Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 62 άτομα (2 μέλη και 60 επισκέπτες)

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
αν δεν ειναι κιτσαριο για καποιον που δεν ξερει το μαγαζι το προσπερνάει, κ γραφει la femme laiv sex κ αυτο γιατι κλεισαμε την εισοδο επειδη απανω θα ανοιξει αλο καταστιμα που θα ανεβαίνουν με ασανσερ,oxi ntelo ,εδω βρε μερικη μεσα στο παρκινγκ ψαχνουν να βρουν εισοδο

Εμεις δεν θα ανεβαινουμε με τ'ανσασερ.??  :tickedoff:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
αν δεν ειναι κιτσαριο για καποιον που δεν ξερει το μαγαζι το προσπερνάει, κ γραφει la femme laiv sex κ αυτο γιατι κλεισαμε την εισοδο επειδη απανω θα ανοιξει αλο καταστιμα που θα ανεβαίνουν με ασανσερ,oxi ntelo ,εδω βρε μερικη μεσα στο παρκινγκ ψαχνουν να βρουν εισοδο

Εγώ το είδα εδώ και μέρες ότι χωρίστηκε η πόρτα στα δύο, αλλά υπέθεσα ότι στον πάνω όροφο θα γινόταν το  La femme Νο2. :dunno:  :(

Ευσεβείς πόθοι. :dunno: :grin:

Πάντως το ευχάριστο είναι ότι καθαρίστηκε και φωτίστηκε το Parking. :)
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Boλτα πριν λιγο με σουπερ καταθεση στο θεϊκο πλασμα Αντριαννα στο Βιλα Ερωτικα....Μιλαμε για ΘΗΛΥΚΟ!!!...οχι μαλακιες

Αυτό βέβαια είναι είδηση. :rockon: :rockon:

Ο πατσίνος στη villa, :o :o :o :grin: σε είχα πάρει γραμμή πάντως ότι σου γυρόφερνε στο μυαλό η νεαρά. ;) ;) ;)

Άξιος  :rockon:και στα δικά μας. :grin: Άντε να σε δούμε και στο La Femme τώρα. :grin: :grin: :grin:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Αυτό βέβαια είναι είδηση. :rockon: :rockon:

Ο πατσίνος στη villa, :o :o :o :grin: σε είχα πάρει γραμμή πάντως ότι σου γυρόφερνε στο μυαλό η νεαρά. ;) ;) ;)
:2funny: :2funny:καλα ρε τι απορειτε??Και ο gagarin απορησε σε σχολιο του στην κριτικη μου

Τις κοπελες του Βιλα τις ειχα παρει σχεδον ολες απο τις πρωτες μερες εργασιας τους εκει.
Κριστιν,Αντριαννα,Ελενα,Μαρτα απο τις πρωτες πρωτες μερες τους εκει οταν πρωτεμφανιστηκαν πριν 2,5 χρονια περιπου.Τη Μαντυ μετα απο καιρο και Μαντελαϊν,Λουνα,Χριστινα Πολωνεζα σε αλλα μαγαζια που ετσι κι αλλιως δε μου αρεσαν ομως.
Στην ουσια απο τη Βιλα δηλαδη μονο την Καντυ δεν εχω παρει με την εννοια οτι ειναι πολυ καιρο εκει

D Άντε να σε δούμε και στο La Femme τώρα. :grin: :grin: :grin:
πιθανον αυριο να με δειτε :grin: :grin:.Ο Μαϊος θα ειναι μηνας ποιοτητας μαλλον

Και 2 ειδησεις...
Η Ιονελα μαλλον μας τελειωσε οριστικα και οπως δειχνουν τα πραματα και η Νικολ την κανει σε κανα μηνα.Οποιος προλαβε τον κυριο ειδε :tits: :tits:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
πιθανον αυριο να με δειτε :grin: :grin:.Ο Μαϊος θα ειναι μηνας ποιοτητας μαλλον

Να υποθέσουμε ότι θα σε δούμε με την βασίλισσα του καραμπαλίκινγκ. :think: :grin: :grin: :grin: :grin:



Και 2 ειδησεις...
Η Ιονελα μαλλον μας τελειωσε οριστικα και οπως δειχνουν τα πραματα και η Νικολ την κανει σε κανα μηνα.Οποιος προλαβε τον κυριο ειδε :tits: :tits:

Της Ιονέλας είναι απώλεια, εγώ μόνο μια φορά πρόλαβα να την τιμήσω. :( :(

Και για την Νικόλ, υποθέτω ότι θα πέσει πολύ δάκρυ από πολλούς, :'( αλλά πιστεύω ότι και πολύ άντεξε, θα την θυμόμαστε πάντως όλοι.  :tits: :tits:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Και κατι ακομα...

Με ολα αυτα που ακουγαμε χθες περιμενα οτι η περιοχη στα μπουρδελα θα θυμιζει κατι απο San Andreas με μπλοκα,ελεγχους σε μπουρδελα,ενδεχομενως και σε πελατες...

Κοσμο βεβαια δεν ειχε καθολου αλλα ηταν και Πρωτομαγια οποτε λιγο πολυ οι περισσοτεροι γεμισαν αλλιως τη μερα.

Αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι οτι στη Γιαννιτσων στο υψος του Σολ και του city gate ειχε παιδια καμια 10 τελειωμενες σαν αυτες που τσιμπησαν χθες στην Αθηνα και πετυχα και μηχανες αστυνομιας να κοβουν βολτες εκει γυρω,και πετυχα και τζιπακι να κοβει γυρες και κατα τις 3.30 που επεστρεφα ειχε ενα πολυ μεγαλο μπλοκο στη Λαγκαδα μπροστα στον Οαεδ :think: :think: :jerking: :jerking:Δεν κυκλοφορουσε ψυχη εκει...

Οποτε αναγκαζομαι να πιστεψω οτι μαλλον προεκλογικο σοου ηταν το χθεσινο μπας και καλμαρουν λιγο τους κατοικους του κεντρου της Αθηνας και ψηφισει κανεις
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Και κατι ακομα...

Με ολα αυτα που ακουγαμε χθες περιμενα οτι η περιοχη στα μπουρδελα θα θυμιζει κατι απο San Andreas με μπλοκα,ελεγχους σε μπουρδελα,ενδεχομενως και σε πελατες...

Κοσμο βεβαια δεν ειχε καθολου αλλα ηταν και Πρωτομαγια οποτε λιγο πολυ οι περισσοτεροι γεμισαν αλλιως τη μερα.

Εγώ έκανα σήμερα και μια πολύ μικρή βόλτα σε 5 καταστήματα στο Βαρδάρη, πιο πολύ για να έχω την αίσθηση  της αγοράς, και παρόλο που ήταν ώρα αιχμής με κόσμο στον δρόμο, ούτε μια κοπέλα δεν πέτυχα σε δωμάτιο, και με λύπη μου αναρωτήθηκα αν έχω πέσω έξω στην πρόβλεψη ότι δεν θα υπάρχει δραματική μείωση του τζίρου τις πρώτες μέρες. :- :-

Η αγορά θα επηρεαστεί λοιπόν μάλλον σίγουρα τουλάχιστον τις πρώτες μέρες και ίσως συμβεί κάτι ανάλογο με αυτό που συνέβη κατά καιρούς με κοτόπουλα, ψάρια, χοιρινά, μοσχαρίσια, λαχανικά, δηλαδή τον πανικό του κόσμου στην αρχή και μετά το θέμα να ξεχνιέται και όλα καλά. :jerking: :jerking: :jerking:

Θυμάται κανείς σας αυτές τις περιπτώσεις? Διοξείνες, μόλυβδοι, τρελές αγελάδες….κλπ. :jerking: :jerking: :jerking:

Εγώ πάντως αύριο θα είμαι σε δράση. :fuck2:
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
601
Σήμερα στο Βαρδάρη κατά τις 10.30 το πρωϊ υπάλληλοι της δημοτικής αστυνομίας έκαναν ελέγχους στα μπουρδελάκια για τα μάτια του κόσμου. Παπάρια μέντολες έλεγχοι δηλαδή.
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
601
Θέλω να αναφέρω και ένα σκηνικό που παίχτηκε με Αμαλία σήμερα το πρωϊ.

Πέρασα από Μαντζάρου 1Α μπας και πετύχω τη Γιάννα την ερωτιάρα, αλλά με ενημέρωσε η τσατσά ότι δουλεύει η Αμαλία.

Καλά λέω και πάω να φύγω. Με λέει η τσατσά πού πας, την ξέρεις την Αμαλία?

Απαντώ: ναι την ξέρω αλλά άστο για άλλη φορά, θα κάνω καμιά γύρα.

Πετάγεται η Αμαλία από το κουζινάκι έξαλλη και με λέει το κορυφαίο : με ξέρεις και δεν θέλεις να περάσεις? με έχεις δοκιμάσει και δεν πέρασες καλά ?

Ναι, της λέω, σε έχω πάρει μια φορά, δεν τρελάθηκα κιόλας μαζί σου, αλλά σήμερα θέλω κάτι άλλο και όχι εσένα.

Τσαντίστηκε το μωρό αρκετά και μάλλον μου έριξε καντίλια από μέσα της, γι'αυτό ίσως έφαγα γερμανική πατατοσαλάτα με τη Χριστίνα.

Με μάτιασε η Αμαλία....η αμαζόνα πολεμίστρια.
 

Επισκέπτης
καταθεση πριν απο λιγο τανταλου 14 στην νασια την ουκρανιεφ. προς αποφυγην.δεν λεει και πολλα.αυριο κριτικη.

νεκρα στον βαρδαρη, πολυ λιγα ατομα βολταριζαν, μαλλον επιρεαστηκε ο κοσμος απο το γεγονοτα της αθηνας και δεν  :zfuck: αλλα σε κανα μηνα που θα ξεχαστει το θεμα ολα θα ειναι καλα  :jerking:
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
43
Like
1.131
Πόντοι
6.835
Παιδες η Αφρουλα Κωλεττη γυρισε η ακομη?
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
601
RED ALERT καθότι και μωρό και καυλιάρικο...
 

Al Kavlone

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
11

Και 2 ειδησεις...
Η Ιονελα μαλλον μας τελειωσε οριστικα και οπως δειχνουν τα πραματα και η Νικολ την κανει σε κανα μηνα.Οποιος προλαβε τον κυριο ειδε :tits: :tits:
[/quote]



Και το Λαουρακι οριτζιναλ την κανει για την πατριδα της μονιμα σε καμια βδομαδα...Επισης και το Ρουμανακι η Αντρε η ψηλη με την κωλαρα και τα μικρα στητα βυζακια εχει καιρο να εμφανιστει καπου,αλλα απο οτι θυμαμαι λιγο πριν το πασχα με ειχε πει οτι δε θα καθοταν για πολυ στη Θεσσαλονικη,γιατι μπορει να πηγαινε να δουλεψει σε κανενα νησι και μετα να φυγει κι αυτη μονιμα για τη χωρα της για να παντρευτει τον φιλο της.Τωρα το τι θα γινει θα το δουμε στο κοντινο μελλον.Το καλο ειναι οτι θα ανανεωθουν τα μαγαζια και ας ελπισουμε οτι οι νεες μεταγραφες που θα γινουν θα ενισχυσουν την ομαδα εκει που ποναει... :grin: :grin:
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
Σήμερα στο Βαρδάρη κατά τις 10.30 το πρωϊ υπάλληλοι της δημοτικής αστυνομίας έκαναν ελέγχους στα μπουρδελάκια για τα μάτια του κόσμου. Παπάρια μέντολες έλεγχοι δηλαδή.
αυτοι δεν ελέγχουν τα μαγαζια, απλα σφραγίζουν αυτα που δεν εχουν αδεια
 

Al Kavlone

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
11
καταθεση πριν απο λιγο τανταλου 14 στην νασια την ουκρανιεφ. προς αποφυγην.δεν λεει και πολλα.αυριο κριτικη.


Αντε ρε φιλε κριμα,εγω 2 φορες την εχω παρει κι εμεινα πολυ ευχαριστημενος,και χθες που την ειδα με το νεο χρωμα μαλλιου που εκανε ηταν σκετη καυλα  :bigdick: :bigdick: :cum: :cum: αφου εφυγα και σκεφτομουν να γυρισω να παω σε αυτην αλλα ειχα στοχευμενη καταθεση στο μυαλο μου γι αυτο την εκανα.Επισης ωραιο μουνακι μου φανηκε αυτη η μελαχροινουλα η Νατασα απο το Σαπφους με προμηθεως.Το εχει δοκιμασει κανεις?





 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom