Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Και συνεχίζει: «Πήδηξα απ' το παράθυρο τρίτου ορόφου για να ξεφύγω από τη δουλεία». Όπως διαβάζουμε η Νάντια ήταν παγιδευμένη σε οίκο ανοχής και αναγκασμένη, παρά τη θέλησή της, να εξυπηρετεί ως και 40 πελάτες ημερησίως. Αναγκάστηκε να πηδήξει από το παράθυρο, ξέροντας ότι μπορεί να σκοτωθεί. Το έκανε, όμως, επιβίωσε και σήμερα βρίσκεται υπό την προστασία της Α21 Campaign, της ένωσης που μάχεται εναντίον την ανθρώπινης εμπορίας και εξέδωσε το φέιγ βολάν.


Πηδηξε λεει απο τον 3ο οροφο μπουρδελου  :think:
:S

 

Επισκέπτης

Ρε τί γίνεται στην πολή μας πια,όλες παράνομα τις εκδίδουν;;

Αλεξάνδρα τις προάλλες,Νάντια τώρα....

Δεν ξέρω πολλά μπουρδέλα στον τρίτο όροφο.... ίσως μιλάνε για παράνομα μπουρδέλα σε διαμερίσματα κ τέτοια.... ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΒΡΟΥΜΕ ΠΡΙΝ ΔΡΑΠΕΤΕΥΣΟΥΝ ΟΛΕΣ!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.883
Κριτικές
28
Like
2.817
Πόντοι
6.265
Πηδηξε λεει απο τον 3ο οροφο μπουρδελου  :think:
:S

Oλα αυτα ειναι αληθινες ιστοριες
εξαλου τις βλεπουμε και Live αλλα το ειδαμε και σε προηγουμενη σελιδα με τις 2 γερμανιδες οι οποιες αφου καταφεραν να αποδρασουν αλα μαικλ σκοφιλντ(γιατι νομιζεται οτι εκανε τοσο καιρο τατουαζ η μαντυ?) βρηκαν καταφυγιο στο W club
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Eπισκεψη στην Καντυ χθες  :fuck1: . Θα ακουλουθησει κριτικη αργοτερα, καλημερες.

:dancing:
Αντε να δουμε .. Θα σε γραψω στο fun club η οχι ...

μονο ο gl δε μπορεσε να παει  :grin:
ο χαλιαμπαλιας :tooth:
:birdman:
Oλα αυτα ειναι αληθινες ιστοριες


ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΒΡΟΥΜΕ ΠΡΙΝ ΔΡΑΠΕΤΕΥΣΟΥΝ ΟΛΕΣ!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny:


εξαλου τις βλεπουμε και Live αλλα το ειδαμε και σε προηγουμενη σελιδα με τις 2 γερμανιδες οι οποιες αφου καταφεραν να αποδρασουν αλα μαικλ σκοφιλντ(γιατι νομιζεται οτι εκανε τοσο καιρο τατουαζ η μαντυ?) βρηκαν καταφυγιο στο W club


:2funny:

εχει  το W club συμβαση με την Α21 Campaign ? :grin:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
ξεχασα να πω και το αλλο....μαυρο στην τσατσα της κεφαλληνιας...χτυπαει πορτες συναγωνιστων μολις μαζευτει κοσμος στο σαλονι.....αισχος.....

:s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:

Μαυρο Μπλακ ουστ , ωξο  :tickedoff:

Επισης αν σας χτυπησει πορτα και ειστε μονος μην επιχειρησετε να δειρετε την τσατσα
Ενας Ντουλαποποντιος κυκλοφορει εκει :rolleyes:


Επισης στο στενο της οδου κοκοριγκου , εχει καμερες .. προσεξτε οσοι κατουρατε εκει στην αλανα
μπορει να σας βλεπει και να λεει τριβοντας το τετοιο της "πωπω τι θα φαω σε λιγο μμμμ "

:cheesy:
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Δεν ξέρω πολλά μπουρδέλα στον τρίτο όροφο.... ίσως μιλάνε για παράνομα μπουρδέλα σε διαμερίσματα κ τέτοια.... ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΒΡΟΥΜΕ ΠΡΙΝ ΔΡΑΠΕΤΕΥΣΟΥΝ ΟΛΕΣ!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny:

Nαι λογικά μιλάει για μαγαζιά που είτε εχουν παράνομες...είτε λειτουργούν ως γραφεία και είναι μπουρδέλα....και όχι για τα κανονικά μπουρδέλα....

ασχετο εκανα βόλτα χθες βράδυ.Ισχύουν όλα οσα είπε ο al pacino πλην του ότι Ανδρεου Γεωργιου 24  το καινούριο ηταν ΚΛΕΙΣΤΟ όπως και το 26ΗΣ ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΊΟ...ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΚΛΕΙΣΤΟ .
Το μόνο νέο ήταν που δούλευε μια Σοφία μικρουλα με πολυ ωραίο κορμί φοβερό κώλο και γενικα πολυ καλη εμφανιση η οποια δουλευε στην θεση της Πορνοσταρ Μαρτίνας στην Ταντάλου στο Ερως House...αυτα.....
 

Επισκέπτης
gl εμένα με μπέρδεψε η κριτική σου για το Κεφαλληνιάς 8. Μιλάς για κάποια καινούργια Κατερίνα? 
Ελληνίδα Κατερίνα δεν υπήρχε ποτέ, η μόνη Κατερίνα είναι μια ουγγαρέζα με μεγάλα βυζιά και αγελαδέ βλέμμα που βαριέται κ πρόσφατα πάχυνε κάπως. Δπύλευε τσίρκο/ταντάλου 14 κ μέχρι πριν λίγο καιρό Προμ 14. Διαφώτισέ με!
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
gl εμένα με μπέρδεψε η κριτική σου για το Κεφαλληνιάς 8. Μιλάς για κάποια καινούργια Κατερίνα? 
Ελληνίδα Κατερίνα δεν υπήρχε ποτέ, η μόνη Κατερίνα είναι μια ουγγαρέζα με μεγάλα βυζιά και αγελαδέ βλέμμα που βαριέται κ πρόσφατα πάχυνε κάπως. Δπύλευε τσίρκο/ταντάλου 14 κ μέχρι πριν λίγο καιρό Προμ 14. Διαφώτισέ με!

αυτη ειναι , την ειδα και γω , την περασα για ναταλι μαλιστα
την ειδα μαζι με φιλο που ειχε παρει μια αλλη κατερινα πιπινι - κομοδινο στο τσιρκο
δεν ειναι η ιδια λεει


Veriotis εισαι πραγματι Βεροιοτης ?  :think:
τι παιχει στην Βεροια ξερεις ? ανοιχτα ειναι εκει τα 3-4 μαγαζια ?
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
ρε γμτ πιασαν τα κρυα κ ουτε μια αναφορα για μποτουλα! γτ ρε γμτ  :'(
 

principe

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
δεν μου λετε μαγκες ξερει κανενας αν η τζοανα  :knockinb: ακομα στο προμ 11 πρωινη;;
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
gl εμένα με μπέρδεψε η κριτική σου για το Κεφαλληνιάς 8. Μιλάς για κάποια καινούργια Κατερίνα? 
Ελληνίδα Κατερίνα δεν υπήρχε ποτέ, η μόνη Κατερίνα είναι μια ουγγαρέζα με μεγάλα βυζιά και αγελαδέ βλέμμα που βαριέται κ πρόσφατα πάχυνε κάπως. Δπύλευε τσίρκο/ταντάλου 14 κ μέχρι πριν λίγο καιρό Προμ 14. Διαφώτισέ με!

Aυτή είναι η ίδια, ουγγαρέζα με πιασήματα, ωραία μεγάλα βυζιά και μή και μή......και εγω κεφαλληνίας την πέτυχα(μήπως είναι και αλυσιδα με το προμ.14 γιατι προσφατα είχαμε μετεγγραφη της Λαουρας εκει...
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
:dancing:
Αντε να δουμε .. Θα σε γραψω στο fun club η οχι ...

μονο ο gl δε μπορεσε να παει  :grin:
ο χαλιαμπαλιας :tooth:
:birdman:
:2funny: :2funny: :2funny:


εξαλου τις βλεπουμε και Live αλλα το ειδαμε και σε προηγουμενη σελιδα με τις 2 γερμανιδες οι οποιες αφου καταφεραν να αποδρασουν αλα μαικλ σκοφιλντ(γιατι νομιζεται οτι εκανε τοσο καιρο τατουαζ η μαντυ?) βρηκαν καταφυγιο στο W club




:2funny:

εχει  το W club συμβαση με την Α21 Campaign ? :grin:

Μάλλον Jo......έχω δει αρκετές στο W (αλλά και στο Vogue) που έχουν "αποδράσει" από studios και μπουρδέλα.....Μέχρι και από 5* ξενοδοχεία.....αν και οι τελευταίες ονομάζονται "τουρίστριες" :cool2:
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.883
Κριτικές
28
Like
2.817
Πόντοι
6.265
1)Oταν αναφερεστε στην καντυ μιλατε για αυτην που δεν καταφερε ουτε καν να μου τον σηκωσει? :think: :think: :2funny: :2funny:
2)Αυτην την Νικολολαγνια ποτε δεν την καταλαβα
θα μπορουσα να καταλαβω μερικους που γουσταρουν μιλφ(και εγω ισως)αλλα η κοπελα εκτος απο ψιλο(χοντρο)παραμορφωμενη στο προσωπο(οχι οτι ειναι τερας αλλα αμα βγει εξω πχ και την δει καποιος δεν υπαρχει περιπτωση να μην το σχολιασει..)ειναι και βασιλακης καιλας
μεσα στην κακομοιρια και επισης την αυτοπροβολη..ειμαι η καλυτερη με ζηταν ολοι αλλοιος το μαγαζι δεν δουλευει πριν δουλευα στριπτιζ αλλα δεν ειχα δουλεια και αναγκαστικα να ερθω εδω..κλπ στον πουτσο μας!
πραγματικα δεν καταλαιβαινω γιατι πχ ειναι τοσο φιρμα εδω μεσα και δεν ειναι οι αντιστοιχες στην κατηγορια της ευα και αννα που κατ εμε ειναι ανωτερες :think:
3)ακομα δεν απαντηθηκε η απορια μου πως δεν εχει γινει "θορυβος" στο θεμα μας η παρουσια μας στο βαρδαρη μιας πορνοσταρ που εχει παιξει σε βιντεο απο ριαλιτικινγκς?(μιχο) :think:
4)Λιγα λογια για το τζεσουλινι μου λογικο ειναι να ειναι πιο σεμνη δεσεμευμενη κοπελα ειναι :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
5)βρε ατιμουτσικα μετα απο τα 10αδες Pm που δεχομαι καθημερινα μαλλον θα με πεισετε συντομα να κανω μια απο τις καμμενες μεταμεσονυχτιες βαρδαροτσαρκες που ολοι αγαπησατε!
 

arnitis

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
58
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
με τη νικολ συμφωνω και εγω και δεν μπορω να καταλαβω το ντορο ενταξει περα απο τις βυζαρες, οσο για τη καντυ τι εγινε τη δοκιμασες και δεν σε επεισε γτ σκεφτομαι να την δοκιμασω και γω ή να στραφω αλλου
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
gl εμένα με μπέρδεψε η κριτική σου για το Κεφαλληνιάς 8. Μιλάς για κάποια καινούργια Κατερίνα? 
Ελληνίδα Κατερίνα δεν υπήρχε ποτέ, η μόνη Κατερίνα είναι μια ουγγαρέζα με μεγάλα βυζιά και αγελαδέ βλέμμα που βαριέται κ πρόσφατα πάχυνε κάπως. Δπύλευε τσίρκο/ταντάλου 14 κ μέχρι πριν λίγο καιρό Προμ 14. Διαφώτισέ με!
κανενα μπερδεμα.....υπηρξε προ πολλων μηνων ελληνιδα δηθεν απο ναυπλιο κατερινα μελαχρινη,μαυρο μαλλι,μεγαλουτσικα βυζια στο τσιρκο....ειχε λιγες εμφανισεις και σε μια απο αυτες την πετυχα και υπαρχει και κριτικη μου....πλεον εχει εξαφανιστει αυτη


φυσικα εγω την γνωστη κατερινα την ουγγαρεζα πηδηξα τωρα..απλα ο τζο ρωτουσε ποσες κατερινες υπαρχουν και κατι τετοια....και επρεπε να διευκρινισω σε σχεση με παλια....


Υγ την νικολ κι εγω υπερτιμημενη την θεωρω στελιο.....νομιζω ειμαι και ο μονος με μετρια κριτικη:....καλο παιδι και ψυχουλα  ναι μεν αλλα μεχρι εκει.....καυλα αλα ευα δεν μου εβγαλε
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
1)Oταν αναφερεστε στην καντυ μιλατε για αυτην που δεν καταφερε ουτε καν να μου τον σηκωσει? :think: :think: :2funny: :2funny:
Τι να σου κανει και η Καντυ , 20-25 ετων κοριτσακι ειναι .. εσυ γερανο θες  :2funny:Ποιες ειπαμε καταφεραν να το κανουν αυτο ?

2)Αυτην την Νικολολαγνια ποτε δεν την καταλαβα
Αμα αφηνει ικανοποιημενους τους πελατες της λογικο ειναι να την "ανεβαζουν "
Απο κριτικες παντως παει πολυ καλα , κι οσοι δεν εχουν γραψει δεν εχουν παει καν ( οπως κι εγω που δε μου κανει κλικ )


3)ακομα δεν απαντηθηκε η απορια μου πως δεν εχει γινει "θορυβος" στο θεμα μας η παρουσια μας στο βαρδαρη μιας πορνοσταρ που εχει παιξει σε βιντεο απο ριαλιτικινγκς?(μιχο) :think:
a Πανε αλλα δε εχουν γραψει . η γνωστη ιστορια ... leechers  :grin:
b Δε πανε γιατι εχει μικρο βυζι , και οι περρισοτεροι δεν ειναι σαν εμας , δε γαμανεε προσωπικοτηες αλλα βυζαρουδες  :2funny: :2funny: :2funny:
c Μηπως περιμενει εσενα να την παρουσιασεςι και λεει τους αλλου να μη γραφουν ?  :think:


4)Λιγα λογια για το τζεσουλινι μου λογικο ειναι να ειναι πιο σεμνη δεσεμευμενη κοπελα ειναι :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Αλλο καρο με ποτειτος ...  :grin: ή μαλλον με Καρτοφελν ... απ τα πατατακια που ξανατρως ομως  :sunglasses:

5)βρε ατιμουτσικα μετα απο τα 10αδες Pm που δεχομαι καθημερινα μαλλον θα με πεισετε συντομα να κανω μια απο τις καμμενες μεταμεσονυχτιες βαρδαροτσαρκες που ολοι αγαπησατε!
Αντε γιατι αρχησαν να στελνουν και σε μενα .. Ψησε τον Στελιο να βγει κλτ  , αντε βγες  :cheesy:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom