Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 66 άτομα (2 μέλη και 64 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
στην αλλαγη εχω πετυχει κι εγω καποιες με πολιτικα απο τις παλιες

δαναη με ωραιο λουκ με τζην παντελονι μπουφαν,αννα μαρια απο καζιουαλ με τζην και μπουφανακι μεχρι καυτο μινι ασπρο,μποτακι και γυαλιστερο καλσον ενω χριστινα αλβανιδα και μαρια ντυνονταν πολυ απλα σε βαθμο που εχαναν κιολας σε λουκ εξω....η εμμανουελα η πατρινια επισης με απλο κοριτσιστικο ντυσιμο αλλα σεξι
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
5
Like
701
Πόντοι
96
Έχω δει πολλές κοπέλες της δουλειάς ντυμένες και κάποιες από αυτές ήταν πολύ εντυπωσιακές, ίσως περισσότερο και από χωρίς ρούχα =). Έχω δει Ίρα (θεά, δεν πίστευα ότι έκανα σεξ τόσες φορές με μια τέτοια γυναίκα), Μαρία Σλοβάκα (κουκλίτσα και απλή, μ΄ αναγνώρισε και με χαιρέτησε, ευγενέστατη), Βίκυ Ουκρανή (πολύ κλασάτη στο ντύσιμό της, σαν στέλεχος εταιρείας, καμία σχέση με τον χαρακτήρα της), Γιάννα Πολωνέζα (απλά ντυμένη, σέξυ κοριτσάκι διπλανής πόρτας), Εμμανουέλα ρουμάνα ξανθιά που δουλεύει στον Βαρδάρη τώρα (απλό μαύρο ντύσιμο) και πολλές άλλες που δούλευαν παλιότερα.
ποια ειναι η ιρα φιλε??
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Έχω δει πολλές κοπέλες της δουλειάς ντυμένες και κάποιες από αυτές ήταν πολύ εντυπωσιακές, ίσως περισσότερο και από χωρίς ρούχα =). Έχω δει Ίρα (θεά, δεν πίστευα ότι έκανα σεξ τόσες φορές με μια τέτοια γυναίκα), Μαρία Σλοβάκα (κουκλίτσα και απλή, μ΄ αναγνώρισε και με χαιρέτησε, ευγενέστατη), Βίκυ Ουκρανή (πολύ κλασάτη στο ντύσιμό της, σαν στέλεχος εταιρείας, καμία σχέση με τον χαρακτήρα της), Γιάννα Πολωνέζα (απλά ντυμένη, σέξυ κοριτσάκι διπλανής πόρτας), Εμμανουέλα ρουμάνα ξανθιά που δουλεύει στον Βαρδάρη τώρα (απλό μαύρο ντύσιμο) και πολλές άλλες που δούλευαν παλιότερα.

στην αλλαγη εχω πετυχει κι εγω καποιες με πολιτικα απο τις παλιες

δαναη με ωραιο λουκ με τζην παντελονι μπουφαν,αννα μαρια απο καζιουαλ με τζην και μπουφανακι μεχρι καυτο μινι ασπρο,μποτακι και γυαλιστερο καλσον ενω χριστινα αλβανιδα και μαρια ντυνονταν πολυ απλα σε βαθμο που εχαναν κιολας σε λουκ εξω....η εμμανουελα η πατρινια επισης με απλο κοριτσιστικο ντυσιμο αλλα σεξι
Aυτα δεν ειναι τιποτα...Ποια Ηρα και ποια Μαρια?Σιγα τις γυναικες...
Εγω ειχα πετυχει την Καμελια μια φορα ντυμενη να γυρναει στο τετραγωνο :dancing: :dancing:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Ξεχασα να πω προχθες οτι μετα το γαμησι με τη Βικτωρια πιασαμε τα Σοβιετικα νεα...
Η Σαρα λεει η οποια ηταν φιλη της πηγε στην Αγια Πετρουπολη οπου ζει μονιμα πλεον.
Επισης τελευταια φορα η Ναντια μου ειπε για την Ηρα οτι εφυγε οριστικα και εχει αλλαξει σταδιοδρομια και ασχολειται με αλλο αντικειμενο.Οποτε μαλλον μαλακιες μας λενε εδω οι τσατσαδες.

Η Βικτωρια λεει ηταν πολυ φιλες με την Αννα Μαρια τη βυζαρου με τα γυαλια και με την Ευα την οποια εγω ομως δε τη ξερω και μαλιστα απορησε που δε την ηξερα.Ηταν πολυ φιρμα λεει...
Αλλα δυστυχως ξεχασα να τη ρωτησω τι απεγινε η Αννα Μαρια για να ησυχασει και ο gl...
Aρα gl μαλλον θα πρεπει να θυσιαστεις μια φορα ωστε να τσιμπησεις τις απαιτουμενες πληροφοριες.Πρεπει να ξερει αυτη...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Ξεχασα να πω προχθες οτι μετα το γαμησι με τη Βικτωρια πιασαμε τα Σοβιετικα νεα...
Η Σαρα λεει η οποια ηταν φιλη της πηγε στην Αγια Πετρουπολη οπου ζει μονιμα πλεον.
Επισης τελευταια φορα η Ναντια μου ειπε για την Ηρα οτι εφυγε οριστικα και εχει αλλαξει σταδιοδρομια και ασχολειται με αλλο αντικειμενο.Οποτε μαλλον μαλακιες μας λενε εδω οι τσατσαδες.

Η Βικτωρια λεει ηταν πολυ φιλες με την Αννα Μαρια τη βυζαρου με τα γυαλια και με την Ευα την οποια εγω ομως δε τη ξερω και μαλιστα απορησε που δε την ηξερα.Ηταν πολυ φιρμα λεει...
Αλλα δυστυχως ξεχασα να τη ρωτησω τι απεγινε η Αννα Μαρια για να ησυχασει και ο gl...
Aρα gl μαλλον θα πρεπει να θυσιαστεις μια φορα ωστε να τσιμπησεις τις απαιτουμενες πληροφοριες.Πρεπει να ξερει αυτη...
τελευταια πληροφορια που ειχα ηταν οτι παντρευτηκε επιτελους τον πλουσιο ελληνα που τα ειχανε τοτε και της ανοιξε κομμωτηριο λεει....... :think: που να βγαλεις ακρη μαν;εσυ που μενεις σαλονικη μαθε υπαρχει κανα κομμωτηριο τετοιο στον ευοσμο να παω να ριξω ενα κουρεματακι; :grin:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
τελευταια πληροφορια που ειχα ηταν οτι παντρευτηκε επιτελους τον πλουσιο ελληνα που τα ειχανε τοτε και της ανοιξε κομμωτηριο λεει....... :think: που να βγαλεις ακρη μαν;εσυ που μενεις σαλονικη μαθε υπαρχει κανα κομμωτηριο τετοιο στον ευοσμο να παω να ριξω ενα κουρεματακι; :grin:
Ξερω ενα καλυτερο...στην Παναγια Φανερωμενη και ειναι της Λιας της Ποντιας απο το Σολ.Αυτη ειναι ελευθερη ακομα,εκει θα σε στειλω :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Ξερω ενα καλυτερο...στην Παναγια Φανερωμενη και ειναι της Λιας της Ποντιας απο το Σολ.Αυτη ειναι ελευθερη ακομα,εκει θα σε στειλω :2funny: :2funny:
οχι ρε μαν....την εχω δει αυτην στο φατσοβιβλιο..... :headbang:
 

lapo

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
1
εγω παναγια φανερωμενη μενω ποιο ειναι;
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Είδα αυτήν την Κίρα σήμερα...πωπωπω..για όσους δεν έχουν διαβάσει περιγραφή ακόμα, είναι ένα κοντό μελαχρινό κοριτσάκι με λεπτό προς κανονικό σώμα και...τεράστια φυσικά βυζιά. Μιλάμε για βυζάρες, όχι αστεία.
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Είδα αυτήν την Κίρα σήμερα...πωπωπω..για όσους δεν έχουν διαβάσει περιγραφή ακόμα, είναι ένα κοντό μελαχρινό κοριτσάκι με λεπτό προς κανονικό σώμα και...τεράστια φυσικά βυζιά. Μιλάμε για βυζάρες, όχι αστεία.
Μονο ειδες? Δεν προχωρησες στο παρασυνθημα?  :grin:
 

kavler

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
231
Like
32
Πόντοι
1
Είδα αυτήν την Κίρα σήμερα...πωπωπω..για όσους δεν έχουν διαβάσει περιγραφή ακόμα, είναι ένα κοντό μελαχρινό κοριτσάκι με λεπτό προς κανονικό σώμα και...τεράστια φυσικά βυζιά. Μιλάμε για βυζάρες, όχι αστεία.
που τραγουδα ι κιρα φιλε μου??? και τι βαρδεια??
 

kavler

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
231
Like
32
Πόντοι
1
ναι φιλε διαβασα λιγες σελιδες πισω..την εκανα την πατατα..ευχαριστω παντος..
 

jason 69

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
14
Πόντοι
0
ΚΕΛΛΥ ΓΥΡΝΑ ΠΙΣΩ!!!καλημερα συναδελφοι...!!!!!!
 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
Καλησπέρα σε όλους.
Συναγωνιστές μου, είμαι απαρηγόρητος... :'( :'( :'(
Όλες μου οι αγάπες... εγκαταλείπουν την Ελλάδα. :helpplea: :helpplea: :helpplea:
Την περασμένη εβδομάδα ήταν η Έμμα... που φεύγει για Ρουμανία σε 10 μέρες.
Χθές το απόγευμα ενημερώθηκα ότι και η Πάολα φεύγει για Αυστρία την Κυριακή το πρωί...
Εκτός και αν... μου πουλάνε παραμύθι... γιατί δεν αντέχουν πλέον τα μουστάκια μου. :2funny:
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Προχθες πηγα στο μπλε το βραδυ και πηρα την βικυ από μολδαβια οπως μου ειπε,30 ευρω 40 γλυφομουνι,αλλα δεν τρελαθηκα κιολας,πολυ βιαστικη.μολις ακουσε την εξωπορτα που μπηκαν πελατες στο σαλονι βιαζοταν να φυγει.εχει πεσει πολυ πεινα τελικα!εξω στα στενα του βαρδαρη δεν ειχε ψυχη!αλλα καλα να παθουν αφου εξακολουθουν να μην τιμανε το 30ρι που παιρνουν!εγω παντως απογοητευτικα απο αυτη την συμπεριφορα τζαμπα τα φραγκα..και υπηρεσιες μηδεν,μες την βαρεμαρα ηταν μονο κανενα υπνακο δεν πηρε στα γρηγορα οσο την γαμουσα.
 

kinito

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Yio  :zfuck:
Καντυ , Εβελινα , Εφη , και Νατασσα στο ερως


Γεια σου jason69

Οσοι εχουν μουστακια να βαζουν μαλακτικο σαμπουαν
οχι σαν καποιον που ηξερα κι εβαζε ζελε  :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom