Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (4 μέλη και 54 επισκέπτες)

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
Προταση για κοπελα δεν εχω αλλα προτεινω να παρεις μαζι σου τον gameover να σε βοηθαει γεινικος
αφορμη ψαχνει να παει σε μπουρδελο . κι επειδη δε περνανε πολλα τρενα Κυριακατικα , και μ ενα καροτσακι γινετε η δουλεια

http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=3738.0;attach=409841;image[/img[/URL]]


:birdman: :birdman: :birdman: :birdman:



[/quote]

 ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ  Ο σακατης εχτες πηγε και τον "ακουμπησε" στην Εμμα Katexakh kata tiw 2¨30! σε μια "πανηγυρικη", κατα gameover, καταθεση μετα απο καιρο απραξιας!!!Τι'ν' τουτη ρε??? πωπω  το deepthroat σε ολο του το μεγαλειο!!!Εβαλα Review στο Κατεχακη!!
[url=http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/thessaloniki/katexakh-13/#jr_review_31164]http://www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/thessaloniki/katexakh-13/#jr_review_31164[/url[/URL]]
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Αποπροσανατολίστηκα από τις βυζάρες GAME!  :2funny: :2funny: :2funny:

Την ήξερες αυτή τη μικρούλα και δεν έλεγες τίποτα?! Την κρατούσες για τον εαυτό σου ε?  :2funny: :2funny:

Δεν μου έκανε reverse cowgirl αλλά μου έκανε μια άλλη μυστήρια στάση που πρώτη φορά την κάνω στη ζωή μου κ ήτανε απίστευτη καύλα. Εκεί άρχισε να πέρνει μπρος το καυλάκι κ αναστέναζε πολύ καυλιάρικα και αληθινά είχε λαχανιάσει! Είχε ξαπλώσει μπρούμυτα επάνω μου με ίσια τα πόδια της και μπαινοέβγαινα στο μουνάκι της ενώ έπιανα το πέτρινο κωλαράκι της!!

Αυτη την σταση αν την κανεις σε γκομενα αλλα αυτη απο κατω...θα σε λατρεψει.!!  :grin:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Τώρα έβαλα στο μάτι αυτή τη Σέϊλα...αυτήνα να γαμήσω και μετά θα ηρεμήσω... το υπόσχομαι.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Υποσχεσεις...
Kαλα να εισαι, και σου ευχομαι ΝΑ ΜΗΝ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΠΟΤΕ  :rockon: :rockon: :rockon:

Μικρη βολτα στο Βαρδαρη, ψαχνωντας την Αντρε του Maanes.
Τζιφος, στο Σαπφους 20 ηταν η Ιταλιδα Αννιτα
Την Παρασκευη ηταν η Λαουρα, σημερα η Αννιτα, που την πετυχες το Σαββατο?
Αν υποπτευθω οτι μ΄αποφευγει... :tickedoff:

Μετα στο Προμηθεως 5 για την Ευα. Βυζαρες!!!, αλλα σαλοναριστηκε πολυ βαρετα και με υφακι, και την εκανα για...

Προμηθεως 14. Δευτερη σερι φορα με την Σονια. Καιρο ειχα να το κανω.Και μαλιστα να
περασω καλα και φτηνα! Βασικα με 25 ευρω, μονο πριν δεκα χρονια με την εισοδο του ευρω,
οπου αν θυμαμαι καλα απο πεντοχιλιαρο ειχε παει πρωτα 20 και μετα 25!
Προσοχη, εμενα μ΄αρεσε πολυ το κορμι και κυριως το προσωπο της Σονιας, αλλα μεσα δεν
βγαζει φωτιες, για οσους ψαχνουν αυτο.  :)
 

VaggelisWestSide

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
431
Κριτικές
8
Like
7
Πόντοι
1
γεια χαρα νταν σε ολο τον κοσμο.τσιρκο τι παιζει σημερα; αξιζει τον κοπο για μια επισκεψη;
 

Επισκέπτης
Σαββατο μεσημερί ήτανε, τώρα τι να σου πω... μακάρι να μην ήτανε φωτοβολίδα. Τσατσά μαζί της ήτανε μια νταρντάνα με μελαχροινό κοντό κάρε ας πούμε μαλλί.
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
Σαββατο μεσημερί ήτανε, τώρα τι να σου πω... μακάρι να μην ήτανε φωτοβολίδα. Τσατσά μαζί της ήτανε μια νταρντάνα με μελαχροινό κοντό κάρε ας πούμε μαλλί.
  Maneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesssssss  που ητανε αυτο το πιπινι το αστερι με τα 25????
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Χεστηκε η νυφη , σχολασε ο γαμος ... πολυ μινι να ουμε  :cum:

Ψηθηκα και πηγα κατα μυλο μερια,  πηγα ντουγρου Μαντυ αλλα ειχε 2 συναγαπουληδες στο σαλονι κι εναν μεσα στο γουμ
οποτε ξαναβγηκα εξω και πηγα διπλα να δω τι παιζει , να περασει η ωρα ποιο πολυ
πηγαινοντας στο Φρ 15 να δω την Μονικα πηρα στο Φρ 14 και μου ειπαν ειναι η Αννα ενω η Χριστινα η Ρουμανα επιστρεφει τελη του μηνα...
Φριξου 15 η Μονικα λεπτη , ψηλουλα( δε ξερω τι τσκουνια ειχε ) μεγαλουτσικα βυζακια για το σωμα της , πιθανον επισκευασμενα καθοτι αρκετα στητα τα εκοψα
τοπλες το σαλοναρισμα , σβουρα με χαμογελο , πρωκτικο στα 70 , αυτο συγκρατησα  ειπε και αλλα αλλα δεν την προλαβα ,απο 30 αρχηζει.
επιστγεφοντας στην Βιλλα μπηκα κια στο Φρ 13 , η τσατσα ειχε τελειωσει με το ταισμα των περιστεριων και μου παρουσιασε την κοπελα ...
Απο Δ αρχηζει 5 γραμματα, παλι ξεχασα ονομα  :S δε με αναγνωριζω  :idiot: :idiot: :idiot:
Ρουμανο Ιταλιδα ειναι λεει ομορφουλα και χαμογελαστη , δε την εκοψα να καταλαβαινει πολλα ουτε ειπε τιποτα αλλα της τον σφυριζα αμα λαχει να ουμε
με κοκκινα εσωρουχα βγηκε απο 30 ξεκιναει κωλο δεν εχει , 50 και 60 γυμνα και 69 , Θα δοκιμαζα αλλα ειχα κλειδωμενο στοχο  :zfuck:
Οταν εχω ορεξη για κατι νεο και αγνωστο θα ειναι μια επιλογη
Τηλεφωνο δεν εχουν , βολευονται με τα πετουμενα οπως εχουμε ξαναπει , η γκομενα θα μεινει μεχρι 20 Μαιου σιγουρα και θα ειναι πρωινη
Δαναη την ειπε ?  :think:  η μηπως δεν ειναι απο Δ μηπως Σιγμα  , φτου!  :tickedoff:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
επιστγεφοντας στην Βιλλα μπηκα κια στο Φρ 13 , η τσατσα ειχε τελειωσει με το ταισμα των περιστεριων και μου παρουσιασε την κοπελα ...
Απο Δ αρχηζει 5 γραμματα, παλι ξεχασα ονομα  :S δε με αναγνωριζω  :idiot: :idiot: :idiot:
Ρουμανο Ιταλιδα ειναι λεει ομορφουλα και χαμογελαστη , δε την εκοψα να καταλαβαινει πολλα ουτε ειπε τιποτα αλλα της τον σφυριζα αμα λαχει να ουμε
με κοκκινα εσωρουχα βγηκε απο 30 ξεκιναει κωλο δεν εχει , 50 και 60 γυμνα και 69 , Θα δοκιμαζα αλλα ειχα κλειδωμενο στοχο  :zfuck:
Οταν εχω ορεξη για κατι νεο και αγνωστο θα ειναι μια επιλογη
Τηλεφωνο δεν εχουν , βολευονται με τα πετουμενα οπως εχουμε ξαναπει , η γκομενα θα μεινει μεχρι 20 Μαιου σιγουρα και θα ειναι πρωινη
Δαναη την ειπε ?  :think:  η μηπως δεν ειναι απο Δ μηπως Σιγμα  , φτου!  :tickedoff:

Από Ν... :cheesy: :cheesy:

Την Νταίζη είδες, ωραίο μωρό. :fuck2: :fuck2:

Ξεχασιάρη.... :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Έχει και  :tits:

Σου θύμισε λίγο στο πρόσωπο την Λούνα :think:
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
Σαπφούς 20 Αχ αχ δεν με διαβάζεις προσεκτικά και θα σε μαλώσω!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 xaxxa Re συ πρεσβειωπεια εχω ποδι που μολις βγεικε απο το γυψο εχω !!!Εχω και καποια ηλικια.............τι να καμω ο δολιος????  αχαχχαχαχ

 Joooooooooooooooo!!!!  Τι εγινε τελικα η φγοιλαιν??? μας αφησες στη μεση!Της τον σφυριξες η παλι κοσμο ειχε???
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Από Ν... :cheesy: :cheesy:

Την Νταίζη είδες, ωραίο μωρό. :fuck2: :fuck2:

Ξεχασιάρη.... :cheesy: :cheesy: :cheesy:

η Νταιζυ του δοκιμαζου ?  :think:
αν ειναι αυτη ειστε πολυ μαλακες  :birdman: για χοντρη την ειχα απο τις περιγραφες που διαβαζα
Τωρα που το λες μπορει να ειπε και Νταιζυ .. αν περασει κανεις ας δει για σιγουρα χαμω το αλτσχαιμερ μου  :tickedoff:
μιας εβδομαδας βαρδιες θυμομουν και πως λενε τις αδερφες των κοριτσιων ... μπουχουουουου  :'( :'( :'(

Τελος παντων επεστρεψα Βιλλα οπου ειχε φυγει ο ενας , αλλα μπηκαν οι αλλοι δυο,  πετυχα την φροιλαν που πηγαινε στο γουμ με ασπρα  εσωρουχα
Αδυνατησε λιγο(κακως κατ εμε) αλλαξει λιγο και το μαλλι , απο Γαλλικο Καρε το Εκανε Γερμανικο  :cheesy:
απ την μια μερια τα εχει ποιο κοντα  :cheesy: ωραιο Τρελιαρικο , τα ειπαμε λιγο στον καναπε στον οποιο με κοιτουσε σαν ξερολουκομο
απ οτι καταλαβα ειναι σε Οιστρο , σερνει  :P μπηκα γουμ και περιμενα και καλα εκανα , τα οσα ακολουθησαν με αποζημιωσαν πληρως
διασκεδασα πραγματικα , εκτος απο το σεξ ενιωσα και ψυχαγωγια , ενω μου χαρησε και αρκετες αναμνηστικες φωτογραφιες  :dancing:
Συμφωνα με την συνθηκη Σεγκεν , την σφραγισα ! :grin:
www.imagebam.com/image/8310f0186342087] [/URL]
Λεγοσαμε και λιγο το βγακι , ετσι βγαινοντας με χαιρετησε με μαυρα εσωρουχα  :P μια στοιβα χαρτια λερωμενα με κραγιον εκει διπλα
σαν να πηδηξα παρθενα ενοιωθα  :cheesy: :cheesy: :cheesy: πολυ διασκεδαστικη συνευρεση . Λεπτομεριες τομοροου ...

Κατα τ αλλα μπηκε και το Καδρο της στη θεση αυτου της Χριστινας (το οποιο μετακομησε μαζι της στο Κογοβαγκος )
παιζει και  μειωση τιμων ( των τσιμπημενων ) Κωλαριγκος στα 80 απο 100 , γυμνο 70 , 60-69
και τζακουζι 120 με κουλουρι οσοι εχουν λεγειν ας το κουβεντιασουν μαζι της τον τιμοκαταλογο
το 40ρι 40ρι παντως μη χαλατε σαλιο , αν και τα κοριτσια συμφωνουν παραμενει σαν τελευταιο καστρο
οι εντολες για τηριση του ειναι απο Μερκελ και το 10 ρικο παει υπερ μειωσης του χρεους  :cheesy:

Για Μαντυ οσοι ταιραζετε μαζι της σημεωστε απλα οτι ειναι σε καλο mod και καλη τυχη
( οπως το ειχα ψιλιαστει απο αναφορες , ειδικα του Gameover  θενξ game  :grin: )
Οσοι δε ταιριαζετε δε ξερω αν αξιζει να ξαναρισκαρετε , ισως  οχι ...


Υγ Γεια σου Μιτσαρα αδερφε  :cheesy:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250

η Νταιζυ του δοκιμαζου ?  :think:
αν ειναι αυτη ειστε πολυ μαλακες  :birdman: για χοντρη την ειχα απο τις περιγραφες που διαβαζα
Τωρα που το λες μπορει να ειπε και Νταιζυ .. αν περασει κανεις ας δει για σιγουρα χαμω το αλτσχαιμερ μου  :tickedoff:
μιας εβδομαδας βαρδιες θυμομουν και πως λενε τις αδερφες των κοριτσιων ... μπουχουουουου  :'( :'( :'(

Όχι βρε άλλη Νταίζη είναι αυτή, άλλη του δοκιμάζου, μην μπερδεύεσαι. :idiot: :grin:

( οπως το ειχα ψιλιαστει απο αναφορες , ειδικα του Gameover  θενξ game  :grin: )
Οσοι δε ταιριαζετε δε ξερω αν αξιζει να ξαναρισκαρετε , ισως  οχι ...

Παρακάλω, :sunglasses: και δεν είσαι ο μόνος, :sunglasses: όσα φιλαράκια πήγαν καλά περάσανε, άκου έχει οίστρο, :2funny: :2funny:….απίθανος είσαι. :2funny: :2funny:
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.212
Πόντοι
7.095
αυτό το πράγμα στη βίλλα που δε φοράνε στρινγκ συνήθως
γκρρρρρρρρρρ
πως να πηδήξω όταν μου σκας μύτη με το βρακολάστιχο της γιαγιάς κοπέλα μου???
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
καλησπερα αλανια....επισκεψη καρφωτη στην εμμανουελα αλλα τζιφος....αποτυχημενη καταθεεση...ελπιζω να ταν λογω χημειας κ οχι να ξεφουσκωσε η φουσκα οπως σωστα ειπε καποιος σθναθλητης πριν λιγες μερες...θα ανεβει κριτικη....
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
καλησπερα αλανια....επισκεψη καρφωτη στην εμμανουελα αλλα τζιφος....αποτυχημενη καταθεεση...ελπιζω να ταν λογω χημειας κ οχι να ξεφουσκωσε η φουσκα οπως σωστα ειπε καποιος σθναθλητης πριν λιγες μερες...θα ανεβει κριτικη....

Περαστικά john, τάχουμε ξαναπεί αλλά δοθείσης της ευκαιρίας θα  ξαναπούμε.

Σίγουρα η χημεία παίζει πάρα πολύ μεγάλο ρόλο ίσως τον καθοριστικότερο αλλά όχι τον μοναδικό. Πολλές φορές από τα γραφόμενα εδώ δημιουργούνται υπέρμετρες προσδοκίες και δεν είναι δυνατόν επειδή ένα ή δύο ή τρεις ή περισσότεροι να πέρασαν καλά με μία κοπέλα, ότι εγγυημένα θα περάσουν καλά και οι υπόλοιποι.

Πολλοί είναι οι παράγοντες, και πολλές φορές και μόνοι μας κουράζουμε κάποια κοπέλα, αλλά το άθλημα συν  τοις άλλοις είναι και επαγωγικό, η Άλεξ πχ στο Λαφάμ μάζεψε μια δωδεκάδα κριτικές σε μια βδομάδα.

Το βάζεις όμως πολύ σωστά john, γράψε και την κριτική σου όπως ακριβώς έζησες την εμπειρία σου, θα είναι χρήσιμη για όλους μας. :)
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
ετσι ακριβως....πολλες φορες δημιουργειται μια ψευτικη εικονα απο 2-3 μαζεμενες κριτικες....και αλλες φορες "καιμε"εμεις τις καλες κοπελες....οπως κ την σιμονα μπορω να πω....που ισως αυτος ηταν ο λογος που χαθηκε η σταματησε....ρεμπεκα....και αλλες οπως πολλοι γνωριζουν.....
κριτικη εχω στειλει....περιμενουμε...
 

booooobs

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
83
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
0
ρε παιδια στο τσιρκο ειναι μια ΕΙΡΗΝΗ με βυζαρες τις πρωινες βαρδιες...  ξερει κανεις πως ειναι στη δουλεια ??? 
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
προμιλφ με πεσμενα βυζακια! πιπα μονο με σκουφο με καλουτσικα προκαταρκτικα αλλα χωρις καραμπαλικιγκ!φιλακια στα μαγουλα, χαδακια!παιχνιδιαρα γενικα! οχι δακτυλα! 2λεπτο cowgirl και μετα αρκετες εναλαγες στασης! δεν μπορω να πω οτι ξετρελαθηκα! σορρυ! :sunglasses:

Δεύτερη επίθεση κατά τις 19.30 στην Κάρμεν τη καυλιάρα Μαντζάρου 1Α. Ημουν ο τελευταίος πελάτης της για σήμερα, αλλά το μωρό απολαυστικό :pipa2: και τσαχπινογαργαλιάρικο :knockinb:. Εξίσου καλό γαμήσι. 20.00 η ώρα θα έρχονταν η αλλαγή της. Θα δουλεύει πρωϊνα με είπε από βδομάδα η Κάρμεν.
 

gkoul

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά. Μήπως γνωρίζει κανείς για τη Σάρα από Μαντζάρου 14 (πρώην 10) αν βρίσκεται κάπου αλλού? Νομίζω έχει κανά 6 μηνο που έφυγε απο εκεί ή κάνω λάθος? Thanx για τις απαντήσεις
 

Επισκέπτης
Καλησπέρα παιδιά. Μήπως γνωρίζει κανείς για τη Σάρα από Μαντζάρου 14 (πρώην 10) αν βρίσκεται κάπου αλλού? Νομίζω έχει κανά 6 μηνο που έφυγε απο εκεί ή κάνω λάθος? Thanx για τις απαντήσεις

Την έχει κοπανήσει φίλος!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom