Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (5 μέλη και 46 επισκέπτες)

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
Βέβαια δεν μου βγήκε σε κακό, καθώς στη θέση της συνάντησα μια πολύ κεφάτη και ορεξάτη κοπέλα, την Ειρήνη την Ρωσίδα, πρώτη φορά την έβλεπα, το κατάστημα ανανεώθηκε, νταρντάνα η κοπέλα με βυζάρες

αυτη ειναι η ειρηνη που εξυμνει ο πατσινος?  :think:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
26ης οκτωβρη 35Α. Μια μιλφαρα, με ωραιο σωματακι, αλλα στην φατσα καταλαβαινες οτι ειναι πατημενα 40ααα????
:grin:
Ναι αυτή είναι η Λένα η Ουκρανή, καινούργιο αίμα, εμένα μου φάνηκε ακόμη μεγαλύτερη, πάντως έχει όμορφο πρόσωπο.

Τανταλου 9. Μπηκαμε αλλα εδω υπαρχει κενο μνημης, μαλλον καινουρια κοπελα θα ηταν αδιαφορη για να μην την θυμαμαι... :think:
Η Εύα η βυζαρού ίσως να ήταν, τουλάχιστον αυτή είναι σήμερα σε βραδινή βάρδια. :tits:


 Μαντζαρου 1Α. Μια νταρντανογυναικα καστανοξανθη ανοστη με ψιλομπουκλωτα μαλια, μεσα στο δωματιο και η τσατσα να κανει τον Tiesto στα decks.!!  :2funny: :2funny: :2funny: ...για να προηδοποιησει την κοπελα να βγει, αυτη με το πασο της απτοητη...
Είναι η Κάρμεν η Ουγγαρέζα, ωραία γυναίκα, με καλή απόδοση στο δωμάτιο, αν και βάζει κάποια όρια στο γαμήσι της, απολύτως λογικά όμως. :sunglasses:


Πετρου ερημητη. Λεει η τσατσα εχω τροφαντη κοπελα με πληθωρικο στηθος, εεεε εγω υπεθεσα με το μυαλο μου τροφαντη=τρουφα=πιπινακι.!!  :dancing: ο κολητος καταλαβε αλλα δεν μηλησε...και ξεπροβαλει απο το κουζινακι το φαλενοθυρικο.!!!! πρωη παιχτρια του σουμο.!!  :S :S :S ωωωωωωωωωωχχχχχχχχχχ.!!  :headbang: :headbang: :headbang:
ενταξει υπαμεεεε...οποιος εχει δει την Αφροδιτη την ελληνιδα απο κεφαληνιας, ειναι μοντελα μπροστα της...  :2funny: :2funny:
ΘΑΝΑΤΟ σε αυτον που την εβγαλε στο κλαρι.!!!  :ak: :ak:
 

Κάνε την καρδιά σου πέτρα και γάμα και καμιά χοντρούλα βρεεεεε, :2funny: :2funny: :2funny: η Αντζέλικα η χοντρούλα είναι, εγώ την έχω τιμήσει τρις, δίνει γλωσσόφιλα, δέχεται κολοδάκτυλο, και κάνει γυμνό τσιμπούκι με χύσιμο στο στόμα με 40 ευρώ μόνο. :sunglasses:
Την Αφροδίτη πάλι από Κεφαλληνίας δεν τη γουστάρω πάλι. :dunno: Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου. :dunno: :grin:

Φριξου 9. Η κοκκινομαλα Μαντυ, μπαστυ πλεον, και απο εξω ενα οπελ καμπριολε...  :think: την εδωσε την τσιπαρα.???
Από τότε που πήρε το Astra, θαρρείς και είναι άλλος άνθρωπος, πολύ ευδιάθετη, έβαψε και κόκκινο το μαλλί, όπως την είπες μπαστυ.
:tits2: :fuck1:
 

Επισκέπτης
Κάνε την καρδιά σου πέτρα και γάμα και καμιά χοντρούλα βρεεεεε, :2funny: :2funny: :2funny: η Αντζέλικα η χοντρούλα είναι, εγώ την έχω τιμήσει τρις, δίνει γλωσσόφιλα, δέχεται κολοδάκτυλο, και κάνει γυμνό τσιμπούκι με χύσιμο στο στόμα με 40 ευρώ μόνο. :sunglasses:

εγω παντως αυτη την αντζελικα που ειδα εχθες πετρου ερημιτη και 40 ευρω να μου εδινε θα το σκεφτομουν να παω μαζι της.. το μονο θετικο που ειδα πανω της ειναι τα μεγαλα βυζια :boobies: 

στο τανταλου 9 ηταν η ευα περασα απο εκει.
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
601
Βιαστική τσάρκα Μαντζάρου και Κωλέττη κατά τις 20.30 σήμερα

Μαντζάρου 1A : Κάρμεν
Μαντζάρου 14 : Ντιάνα, εξωτικό προσωπάκι, μικρά βυζάκια και λεπτούλα
Ξεκωλέττη : Χριστίνα σε άσπρο babydoll, έφτιαξε δοντάκια και βυζάκια. Ρώτησα τη τσατσά για Αφροδίτη και με είπε από Δευτέρα ίσως πιάσει δουλειά...και ότι από Δευτέρα απόγευμα θα έχει το μενού νέα κοπέλα Ισπανίδα. Είδομεν...
 

Επισκέπτης
Βιαστική τσάρκα Μαντζάρου και Κωλέττη κατά τις 20.30 σήμερα

Μαντζάρου 1A : Κάρμεν
Μαντζάρου 14 : Ντιάνα, εξωτικό προσωπάκι, μικρά βυζάκια και λεπτούλα
Ξεκωλέττη : Χριστίνα σε άσπρο babydoll, έφτιαξε δοντάκια και βυζάκια. Ρώτησα τη τσατσά για Αφροδίτη και με είπε από Δευτέρα ίσως πιάσει δουλειά...και ότι από Δευτέρα απόγευμα θα έχει το μενού νέα κοπέλα Ισπανίδα. Είδομεν...

μαντζαρου 14 ειναι η ΜΙΑ απο πιατσα και παλιοτερα βαρδαρη, την ειδα και εγω εχθες.


 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
εγω παντως αυτη την αντζελικα που ειδα εχθες πετρου ερημιτη και 40 ευρω να μου εδινε θα το σκεφτομουν να παω μαζι της.. το μονο θετικο που ειδα πανω της ειναι τα μεγαλα βυζια :boobies:  

στο τανταλου 9 ηταν η ευα περασα απο εκει.

Γούστα είναι αυτά, πάντως για να κάθεται εκεί εδώ και διό μήνες όλο και κάποιοι θα της τον σφυρίζουν. Και είναι και καλό παιδί. :sunglasses:

Κατά τη γνώμη μου χοντρή γυναικά έως 25 ετών είναι εξουσία. :grin: :grin: :grin:

Την Εύα πως την έκοψες για πες μου. :think: Γιατί τα έχει και αυτή τα κιλάκια της. :grin:
 

Επισκέπτης
Γούστα είναι αυτά, πάντως για να κάθεται εκεί εδώ και διό μήνες όλο και κάποιοι θα της τον σφυρίζουν. Και είναι και καλό παιδί. :sunglasses:

Κατά τη γνώμη μου χοντρή γυναικά έως 25 ετών είναι εξουσία. :grin: :grin: :grin:

Την Εύα πως την έκοψες για πες μου. :think: Γιατί τα έχει και αυτή τα κιλάκια της. :grin:

δεν την εχω δοκιμασει την ευα για να εχω αποψη.. αλλα ουτε και προκειται γιατι δεν μου αρεσουν η χοντρουλες  :grin:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Τι γινετε  εδω ?  :think: κανα καλο μουνι που παιζει ξερουμε ?  :think:

ουτε γω ηξερα ετσι ειπα να κανω μια σβουρα μιας και βρεθηκα κατα κει ...

Βιλα η Καντυ  :smitten: με μαυρα εσωρουχα που αντι για τιραντες στο σουτιεν ειχες ασημενιους κρικους αλυσιδας  :cum:  πολυ σεξυ   :fuck2:
της λειπουν κανα δυο κιλακια πιστευω ,
Κοροβαγκου βγαινει μια ξανθια με μακρυ μαλλι :think: κοιταω καλυτερα . η Χριστινα  :o με εξτενσιονς  :think: μαλλον της πανε , απλα την ειχα μαθει αλλιως και ψιλοκολλησσα
με σεξυ ενα σουτιεν ενωμενο με στριγκ βγηκε ( δε ξερω πως λεγεται το ενδυμα ) , βυζακια κουναμενα συναμενα  :tits2: διατηρει τις καμπυλες της , ενω ο κωλαριγκος ειναι για φλιπερ :zfuck:
ναζιαρα , χαμολαστη , κεφατη και καπως ποιο σοβαρη απο περισι ...
Εκατσα λιγο στον καναπε εκατσε κι αυτη πανω μου της εκανα ντιμπινται ντιμπινται , ντιρινταχτα κλτ ειπαμε 5-6 μαλακιες και μπηκαν δυο συναγαπουληδες
οι μαλακιες γιναν ομαδικες και 6-7 στον αριθμο μου ζητησαν να μπουν γιατι ηταν απο μακρυα και μπηκαν και οι δυο ... ευκαιρια να την κανω ...
Σε διλληματα του τυπου " ποια απ τις δυο " η απαντηση ειναι η και τις δυο η καμια.... παραδοξως δε μπηκα σε καμια  :birdman:
και οι δυο θα ξαναβρεθουν στις αγγαλια μου σαφως ομως σημερα δεν συνεβει  ...
Κι απ τις Βιλες στα αλωνια .. Κατεχακη ωωωωω σαν τα χιονιααααα , η Φαφουτα καπνιζουσα η Οσια Μεθωνη η πορτοχτυπουσσα  :priest:, χρονια και ζαμανια
Καλως το παλικαρι , εχω πολυ καλη κοπελα
Ναι ε ?
Εεε μαααα για να σου λεω εγω ( κλασικη ατακα  :cheesy: το "ΑΑΑΑγορι" μου λειπει)
Βγαινει η Αννα η Αδυνατη που ηταν καποτε Ερημητη τωρα τελευταια Φριξου 13 και Βαρδαρη δε θυμαμαι που
Ως Ξερακιανη και Μαγισσα εχει χαρακτηρηστει παλιοτερα , δε συμφωνω με τους χαρακτηρισμους , δεν ακουσα ομως και κλικ για 3η φορα ... ισως την επομενη
Ρωτησα για την ΠιπιΕρρικα και λειεπει στην Πατριδα της λεει , ...  ( Εμμα ή Καραμελα - Καρμεν  που ελεγα μπας και βρω δεν ηταν κει ετσι... ) Χαιρεταω
ΑΑΑγορι μου ( νατο ! ειπα και γω δε θα το πει  :2funny: ) η κοπελα ειναι εγγυηση , στο λεω εγω
δε χαιρετησα για δευτηρη φορα κι εφυγα ... Καρμαν ειπα ε  μμμ θυμηθηκα οτι δεν εχω δει μια Καρμεν στο Μαντζαρου 1 Περνω τηλεφωνο δεν ειναι εδω λεει
ποια ειναι εκει ρωταω , η Σουιδεζα η Αμμαλια λεει και η Τατιανα (?) η Γεωργιανη  :think: :think: :think: :think:
2 κοπελες εχετε ? ναι δυο μου λεει  , Ω ρε μαναμ τι λαβρακι εβγαλα  :dancing: Εμπρος καλη μου μιζαααααα
Φευγω σφαιρανταν για ανεβαινω, κουδουνι  ανοιγει η θεια μπαινω ως σιφουνας μεχρι να πει κατσε ειχα κατσει και σταυροποδι μαλιστα
βγαινει η Αμμαλια με κοκκινα βρακιακια , ξανθια ισιο μαλλι , καλη κοπελιτσα πηδηξημη φευγει ...
-Θα μπεις μου λεει λεω που ειναι η αλλη ?
-Αααα εσυ εισαι που οπηρες τηλεφωνο μου λεει ?
-Ναι εγω ειμαι απανταω ολο καμαρι , σκεπτομενος οτι δε την δειχνουν στον καθενα , αλλα εγω σταθηκα τυχερος  :dancing:
-χαχαχα
-( τι γελας καλε , αντε κι εχω αγωνια και ετοιμες ερωτησεις για το ποσο παει η παρτουζα  :think: )
-Εγω ειμαι η αλλη χαχαχα
- :S :S :S
-Πλακα σε εκανα βρε , δεν εχουμε αλλη μια ειναι χαχα , δε περιμενα να ερθεις  :cheesy:
- :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ( εγω )
- :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ( η τσατσα )
- :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ( απ την κουζινα )
Τεςπα ρωτησα αν κανει πρωκτικο μου ειπε οχι η τσατσα , το κραταει για τον αντρα της λεει ... χοχο
ουτε εγω κανω λεει , τι να κανουμε ... παρε κατι αλλο ,βασικα ουτε εγω κανω , ετσι ρωτησα για να το πω στον Αλεξμαν  :grin:
Χαιρεταω και φευγω ... με ενα ψυχρο γεια με αποχαιρετησε η νεαρα κοιτοντας τελιοραση στην κουζινα ( Αη χεσου , που δε μας πηδας ... Σαχλε ! )
Γαμευσιμη η Αμαλιτσα , θα την εχω στα υποψιν ... Χαβαλετζου και η θειτσα ... κανει και πλακες   :cheesy: :cheesy: :cheesy:
Μαντζαρου 14 η Γιαννααααα της ειδα επιτελους , της τον σφυριξα κιολας  :zfuck:
μαρεσε , μικροσωμη κοπελιτσα Εκ Ρωσιας ξανθια ισιο μαλλι κατω απ τους ωμους , καλο σωματακι , βυζι πολυ μικρο ( δε με χαλαει εμενα  )
μεσα πολυ χαλαρη , πολυ "χορευταρου ", μια χαρα περασα  :dancing:

...Διαλειμα
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
2 κοπελες εχετε ? ναι δυο μου λεει  , Ω ρε μαναμ τι λαβρακι εβγαλα  :dancing: Εμπρος καλη μου μιζαααααα
Φευγω σφαιρανταν για ανεβαινω, κουδουνι  ανοιγει η θεια μπαινω ως σιφουνας μεχρι να πει κατσε ειχα κατσει και σταυροποδι μαλιστα
βγαινει η Αμμαλια με κοκκινα βρακιακια , ξανθια ισιο μαλλι , καλη κοπελιτσα πηδηξημη φευγει ...
-Θα μπεις μου λεει λεω που ειναι η αλλη ?
-Αααα εσυ εισαι που οπηρες τηλεφωνο μου λεει ?
-Ναι εγω ειμαι απανταω ολο καμαρι , σκεπτομενος οτι δε την δειχνουν στον καθενα , αλλα εγω σταθηκα τυχερος  :dancing:
-χαχαχα
-( τι γελας καλε , αντε κι εχω αγωνια και ετοιμες ερωτησεις για το ποσο παει η παρτουζα  :think: )
-Εγω ειμαι η αλλη χαχαχα
- :S :S :S
-Πλακα σε εκανα βρε , δεν εχουμε αλλη μια ειναι χαχα , δε περιμενα να ερθεις  :cheesy:
- :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ( εγω )
- :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ( η τσατσα )
- :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ( απ την κουζινα )
Τεςπα ρωτησα αν κανει πρωκτικο μου ειπε οχι η τσατσα , το κραταει για τον αντρα της λεει ... χοχο
ουτε εγω κανω λεει , τι να κανουμε ... παρε κατι αλλο ,βασικα ουτε εγω κανω , ετσι ρωτησα για να το πω στον Αλεξμαν  :grin:
Χαιρεταω και φευγω ... με ενα ψυχρο γεια με αποχαιρετησε η νεαρα κοιτοντας τελιοραση στην κουζινα ( Αη χεσου , που δε μας πηδας ... Σαχλε ! )
Γαμευσιμη η Αμαλιτσα , θα την εχω στα υποψιν ... Χαβαλετζου και η θειτσα ... κανει και πλακες  :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Γι αυτό την λένε φτωχομάνα τη Θεσσαλονίκη, ούτε μια παρτουζίτσα της προκοπής δεν μπορούμε να κάνουμε στα μπουρδέλα μας. :dunno: Στην Αθήνα εν τω μεταξύ γίνεται ο κακός χαμός, :lheel: εξώλης και προώλης, :2on1: λες και βρισκόμαστε σε άλλο κράτος, τέσπα, όταν θα κατέβω κάποια στιγμή εκεί χάμου μια παρτουζίτσα έχω τάξει στον εαυτό μου με Αλεξάνδρα και Κέλλυ στο Φ104, κορίτσια αν ακούτε κάποια στιγμή θα το κάνουμε το μπέρδεμα. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:



Μαντζαρου 14 η Γιαννααααα της ειδα επιτελους , της τον σφυριξα κιολας  :zfuck:
μαρεσε , μικροσωμη κοπελιτσα Εκ Ρωσιας ξανθια ισιο μαλλι κατω απ τους ωμους , καλο σωματακι , βυζι πολυ μικρο ( δε με χαλαει εμενα  )
μεσα πολυ χαλαρη , πολυ "χορευταρου ", μια χαρα περασα  :dancing:

...Διαλειμα

Την έκανες τη αταξία σου πάλι εεεε, άντε άξιος  :rockon:και αναμένουμε λεπτομέρειες. Την είχα δει και εγώ κάποια στιγμή την Γιάννα και μου φάνηκε ντάξυ κορίτσι, αν και εμένα με χαλάει λίγο το μικρό βυζί αλλά αν είναι καλό το κορίτσι, ντέφι να γίνει. :grin: :grin: 
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Χααχα...αν στην εφερε ετσι η τσατσα συο Μαντζαρου, θα παω αυριο να της δωσω τα συγχαρητήρια μου!
Περα απ την πλακα, πριν 7-8 χρονια, στα πρωτα βηματα μου στο Βαρδαρη, μου ειχε συμβει αυτο το σκηνικο, μια φορα, στο Πρασινο! Σαλοναρανε δυο, η τσατσα μου προτεινε και παρτουζα, αλλα εγω, πολυ ψαρωμενος, τοτε, πηρα μονο την μια.
Θυμαται το σκηνικο κανενας αλλος? Ξαναετυχε σε αλλο μαγαζι?

Περιμενω λεπτομερειες για την Γιαννα! Ενα εξαμηνο λεω να παω, αλλα ολο και κατι γινετα. Αξιζει?
 

baby-cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2011
Μηνύματα
682
Κριτικές
58
Like
287
Πόντοι
366
Φριξου 9. Η κοκκινομαλα Μαντυ, μπαστυ πλεον, και απο εξω ενα οπελ καμπριολε...  :think: την εδωσε την τσιπαρα.???


όπως μου είπε η ίδια είχε ένα ατύχημα και το αμάξι καταστράφηκε
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
601
Περιμενω λεπτομερειες για την Γιαννα! Ενα εξαμηνο λεω να παω, αλλα ολο και κατι γινετα. Αξιζει?

Αξίζει...παρόλο που την πρώτη φορά που την πήρα η κριτική μου δεν ήταν καλή για τη Γιάννα.

Την επισκέπτηκα και δεύτερη φορά όμως την προηγούμενη εβδομάδα, ξέχασα να γράψω κριτική, και με άφησε μαλάκα το μωρό.

Αναθεωρώ την πρώτη κριτική μου. Θεωρώ ότι την αδίκησα τη κοπελιά.

Την πέτυχα σε ροζ συνολάκι και παρόλο που έχει μικρό βυζάκι, τα κουνήματα και τα χάδια που κάνει μέσα στο κρεβάτι είναι άψογα. Είναι κάτι σαν να παίρνεις prive χορό σε κωλάδικο όπου όμως μετά πηδάς και τη στριπτιτζού. Είναι αισθησιακό το μωρό και κάνει ωραία κουνήματα.
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
601

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Αξίζει...παρόλο που την πρώτη φορά που την πήρα η κριτική μου δεν ήταν καλή για τη Γιάννα.

Την επισκέπτηκα και δεύτερη φορά όμως την προηγούμενη εβδομάδα, ξέχασα να γράψω κριτική, και με άφησε μαλάκα το μωρό.

Αναθεωρώ την πρώτη κριτική μου. Θεωρώ ότι την αδίκησα τη κοπελιά.

Την πέτυχα σε ροζ συνολάκι και παρόλο που έχει μικρό βυζάκι, τα κουνήματα και τα χάδια που κάνει μέσα στο κρεβάτι είναι άψογα. Είναι κάτι σαν να παίρνεις prive χορό σε κωλάδικο όπου όμως μετά πηδάς και τη στριπτιτζού. Είναι αισθησιακό το μωρό και κάνει ωραία κουνήματα.

Χμμ...νομιζω βρηκα τι θα σουβλισω την πρωτομαγια!
Τhanks καραφλο αδερφι!
(βλεπω εγινες ειδημων στο συγκεκριμενο μαγαζι, και Γιάννα και Ντιαννα-Μια. Αξιος!
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Την έκανες τη αταξία σου πάλι εεεε, άντε άξιος  :rockon:και αναμένουμε λεπτομέρειες. Την είχα δει και εγώ κάποια στιγμή την Γιάννα και μου φάνηκε ντάξυ κορίτσι, αν και εμένα με χαλάει λίγο το μικρό βυζί αλλά αν είναι καλό το κορίτσι, ντέφι να γίνει. :grin: :grin:  

Καλο ειναι  :grin:

Δεν κανει Καραμπαλικινγκ , ουτε πιτσιλισματα θελει Αυτα τα αρνητικα βρηκα + το μικρο στηθος (για καποιους )
Καλη αισθηση αιδοιου παρα το γρασαρισμα , χρονικα πολυ πολυ χαλαρη και γενικα ωραια ηταν



Αξίζει...παρόλο που την πρώτη φορά που την πήρα η κριτική μου δεν ήταν καλή για τη Γιάννα.

Την επισκέπτηκα και δεύτερη φορά όμως την προηγούμενη εβδομάδα, ξέχασα να γράψω κριτική, και με άφησε μαλάκα το μωρό.

Αναθεωρώ την πρώτη κριτική μου. Θεωρώ ότι την αδίκησα τη κοπελιά.

Την πέτυχα σε ροζ συνολάκι και παρόλο που έχει μικρό βυζάκι, τα κουνήματα και τα χάδια που κάνει μέσα στο κρεβάτι είναι άψογα. Είναι κάτι σαν να παίρνεις prive χορό σε κωλάδικο όπου όμως μετά πηδάς και τη στριπτιτζού. Είναι αισθησιακό το μωρό και κάνει ωραία κουνήματα.

Αυτο ακριβως  :dancing: αυτο ειναι το διαφορετικο που ειδα και και πιστευω θα το δουν κι αλλοι
+ οτι ηρθε με πετσετα για να μην αργαει προφανος και εκανε ντουζ στο δωματιο , σαν να κανω μπανιστηρι στην γειτoνισσα ενοιωθα  :2funny:
στο τελος ξαναεκανε και χωθηκα και γω μεσα :tooth: , μου τον εμλυνε κι αυτη , σαν την Μαντυ ... Γεμισαμε πουτσομπηλντηρια  :grin:
Αυτο φυσικα ηταν τυχαιο , και ωραιο  :dancing:



Χααχα...αν στην εφερε ετσι η τσατσα συο Μαντζαρου, θα παω αυριο να της δωσω τα συγχαρητήρια μου!

Ασε , μου την εσκασε ασχημα η θεια , δε πειραζει πλακα ειχε (μιας και ημουν διπλα )
επρεπε να με δεις πως πηγαινα , ειχα βαλει και τον ροζ μαγνιτικο φαρο στον ουρανο ...
εκτακτο μπουρδελοπεριστατικο στη μπαντααααα  :cheesy:

[move]
index.php
[/move[/URL]]

Πολλες λεπτομεριες δε χρειαζονται , αρκει που δεν ειναι καμια ξινη κλτ
τα υπολοιπα ειναι τυχαια και πρωσοπικα ,οπως προειπα ... Στο καλο και με την νικη
σε περιμενουμε να πεςι τα δικα σου τυχια και προσωπικα γεγονοτα

Θα ειναι εκει μεχρι 7 Μαηου και μετα εχει μαι βδομαδα αδεια ... ετσι δουλευει συνεχεια , παντα πρωινη .
Απο 40 ξεκιναει το μενου ( δε παζαρεψα κλτ δεν εχω ταλεντο ) εγω μπηκα με 50 λογο πετρελαιοκινητου πεους
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
601
Χμμ...νομιζω βρηκα τι θα σουβλισω την πρωτομαγια! Καλό σούβλισμα αδελφέ. Εύχομαι να περάσεις καλά.
Τhanks καραφλο αδερφι!
(βλεπω εγινες ειδημων στο συγκεκριμενο μαγαζι, και Γιάννα και Ντιαννα-Μια. Αξιος!
Το κατά δύναμει. Βλέπεις είναι και οι ορμόνες που έχουμε εμείς οι φαλακροί. Την άνοιξη δε βαράμε κόκκινο.


 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246

Επισκέπτης
εγω στην δικη μου βαζω αντηλιακο για να γλιστρανε η μυγες  :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom