Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 69 άτομα (5 μέλη και 64 επισκέπτες)

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
θελω να παω στις πουτανιτσες μου αλλα δεν εχω λεφτα  :'(
 

Επισκέπτης
Να η λύση!!  :P :P :P

URL]]
 

Επισκέπτης
Και ένα κακό νέο για επίδοξους πιπινοκυνηγούς.

Το καβλάκι που είχα την τύχη να γαμήσω στο Σαπφούς 20 η Αντρέ με είπε μια τσατσά σήμερα ότι είχε δουλέψει για μια μέρα. Φυσικά εφόσον μπήκε στο χορό ίσως χορέψει κάποια στιγμή στο μέλλον η σε κανένα άλλο ίδρυμα. Αλήθεια το Σαπφούς 20 με ποιά άλλα μπουρδελάκια συνεργάζεται? Το μόνο λινκ που μπορώ να σκεφτώ είναι η Τζία/Γιασμίν από αλυσίδα Κωλέττη. Γενικά νομίζω είναι ανεξάρτητο σπιτάκι.
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
264
Like
72
Πόντοι
1
Βολτούλα πρωινή σήμερα, έψαχνα Σάρα και Χριστίνα απο Vila, αλλά πήρα τα τριχωτά μου..

Φρίξου 9 Αντριάννα,
Κοροβάγκος Κάντυ,
Κεφαλληνίας Αφρούλα,
Α.Γεωργίου 50 Κάρμεν - μπάζο με κυταρρίτιδα..

Ήταν ανοιχτά τα της Φρίξου, Νικ.Ουρανου και σχεδόν όλα της Α.Γεωργίου καθώς και της Μισέλ.

Αυτά γκαυλιάρηδες.. γαμάτε τώρα γιατί μετά τις εκλογές θα μας σφυροκοπήσουν άγρια!! :fuck1:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Και ένα κακό νέο για επίδοξους πιπινοκυνηγούς.

Το καβλάκι που είχα την τύχη να γαμήσω στο Σαπφούς 20 η Αντρέ με είπε μια τσατσά σήμερα ότι είχε δουλέψει για μια μέρα. Φυσικά εφόσον μπήκε στο χορό ίσως χορέψει κάποια στιγμή στο μέλλον η σε κανένα άλλο ίδρυμα. Αλήθεια το Σαπφούς 20 με ποιά άλλα μπουρδελάκια συνεργάζεται? Το μόνο λινκ που μπορώ να σκεφτώ είναι η Τζία/Γιασμίν από αλυσίδα Κωλέττη. Γενικά νομίζω είναι ανεξάρτητο σπιτάκι.
Συνεργαζεται σιγουρα με το 26 Οκτωβριου 52.
Αλλα το θεμα ειναι αλλο: Τι το εκανες το κοριτσι και εξαφανιστηκε την ιδια μερα  :think: :grin:
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
479
Κριτικές
9
Like
448
Πόντοι
21
καταθεση στην αλεξ στο λα φαμ ....απλα βαριεται το κοριτσι...μπηκα για γλειφομουνι με 40e,πιπα  αερατη :rockon:και πρωτου αρχισω το γαμιση μου λεει δεν εχουμε πολυ χρονο,πρεπει να τελειωσεις..... :headbang: :headbang:,λα φαμ και βιλλες ουτε απ εξω δεν ξαναπερναω!!!το μονο συν η ευγενεστατη τσατσα!!!
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
479
Κριτικές
9
Like
448
Πόντοι
21
και μια μινι τσαρκα απο βαρδαρη
στο πρασσινο μια σουζανα,καλο κομματι μου φανηκε
σαπφους 5 η μιρελα η μοντελισια
σαπφους 20 η χοντρουλα λαουρα
τανταλου (ερως) μια αδιαφορη

 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
163
Πόντοι
3.285
Αμα θες βοηθεια πες .. να σου στειλω την γραμματεα μου   :cheesy:
sexy-secretary.jpg

άσε, άμα την έστελνες δε θα τα γράφαμε ποτέ, θα μου αποσπούσε την προσοχή  :boobies:, για αυτό έκατσα και τα έγραψα μόνος μου, 2 κριτικές μαζεμένες στην τιμή της 1  :grin:
πάντως εσύ στείλε την έτσι κι αλλιώς, όλο και κάποια δουλειά θα της βρω να κάνει  :pipa1:  :knockinb:


Εχω πληροφοριες οτι πολλες κοπελες παρακολουθουν Τουρκικα σηριαλ
αν δεν εχει καλο επεισοδειο μη πατε , πιθανον να ειναι κακοκεφες  :cheesy:

Τώρα μου θύμισες κάτι γκομενάκια που πηδούσαμε παλιά στο Σαντάνσκι, στο μεσοδιάστημα της ξεκούρασης στο δωμάτιο του ξενοδοχείου παρακολουθούσαν τούρκικα σήριαλ και βουλγαρικό Big Brother  :jerking:
Μια φορά μία από αυτές άρχισε να μου λέει λίγο την υπόθεση από την σκηνή που έδειχνε εκείνη τη στιγμή η σαπουνόπερα. Μια τύπισσα είχε πάει στο σπίτι ενός κάγκουρα και τον έψαχνε. Τη ρωτάω και εγώ τι έψαχνε και πήγε εκεί και μου απαντάει γελώντας "θέλει να φάει πούτσο"  :2funny:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Χτεσινη βραδυνη μπουρδελοτσαρκα...δεν θα πηγαιναμε βαρδαρη αλλα τελευταια στιγμη θυμηθηκα το καινουριο μπουρδελο που ανοιξε οποτε καναμε ενα ταχεο περασμα απο εκει...

Προμηθεους 5. Καινουριο μαγαζακι αλλα οι συνηθειες του βαρδαρη δεν κοβονται, ειδου και τα χαρτονια εξω απο την εξωπορτα αντι για χαλακι.!!  :S Μεσα η κοπελα που υπαρχουν και φωτος στο αλλο σαιτ με το ονομα ως Τζουλια, δηλαδη αυτη... καλο τεμαχιο φενοταν, το βυζακι μεγαλο, ωραιο σωματακι με καλο πορτπαγκαζ, μελαμψο δερματακι, προσωπακι μετριο, κακαρελο στυλ...καποια στιγμη θα με βαλει μεσα πιστευω.! :grin:
Προμηθεους 25. Η Μαρα που γενικα ειναι αδιαφορη στα ματια μου, κοινη κοπελιτσα, οντως εχει αδυνατισει, τελευταια γραφονται οτι δεν τραβαει...
Τανταλου 14. Η Αδελφη του ρονα, Αλεξανδρα, πεσμενη και αυτη απο διαθεση, εχει κοψει τα πολα πολα στο σαλονι, σαν να παχυνε λιγακι απο τα βρωμικα που την ταιζουν...
Τανταλου 9. Μπηκαμε αλλα εδω υπαρχει κενο μνημης, μαλλον καινουρια κοπελα θα ηταν αδιαφορη για να μην την θυμαμαι... :think:

φευγαλα για city gate...

Μαντζαρου 10. Φιλιπινεζα λεει η τσατσα, λεω οπα.! αρχιδια.!! η Μια η χαμοταυλανδεζα ηταν με διαφορετικο ονομα πλεον Ντιανα λεει.!  :headbang: :headbang:
Μαντζαρου 1Α. Μια νταρντανογυναικα καστανοξανθη ανοστη με ψιλομπουκλωτα μαλια, μεσα στο δωματιο και η τσατσα να κανει τον Tiesto στα decks.!!  :2funny: :2funny: :2funny: ...για να προηδοποιησει την κοπελα να βγει, αυτη με το πασο της απτοητη...
Κατεχακη 15. Η αδυνατησμενη Εμμα, το βυζι επεσε, ξεφουσκωσε, εκανε ομως ωραια ποδαρακια, το προσωπο λεπτυνε, το κωλαρακι εχασε σε ομορφια, εγινε σαν κατι δημοσιες υπαλληλους.!!  :2funny: καταθεση εδω.!!  :grin: γενικα κουρασμενο το μωρο, οποιος διαβασε την κριτικη του extramask, θα καταλαβει, σχεδον dejavu περασα και εγω, τα ιδια που ελεγε στον extramask, ελεγε και σε εμενα, γενικα βυασηνη καθολου, αλλα μια κουραση και μια σπαριλα την βγαζει, τσιμπουκι και αρχιδογλυψιμο για οσκαρ.!!  :rockon: :rockon:

και μυλο μερια....

Κωλετη 17. Χριστινα μελαχρινο πιπινακι, εδω κατεθεσε ο κολητος μου, μετα απο πολη σκεψη θυμηθηκα οτι ενα φεγγαρι την ειχα πετυχει στο φριξου 13, και την ειχα παρομοιασει σαν να ειχε τρακαρει σε τζαμαρια.!!!  :2funny: σημερα ηταν τελειως διαφορετικο το μωρο, πανω σε ψιλοτακουνα, εβαλε και σιλικονι στα βυζια και το εκανε τουμπανο, ο φιλος περασε παρα ολυ καλα, εκατσε μεσα 25 γεματα λεπτα, και αν και φρεσκα τα βυζια με την δεουσα προσοχη τον αφησε να τα ευχαρηστηθει, εγλυψε και ρουφηξε και αρχιδακια με παθος.!!! γενικα περασε παρα πολυ καλα, σκεφτομουνα να παω εκει για 2ο γυρο, αλλα μετα την τσαρκα γιναμε στρατηγοι και οι δυο και το κρεβατι στο σπιτι ηταν μονοδρομος...
Πετρου ερημητη. Λεει η τσατσα εχω τροφαντη κοπελα με πληθωρικο στηθος, εεεε εγω υπεθεσα με το μυαλο μου τροφαντη=τρουφα=πιπινακι.!!  :dancing: ο κολητος καταλαβε αλλα δεν μηλησε...και ξεπροβαλει απο το κουζινακι το φαλενοθυρικο.!!!! πρωη παιχτρια του σουμο.!!  :S :S :S ωωωωωωωωωωχχχχχχχχχχ.!!  :headbang: :headbang: :headbang:
ενταξει υπαμεεεε...οποιος εχει δει την Αφροδιτη την ελληνιδα απο κεφαληνιας, ειναι μοντελα μπροστα της...  :2funny: :2funny:
ΘΑΝΑΤΟ σε αυτον που την εβγαλε στο κλαρι.!!!  :ak: :ak:
Ν.Ουρανου 26. Αδιαφορο μελαχρινο κοριτσακι, που δεν ηξερε να προβαλει τον εαυτο της...
Φριξου 9. Η κοκκινομαλα Μαντυ, μπαστυ πλεον, και απο εξω ενα οπελ καμπριολε...  :think: την εδωσε την τσιπαρα.???
Φριξου 13. Ιωαννα λεει η τσατσα, ζουμπουρλου μελαχρινη μετρια κοπελα.
Φριξου 15. Η ιταλιδα Στεφη μεσα σε ασπρο συνολακι και ασπρες καλτσες, πολυ εντυποσιακη στο σαλονι, μετρια μεσα και...κρυα κοπελα οπως μας ειπανε και απο απεναντι.!!! (μαχαιρια.???  :2funny: :2funny:)
Φριξου 14. Η Γιασμιν πρωην Τζια, με τις σιλικοναρες τις φορτσα καρτα παρτιδα εξω, σκυλοφατσααα.!
Ν.Ουρανου 1Β. Ανοιχτο, θα ηταν καμια βαρεμενη Αντριανα, με την αχωνευτη μπιτζοτσατσα,  δεν σταματησαμε, ενα αιμοανεβασμα λιγοτερο...
Κοροβαγκου . Ανοιχτο, Σαρα ελεγε το προγραμμα στο αλλο σαιτ, δεν καναμε το κοπο να παμε...
Κεφαληνιας. Ανοιχτο, αλλα γινοταν χαμος και δεν μπηκαμε στο στενο, μιας και κανα μπαζο θα ειχε μεσα...
Α.Γεωργιου 50. Ειχε αναμενο φως...αλλα ηθελε περπατημα, μιας και παρκαραμε πανω στην 26ης και τα πηραμε με τα ποδια και επεφτε μακρι και ειχε και σκαλια...
Α.Γεωργιου 34. Ειχε σκαλια και ισως να ηταν το κρυοπλασμα η Αλεξ πανω και συν η σπαστικια η τσατσα και το ενα φερνει το αλλο...
Α.Γεωργιου 30. Η Αλεξια, με ξανθο μπουκλωτο μαλακι, κωλαρααα!! παραμενει κωλαρα...
Α.Γεωργιου 24. Το μπακλαβαδακι η Τζουλια η κοντουλα η ομορφη με τα ωραια βυζακια  :tits: :tits: επιδερμιδα ψιλομαυρησμενη, αλλα πολυ κρυα... :S ισως απο τις καλυτερες παρουσιες τον τελευταιο καιρο...
Α.Γεωργιου 16. Η Ανιτα η Ιταλιδα, πολυ ευγενικη κοπελα... αλλα την αποφευγω αν και θελω να της τον εδωσω... :knockinb:
Α.Γεωργιου 4. Ανοιχτο, μαλλον Λιλη...
26ης οκτωβρη 52. Παιζει να ηταν ανοιχτο, μπροστα ο αλλος εβγαλε μια ψησταρια και σηκωσε ντουμανιαααα.!!
26ης οκτωβρη 52. Μια μιλφαρα, με ωραιο σωματακι, αλλα στην φατσα καταλαβαινες οτι ειναι πατημενα 40ααα????  :S :think: :think:


αυταααααααααααααααα.!! γενικη εικονα.???  :jerking: :jerking:

 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Κωλετη 17. Χριστινα μελαχρινο πιπινακι, εδω κατεθεσε ο κολητος μου, μετα απο πολη σκεψη θυμηθηκα οτι ενα φεγγαρι την ειχα πετυχει στο φριξου 13, και την ειχα παρομοιασει σαν να ειχε τρακαρει σε τζαμαρια.!!!  :2funny: σημερα ηταν τελειως διαφορετικο το μωρο, πανω σε ψιλοτακουνα, εβαλε και σιλικονι στα βυζια και το εκανε τουμπανο, ο φιλος περασε παρα ολυ καλα, εκατσε μεσα 25 γεματα λεπτα, και αν και φρεσκα τα βυζια με την δεουσα προσοχη τον αφησε να τα ευχαρηστηθει, εγλυψε και ρουφηξε και αρχιδακια με παθος.!!! γενικα περασε παρα πολυ καλα, σκεφτομουνα να παω εκει για 2ο γυρο, αλλα μετα την τσαρκα γιναμε στρατηγοι και οι δυο και το κρεβατι στο σπιτι ηταν μονοδρομος...
Την ειχα παρει πριν δεκα μερες, με καλες εντυπωσεις, αλλα δεν ειχε πλαστικα  :boobies:
Ποτε τα ΄βαλε, ποτε ξαναπιασε δουλεια  :think:
Τοσο απλη επεμβαση ειναι?
...αν βεβαια μιλαμε για την ιδια, που μαλλον ναι.
 

Επισκέπτης
λεω εχθες το βραδυ να δοκιμασω την τανια απο κωλεττη στοχευμενη καταθεση χωρις τσαρκα, φυσικα η τανια δεν ηταν εκει  :headbang: (πρωτη ηττα) δευτερο στοχος πετρου ερημιτη ιζαμπελα απο καιρο την ειχα βαλει στο ματι αυτην, μαντεψτε  :tooth:  η κοπελα ειχε περιοδο στην θεση της καποια αντζελικα που ειναι εκει τα πρωινα, αδιαφορη στο προσωπο αλλα με μεγαλα  :tits: (δευτερη ηττα)τριτη αποπειρα, λεω δεν παω μεχρι κατεχακη να δω τη παιζει με την εμανουελα μπας και μπω εκει, ολα τα δωματια γεματα + δυο συναδελφοι περιμεναν να μπουν + η αντιπαθητικη τσατσα, δεν αργησα να την κανω και απο εκει, τελικα πρωτοτυπισα και πηγα στην βερονικα  :cheesy: αφου πρωτα γυρησα ολα τα ντελα να δω τη παιζει, η ιδιες κοπελες σχεδον σε ολα με μια εσωτερικη αλλαγη  η αλεξανδρα απο τανταλου 14 μετα της 23:30 πηγε στο σαπφως 20 και στην θεση της ηρθε η νασια απο τσιρκο με ολα τα δωματια γεματα  :dunno:
 

Al Kavlone

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
11
Χτεσινη βραδυνη μπουρδελοτσαρκα...δεν θα πηγαιναμε βαρδαρη αλλα τελευταια στιγμη θυμηθηκα το καινουριο μπουρδελο που ανοιξε οποτε καναμε ενα ταχεο περασμα απο εκει...

Προμηθεους 5. Καινουριο μαγαζακι αλλα οι συνηθειες του βαρδαρη δεν κοβονται, ειδου και τα χαρτονια εξω απο την εξωπορτα αντι για χαλακι.!!  :S Μεσα η κοπελα που υπαρχουν και φωτος στο αλλο σαιτ με το ονομα ως Τζουλια, δηλαδη αυτη... καλο τεμαχιο φενοταν, το βυζακι μεγαλο, ωραιο σωματακι με καλο πορτπαγκαζ, μελαμψο δερματακι, προσωπακι μετριο, κακαρελο στυλ...καποια στιγμη θα με βαλει μεσα πιστευω.! :grin:
Προμηθεους 25. Η Μαρα που γενικα ειναι αδιαφορη στα ματια μου, κοινη κοπελιτσα, οντως εχει αδυνατισει, τελευταια γραφονται οτι δεν τραβαει...
Τανταλου 14. Η Αδελφη του ρονα, Αλεξανδρα, πεσμενη και αυτη απο διαθεση, εχει κοψει τα πολα πολα στο σαλονι, σαν να παχυνε λιγακι απο τα βρωμικα που την ταιζουν...
Τανταλου 9. Μπηκαμε αλλα εδω υπαρχει κενο μνημης, μαλλον καινουρια κοπελα θα ηταν αδιαφορη για να μην την θυμαμαι... :think:

φευγαλα για city gate...

Μαντζαρου 10. Φιλιπινεζα λεει η τσατσα, λεω οπα.! αρχιδια.!! η Μια η χαμοταυλανδεζα ηταν με διαφορετικο ονομα πλεον Ντιανα λεει.!  :headbang: :headbang:
Μαντζαρου 1Α. Μια νταρντανογυναικα καστανοξανθη ανοστη με ψιλομπουκλωτα μαλια, μεσα στο δωματιο και η τσατσα να κανει τον Tiesto στα decks.!!  :2funny: :2funny: :2funny: ...για να προηδοποιησει την κοπελα να βγει, αυτη με το πασο της απτοητη...
Κατεχακη 15. Η αδυνατησμενη Εμμα, το βυζι επεσε, ξεφουσκωσε, εκανε ομως ωραια ποδαρακια, το προσωπο λεπτυνε, το κωλαρακι εχασε σε ομορφια, εγινε σαν κατι δημοσιες υπαλληλους.!!  :2funny: καταθεση εδω.!!  :grin: γενικα κουρασμενο το μωρο, οποιος διαβασε την κριτικη του extramask, θα καταλαβει, σχεδον dejavu περασα και εγω, τα ιδια που ελεγε στον extramask, ελεγε και σε εμενα, γενικα βυασηνη καθολου, αλλα μια κουραση και μια σπαριλα την βγαζει, τσιμπουκι και αρχιδογλυψιμο για οσκαρ.!!  :rockon: :rockon:

και μυλο μερια....

Κωλετη 17. Χριστινα μελαχρινο πιπινακι, εδω κατεθεσε ο κολητος μου, μετα απο πολη σκεψη θυμηθηκα οτι ενα φεγγαρι την ειχα πετυχει στο φριξου 13, και την ειχα παρομοιασει σαν να ειχε τρακαρει σε τζαμαρια.!!!  :2funny: σημερα ηταν τελειως διαφορετικο το μωρο, πανω σε ψιλοτακουνα, εβαλε και σιλικονι στα βυζια και το εκανε τουμπανο, ο φιλος περασε παρα ολυ καλα, εκατσε μεσα 25 γεματα λεπτα, και αν και φρεσκα τα βυζια με την δεουσα προσοχη τον αφησε να τα ευχαρηστηθει, εγλυψε και ρουφηξε και αρχιδακια με παθος.!!! γενικα περασε παρα πολυ καλα, σκεφτομουνα να παω εκει για 2ο γυρο, αλλα μετα την τσαρκα γιναμε στρατηγοι και οι δυο και το κρεβατι στο σπιτι ηταν μονοδρομος...
Πετρου ερημητη. Λεει η τσατσα εχω τροφαντη κοπελα με πληθωρικο στηθος, εεεε εγω υπεθεσα με το μυαλο μου τροφαντη=τρουφα=πιπινακι.!!  :dancing: ο κολητος καταλαβε αλλα δεν μηλησε...και ξεπροβαλει απο το κουζινακι το φαλενοθυρικο.!!!! πρωη παιχτρια του σουμο.!!  :S :S :S ωωωωωωωωωωχχχχχχχχχχ.!!  :headbang: :headbang: :headbang:
ενταξει υπαμεεεε...οποιος εχει δει την Αφροδιτη την ελληνιδα απο κεφαληνιας, ειναι μοντελα μπροστα της...  :2funny: :2funny:
ΘΑΝΑΤΟ σε αυτον που την εβγαλε στο κλαρι.!!!  :ak: :ak:
Ν.Ουρανου 26. Αδιαφορο μελαχρινο κοριτσακι, που δεν ηξερε να προβαλει τον εαυτο της...
Φριξου 9. Η κοκκινομαλα Μαντυ, μπαστυ πλεον, και απο εξω ενα οπελ καμπριολε...  :think: την εδωσε την τσιπαρα.???
Φριξου 13. Ιωαννα λεει η τσατσα, ζουμπουρλου μελαχρινη μετρια κοπελα.
Φριξου 15. Η ιταλιδα Στεφη μεσα σε ασπρο συνολακι και ασπρες καλτσες, πολυ εντυποσιακη στο σαλονι, μετρια μεσα και...κρυα κοπελα οπως μας ειπανε και απο απεναντι.!!! (μαχαιρια.???  :2funny: :2funny:)
Φριξου 14. Η Γιασμιν πρωην Τζια, με τις σιλικοναρες τις φορτσα καρτα παρτιδα εξω, σκυλοφατσααα.!
Ν.Ουρανου 1Β. Ανοιχτο, θα ηταν καμια βαρεμενη Αντριανα, με την αχωνευτη μπιτζοτσατσα,  δεν σταματησαμε, ενα αιμοανεβασμα λιγοτερο...
Κοροβαγκου . Ανοιχτο, Σαρα ελεγε το προγραμμα στο αλλο σαιτ, δεν καναμε το κοπο να παμε...
Κεφαληνιας. Ανοιχτο, αλλα γινοταν χαμος και δεν μπηκαμε στο στενο, μιας και κανα μπαζο θα ειχε μεσα...
Α.Γεωργιου 50. Ειχε αναμενο φως...αλλα ηθελε περπατημα, μιας και παρκαραμε πανω στην 26ης και τα πηραμε με τα ποδια και επεφτε μακρι και ειχε και σκαλια...
Α.Γεωργιου 34. Ειχε σκαλια και ισως να ηταν το κρυοπλασμα η Αλεξ πανω και συν η σπαστικια η τσατσα και το ενα φερνει το αλλο...
Α.Γεωργιου 30. Η Αλεξια, με ξανθο μπουκλωτο μαλακι, κωλαρααα!! παραμενει κωλαρα...
Α.Γεωργιου 24. Το μπακλαβαδακι η Τζουλια η κοντουλα η ομορφη με τα ωραια βυζακια  :tits: :tits: επιδερμιδα ψιλομαυρησμενη, αλλα πολυ κρυα... :S ισως απο τις καλυτερες παρουσιες τον τελευταιο καιρο...
Α.Γεωργιου 16. Η Ανιτα η Ιταλιδα, πολυ ευγενικη κοπελα... αλλα την αποφευγω αν και θελω να της τον εδωσω... :knockinb:
Α.Γεωργιου 4. Ανοιχτο, μαλλον Λιλη...
26ης οκτωβρη 52. Παιζει να ηταν ανοιχτο, μπροστα ο αλλος εβγαλε μια ψησταρια και σηκωσε ντουμανιαααα.!!
26ης οκτωβρη 52. Μια μιλφαρα, με ωραιο σωματακι, αλλα στην φατσα καταλαβαινες οτι ειναι πατημενα 40ααα????  :S :think: :think:


αυταααααααααααααααα.!! γενικη εικονα.???  :jerking: :jerking:





Επειδη κι εγω εκανα χθεσινοβραδυνη τσαρκα κυριως στον βαρδΑΡΗ να συμπληρωσω τον Καραμαν, στο Τανταλου 9 ηταν η Ευα η μοσχαροκεφαλη,ξανθια απο Ουγγαρια νομιζω.
Επισης Τανταλου & Σαπφους ηταν η Λαουρα οριτζιναλ,επιμενω εχει χαλασει παρα πολυ
Σαπφους 20 μια αδυνατη ψιλη με γυαλια μυωπιας παντελως αδιαφορη.
Ανδρεου Γεωργιου 50 η Σανελ οπου εγινε και η δικη μου καταθεση εκει,γενικα φοβερη μεσα,πολυ εντυπωσιακη παρουσια ,μακραν η ωραιοτερη πουτανα της πολης,30 ευρω το απλο.
 

Επισκέπτης
Επειδη κι εγω εκανα χθεσινοβραδυνη τσαρκα κυριως στον βαρδΑΡΗ να συμπληρωσω τον Καραμαν, στο Τανταλου 9 ηταν η Ευα η μοσχαροκεφαλη,ξανθια απο Ουγγαρια νομιζω.
Επισης Τανταλου & Σαπφους ηταν η Λαουρα οριτζιναλ,επιμενω εχει χαλασει παρα πολυ
Σαπφους 20 μια αδυνατη ψιλη με γυαλια μυωπιας παντελως αδιαφορη.
Ανδρεου Γεωργιου 50 η Σανελ οπου εγινε και η δικη μου καταθεση εκει,γενικα φοβερη μεσα,πολυ εντυπωσιακη παρουσια ,μακραν η ωραιοτερη πουτανα της πολης,30 ευρω το απλο.

το μαγαζι την χαλαει την λαουρα φιλε, δεν γινεται να γαμας σε τοσο μικρο δωματιο που ισα χωραει το κρεβατι.
στο σ.20 ηταν η λαουρα η λεπτη πριν την αλλαξει η αλεξανδρα
 

Al Kavlone

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
11
το μαγαζι την χαλαει την λαουρα φιλε, δεν γινεται να γαμας σε τοσο μικρο δωματιο που ισα χωραει το κρεβατι.
στο σ.20 ηταν η λαουρα η λεπτη πριν την αλλαξει η αλεξανδρα



Βασικα δεν ειναι μονο τα δωματια το προβλημα,αλλα αυτη η ΓΑΜΗΜΕΝΗ ΚΩΛΟΠΟΡΤΑ που τριζει και οταν κλεινει ειναι σαν να εχουν πατησει σε ναρκοπεδιο του Εβρου λαθρομεταναστες...
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.118
Κριτικές
27
Like
1.458
Πόντοι
1.720
Κι εγω κατεθεσα χτες για αλλη μια φορα σε εμμα. καταδρομικη φουλ δεν πηγα πουθενα αλλου. 4η φορα. Αλλο ενα φοβερο γαμησι. 25 λεπτα εμεινα μεσα. Δεν την εκοψα και πολυ κουρασμενη φωτοβολιδα ηταν μαζι μου.καθε φορα που παω περναω ολο και καλυτερα. Και ακαποτο κερασμενο χτες ;). Μου αρεσε πιο πολυ αδυνατισμενη. Λογικα σε λιγο καιρο που θα σφιξει και το κορμι της θα ειναι κυριολεκτικα μουναρος.

Απλα αν ξερει καποιος αν η συγκεκριμενη κανει εξετασεις οπως πχ η ναντια η νικολ κτλ ας επιβεβαιωσει να εχουμε και το κεφαλι μας ησυχο...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Την ειχα παρει πριν δεκα μερες, με καλες εντυπωσεις, αλλα δεν ειχε πλαστικα  :boobies:
Ποτε τα ΄βαλε, ποτε ξαναπιασε δουλεια  :think:
Τοσο απλη επεμβαση ειναι?
...αν βεβαια μιλαμε για την ιδια, που μαλλον ναι.

Δεν ξερω αν ειναι η ιδια, λεει οτι ειναι 2 χριστινες στο μαγαζι, αυτη ειναι γυρω στα 20-24 την κανω οπτικα, μαυρα ισια μαλια, αδυνατην με στενο αφρατο κωλαρακι, λεπτα ποδαρακια, προσωπο δεν την λες ουτε ομορφη ουτε ασχημη οταν δεν χαμογελαει.!! τα βυζια ειναι φρεσκα, φενονται και οι ουλες απο κατω, ελεγε οτι της πονουσαν αλλα αφηνε να τα ποιανεις και να τα γλυφεις. Παντως ο δικος μου ενθουσιαστηκε, ηταν μεσα 25 λεπτα με απλο 30αρι νωμιζω.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Αλήθεια το Σαπφούς 20 με ποιά άλλα μπουρδελάκια συνεργάζεται? Το μόνο λινκ που μπορώ να σκεφτώ είναι η Τζία/Γιασμίν από αλυσίδα Κωλέττη. Γενικά νομίζω είναι ανεξάρτητο σπιτάκι.

Η Ρεβεκκα ηταν εκει , μετα πηγε 52 και μετα φρ14 , ισως υπαρχει κανα παρε δωσε
Επισης φρ 14 και 52 ειχα πετυχει ιδια τσατσα κανα δυο φορες ( περισι ομως  :grin:)

Της έβαλα κωλοδάχτυλο μάλλον και παρεξηγήθηκε!

Αλητη !
aavX9xDj.gif


Μπραβο στους αναφορεις , και ειδικααα , Στον tsarkamaaaaaaaaaaaan 7  :dancing:

Χτεσινη βραδυνη μπουρδελοτσαρκα...δεν θα πηγαιναμε βαρδαρη αλλα τελευταια στιγμη θυμηθηκα το καινουριο μπουρδελο που ανοιξε οποτε καναμε ενα ταχεο περασμα απο εκει...

Προμηθεους 5. Καινουριο μαγαζακι αλλα οι συνηθειες του βαρδαρη δεν κοβονται, ειδου και τα χαρτονια εξω απο την εξωπορτα αντι για χαλακι.!!  :S
Ε καλα εισαι ... ξεχναει ο γυφτος την γενια του ?  :rolleyes: Αρωματικως συμβαδιζει με την πινακιδα - επωνυμια του ?
η σαν κατι αλλα εχει ... Αρωμα αγελαδας  :grin:

:think: την εδωσε την τσιπαρα.???
Ναι (ξεχασα να το γραψω στην κριτικη  :cheesy: )ηταν τγια κομα εφτα και ντε συνφεγνε ητελε πουλι να πληγωνεις  :grin:

26ης οκτωβρη 52. Παιζει να ηταν ανοιχτο...
26ης οκτωβρη 52. Μια μιλφαρα....
Ποσο ηπιατε ρε ?  :think: διπλα μπουρδελα εβλεπες   :idiot:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Η Ρεβεκκα ηταν εκει , μετα πηγε 52 και μετα φρ14 , ισως υπαρχει κανα παρε δωσε
Επισης φρ 14 και 52 ειχα πετυχει ιδια τσατσα κανα δυο φορες ( περισι ομως  :grin:)

Αλητη !
aavX9xDj.gif


Μπραβο στους αναφορεις , και ειδικααα , Στον tsarkamaaaaaaaaaaaan 7  :dancing:
Ε καλα εισαι ... ξεχναει ο γυφτος την γενια του ?  :rolleyes: Αρωματικως συμβαδιζει με την πινακιδα - επωνυμια του ?
η σαν κατι αλλα εχει ... Αρωμα αγελαδας  :grin:
Ναι (ξεχασα να το γραψω στην κριτικη  :cheesy: )ηταν τγια κομα εφτα και ντε συνφεγνε ητελε πουλι να πληγωνεις  :grin:
Ποσο ηπιατε ρε ?  :think: διπλα μπουρδελα εβλεπες  :idiot:

σε lt ή oz .????  :2funny: :2funny: ...παντως το ταξι το βρηκαμε.!  :dancing: :dancing:

διωρθωση...

26ης οκτωβρη 52. Παιζει να ηταν ανοιχτο, μπροστα ο αλλος εβγαλε μια ψησταρια και σηκωσε ντουμανιαααα.!!
26ης οκτωβρη 35Α. Μια μιλφαρα, με ωραιο σωματακι, αλλα στην φατσα καταλαβαινες οτι ειναι πατημενα 40ααα????

:grin:

 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Μου έχει ξανασυμβεί να ψάχνω με επιμονή κάποια κοπέλα και να μην μπορώ να την πετύχω, αλλά αυτό που μου συμβαίνει με την Νάσια δεν νομίζω να μου έχει ξανατύχει. :o

Πήγα λοιπόν ορεξάτος στο τσίρκο να την συναντήσω (την προηγούμενη Τετάρτη είχα ξαναπεράσει αλλά έτυχε να περνά γιατρό εκείνη τη μέρα), αλλά πουθενά. Πριν λίγο πιο πάνω διάβασα ότι εθεάθη βραδινή βάρδια στο Ταντάλου 14. Η κοπέλα έχει κλείσει εξάμηνο και ούτε κάνα την έχω δει, :o μόνο κάποιες φωτογραφίες της στο site του καταστήματος.

Βέβαια δεν μου βγήκε σε κακό, καθώς στη θέση της συνάντησα μια πολύ κεφάτη και ορεξάτη κοπέλα, την Ειρήνη την Ρωσίδα, πρώτη φορά την έβλεπα, το κατάστημα ανανεώθηκε, νταρντάνα η κοπέλα με βυζάρες  :tits:και κολάρα, μου βγήκε το κασκαντεριλίκι και έκανα μία πανηγυρική κατάθεση.  :fuck2:Λεπτομέρειες στην κριτική. :rolleyes:

Βραδινή βάρδια, μια ψηλή Ουκρανή με όμορφο πρόσωπο, ψηλή και λεπτή, με το όνομα Λένα, μεγαλούτσικη όμως για 45+ την έκοψα προχθές, για τους λάτρεις του είδους όμως φαίνεται πολύ καλή.

Στην πολλή μικρή βόλτα που προηγήθηκε, στο Ταντάλου 9, μια γεματούλα η Μικαέλλα, με βυζάρες και αυτή, βραδινή η ιδιότροπη Εύα.

Επίσης στο Προμηθέως 5 ήταν κάποια Ντία, μελαχροινή κοντή με πιασίματα και υποθέτω με καταπληκτικό στητό βυζί, έτσι τουλάχιστον μου φάνηκε εμένα όπως διαγραφόταν  μέσα από το σκαφτό ντεκολτέ της, δεν πλήρωσα για να μάθω, και μπορεί να αποχώρησα μεν, αλλά τώρα που το ξανασκέφτομαι σίγουρα θα αποτελέσει προσεχή στόχο. :knockinb: Το απλό στα 25 με πολύ λίγη πίεση. :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom