που να σε προλαβω εσενα! Θα πρωτογραψεις και την κριτικη θαρρω.
Παντως μου αρεσε πολυ. Θα εινα η βασικη κοπελα του μαγαζιου απο δω και περα, ελεγε η τσατσα.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Που να σε προλαβω εσενα! Θα πρωτογραψεις και την κριτικη θαρρω.
Παντως μου αρεσε πολυ. Θα εινα η βασικη κοπελα του μαγαζιου απο δω και περα, ελεγε η τσατσα.

Όλα θα εξερτηθούν από το πως θα ξυπνήσω αύριο το πρωϊ. :grin: :grin: :grin:

Πάντως ψήνομαι. :cheesy:
 

booooobs

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
83
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
0
εγω σκεφτομαι μια δευτερη καταθεση στην ΑΛΕΞ του λαφαμ!  συνεχως σκεφτομαι τις βυζαρες της απο την μεγαλη τριτη που την πρωτοσυναντησα με το 70ρι...  ΚΟΡΜΑΡΑ ΜΟΥ!

 

Επισκέπτης
ΑΣΧΕΤΟ. τη βυζαρες εχει η πετροτσελη ρε παιδια    :tits: :tits2:  :lheel:  :2on1:
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Αυτή την Σέϊλα που δουλεύει τώρα στο έρως 16, και έκανε και μεροκάματα στο Μαντζάρου 14 την έχεις δει καθόλου :think:
Απο το ερως στην Αν.Γεωργιου
πέρασα προχθές γιατι ηθελα να δω την Αννίτα την Ιταλίδα πηγαινα κόντρα στην λογικη μου.....και ευτυχως για καλη μου τύχη ηταν η σέιλα...Καστανοκοόκκινη σπαστό μακρί μαλλί,απο Ουγγαρία μου είπε αν θυμάμαι καλά νταρντανα ,βυζια δεν μπορεσα να διακρίνω γιατι φορουσε ενα περίεργο σαν φόρεμα....πρόσχαρη ηατν πάντως.Δεν με επεισε να μπώ.
Μετα πηγα στο καινούριο στην Ανδρεου Γεωργίου διπλα απο τη Βιλκα....Μουνάρα η Σανέλ μεσα στο σκοτάδι......
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
601
Μπράβο στην Έμμα αλλά να έχει διάρκεια, και δυστυχώς οι κοπέλες που τα δίνουν όλα δεν αντέχουν, μιλάω εκ πείρας και με την συγκεκριμένη με την οποία και πέρασα κάτι παραπάνω από καταπληκτικά. Δυστυχώς όμως αυτά τα κορίτσια δεν κάνουν καριέρα, τα δίνουν όλα, οι λίγοι τυχεροί επωφελούνται στη αρχή και μετά κουράζονται , λείπουν ένα δίμηνο, μετά ξανάρχονται, μετά λείπουν κάνα εξάμηνο και μετά εξαφανίζονται. Τα παραδείγματα πολλά, βλέπε Σιμόνα, Εμμανουέλλα Κύπρια, ακόμη και Ρεμπέκα κ.α..

Τί να σε πω GAME ο καιρός θα δείξει. Πάντως η κρυολουσία που είχα φάει με την Έμμα προ καιρού (βιασύνη αρκετή) με αποτρέπει για δεύτερη επίσκεψη. Μακάρι τα υπόλοιπα καρντάσια να περνάνε καλά μαζί της.

Η περίπτωση όμως της Κάρμεν είναι διαφορετική.  Μιλάμε για σωστή επαγγελματία, βάζει τις διαχωριστικές γραμμές τις, και τις τονίζει με τρόπο, ενδιαφέρεται για το πώς θα περάσεις εσύ καλά και όχι εκείνη, βλέπει την δουλειά της ως επάγγελμα όχι όμως στιγνά και όπως είπες είναι και τσαχπινογαργαλιάρα. :grin:  
Πέρασαν διό μέρες από τότε που την πρωτογάμησα και όποτε την φέρνω στο μυαλό μου ως δια μαγείας μου σηκώνεται. Τόσο καλά πέρασα μαζί της. :fuck1: :rockon:

Και εγώ έπαθα την πλάκα μου με την Κάρμεν. Προχθές βρέθηκα μαζί της για πρώτη φορά αλλά και σήμερα πάλι έδωσε ρεσιτάλ με τα κουνήματα και την τσαχπινιά της στο κρεβάτι. Μπήκε στις στάνταρ καταθέσεις μου και αυτή.
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195


ασχετο και εγω δεν πέρασα καλα μαζι της....κατι δεν μου καθόταν καλα...και σε εμφάνιση δεν τρελάθηκα κιολας.....
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.118
Κριτικές
27
Like
1.458
Πόντοι
1.720
χαιρετω σας συναθλητες. ποδαρατη μπουρδελοτσαρκα σημερα το απογευμα με στοχο το απολυτο στανταρ μου εμμα. εφτασα εκει 19.20 και ηταν ακομα εκει η καραμελα-πρωην καρμεν = σεξ με ζομπη. η εμμα θα ερχοταν στις 8. η γριετζω αγενεστατη τσατσω δε με αφησε να περιμενω και σε προτροπη μου να με κερασει καφε μ'εδιωξε κλωτσηδον.. οποτε ποδαροδρομος και παλι προς σαπφους 7 και νικολ οπου εγινε καταθεση καλη και δυνατη οχι μεγαλης διαρκειας λογω φορτωματος. ειχαμε βυζογλυψιμο-αρχιδογύψιμο αλλα CIM δεν επετραπη παρα τα επιμονα παρακαλια, παρ'ολαυτα αρκεστηκαμε σε βυζοψεκασμα οπου βγηκε αρκετα μεγαλη ποσοτητα λευκου υγρου πυρος. ευχαριστουμε νικολ εισαι η πιο μουναρα θεια του συμπαντος.
εντυπωση προκληθη στη θεα της ρωσιδας?? σουπερ μιλφαρας που εθεαθη να μπαινει στο μαντζαρου 1Α προς αντικατασταση της ουγγαρεζας μιλφαρας καρμεν. επροκειτο περι κοκκινομαλλας σκυλομουρας αλλα με βυζαρες-κωλαρα μιλφαρας. οποιος ειδε καλυτερα η τσεκαρε αναμενεται ανταποκριση. οβερ και κλεινω γιατι ειμαι γκολ.αντε γεια τωρα!
 

Επισκέπτης
Πιπινοαποκάλυψη. Άντρε από Ιταλία και καλά στο Σαπφούς 20 πρωινή προλαβένετε..

Κοντό πεταχτο υπερκωλαράκι σφιχτό κ βυζάρα καμιά 2+ ολόστητη κ σφριγυλή.

Μέσα ήτανε τελείως πτώμα βέβαια μέχρι αρκετά μετά που ξύπνησε το καυλάκι κ πέρασε ωραία.

Προσοχή μόνο για πιπινολάτρες που γουστάρουν ήσυχα κοριτσάκια!!!!

Στην Κωλέττη δεν έιχε καινούργια καινούργια. Ήτανε η μαυριδερή Χριστίνα μικροκαμωμένη που εμένα προσωπικά δεν μου αρέσει. Είναι σχετικά καινούργια κοπέλα πάντως. Η Σέιλα δουλεύει στο Έρως 16 το βράδυ τώρα ήτανε η τσαρίνα Νατάσσα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom