Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (5 μέλη και 43 επισκέπτες)

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Πιπινοαποκάλυψη. Άντρε από Ιταλία και καλά στο Σαπφούς 20 πρωινή προλαβένετε..

Κοντό πεταχτο υπερκωλαράκι σφιχτό κ βυζάρα καμιά 2+ ολόστητη κ σφριγυλή.

Μέσα ήτανε τελείως πτώμα βέβαια μέχρι αρκετά μετά που ξύπνησε το καυλάκι κ πέρασε ωραία.

Προσοχή μόνο για πιπινολάτρες που γουστάρουν ήσυχα κοριτσάκια!!!!
Παρων !  :2funny: :2funny:
Aλλα χτες που περασα απο 'κει ηταν η νταρντανο-Λαουρα  :think:
 

new york boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
8
Like
95
Πόντοι
1
Μετά απο μια εντελώς αποτυχημένη επίσκεψη στο σαπφους 20 στη Λαουρα την νταρτνανα (πρωινη βαρδια) χθες ο θεος με λυπηθηκε.

Ηταν η πιο πετυχημενη καταδρομικη που εχω κανει ποτε, με διπλο κασκαντεριλικι !! Διπλο χτυπημα, καθως μετα το πρωτο γκαβλωσα πιο πολυ αντι να ηρεμησω!!
Αρχικα στο τελος της νικηφορου ουρανου πριν στριψουμε για πετρου ερημητη. 12 το βραδυ. Ιωαννα ρουμανα. κανονικη στα κιλα με ωραια πιασιματα. Βυζαρες που ηταν ελυθερες προς θεαση ....εξαιτερικη στη συμπεριφορα, ευγενικη και ακρως επιδεκτικη!! με υπομονη και ανοχη στο δυνατο σφυροκοπημα....με 30 στο απλο.
Μετα ακολουθησε επισκεψη σε μια ισπανιδα απο οτι μου ειπε η ιδια στην Κωλλετη. Τανια στο ονομα. ψηλη, με ωραια πιασιματα ισως ελαφρως γεματη. Επισης ακρως επιδεκτικη με πολυ υπομονη και καλη συμμετοχη με μικρα βογγητα!!επισης με 30 το απλο.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Που να σε προλαβω εσενα! Θα πρωτογραψεις και την κριτικη θαρρω.
Παντως μου αρεσε πολυ. Θα εινα η βασικη κοπελα του μαγαζιου απο δω και περα, ελεγε η τσατσα.

Μπααα με πρόλαβες στην κριτική, εγώ τώρα θα την γράψω. :grin: :grin: :grin:

Επίσκεψη λοιπόν σήμερα πρωί πρωί στην Σόνια την Λιθουανή, ηθικός αυτουργός της εν λόγω επίσκεψης ο συναθλητής Hagem, :grin: την κοπέλα την είχα δει άλλες διό φορές αλλά δίσταζα, σήμερα όμως πήγα αποφασισμένος, σε απλό πρόγραμμα των 25 ευρώ η κοπέλα εκπλήρωσε με το παραπάνω κάθε μου προσδοκία, και έκανα μία πολύ επιτυχημένη και πανηγυρική κατάθεση.  :rockon: Λεπτομέρειες στην κριτική. ;) :sunglasses:
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
163
Πόντοι
3.285
Η Τσαρινα ειναι πρωινη αυριο για τον φιλο που ρωτησε
δουλευει τυπε.απο πρωι μεχρι 8-9 βραδυ. Αν και εχει αλλαξει το μαλλι της. Το εκανε λιγο καστανο και δεν της πολυπηγε.

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις αλλά μετά τις πρόσφατες κριτικές ο στόχος μετακινήθηκε στην Έμμα, οπότε και στη βραδινή βάρδια
Ελπίζω σύντομα να γράψω πανηγυρική κριτική  :grin:

όσο για το μαλλί της Τσαρίνας δεν έχω ιδιαίτερο πρόβλημα, δεν επικεντρώνω άλλωστε σε αυτό επάνω της, κάτι άλλο μου τραβάει το βλέμμα  :tits2:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Μπααα με πρόλαβες στην κριτική, εγώ τώρα θα την γράψω. :grin: :grin: :grin:

Επίσκεψη λοιπόν σήμερα πρωί πρωί στην Σόνια την Λιθουανή, ηθικός αυτουργός της εν λόγω επίσκεψης ο συναθλητής Hagem, :grin: την κοπέλα την είχα δει άλλες διό φορές αλλά δίσταζα, σήμερα όμως πήγα αποφασισμένος, σε απλό πρόγραμμα των 25 ευρώ η κοπέλα εκπλήρωσε με το παραπάνω κάθε μου προσδοκία, και έκανα μία πολύ επιτυχημένη και πανηγυρική κατάθεση.  :rockon: Λεπτομέρειες στην κριτική. ;) :sunglasses:
Την μια σου φταινε τα τρενα
Την αλλη εγω
Να δουμε τι αλλες δικαιολογιες θα βρεις για να δικαιολογησεις τις πομπες σου!
Που δεν εχεις αφησει καμια ησυχη...

Χαααχαχα...
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Την μια σου φταινε τα τρενα
Την αλλη εγω
Να δουμε τι αλλες δικαιολογιες θα βρεις για να δικαιολογησεις τις πομπες σου!
Που δεν εχεις αφησει καμια ησυχη...

Χαααχαχα...
Το κατά δύναμην. :cheesy: :cheesy:

Πάντως πολύ καύλα το μωρό, και αντέχει το άγριο σφυροκόπηπα, μου έκανε μεγάλη εντύπωση, σκέτη τρέλα. :fuck2: :fuck2:

Τώρα έβαλα στο μάτι αυτή τη Σέϊλα, που την είχα βάλει βέβαια από την πρώτη φορά πριν 10 μέρες, αλλά μου την κοπάνησε από το Μαντζάρου 14.

Είναι στο Έρως 16, αυτή τη στιγμή μάλιστα κάνει βάρδια, αυτήνα να γαμήσω και μετά θα ηρεμήσω... το υπόσχομαι.


















:P :P :P :P :P :P :P :P

:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
Λοιπον αυριο ο Σακατης θα τα καταφερει τελικα να κανει καταδρομικη!!Καντε εσεις τα καλα παιδακια προτασεις!!! Παιζουν πολλα καλα αδοκιμαστα απο οτι διαβαζω!!!!  :pipa2:  :fuck1:  :tits2:  :knockinb:
 

Επισκέπτης
Επίσης κάτι ακόμα που δεν έγραψα το μεσημέρι. Στο καινούργιο Προμηθέως 5 ήτανε μια Εύα από Ουγγαρία είχε αναφερθεί μια στο Ερως της Ταντάλου αλλά δεν ξέρω αν είναι η ίδια. Αυτή πάντως ήτανε ξανθιά μικρή με πολύ όμορφο πρόσωπο σε φάση tourist tourist. Για ανελέητο σκίσιμο... είναι νταρντανούλα με κατανεμημένα παντού τα κιλά της σε ψιλό οκ αισθητικά κατάσταση. Εντύπωση όμως μου κάναν οι βυζάρες της φορούσε κάτι εσώρουχα μπλε και το σουτιεν της πίεζε τα βυζόμπαλα. Το ισπανικό είχε νομίζω 50 κ εγώ πρότεινα να το κάνω με 30. Όσο κ το απλό δηλαδή κάνει μια αυτή 35 και της λεω να χύσω κίολας ενώ το κάνουμε οοοοοοοοοχι λέει condom. Τελικά μην τα πολυλογώ ήθελε 40 για αυτή την ιστόρια και ευτυχώς που δεν δέχτηκα γιάτι πήγα κ πήδηξα εκείνο το γιαβρί την Άντρε! Και με 25 Ε!!
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Επίσης κάτι ακόμα που δεν έγραψα το μεσημέρι. Στο καινούργιο Προμηθέως 5 ήτανε μια Εύα από Ουγγαρία είχε αναφερθεί μια στο Ερως της Ταντάλου αλλά δεν ξέρω αν είναι η ίδια. Αυτή πάντως ήτανε ξανθιά μικρή με πολύ όμορφο πρόσωπο σε φάση tourist tourist. Για ανελέητο σκίσιμο... είναι νταρντανούλα με κατανεμημένα παντού τα κιλά της σε ψιλό οκ αισθητικά κατάσταση. Εντύπωση όμως μου κάναν οι βυζάρες της φορούσε κάτι εσώρουχα μπλε και το σουτιεν της πίεζε τα βυζόμπαλα. Το ισπανικό είχε νομίζω 50 κ εγώ πρότεινα να το κάνω με 30. Όσο κ το απλό δηλαδή κάνει μια αυτή 35 και της λεω να χύσω κίολας ενώ το κάνουμε οοοοοοοοοχι λέει condom. Τελικά μην τα πολυλογώ ήθελε 40 για αυτή την ιστόρια και ευτυχώς που δεν δέχτηκα γιάτι πήγα κ πήδηξα εκείνο το γιαβρί την Άντρε! Και με 25 Ε!!

Ευτυχώς γιατί με μαύρο δάκρυ θα έκλαιγες, :'( όπως εγώ πριν από ένα παρά κάτι μήνα στο Ταντάλου 9. Κρίμα η βυζάρα, κρίμα και η κολάρα, δυστυχώς δεν ξέρει πώς να εκμεταλλευτεί τα προσόντα της, τα οποία ομολογουμένως τα έχει σε μεγάλη αφθονία,  :tits:πολύ αντιερωτική κοπέλα. :S

Εσύ όμως πιπινοκυνηγέ τι γυρεύεις με τις BBW ??  :think:Εκτός αν τα γούστα σου αλλάξανε, :grin: και σου είπα μην κάνεις πολύ παρέα μαζί μου, :grin: θα σε χαλάσω,  :cheesy:εσύ το βιολί σου. :2funny: :2funny: :2funny:

Φιστικάκι Αιγίνης η Αντρέ, :fuck2: και με το 25 πάρα πολύ value. Που την πέτυχες βρε ?  :think:Σου έκανε  Reverce Cow Girl ? :think: είναι η σπεσιαλιτέ της. :) 
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Λοιπον αυριο ο Σακατης θα τα καταφερει τελικα να κανει καταδρομικη!!Καντε εσεις τα καλα παιδακια προτασεις!!! Παιζουν πολλα καλα αδοκιμαστα απο οτι διαβαζω!!!!   :pipa2:   :fuck1:   :tits2:   :knockinb:

Προταση για κοπελα δεν εχω αλλα προτεινω να παρεις μαζι σου τον gameover να σε βοηθαει γεινικος
αφορμη ψαχνει να παει σε μπουρδελο . κι επειδη δε περνανε πολλα τρενα Κυριακατικα , και μ ενα καροτσακι γινετε η δουλεια

http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=3738.0;attach=409841;image[/img[/URL]]

[QUOTE="GAMEOVER, post: 3712109"]
... αυτήνα να γαμήσω και μετά θα ηρεμήσω... το υπόσχομαι.

:P :P :P :P :P :P :P :P

:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
[/quote]


:birdman: :birdman: :birdman: :birdman:


 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Προταση για κοπελα δεν εχω αλλα προτεινω να παρεις μαζι σου τον gameover να σε βοηθαει γεινικος
αφορμη ψαχνει να παει σε μπουρδελο . κι επειδη δε περνανε πολλα τρενα Κυριακατικα , και μ ενα καροτσακι γινετε η δουλεια

http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=3738.0;attach=409841;image[/img[/URL]]


:birdman: :birdman: :birdman: :birdman:



[/quote]

Τώρα που μου το λες δεν μου κάθεται και άσχημα, να κάνω και κοινωνικό έργο, καλή ιδέα, θα μας δώσουν και προτεραιότητα να γαμήσουμε πρώτοι :D :D


:birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Καλημερα ρεμαλια γυρισαμε ολοι απ την εκκλησια ? Ωραια
εχω φρεσκια αναφορα ταγματος η μαλλον λοχου γιατι δε πηρα παντου
Βασικα τζαμπα πηρα γιατι μολις ενημερωθην οτι παιζει γαμος και δε βλεπω να δρω  :tickedoff:
Αφηνουμε τα γαμησια να παμε στους γαμους ...  :idiot:καντε ενα πολιτκο εκει πωωωω


Εκκλησια λεπων Καποια Βερονικα και το Βραδυ η Αντριαννα ( η οποια απο βδομαδα παει πρωι )
Τσιρκο η Ειρηνη , Ρωσσιδα
Ερως η Νατασσα η Τσαρινα πρωι και το βραδυ η Καρμεν
Κωλετη Χριστινα (βραδυ Τανια)
Κωλαριγκου η Καντυ (θα παει)
Βιλλα Μαντυ
ΛΑ Φαμ η Αλεξανδρα
Μαντζαρου 14 η Γιαννα με  ευγενικη τσατσα με σεξυ φωνη , εκτος αν απαντησε η Ιδια  :-*
Φριξου 15 η ηηη  ηηη .... Α ρα εχω ξεφυγ΄?
το ξεχασα ρε πωωωω δε παω καλα. Καινουριο ονομα μου φανηκε απο Μ αρχιζει 5-6 γραμματα  :think:
αντε παλι ....
URL]]
 

Επισκέπτης
Ευτυχώς γιατί με μαύρο δάκρυ θα έκλαιγες, :'( όπως εγώ πριν από ένα παρά κάτι μήνα στο Ταντάλου 9. Κρίμα η βυζάρα, κρίμα και η κολάρα, δυστυχώς δεν ξέρει πώς να εκμεταλλευτεί τα προσόντα της, τα οποία ομολογουμένως τα έχει σε μεγάλη αφθονία,  :tits:πολύ αντιερωτική κοπέλα. :S

Εσύ όμως πιπινοκυνηγέ τι γυρεύεις με τις BBW ??  :think:Εκτός αν τα γούστα σου αλλάξανε, :grin: και σου είπα μην κάνεις πολύ παρέα μαζί μου, :grin: θα σε χαλάσω,  :cheesy:εσύ το βιολί σου. :2funny: :2funny: :2funny:

Φιστικάκι Αιγίνης η Αντρέ, :fuck2: και με το 25 πάρα πολύ value. Που την πέτυχες βρε ?  :think:Σου έκανε  Reverce Cow Girl ? :think: είναι η σπεσιαλιτέ της. :)   

Αποπροσανατολίστηκα από τις βυζάρες GAME!  :2funny: :2funny: :2funny:

Την ήξερες αυτή τη μικρούλα και δεν έλεγες τίποτα?! Την κρατούσες για τον εαυτό σου ε?  :2funny: :2funny:

Δεν μου έκανε reverse cowgirl αλλά μου έκανε μια άλλη μυστήρια στάση που πρώτη φορά την κάνω στη ζωή μου κ ήτανε απίστευτη καύλα. Εκεί άρχισε να πέρνει μπρος το καυλάκι κ αναστέναζε πολύ καυλιάρικα και αληθινά είχε λαχανιάσει! Είχε ξαπλώσει μπρούμυτα επάνω μου με ίσια τα πόδια της και μπαινοέβγαινα στο μουνάκι της ενώ έπιανα το πέτρινο κωλαράκι της!!
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Πιπινοαποκάλυψη.

Γεια σου πιπινοκυνηγε  :cheesy:
:grouphug:

Μονικα στο Φρ 15 το θυμηθηκα  :dancing:
επισης η Σειλα σε δυο μερες επεριστρεφει μου ειπαν
Καλημερα και καλα γαμησια  :zfuck:


Παω να παρασκευασω φραπε  :sunglasses:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Αποπροσανατολίστηκα από τις βυζάρες GAME!  :2funny: :2funny: :2funny:

Την ήξερες αυτή τη μικρούλα και δεν έλεγες τίποτα?! Την κρατούσες για τον εαυτό σου ε?  :2funny: :2funny:

Δεν μου έκανε reverse cowgirl αλλά μου έκανε μια άλλη μυστήρια στάση που πρώτη φορά την κάνω στη ζωή μου κ ήτανε απίστευτη καύλα. Εκεί άρχισε να πέρνει μπρος το καυλάκι κ αναστέναζε πολύ καυλιάρικα και αληθινά είχε λαχανιάσει! Είχε ξαπλώσει μπρούμυτα επάνω μου με ίσια τα πόδια της και μπαινοέβγαινα στο μουνάκι της ενώ έπιανα το πέτρινο κωλαράκι της!!

Κάτσε γιατί μου μυρίζει παρεξήγηση :think: εγώ εννοούσα την Αντρέ που έχει θητεύσει σε τσίρκο, πράσινο, και πρόσφτα Προμηθέως 14, μάλλον όμως για άλλη Αντρέ λες εσύ για να μου λες πιπίνι,  :think: παρεξήγηση :dunno:

Πάντως ενδιαφέρουσα ακούγεται,  :rolleyes:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
επισης η Σειλα σε δυο μερες επεριστρεφει μου ειπαν
Καλημερα και καλα γαμησια  :zfuck:

Πουφφφφ, πάλι αλλαγές, η Σέϊλα δούλεψε χθες βράδυ στο Έρως.

Τώρα που θα επιστρέψει. :think: Μαντζάρου :think: και σε τι βάρδια  :think:

Να δεις που από το πολύ κυνηγητό που την κάνω ετούτη, θα φάω καμιά πατάτα στος τέλος και θα ρεύομαι. :grin:
 

Επισκέπτης
Κάτσε γιατί μου μυρίζει παρεξήγηση :think: εγώ εννοούσα την Αντρέ που έχει θητεύσει σε τσίρκο, πράσινο, και πρόσφτα Προμηθέως 14, μάλλον όμως για άλλη Αντρέ λες εσύ για να μου λες πιπίνι,  :think: παρεξήγηση :dunno:

Πάντως ενδιαφέρουσα ακούγεται,  :rolleyes:

Για άλλη λέω!! Εκείνη αφού ξέρεις δεν μου αρέσει!  ;) Πιπίνι super!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom