Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (2 μέλη και 42 επισκέπτες)

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
1o σαμφως 5
2ο ειναι το σαμφως 8 πριν την ανακαινηση, η φωνη της τσατσα πρεπει να ειναι η σπορου.!!  :2funny: μαλλον απο το κοπελα ειναι κουκλιτσα...αν ελεγε και κανει καλο λαρυγγατο θα το ειχα σιγουρο.!!  :2funny:
3ο προμηθεους 11 και η τρελοτσατσα η γιαγια με τα ματοπουκαλα...μαλλον για Μιρελα την κωβω την κοπελα...
4ο σαμφως 8
5ο τανταλου 9

ΥΓ. Τι κερδαω.!?!τελω ντορο.!! :s&m_2:

Υποκλίνομαι… δηλαδή τι υποκλίνομαι;;;
ΠΡΟΣΚΗΝΑΩ…. !!!
Όταν μεγαλώσω, θέλω να γίνω κι εγώ σοφός… σαν τους Karaman kai Hagem…. :rockon: :rockon: :rockon:
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
παιδες καλησπερα
χθες ειχα δουλεια στο city gate και μπηκα κ στο κατεχακη να δω τι στο καλο παιζει...
αυτη η ερικα η ψηλη με το ωραιο προσψπακι κ το καλοσχηματισμενο κωλαρακι τι λεει μεσα στο δωματιο?
 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
Παρεμπιπτόντως, στο La Femme σήμερα μέχρι τις 8 η Μαρία η Τσέχα, και το βράδυ η Χριστίνα... με τη μεγάλη γλώσσα :)
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.447
Κριτικές
99
Like
12.332
Πόντοι
25.165
Παιδες μια Σαρα που ητανε κωλετη ενα φεγγαρι την θυματε κανεις?
Δεν λεω την Σαρα με τα μεγαλα βυζια μια που ηταν πολυ λεπτη με σφιχτο μικρο βυζακι. Ξερει κανεις τι απεγινε αυτη?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Παιδες μια Σαρα που ητανε κωλετη ενα φεγγαρι την θυματε κανεις?
Δεν λεω την Σαρα με τα μεγαλα βυζια μια που ηταν πολυ λεπτη με σφιχτο μικρο βυζακι. Ξερει κανεις τι απεγινε αυτη?
φυσικα και την θυμομαστε και γελουσαμε και με την φεικ κριτικη τοτε που ειχε γραφτει...... :grin: :grin:
Επισκέφτηκα τον εν λόγω χώρο επειδή είχα ακούσει γεια την Σάρα και είπα να την δοκιμάζω. στην είσοδο έβγαινε ένας ηλικιωμένος γεμάτος στα αίματα και αμέσως ενδιαφέρθηκα αλλά με πρόλαβε η υπηρεσία και μου λέει ότι γλίστρησε.... Μπαίνω μέσα και περιμένω μόνος μου στο σαλόνι. μία μυρουδιά μπόχας μου βουλώνει την μύτη. αφού άκουσα την υπηρεσία να μου λέει τα προγράμματα, εμφανίζετε η Σάρα. τι να πω... αλλά περίμενα.... ένας στήθος κρεμαστό και ένα πρόσωπο πολύ γερασμένο. κάτι τελείως διαφορετικό από ότι είχα ακούσει! συμβαίνει να μην μετράει εμφανισιακά η κοπέλα, αλλά στης υπηρεσίες της να είναι τελεία και γεια αυτό αποφάσισα να την δοκιμάζω .δίνω τα διόδια 40ευρώ και μπαίνω. εκτός από ένα -γεια- δεν άκουσα τίποτα άλλο. αρχίζει να μου βάλει άμεσος το προφυλακτικό και να ξεκινά την πίπα .πονούσα πολύ και της το λέω, αφού δεν ένιωθα αυτό γεια το οποίο ήρθα. τις το ξανάλεω και μου απαντά ότι- κάτσε καλά μην πάθεις ότι έπαθε ο προηγούμενος.- εκεί κοκάλωσα και αυτό που σκέφτηκα ήταν να τελειώνω και να φηγό χωρείς γυρισμό. άκρος αντί επαγγελματικό και επικίνδυνο η υπηρεσίες που προσφέρουν. έφυγα χωρείς να χύνω παρόλο που προσπάθησε να με φτιάξη λήγω αφού της ζήτησα να μου βάλει λίγο το δάκτυλο μπας και χύσω, αλλά ματαία. έφυγα χωρείς να χύσω και πολύ θυμωμένος με όσα είδα

ωραιο μωρο,τσεχα νομιζω.....κατι για αθηνα ειχε ακουστει;δεν ειμαι σιγουρος......
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
5
Like
701
Πόντοι
96
Γλυκουληδεεες ουου  :tits2:

Σας εχω παιχνιδακι , εδω ο συναθλητης  εβαλε βιντεακια απο ντελα γιουτουμπι( ριψοκυνδινος και θαρραλεος ... :rolleyes:)
τα ανακαλυψα τυχαια προχθες , τα εβγαλεε σιπλα σε κατι δικα μου ...ποιος μπορει να βρει απο που ειναι ?  :dancing:








Λυσεις ... ( οπως νομιζω )
[size=3pt]Σαπφους 5 / Σαπφου2 8 / Δε καταλαβα/ Σαπφους 8 / Επισης δε καταλαβα [/size]
:2funny: :2funny: :2funny:
mprabo jo
 

Επισκέπτης
Μπουρδελοτσαρκα-μινι στουντιοτσαρκα πριν απο λιγο.

ΠΡΟΜΗΘΕΩΣ 25 καρμεν με δικτυωτο καλσον ολα τα λεφτα, αλλα πολυ κομοδινο μεσα στο δωματιο, 40 ευρο το ακαποτο.

ΠΡΟΜΗΘΕΩΣ 19 μαιρη με τα μεγαλα βυζια, πολλα χρονια σε αυτο το ντελο.

ΠΡΟΜΗΘΕΩΣ 14 νταιανα αλλη μια νταρντανα με μεγαλα στηθια.

ΠΡΟΜΗΘΕΩΣ 11 η μικρη ρουμανα τζοανα.

ΣΑΠΦΩΣ 8 λαουρα με ειπαν, ηταν μεσα.

ΣΑΠΦΩΣ 5 η καμελια, απλα αδιαφορη κοπελα.

ΣΑΠΦΩΣ 7 αντριανα απο το πρασινο , μελαχροινη κοπελα 23+ με ωραια ρωγα, μεσα τιποτα το ιδιαιτερο.

ΠΡΑΣΙΝΟ-ΤΑΝΤΑΛΟΥ&ΣΑΠΦΩΣ μερτσυ, ηταν στο δωματιο και εφυγα.

ΤΑΝΤΑΛΟΥ 8Α μια μαυρουλα που το απλο το ειχε 25ευρο μου ειπε, ητσατσα ελειπε..μαλλον ηταν :toilet:

ΤΑΝΤΑΛΟΥ 9 απο βουλγαρια μια μελαχροινη κοπελα που την βλεπω πρωτη φορα.

ΤΑΝΤΑΛΟΥ 14η κορινα μου ειπαν, στο σαπφωσ 20 δεν μπηκα.  και στα λιγα στουντιο που πηγα ηταν η αφροδιτη  κωλεττη 17 φριξου 13 η αννα η μιλφ στο φ.14 μια αλλη αννα εδω νεαρη αυτην τι φορα αλλα δεν λεει και πολλα. και απεναντι στο φ.15 η εφη. και τελοσ στο τσιρκο ηταν μια μελαχροινη με μεγαλα βυζια και λεπτη μεση, ονομα δεν μου ειπαν αλλα μαλλον ηταν η κιρα.




 

kinito

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
1o σαμφως 5
2ο ειναι το σαμφως 8 πριν την ανακαινηση, η φωνη της τσατσα πρεπει να ειναι η σπορου.!!  :2funny: μαλλον απο το κοπελα ειναι κουκλιτσα...αν ελεγε και κανει καλο λαρυγγατο θα το ειχα σιγουρο.!!  :2funny:
3ο προμηθεους 11 και η τρελοτσατσα η γιαγια με τα ματοπουκαλα...μαλλον για Μιρελα την κωβω την κοπελα...
4ο σαμφως 8
5ο τανταλου 9

ΥΓ. Τι κερδαω.!?!τελω ντορο.!! :s&m_2:

Αξιος !
Απεσταλει με ΠΜ  το ντορο σας  :sunglasses:



Γεια σου πετραν , τα μπραβο στον ριψοκίνδυνο τυπο, δεν ειναι δικα μου τα βιντεακια ...
απορω βασικα πως τα ανεβασε κιολας , δε φοβηθηκε ? :think:
Τεςπα νοτ μαι μπιζνες ...


παιδες καλησπερα
χθες ειχα δουλεια στο city gate και μπηκα κ στο κατεχακη να δω τι στο καλο παιζει...
αυτη η ερικα η ψηλη με το ωραιο προσψπακι κ το καλοσχηματισμενο κωλαρακι τι λεει μεσα στο δωματιο?

Μαλλον αυτη που ειχα παρει το καλοκαιρι ειναι ...
μαλλι ουτε θυμαμαι , βυζακια μικρα , αδυνατη ε ?  :think:
Εχω κριτικη , καλη ηταν τοτε  :zfuck: δε θα λεγα οχι για μια γυρα ακομη

=============================

γλ βαζω xbuntu να το δω  :zfuck:
 

Επισκέπτης
παιδια η αλινα απο κατεχακη εχει δοκιμαστη?  :zfuck  δεν βρηκα καποια κριτικη.
 

TheKing

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2010
Μηνύματα
110
Like
0
Πόντοι
1
Sorry για την καθυστερημενη απαντηση και thnx για ολα τα comments.
@ Apollo64 Αυτο λενε και οι φιλοι μου και αρχιζω να ανυσηχω...  :- :-
@ Maaneskyggen Πω ρε man, παιζει να γελουσα κανα πενταλεπτο, απλα τελειο!!!  :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906


offtopic αλλα φανταζομαι ειδατε την πρωτη καταχωριση μασατζιδικου/στουντιο στις διαφημισεις διπλα....βεβαια οταν ενα μασατζιδικο διαφημιζει ευθεως φουλ προγραμματα κλπ κλπ δεν ξερω πραγματικα σε τι διαφερει στην πραξη απο ενα συγκεκαλυμμενο μπουρδελοστουντιο.....

τεσπα ο αντι ανοιξε ηδη και θρεντ για κριτικες αν παει κανεις σας



αν και νομιζω οτι υπαρχουν στεγανα στους δυο χωρους μπουρδελιαρηδων και μασαζοπληκτων.....δεν βλεπω παρα λιγους που παιζουν και στα δυο γηπεδα μπαλα
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755


offtopic αλλα φανταζομαι ειδατε την πρωτη καταχωριση μασατζιδικου/στουντιο στις διαφημισεις διπλα....βεβαια οταν ενα μασατζιδικο διαφημιζει ευθεως φουλ προγραμματα κλπ κλπ δεν ξερω πραγματικα σε τι διαφερει στην πραξη απο ενα συγκεκαλυμμενο μπουρδελοστουντιο.....
τοσο φανερα ανοιγουν πλεον μπουρδελα και στη Νεα Εγνατια και μαλιστα διαφημιζονται κιολας μεσω ιντερνετ?Φουλ προγραμματα και υποννοουμενα...
Και μετα τους φταιει ο Βαρδαρακος και πρεπει να μετακομισει κιολας :jerking: :jerking:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
τοσο φανερα ανοιγουν πλεον μπουρδελα και στη Νεα Εγνατια και μαλιστα διαφημιζονται κιολας μεσω ιντερνετ?Φουλ προγραμματα και υποννοουμενα...
Και μετα τους φταιει ο Βαρδαρακος και πρεπει να μετακομισει κιολας :jerking: :jerking:
κι εγω απορω πως δεν φοβουνται κανενα ντου.....και το θεμα δεν ειναι φυσικα ενας φραπες με καλαμακι ή χωρις....αλλα υποτιθεται οι εκδιδομενες πρεπει να δηλωνονται,να περναν ιατρικους ελεγχους κλπ.....
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
κ για πειτε τι φαση ειναι αυτο δηλαδη μπαινεις μεσα κ ποια διαδικασια ακολουθειται :think: :think:

δηλ εγω που χρειαζομαι μασαζ στ αληθεια αν παω εκει θα με τσιμπουκωσουν με το ζορι? :2funny: :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
κ για πειτε τι φαση ειναι αυτο δηλαδη μπαινεις μεσα κ ποια διαδικασια ακολουθειται :think: :think:

δηλ εγω που χρειαζομαι μασαζ στ αληθεια αν παω εκει θα με τσιμπουκωσουν με το ζορι? :2funny: :2funny: :2funny:
οχι ρε συ....σιγουρα τα προγραμματα ειναι πιο οικονομικα σε σχεση με τα στουντιο δλδ μπορει με κανενα 60ΑΡΙ-80-ΑΡΙ να κανεις και μπολικο κανονικο μασαζ κανα μισαωρο και στο τελος πιπα ή handjob αλλα σε καλους πελατες θα παιζει κατοπιν συνεννοησης και κανονικο σεξ....με το ζορι δεν γινεται τιποτα  :grin: :grin:
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
ΡΕΜΑΛΙΑ!
μεσημεριανη στουντιομυλοτσαρκα μετα απο καιρο με αποτυχημενη καταθεση που θα συζητηθει :2funny:

παρακολουθησα τις τελευταιες σελιδες και πρωτον ειδα αρκετα πεσμενα τα πραγματα περασαν οι εποχες που στις κριτικες εβλεπες κατα ενα μεγαλο ποσοστο δικες μας!τωρα με το κυαλι μονο αθηνα παιζει

δεν πηγα σε
ανδ γεωργιου 4(γηροκομειο)γιατι θα ηταν καμια ευα και δεν θα μπορουσα να αντισταθω.
ανδ γεωργιου 16 ειχε κλειστο το φως και λεο μην παω σαν μαλακας να ανοιξω την πορτα :2funny:,κεφαλληνιας 8,στα 2 τις βιλοαλυσιδας
νικηφορου ουρανου(γιατι ηταν μακρια κ βαριομουν)

βασικα τωρα που το σκεφτομαι για τον πουτσο τσαρκα εκανα :2funny:

ξεκιναω
ανδ γεωργιου 24(βιτρινατο)η καρμεν που δεν μου κανε κανενα κλικ ξανθια μαζεμενα μαλλια ζουμπουρλουδικο αλλα τιποτα αλλο απο εμφανιση
ανδ γεωργιου 30η ναντια οπου και εδω εγινε η αποτυχημενη καταθεση (εναντια στο ρευμα)η πλακα ειναι οτι με υποδοχετηκε αυτι με ενα μπλουζακι κ απο κατω εσωρουχο και νομιζα ειναι η τσατσα και πηγα να τις πω "ποια ειναι η κοπελα εδω" :2funny: μου κανε κλικ και απο τα καλα λογια π διαβασα κ εμφανισιακα σαν μιλφ βεβαια
ανδ γεωργ 34(λαφαμ)το σπιτι της λαφαμαινας που οπως βλεπω μας παρατησε :tickedoff: η λουση ειναι εδεσσα ετσι ειπαν τουλαχιστον η κοπελα ηταν η μαρια την ειδα αλλα δεν καταλαβα και πολλα το εχουμε ξαναπει πασχει το μαγαζι σε αυτο τον τομεα η κοπελα ηταν σε πολυ μακρινη αποσταση αφου αν οταν εβγαινα εξω απ το σπιτι ηταν καποιος με μια φωτο και μου δειχνε την μαρια και ελεγε ¨Την εχεις δει την κοπελα?" θα ελεγα οχι ρε φιλε ειλικρινα!
φριξου 13(κοκκινο)η μιλφ αννα την ειχα δει το καλοκαιρι βαρδαρη και ηταν μεγαλη καυλα χτυπουσα το κεφαλι μου μετα που δεν περασα,σημερα ομως δεν με καυλωσε εμφανισιακα κατι αλλαξε το μαλλι της εκανε κατι ανταυγειες ξανθιες δεν ξερω παντως δεν μου κανε το μεγαλο κλικ
φριξου 15η εφη η οποια αν δεν ηξερα ονομα κ ποια ειναι θα ελεγα τι πιπινι ειναι αυτο!πραγματικα εμοιαζε σαν 20-25 χρονο με το μαλλι που εκανε,πολυ δροσερη παρουσια αλλα με χαλασε πολυ οτι δεν ξερω αν το κανε ετσι η καβαλικεψε το καλαμι οτι στο σαλοναρισμα ισα ισα βγκε απο το δωματιο που ηταν εκανε μια στροφη εκει 5 εκατοστα μπροστα απ την πορτα και ξαναμπηκε μεσα,κακη εντυπωση μου κανε αυτο
φριξου 14Ελλη μαυρομαλλα στο στυλακι καπως της νταιζης της βουλγαρας αλλα στο αρκετα χειροτερο,σαν καχεκτυπο αποτυχημενης βουλγαρορουμανας που κανει κονσομανσιον σε παρακμιακο κωλομπαρο ηταν και η προφορα της με αυτα που λεγε στο σαλονι διναν το κερασακι στην τουρτα


για την ναντια στην κριτικη η λεπτομεροιες μερικα περιλιπτικα κ εδω
αρκετα δειγματα ξεπετας..χυσε και χυσε..εναλαγη στασεων με δικη της προτροπη ανα 30 δευτερολεπτα..και ακατασχετη παρλα!
απο μενα αν και δεν το μετανιωνω γιατι εμφανισιακα στον τομεα της μ'αρεσε και αν δεν πηγαινα θα το κανα αλλη φορα απλα εγινε τωρα η μαλακια
 

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Μαλλον εισαι γκαντεμης φιλε εγω 3 φορες τι γαμησα ηταν μια χαρα εκτος απο τι παρλα φυσικα που μιλαει αρκετα μαλιστα επειδη μ αρεσει το τσιμπουκι που κανει τι τελευταια φορα το τιμησε για αρκετη ωρα και ισως απο τα καλυτερα που μ εχουν κανει.
 

TSONTAKIAS1

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
931
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
6
Μαλλον εισαι γκαντεμης φιλε εγω 3 φορες τι γαμησα ηταν μια χαρα εκτος απο τι παρλα φυσικα που μιλαει αρκετα μαλιστα επειδη μ αρεσει το τσιμπουκι που κανει τι τελευταια φορα το τιμησε για αρκετη ωρα και ισως απο τα καλυτερα που μ εχουν κανει.

εγω με τη θεια ναντια εχω προβλημα χυνω πολι γρηγορα γιαυτο δε παω
 

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Τοσο πολυ τι γουσταρεις? :grin:
Την ειπα οτι θα παω μια μερα θα τις δωσω 20 ευρω μονο για πιπα και ειπε γελοντας οποτε θελεις και κατι αλλες μαλακιες θα τα παρω ολα...Ακομα πηγαινω  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom