Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 72 άτομα (0 μέλη και 72 επισκέπτες)

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Καλησπέρα σε όλους.
Συναγωνιστές μου, είμαι απαρηγόρητος... :'( :'( :'(
Όλες μου οι αγάπες... εγκαταλείπουν την Ελλάδα. :helpplea: :helpplea: :helpplea:
Την περασμένη εβδομάδα ήταν η Έμμα... που φεύγει για Ρουμανία σε 10 μέρες.
Χθές το απόγευμα ενημερώθηκα ότι και η Πάολα φεύγει για Αυστρία την Κυριακή το πρωί...
Εκτός και αν... μου πουλάνε παραμύθι... γιατί δεν αντέχουν πλέον τα μουστάκια μου. :2funny:
Εχουμε κλαψει χαμενες αγαπες εδω...
Jason, Midas, θα βρειτε αλλη αγκαλια, αλλο λιμανι  :2funny: :2funny:
 

jason 69

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
14
Πόντοι
0
Yio  :zfuck:
Καντυ , Εβελινα , Εφη , και Νατασσα στο ερως


Γεια σου jason69

Οσοι εχουν μουστακια να βαζουν μαλακτικο σαμπουαν
οχι σαν καποιον που ηξερα κι εβαζε ζελε  :S
Παντως μαγκες δεν περιμενα οτι θα φαω τετοιο κολλημα.Ευχαριστω για την συμπαρασταση.
 

kinito

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Παντως μαγκες δεν περιμενα οτι θα φαω τετοιο κολλημα.Ευχαριστω για την συμπαρασταση.

Να μαζευτουμε να κανουμε γκρουπ θεραπι  :cheesy:
:grouphug:

Ωπ, νατος κι ο kinitos ρεπορτερ! Κι ετοιμαζομουν να εκδωσω uber alert !

Γεια σου γλυκο αγορι  :-*


Ρε μια νεαρα που πηρες στο Μαντζαρου πως την ειπες ?
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.447
Κριτικές
99
Like
12.332
Πόντοι
25.165
Παιδες, η Αφρο εμφανιστικε την τελευταια εβδομαδα κωλετη??
Επισης, η Ελιζα τι λεει? ειδα κριτικες αλλα τα πιο γνωστα μελη λενε οτι ειναι καλη προς σουπερ αλλα μερικοι την θαψανε...
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Γεια σου γλυκο αγορι  :-*


Ρε μια νεαρα που πηρες στο Μαντζαρου πως την ειπες ?
Βερονικα. Πολυ αδυνατη, μ΄ενα μαγαλο totoo στο δεξι χερι, και πολυ καλη  :rockon:
Γιατι? Την ειδες?
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Παιδες, η Αφρο εμφανιστικε την τελευταια εβδομαδα κωλετη??
Επισης, η Ελιζα τι λεει? ειδα κριτικες αλλα τα πιο γνωστα μελη λενε οτι ειναι καλη προς σουπερ αλλα μερικοι την θαψανε...
Οχι, super δεν ειναι, αλλα εχει πολυυυυ ζουμερο κορμι !
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ρε κινιτο κατι ακουστηκε οτι θα ξαναγυρισει η κριστιν για δουλεια θεσσαλονικη,η αδερφη της μαντυ......τι λενε οι πληροφοριες σου;

ΥΓ.  με τον σβαρτζενεγκρο τα χουν ακομα;τον μαυρο λεω ντε....τον πουτσαρα..... :grin: :grin: :grin:  που πινανε καφε στην αριστοτελους :birdman:
 

kinito

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Βερονικα. Πολυ αδυνατη, μ΄ενα μαγαλο totoo στο δεξι χερι, και πολυ καλη  :rockon:
Γιατι? Την ειδες?

Οχι απλα τη θυμηθηκα , με ρωτησε κι ενας γιαυτο
εχω καιρο να δω κοριτσια  :P, εδω και κανα τριμηνο δουλευω στο ρελαντι

Ελιζα καλη προς σουπερ δε θα το λεγα αλλα μετρια προς καλη ναι
το θαψιμο απο οτι θυμαμαι ειχε να κανει με κατι οσμες ... τυχαιο γεγονος το θεωρησα
εγω μια χαρα την βρηκα , και δεν μετανοιωσα που πηγα , δε ξαναψηνομαι και στα γρηγορα ομως
το ζουμερη ειναι ενας πολυ καλος χαρακτηρισμος  :) και πιστευω μια δοκιμη την αξιζει
 

kinito

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
ρε κινιτο κατι ακουστηκε οτι θα ξαναγυρισει η κριστιν για δουλεια θεσσαλονικη,η αδερφη της μαντυ......τι λενε οι πληροφοριες σου;

ΥΓ.  με τον σβαρτζενεγκρο τα χουν ακομα;τον μαυρο λεω ντε....τον πουτσαρα..... :grin: :grin: :grin:  που πινανε καφε στην αριστοτελους :birdman:

Οτι θα ρθει καποια στιγμη το θεωρω σχεδον σιγουρο . Πληροφορηση δεν εχω
Ρωτα τον Τζο αν καταφερει και βγει απο τον σκληρο δισκο που εγκλωβιστηκε

Υγ
Εγω ημουν στην πλατεια , ειχα ξεχαστει στο ηλιο και παραμαυρισα  :birdman:



Εδω οι νεοφωτογραφισθησες νεαρες ειναι γνωστες ? ή νεα φρουτα  :think:
 

Συνημμένα

  • Screen 00390.jpg
    Screen 00390.jpg
    22,8 KB · Εμφανίσεις: 30

Επισκέπτης
Η Άντζελα είναι η γνωστή αδυνατούλα μικρούλα , η άλλη η Τζούλια είναι καινούργιο φρουτάκι.
 

Επισκέπτης
μπουρδελοτσαρκα πριν απο λιγο και η κατασταση ειχε ωσ εξησ.

ΣΑΠΦΩΣ 20:ισπανιδα ψιλη λεπτη, ξεχασα ομωσ το ονομα τησ  :helpplea:καποιοσ.
ΠΡΑΣΙΝΟ:η σουζανα το γκαυλιαρικο πιπινη με τα ωραια πιασιματα.
ΤΑΝΤΑΛΟΥ 8Α: καρινα εδω εκανα και την καταθεση.
ΤΑΝΤΑΛΟΥ 9: μια πορνοσταρ εχουμε εδω την μαρτινα αν δε κανω λαθοσ, εμφανισιμη κοπελα μεσα ομωσ δεν την εχω δοκιμαση.
ΤΑΝΤΑΛΟΥ 14:πολουσ λυβιουσ >:( ειδα μεσα και δεν μπηκα.
ΠΡΟΜΗΘΕΩΣ 25:εκει ειταν η αδυνατη τζουλια με το συμπαθητικο προσωπακι.
ΠΡΟΜΗΘΕΩΣ 19:βικη απο ουκρανια βαρβατη κοπελα θα ελεγα.
ΠΡΟΜΗΘΕΩΣ 14:το ξανθο ρωσακι η αλισια γνωστη απο το πρασινο, ομορφη παρουσια αλλα μεσα δεν λεει και πολλα.
ΠΡΟΜΗΘΕΩΣ 11:κλασικα βερονικα και με την τσατσα να σφουγγαριζει, ευγε ευγε ετσι πρεπει που και που να :uzi:και κανα μικροβιο.
ΣΑΠΦΩΣ 5:αλεξια απο ρουμανια με ειπε η τσατσα, η κοπελα ειταν μεσα και εφυγα.
ΣΑΠΦΩΣ 8:εριξα μια ματια μεσα αλλα γινοταν ο χαμοσ και εφυγα  :dunno:
ΣΑΠΦΩΣ 7:ελα ελα ιονελα φωναζει η τσατσα :2funny: :2funny:

υγ.. αυριο η κριτικη για την καρινα τωρα :sleeping:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Επισκεψη πριν απο λιγο στην Κιρα.
Η κοπελα εχει βυζαρες, δυσαναλογα ομως μεγαλες με το υπολοιπο κορμι της.
Οι fun του ειδους δεν πρεπει να την χασουν!
Το service της ηταν πολυ καλο και σιγουρα Value for money.
Με 40 ευρω ειχε sex show, που καποτε το πληρωναμε 60!
Ευγενικη, προθυμη και πολυ στενη, ισως κανει καριερα.

Εμενα ομως κατι μου ελειπε - η μου φαινοταν υπερβολικο.
Θεωρω την ομοσταυλη Νασια, δυο επιπεδα πιο πανω σαν γυναικα!

Καλο απογευμα και καλα  :knockinb:  :rockon:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
απογευματινη ανοιξιατικη στουντιοτσαρκα πριν λιγο με καλη καταθεση...

-Νικ.Ουρανου 26.Ο στοχος δε βρεθηκε...εχει ρεπο και επιστρεφει απο Παρασκευη παλι.Ηταν η Αλινα απο Κατεχακη,ξανθο μικρο με πολυ ομορφο κωλαρακι,μετριο βυζι και πολυ ομορφη φατσουλα με πονηρο βλεμμα.Σαν κλωνος της Καρμεν περιπου :kissass:
-Φριξου 13.Η μιλφ Αννα με την κορμαρα και την καλη αποδοση μεσα.Στα 60ε κανει κωλαρακι λεει...Στα 60ε επισης κανει και 69 με γυμνο χωρις κωλο.Ποσο θες την λεω για ολα μαζι...και μου λεει 100ε.Ασε μας ρε Αννουλα :jerking: :jerking:
-Φριξου 15.η Εφη εντελως μελαχρινη και σπασμενη οπως την ειδα μετα απο παρα πολυ καιρο.Αν δε ξερεις οτι ειναι καλη μεσα δινεις 40ε απλο για αυτη τη γυναικα?Με τιποτα...Τα 40ε ειναι πολλα νομιζω πλεον για την Εφη
-Φριξου 15.Εδω εγινε η καταθεση στη νεαρη Βουλγαρα βυζαρου Ελλη για 40ε με γυμνο.Μπαζακι ειναι αλλα μου πουλησε πολυ προλογο στο σαλονι κι επειδη εμενα τα μπαζα συνηθως μου βγαινουν το ρισκαρα και τελικα ηταν καλη.Μελαχρινη μακρυ ισιο μαλλι,καλη φατσουλα,μεγαλα βυζια κρεμαστα,κωλος μεγαλος φαρδυς και κοιλια
-26ης Οκτωβριου 35.Οι τορπιλες :tits: :tits: της Κιρα.Τι βυζι ειναι αυτο ρε?Εντελως πεσμενο βεβαια αλλα εντυπωσιακο.Ομορφη φατσα και πολυ συμμαζεμενη στο υπολοιπο σωμα με ομορφο στητο κωλαρακι.Στα 60ε 69 με γυμνο
-Νικ.Ουρανου 1.Αφου δε βρηκα την Ειρηνη πηγα στο στοχο νο2 την Εβελινα και ειπα επιτελους να εμπαινα.Αλλα γυρω στις 17.00 που πηγα αυτη μολις ειχε πιασει δουλεια και ενας τρομπας καραφλας μολις ειχε πληρωσει για τζακουζι οποτε μου λεει η τσατσα ελα σε κανα 40λεπτο.Δε μπορουσα να γεμισω τοση ωρα οποτε το αφησα.Θα συνεχισει και τη νυχτα λεει
-Κεφαλληνιας.Μια Ελληνιδα μαλλον,κοντη ξανθια ομορφουλα,λιγο χοντρουλα με πλαστικα βυζια εντελως ψευτικα και σαν κολλημενα το ενα με το αλλο.Αγενης τσατσα που δεν ηθελε να μου πει τι κολπα κανει η κοπελα αν και η ιδια μου ειπε ο,τι και η Λαουρα.Ναι σιγα... :birdman: :birdman:
-Αν.Γεωργιου 30.Η Ναντια με πλεκτη μαυρη μπλουζα και το στριγκακι της.Ειπαμε Ναντια σημαινει εγγυηση
-Αν.Γεωργιου 24.Η ξανθια Βουλγαρα Καρμεν με την πολυ καλη αποδοση μεσα.Παχυνε ομως παλι και ο κωλος της ξεφυγε σε φαρδος.

Αυτα...πολυ ωραιο απογευμα επιτελους μετα απο καιρο και θα ελεγα και καλη κινηση στα σπιτια για Κυριακη και τετοια ωρα.Εκει στη Φριξου εγινε πιατσα κανονικη σα του Βαρδαρη.Απο τιμες δε χαμπαριαζουν ομως.Και αυτη η Ελλη 50ε ζητουσε για το γυμνο και με ζορι η τσατσα εκοψε το 10αρικο.Αντε να δουμε ποσο θα αντεξουν...
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Ωραία ενημέρωση Αλ.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
απογευματινη ανοιξιατικη στουντιοτσαρκα πριν λιγο με καλη καταθεση...

Αυτα...πολυ ωραιο απογευμα επιτελους μετα απο καιρο και θα ελεγα και καλη κινηση στα σπιτια για Κυριακη και τετοια ωρα.Εκει στη Φριξου εγινε πιατσα κανονικη σα του Βαρδαρη.Απο τιμες δε χαμπαριαζουν ομως.Και αυτη η Ελλη 50ε ζητουσε για το γυμνο και με ζορι η τσατσα εκοψε το 10αρικο.Αντε να δουμε ποσο θα αντεξουν...

Ωραία αναφορά al, :rockon: σαν τα σαλιγκάρια βγήκαν οι μπουρδελιάριδες έξω, και πούσε ακόμα δεν άνοιξε ο καιρός, άντε γιατί μας λύσσαξε με τα κρύα του φέτο.



-Φριξου 15.η Εφη εντελως μελαχρινη και σπασμενη οπως την ειδα μετα απο παρα πολυ καιρο.Αν δε ξερεις οτι ειναι καλη μεσα δινεις 40ε απλο για αυτη τη γυναικα?Με τιποτα...Τα 40ε ειναι πολλα νομιζω πλεον για την Εφη

Εδώ όμως θα διαφωνήσω, αν διό τρεις κοπέλες στη Θεσσαλονίκη αξίζουν ακόμη τα 40, μέσα σε αυτές είναι σίγουρα η Έφη. Έχω και προσωπική εμπειρία μαζί της προ διμήνου περίπου οπότε έχω πρόσφατη κρίση. Συμφωνώ ότι μπορεί να έσπασε σε εμφάνιση αλλά το έχει αναπληρώσει σε απόδοση που ούτως ή άλλως ήταν από της κορυφαίες της πόλης. :rockon:



-Φριξου 15.Εδω εγινε η καταθεση στη νεαρη Βουλγαρα βυζαρου Ελλη για 40ε με γυμνο.Μπαζακι ειναι αλλα μου πουλησε πολυ προλογο στο σαλονι κι επειδη εμενα τα μπαζα συνηθως μου βγαινουν το ρισκαρα και τελικα ηταν καλη.Μελαχρινη μακρυ ισιο μαλλι,καλη φατσουλα,μεγαλα βυζια κρεμαστα,κωλος μεγαλος φαρδυς και κοιλια

Άξιος,  :rockon:αναμένουμε και την κριτική σου. ;)
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
601
-Φριξου 15.η Εφη εντελως μελαχρινη και σπασμενη οπως την ειδα μετα απο παρα πολυ καιρο.Αν δε ξερεις οτι ειναι καλη μεσα δινεις 40ε απλο για αυτη τη γυναικα?Με τιποτα...Τα 40ε ειναι πολλα νομιζω πλεον για την Εφη

al pacino πολύ ωραία τσάρκα. Πάντα τέτοια.

Όσον αφορά την Έφη, καθ΄ότι τακτικός πελάτης (εδώ και ένα χρόνο), με τελευταία επίσκεψη σήμερα το μεσημεράκι, συμφωνώ μαζί σου στο ότι μπορεί από πλευράς εμφάνισης να μην κάνει κλικ σε πολλούς, αλλά τα γούστα και τις στάσεις που έχω κάνει με την Εφάρα δεν μου τα έχει βγάλει καμία άλλη επαγγελματίας (προσωπική άποψη και γούστο).
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
μποτουλες πουθενα εκτος απο τσαρινα?  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom