Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (3 μέλη και 34 επισκέπτες)

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
  Αν τα καταφερει να κανει μια βολτιτσα ο "Σακατης" ρε παιδια τι καλο παιζει αποψε για να βγαλει κανενα γουστο????  Προτασεις!!  :pipa2: :pipa2: :pipa2:  :fuck1: :fuck1:  :zfuck: :zfuck:
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.447
Κριτικές
99
Like
12.332
Πόντοι
25.165
Απο προτασεις δεν παρακολουθω πολυ τελευταια και δε ξερω  να σου πω , μαλλον καλυτερα να τον αφησεις να διαλεξει μονος  :rolleyes:
απο μονος, Χριστινα θελει να τον παω, κοροβαγκου. Αντε να δουμε...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
απο μονος, Χριστινα θελει να τον παω, κοροβαγκου. Αντε να δουμε...

Χαχα , το ειχα γραψει και αυτο μαζι με τις αλλες δυο αλλα το εσβησα , υπεθεσα δε θελει παλι στο ιδιο μαγαζι , ιδιας καταγωγης γκομενα  :rolleyes:
η Χριστινα αποτελεσε για μενα γερο στανταρακι , και μακαρι να εχει τα ιδια αποτελεσματα κι αυτος
μη του λες τιποτα ομως , να δουμε τι θα πει .. πες του ειναι καινουρια εσυ θα κανεις δοκιμη ... τυχερεεεε σε παρθενα σε παω   :2funny:
καλη σας τυχη


 Αν τα καταφερει να κανει μια βολτιτσα ο "Σακατης" ρε παιδια τι καλο παιζει αποψε για να βγαλει κανενα γουστο????  Προτασεις!!   :pipa2: :pipa2: :pipa2:   :fuck1: :fuck1:  :zfuck: :zfuck:

Περιμενe κανα δυο -τρεις μερες να παει βραδυνη η Καντυ και ζητα της να ντυθει νοσοκομα  :cheesy: :cheesy: :cheesy:


Λοιπον  φορτησα το πουτανοφωνο μου , για να μη χαλασει η μπατρια οχι τιποτα αλλο :grin:
και αφου βλεπω ενδιαφερον και μιας και ψηνομαι για Σαββατιατικη επιθεση ενανα μινι σκουτ

Τσιρκο η Νασια ειναι
Εκκλησια η Αντριαννα
Ξεκωλετη η Τανια
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
ααααα
Εκκλησια η Εβελινα λεει σταματησε για παντα γιατι παντρευτηκε  :think:( Σιγουρα κατι παιχτηκε παντως εκει ...)
Αυριο πρωι κινουργκιο κοπελα .. αν περασει κανεις ας δει .Μαανες , αισθανεσαι τυχερος ?   :rolleyes:

Πηρα κι αλλα να ξεμπουκωσει το ακουστικο  :cheesy:
Λα Φαμ ειπαμε η Μαρια
Ερως τωρα ... Σουα ειπε ? Σιβα ειπε ? δε ξερω δε μπορεσα να καταλαβω 3 φορες ρωτησα αλλα ...
μια γκομενα με μικρο ονομα παντως 4-5 Γραμματα
Η Αμμαλια η Σουντεζα ειναι στο Μαντζαρου 14
Φριξου  9 η Αντριαννα Τουμπανιεθ Λος Βιλας τας μπαλας γιαλιζο ( απο λειντις )
Φριξου 14 η Χριστινα η Ρουμανα
Φριξου 15 "Με την Ιταλιδα Ισπανιδα Στεφη ειμαι , ειναι πολυ καλη " ( και η Ιαπωνια απο γιωτα αρχιζει θειτσα λολ )
Φριξου 13 επικοινωνουσαν με περιστερια καποτε , δε ξερω αν εξελιχθηκαν  :rolleyes:
 

Συνημμένα

  • friksoy 13 peristeria.jpg
    friksoy 13 peristeria.jpg
    43,5 KB · Εμφανίσεις: 46

booooobs

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
83
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
0
ρε παιδια η εκκλησια ποιο ειναι ????????
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Για τους ρομαντικούς μια άποψη του sex and the sity με φόντο ένα ουράνιο τόξο, σε φωτογραφία που τράβηξα σήμερα το απόγευμα. :o



Θα δημοσιευτεί και στη φωτογραφική συλλογή, που όμως  μετά την κατάρρευση του imagerous έγινε ολίγον μπάχαλο, θα την ξαναφτιάξουμε όμως.
:sunglasses:
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
Πριν μια ωρα περιπου προσπαθεια για στοχευμενη καταθεση στην Κατεχακη(Εμμανουελα)  Πρεπει να εχει πολυ σουξε το μωρο!!Πριν μολις εβγαινε ενας μολις μπηκα ειχε μπει δωματιο και περιμενανε 2!Αργησε πραγματικα και η τσατσα δεν εκανε τπτ για να τελειωνει!!!ΣΩΣΤΗ!! ουτε πορτες ουτε μουσικες τπτ!απ.οτι καταλαβα απο το ποσο εκανε να βγει θα περιμενα καμμια ωρα!!!Και εφυγα με σκοπο να παω αυριο η μεθαυριο!
  ΤΖΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ  γιατι να ειναι βραδυνη η Candy?? Μονο βραδυνη ντυνεται???χαχαχχαχα  και δεν ειχα σκεφτει να βαλω μια πουτανιτσα να ντυθει νοσοκομα χαχαααχα!! και μετα λυπης μου απο απλη συγκυρια την candy δεν την εχω δοκιμασει ακομη!!!!!!!!!!!  :(
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
ααααα
Εκκλησια η Εβελινα λεει σταματησε για παντα γιατι παντρευτηκε  :think:( Σιγουρα κατι παιχτηκε παντως εκει ...)
Λες να το΄κανα το θαυμα μου παλι? :rolleyes: :rolleyes:...Λυπαμαι...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Για τους ρομαντικούς μια άποψη του sex and the sity με φόντο ένα ουράνιο τόξο, σε φωτογραφία που τράβηξα σήμερα το απόγευμα.

Χαχαχα , πολυ ωραια , μπραβο Γκειμ
bi.gif

Πριν μια ωρα περιπου προσπαθεια για στοχευμενη καταθεση στην Κατεχακη(Εμμανουελα)  Πρεπει να εχει πολυ σουξε το μωρο!!Πριν μολις εβγαινε ενας μολις μπηκα ειχε μπει δωματιο και περιμενανε 2!Αργησε πραγματικα και η τσατσα δεν εκανε τπτ για να τελειωνει!!!ΣΩΣΤΗ!! ουτε πορτες ουτε μουσικες τπτ!απ.οτι καταλαβα απο το ποσο εκανε να βγει θα περιμενα καμμια ωρα!!!Και εφυγα με σκοπο να παω αυριο η μεθαυριο!
  ΤΖΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ  γιατι να ειναι βραδυνη η Candy?? Μονο βραδυνη ντυνεται???χαχαχχαχα  και δεν ειχα σκεφτει να βαλω μια πουτανιτσα να ντυθει νοσοκομα χαχαααχα!! και μετα λυπης μου απο απλη συγκυρια την candy δεν την εχω δοκιμασει ακομη!!!!!!!!!!!   :(


Δε ξερω αν εχει στολη αλλα αν της το ζητησουν ειμαι σιγουρος θα παρει  ;)
Να πας .. ειχε χτυπησει και αυτη το ποδι της τον χειμωνα θα εχετε πολλα να πειτε  :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Γιατί  :huh: :huh: Μην μου πεις ότι είχες πηδήξει Σιμόνα στα τελευταία της  :think: :grin: :grin: :grin: :grin:
Και τι σχεση ειχε η Σιμονα μ'αυτο το πιθηκι?...Ελπιζω να μην διαβασει και ο μελλων συζυγος την κριτικη γιατι θα την κανει κι αυτος :badair: :badair:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Και τι σχεση ειχε η Σιμονα μ'αυτο το πιθηκι?...Ελπιζω να μην διαβασει και ο μελλων συζυγος την κριτικη γιατι θα την κανει κι αυτος :badair: :badair:

Βλέπω δεν γαλήνεψε η ψυχή σου ακόμα. :grin:

Δεν σε πήγε πάντως, διό χρόνια δεν την γαμούσες, και όταν την γάμησες δεν σουκατσε. Πάντως εγώ 4 φορές καλά πέρασα, και όπως αρκετοί ακόμα, πιστεύω με δαύτην δεν σε ήθελε. :dunno:
 

Επισκέπτης
μπουρδελοτσαρκα με το φως της ημερας

σαπφως 20 λαρα το θωρηκτο αβερωφ

σαπφως-γωνια τανταλου η σουζανα η πιπινα  :)

τανταλου 8α τζουλια αν θυμαμαι καλα, 30+  woman

τανταλου 14 αλεξανδρα (αρπακτικο ορχεων)  :2funny:

τανταλου 9παλι καινουργια εδω, τη στο διαλο δοκιμες κανουν, ντια την λενε ψιλο αδιαφορη κοπελα.

προμηθεως 25 μαρα η γνωστη , και πολυ αδυνατη μαλιστα.

προμηθεως 19 η βικυ που περιμενει τον γκειμ, αλλα αυτος αδιαφορη και γυρναει με αλλες.  :2funny:

προμηθεως 14 η αλισια

προμηθεως 11 βερονικα απο την ουκρανια  :cheesy:

προμηθεως 5τζουλια πιτσιρικα, καλο κομματι φαινεται (φωτο στο αλλο σαιτ)

σαπφως 5 νατασσα με το μικρο βυζι  :grin:

σαπφως 7νικολ με την φανελα της ντορτμουντ  :2funny:

σαπφως 8 η φτου θου λαουρα προς αποφυγην

και στουντιοτσαρκα μες στην νυχτα

ι. κωλεττη 17 τανια φορτσα σπανιολα

πετρου ερημιτη 2 ισαμπελα μισο βουλγαρα μισο ισπανια  :)

φριξου 9 ειδα το καρ εξω, αρα αν δεν ειναι κανενος συναδελφου ειναι της
αντριανας  :grin:

φριξου 14 χριστινα πρωην ντονα. διπλη προσωπικοτητα  :o

φριξου 15 στεφη απο αλβανιαιταλια

κοροβαγκου 5κριστι αν δεν κανω λαθος

ανδρεου γεωργιου 34μαρια,μαρακι, μαριω

α.γεωργιου 30η γνωστη απο τον βαρδαρη ξεχναω το ονομα της   :tooth:  επημενω δεν αξιζει μεσα.

α.γεωργιου 16μου ειπαν οτι εργαζετε καποια seila δεν την ειδα την κοπελα.

α. γεωργιου 4 λιλη με το πολυ καλο κορμακι.



 

Επισκέπτης
και μποτουλες μαυρες για τον φιλο μας ειχε η ισαμπελα πετρου-ερημιτη 
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Ωραία νέα μαφιόζε. :rockon:

τανταλου 8α τζουλια αν θυμαμαι καλα, 30+  woman

27 είναι και στα μάτια μου την βρίσκω μικρότερη, μην μου το μεγαλώνεις το μωρό μου. Εδώ βλέπω γρήγορη επανάληψη. :sunglasses:

προμηθεως 19 η βικυ που περιμενει τον γκειμ, αλλα αυτος αδιαφορη και γυρναει με αλλες.  :2funny:
Πές μου ότι είναι σε πρωινή βάρδια και αύριο πρωι πρωί θα πάω. :grin:


σαπφως 5 νατασσα με το μικρο βυζι  :grin:
Γαμεύσιμο μωρό όμως. :-



α.γεωργιου 16μου ειπαν οτι εργαζετε καποια seila δεν την ειδα την κοπελα.
Την είχα δει προ 10ημέρου στο Μαντζάρου 14 και από τότε δεν μπορώ να την βγάλω από το μυαλό μου. Αβλεπεί ο επόμενος στόχος. αρκεί να την πετύχω πρωί. :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Ποιος συζηγος , μαλακιες της θειτσας , κατι πεχτηκε εκει και μαλωσαν , εξου και η κακη διαθεση της μπαρμπι
ή κακη διαθεση της μπαρμπι εξου και ο καβγας , θα δειξει ...
Καλη τυχη κουνελακι ....


Ωραιαος ο μαφιας , πλακα πλκακα μαζευτικα αρκετα  :think:
α.γεωργιου 16μου ειπαν οτι εργαζετε καποια seila δεν την ειδα την κοπελα.

χεχε το πετυχα  :dancing:
Καινουρια πουτανα με 5 γραμματα .....
URL]]
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
601
Πριν μια ωρα περιπου προσπαθεια για στοχευμενη καταθεση στην Κατεχακη(Εμμανουελα)  Πρεπει να εχει πολυ σουξε το μωρο!!Πριν μολις εβγαινε ενας μολις μπηκα ειχε μπει δωματιο και περιμενανε 2!Αργησε πραγματικα και η τσατσα δεν εκανε τπτ για να τελειωνει!!!ΣΩΣΤΗ!! ουτε πορτες ουτε μουσικες τπτ!απ.οτι καταλαβα απο το ποσο εκανε να βγει θα περιμενα καμμια ωρα!!!Και εφυγα με σκοπο να παω αυριο η μεθαυριο!
   :(

Μπράβο στην Έμμα. Μόνον εγώ ο γκαντέμης δεν πέρασα καλά μαζί της (βέβαια πέρασαν και δύο μήνες από τότε).

Tο ίδιο περίμενε είχα και με τη Νατάσα τη Τσαρίνα στο Έρως 16 σήμερα κατά τις 14.30. Τρία δωμάτια γεμάτα, περίμενα εγώ και άλλοι δύο παίκτες. Στο εικοσάλεπτο την έκαναν τα αλάνια. Εγώ βράχος υπομονής. Περίμενα τη Νατάσα γύρω στα 30 λεπτά, αλλά άξιζε η αναμονή. Μαύρες ζαρτιέρες το μωρό και το γαμήσι πήγε σύννεφο. :zfuck:

Δεύτερη επίθεση κατά τις 19.30 στην Κάρμεν τη καυλιάρα Μαντζάρου 1Α. Ημουν ο τελευταίος πελάτης της για σήμερα, αλλά το μωρό απολαυστικό :pipa2: και τσαχπινογαργαλιάρικο :knockinb:. Εξίσου καλό γαμήσι. 20.00 η ώρα θα έρχονταν η αλλαγή της. Θα δουλεύει πρωϊνα με είπε από βδομάδα η Κάρμεν.
 

Επισκέπτης
Γαμεύσιμο μωρό όμως. :-  γλυφει και αυτια  ;)


Την είχα δει προ 10ημέρου στο Μαντζάρου 14 και από τότε δεν μπορώ να την βγάλω από το μυαλό μου. Αβλεπεί ο επόμενος στόχος. αρκεί να την πετύχω πρωί. :fuck2: :fuck2: :fuck2: την πετυχα στην αλλαγη και δεν την ειδα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom