Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 59 άτομα (5 μέλη και 54 επισκέπτες)

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Αποπροσανατολίστηκα από τις βυζάρες GAME!  :2funny: :2funny: :2funny:

Αν  εσύ ο πιπινικυνηγός των petit αποπροσανατολίστηκες από τις βυζάρες, τι να κάνω και εγώ ο έρμος κυνηγός των BBW.  :grin:

Επίσκεψη λοιπόν σήμερα στην νεοφερμένη βυζαρού Ουγγαρέζα Έυα. :tits: Η συνεύρεση   πραγματοποιήθηκε στην σκιά  της άθλιας συνάντησης που είχα προ μηνός μαζί της, και ο κύριος λόγος που την έκανα ήταν η αδυναμία του χαρακτήρα μου στην θέα της πολύ απίθανης βυζάρας που έχει. :tits2:

Μια πολύ μικρή βελτίωση υπήρξε, αλλά δεν την κατατάσσει ακόμη ούτε στα όρια του ανεκτού, θα ακολουθήσει κριτική που θα απευθύνεται αποκλειστικά σε όσους δεν μπορέσουν να αντισταθούν στη θέα της βυζάρας και δείξουν την ίδια αδυναμία στον χαρακτήρα με μένα.

Η κατάθεση θεωρείται από μένα σχετικά επιτυχημένη, λόγω του καλού τέλους, αν και έγινε κάτω από το βάρος πολλών υποχωρήσεων από μέρους μου, πολύ μεγάλης υπομονής, και βάσει προσεκτικού σχεδιασμού γνωρίζοντας εκ των προτέρων το τι θα αντιμετωπίσω. :dunno: :dunno:
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Επίσκεψη λοιπόν σήμερα στην νεοφερμένη βυζαρού Ουγγαρέζα Έυα. :tits: Η συνεύρεση   πραγματοποιήθηκε στην σκιά  της άθλιας συνάντησης που είχα προ μηνός μαζί της, και ο κύριος λόγος που την έκανα ήταν η αδυναμία του χαρακτήρα μου στην θέα της πολύ απίθανης βυζάρας που έχει. :tits2:

Ά ρε GAME και γω παρόλο που έφαγα πατάτα είμαι έτοιμος να ξαναπάω. Δεν αντέχω να βλέπω τέτοιες βυζάρες. Τλευταία φορά βγήκε τόσο ξυνισμένη και στο τσαφ κρατήθηκα πάλι
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Ά ρε GAME και γω παρόλο που έφαγα πατάτα είμαι έτοιμος να ξαναπάω. Δεν αντέχω να βλέπω τέτοιες βυζάρες. Τλευταία φορά βγήκε τόσο ξυνισμένη και στο τσαφ κρατήθηκα πάλι

Αχχχ, μόνο εσύ μπορείς να με καταλάβεις, πράγματι η βυζάρα δεν παίζεται, μακάρι να μπει στον σωστό δρόμο η μικρή γιατί είναι καινούργια στο επάγγελμα και ίσως να θέλει και τον χρόνο της. Μικροβελτιώσεις είδα αλλά ακόμη είναι κάτω από τη βάση. Υπομονή. :grin: :grin:

Τα θετικά είναι ότι κάνει πλέον καλή πίπα και δεν διαμαρτύρεται στο σφυροκόπημα, ας κρατήσουμε αυτά και βλέπουμε. Διάβασε την κριτική πριν ξαναπάς. :sunglasses: :sunglasses:
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
163
Πόντοι
3.285
Πήγα λοιπόν στην περίφημη Έμμα...
Στα συν πρέπει να πω είναι το πολύ βαθύ και καυλιάρικο  :pipa1: , είναι άριστη τσιμπουκλού
Κατά τα άλλα, από διάθεση δεν ήταν όπως στις προηγούμενες κριτικές, περισσότερο πλησίαζε την κριτική του johnsimp και είχε τάσεις να τελειώνει σχετικά γρήγορα
Από ότι κατάλαβα, και από ότι μου είπε έμμεσα, δεν είχε και πολύ καλή διάθεση απόψε, πιθανόν κάτι να της συνέβη και έπεσε η ψυχολογία της, παρότι όπως έλεγε δεν ήταν κουρασμένη
Ποιος ξέρει  :think: Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου, πόσο μάλλον της γυναίκας...
Τι θα γίνει ρε πούστη, master ψυχολογίας θα κάνουμε για να ρίξουμε έναν πούτσο της προκοπής;  :tickedoff:

Λεπτομέρειες στη κριτική που ελπίζω να γράψω τις επόμενες μέρες
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
264
Like
72
Πόντοι
1
Γεια σας παλουκάρια!

Κατάθεση στην Γιάννα την Κυριακή, Μαντζάρου 14, πρωινή βάρδια. 40 το απλό ,αλλά μπήκα με 30 τελικά. Αν και περίμενα οτι θα το μετανιώσω λόγω μειωμένης τιμής, τελικά περασα καλά!
Πολύ καλά προκαταρκτικά, άφηνε να παίζω με το κουμπάκι της, πολύ καλή  :pipa1: και πολύ καλή συμμετοχή στα υπόλοιπα!
Θα ξανατιμηθεί σύντομα!
Πέρασα και απο Έμμα! Πολύ καλή παρουσία! Θα τιμηθεί σίγουρα εντός ημερών γαμώ τα λεφτά μου! (πως φεύγουν έτσι,οεο?)

Τζο είσαι βλαμμένος! Μια φορά ρε μπαγάσα να μη γελάω με τα σχόλιά σου ! Είσαι ωραίος!!! χαχα! :cheesy:
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.447
Κριτικές
99
Like
12.332
Πόντοι
25.165
Εγω ειδα Εμμα τις προαλλες και ηταν πολυυυυυυυυυυυυυ αδυνατηηηηηηηηηηηη για τα γουστα μου. Προσωπο επισης δεν με τρελανε οπως μερικους. Μηπως πατε μεθυσμενοι ολοι?
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
Εγω ειδα Εμμα τις προαλλες και ηταν πολυυυυυυυυυυυυυ αδυνατηηηηηηηηηηηη για τα γουστα μου. Προσωπο επισης δεν με τρελανε οπως μερικους. Μηπως πατε μεθυσμενοι ολοι?

+1000
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Πηγα ν'αλλαξω λαδια στην αμαξαρα κατω στο πορτο σεντερ οποτε λεω ας κανω και μια γυρα στα περιξ με καταθεση...

-Ερημιτη.κλειστο
-Φριξου 14.η Αννα που λετε την οποια πρωτη φορα εβλεπα.Ενα μπαζακι στα ορια του μιλφ αλλα απ'αυτα που μ'αρεσουν με ασπρουλιαρικο φαρδυ κωλο.Σαν Αλβανιδα εμοιαζε.Αρχικα εφυγα αλλα επεστρεψα να μπω αλλα ζητουσε 50ε το 69 με γυμνο και η μαλακω η τσατσα δε το'ριχνε με τιποτα.Παντως ειχε κι αυτη δυο δωματια γεματα απο 25ε το απλο
-Φριξου 15.η γνωστη και ακουραστη Εφη.Οταν καποιοι μου βαζετε 9 στην εμφανιση αυτης κοπελας μαλλον υπερβαλετε.Αλλο αποτελεσματικη κι αλλο εμφανισιμη
-Φριξου 13.η Νταιζη ενα μελαχρινο ρουμανακι στο κλασσικο καλουπι τυπου Αλεξανδρα,Λουνα και τετοια...δε μ'αρεσε
-Φριξου 9.η Αντριαννα την οποια ειχα πολυ καιρο να δω...νταξξξξ....αλλοιωμενη πολυ ρε παιδι μου και παρα πολυ αδυνατη αλλα ευδιαθετη στο φουλ αλλα ειχε 2 δωματια γεματα και την εκανα
-Κωλεττη.η αρχοντογυναικαρα Τανια με την ομορφη κωλαρα αλλα ζητουσε κι αυτη αν θυμαμαι 60ε το 69
-Κατεχακη.η μιλφ κορμαρα Αννα αλλα αυτη εκοψε το γυμνο τσιμπουκι και ζητουσε 50ε μονο για γλειψιμο :jerking:Ασε μας ρε Αννουλα καθε φορα πιο ακριβη μας το παιζεις.Κωλαρακι ομως στα 60ε.Τσατσα ηταν η μαλακω η γρια η φαφουτω του Ερως και του Σαπφους 20
-26ης Οκτωβριου 35.εδω πηρα τηλ μπας και ηταν η μιλφαρα η Μισελ που λετε αλλα ηταν η Νασια,ισως η πιο ομορφη κοπελα αυτη την εποχη αλλα μονο αρνητικα σχολια :'( :'(

και...
-Νικ.Ουρανου 26.η Ειρηνη στην οποια και κατεληξα τελικα(πρωτοτυπο εεε?)μιας και δε βρηκα αλλου δελεαστικη προσφορα.Τα γνωστα με 50ε... γλωσσοφιλα,δαχτυλα,αρχιδογλειψιμο,μουνι,κωλο,στομα,χυσιμο βυζια...ολα τα καλα :bigdick: :bigdick:
Μαλιστα πηγαμε και στο δωματιο με το τζακουζι οποτε την εβαλα απο πανω και εκανε ενα τρομερο ροντεο σε μουνι και κωλο θαυμαζοντας το ταλεντο της στον μεγαλο καθρεφτη μπροστα.Παραμενει στις πολυ κορυφαιες για εμενα μαζι με Νικολ,Βερονικα κλπ...
Στην κριτικη οι λεπτομερειες

Η προσπαθεια μου να παω και Αν.Γεωργιου ηταν ανεπιτυχης μιας και μαλλον περνουσε τρενο γιατι ειδα απο μακρυα την ουρα και απο το Λαφαμ και περα ειχε παρα παρα πολυ αμαξι παρκαρισμενο οποτε μαλλον δε θα μπορουσα και να παρκαρω.Οποτε εκανα οπισθεν και την κοπανησα
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
-Φριξου 9.η Αντριαννα την οποια ειχα πολυ καιρο να δω...νταξξξξ....αλλοιωμενη πολυ ρε παιδι μου και παρα πολυ αδυνατη αλλα ευδιαθετη στο φουλ αλλα ειχε 2 δωματια γεματα και την εκανα
εδω η Μαιρουλα ελεγε σε καποιον που μαλλον ηταν πελατης της οτι επιστρεφει και η Σαρα νομιζω απο αυριο.Οχι η Σαρα η γνωστη,η Σαρα των Βιλα.

Και το Αν.Γεωργιου 50 ηταν κλειστο.Φαινεται δεν εχουν βρει μια πρωινη Σανελ να βαλουν :jerking: :jerking: :jerking:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Πηγα ν'αλλαξω λαδια στην αμαξαρα κατω στο πορτο σεντερ οποτε λεω ας κανω και μια γυρα στα περιξ με καταθεση...

Εεε ναι, μην κάνουμε μόνο συντήρηση στο αμάξι, να συντηρούμε και το εργαλείο. :2funny: :2funny: Που είσαι al ? :huh: Πάει το κωλαράκι της Ειρήνης  :cheesy: :fuck1:



-26ης Οκτωβριου 35.εδω πηρα τηλ μπας και ηταν η μιλφαρα η Μισελ που λετε αλλα ηταν η Νασια,ισως η πιο ομορφη κοπελα αυτη την εποχη αλλα μονο αρνητικα σχολια :'( :'(

Η Νάσια ήταν σε πρωινή βάρδια ?? :think:
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
Βραδυνή βάρδια μύλος
Ματζάρου 1  : Κάρμεν...gameover εσένα δεν είναι το πουλέν σου?...εμένα δε μ έκανε κλικ
Ματζάρου 10 : Ντιάνα? Αυτή είναι η Μία κτλ που ήταν βαρδάρη και πιάτσα η άλλη???
Κατεχάκη    : Έμμα είχε κόσμο ούτε κάν την είδα
Βίλλες      : Μάντυ Χριστίνα
Έρος        : Αντρίαννα
Φ15        : Στέφη? ( αυτή δεν είναι μια μικρούλα ομορφούλα? δε ρώτησα όνομα )
Δεν μου έκανε πουθενά κλικ οπότε η κατάθεση έγινε στο media markt που αγόρασα ένα gadgetακι
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
συμπληρωματικα για χθες
λα φεμμε Μαρια η πιο αδικημενη κοπελα κατα την γνωμη μου! που τα τιμα με το παραπανω τα φραγκα που παιρνει!
φριξου νταιζη
Φριξου τζασμιν
και α. Γεωργιου διπλα στο λα φεμμε Αλεξια
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.447
Κριτικές
99
Like
12.332
Πόντοι
25.165
η Αφρουλα γυρισε?
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Γεια σας παλουκάρια!

Κατάθεση στην Γιάννα την Κυριακή, Μαντζάρου 14, πρωινή βάρδια. 40 το απλό ,αλλά μπήκα με 30 τελικά. Αν και περίμενα οτι θα το μετανιώσω λόγω μειωμένης τιμής, τελικά περασα καλά!
Πολύ καλά προκαταρκτικά, άφηνε να παίζω με το κουμπάκι της, πολύ καλή  :pipa1: και πολύ καλή συμμετοχή στα υπόλοιπα!
Θα ξανατιμηθεί σύντομα!
Πέρασα και απο Έμμα! Πολύ καλή παρουσία! Θα τιμηθεί σίγουρα εντός ημερών γαμώ τα λεφτά μου! (πως φεύγουν έτσι,οεο?)
Αυτη την Γιαννα ειχα σκοπο να περασω να την δω καπια στιγμη γιατι θυμαμαι απο παλια την εχα στα υποψην
πολυ χρησιμη η αναφορα σου , πανω στην ωρα  :sunglasses:

Τζο είσαι βλαμμένος! Μια φορά ρε μπαγάσα να μη γελάω με τα σχόλιά σου ! Είσαι ωραίος!!! χαχα! :cheesy:
:birdman: :birdman: :birdman:


Καμια ενημέρωση ρε παιδιά???

Ερχεται ενα λεοφωρειο πιπινιαααααααααα  :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:


:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

συμπληρωματικα για χθες
λα φεμμε Μαρια η πιο αδικημενη κοπελα κατα την γνωμη μου! που τα τιμα με το παραπανω τα φραγκα που παιρνει!
φριξου νταιζη
Φριξου τζασμιν
και α. Γεωργιου διπλα στο λα φεμμε Αλεξια

Που σε συ ρεεε  :cheesy:
που το φαγες το κουλουρακι σου ?  :grin:



Πήγα λοιπόν στην περίφημη Έμμα...
Στα συν πρέπει να πω είναι το πολύ βαθύ και καυλιάρικο  :pipa1: , είναι άριστη τσιμπουκλού
Κατά τα άλλα, από διάθεση δεν ήταν όπως στις προηγούμενες κριτικές, περισσότερο πλησίαζε την κριτική του johnsimp και είχε τάσεις να τελειώνει σχετικά γρήγορα
Από ότι κατάλαβα, και από ότι μου είπε έμμεσα, δεν είχε και πολύ καλή διάθεση απόψε, πιθανόν κάτι να της συνέβη και έπεσε η ψυχολογία της, παρότι όπως έλεγε δεν ήταν κουρασμένη
Ποιος ξέρει  :think: Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου, πόσο μάλλον της γυναίκας...
Τι θα γίνει ρε πούστη, master ψυχολογίας θα κάνουμε για να ρίξουμε έναν πούτσο της προκοπής;  :tickedoff:

Λεπτομέρειες στη κριτική που ελπίζω να γράψω τις επόμενες μέρες

Αμα θες βοηθεια πες .. να σου στειλω την γραμματεα μου   :cheesy:
sexy-secretary.jpg


Κατα τ αλλα αν εχεις τυχη διαβαινε ...

Εχω πληροφοριες οτι πολλες κοπελες παρακολουθουν Τουρκικα σηριαλ
αν δεν εχει καλο επεισοδειο μη πατε , πιθανον να ειναι κακοκεφες  :cheesy:


η Αφρουλα γυρισε?

"Ντεν ξερου , ντεφτερα να περνεις παλι να ρουτας "

Τι εγινε τελικα ο φιλος σου ? του βρηκες νυφη ?  :grin:
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
jo ωραια κριτικη ρε μλκ  :grin:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
και η δικια σου για Καντυ φοβερη , καθε βραδυ την διαβαζω και τον παιζω  :cum:

ρεμαλι  :s&m_3:

ρε αφου σε ειπα δεν ηταν μπουρδελοκαταθεση.. ηταν μια προσωπικη τρυφερη συνευρεση που δεν υπαρχουν λογια να την περιγραψεις :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Την Ελισα την ειδα στο λειδις φιγουρασει στας Αθηνας  :think:
μας τελειωσε μαλλον ?  :think:

ρε αφου σε ειπα δεν ηταν μπουρδελοκαταθεση.. ηταν μια προσωπικη τρυφερη συνευρεση που δεν υπαρχουν λογια να την περιγραψεις :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Σε πειραζω μικρε ανοητε .. ξερω τι λες  ,  σε πιανω :smitten:
Αντε καληνυχτα ... και ονειρα "γλυκα"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom