Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
δυο σερι?το λεει ακομη η καρδια σου γλου... :rockon: :rockon:

Μπααα παει κι αυτος ... ποιο παλια 3- 3 τα εριχνε  :zfuck: :zfuck: :zfuck:

το θεμα ειναι οτι τα εριξε σε λαθος μερος ... ειδικα η δευτερη βολη εντελος ακυρη  :idiot:
κριμα το σορπραζι που μας εκανε η Καντυ και εμφανιστηκε .. μου καθυστερει και τους αραβωνες τωρα  :tickedoff:

Expensive ειδες ?  :cool2:
 

expensive

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2011
Μηνύματα
175
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
Καλως τα δεχτηκαμε jo  :dancing:μολις γυρισα απ την δουλεια οποτε σημερα δεν εχει κοκο αλλα μεσα στο ΣΚ με πιο πιθανον την κυριακη θα εχει ανταμωμα!!! :grin:
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
12
Πόντοι
26
περασα κατα τις 8 απο προμηθεως 25 ηταν εκει καποια καραμελα!!! με το iphone ανοιχτο στην σελιδα του σπιτιου μολις δεν ειδα το ονομα την εκανα, μαλλον ειναι η Αλινα και επειδη την εκραξε χθες ενας συμπαικτης σημερα την ξαναβαφτησανε ταιριαζε απολυτα στην περιγραφη
 

Επισκέπτης
περασα κατα τις 8 απο προμηθεως 25 ηταν εκει καποια καραμελα!!! με το iphone ανοιχτο στην σελιδα του σπιτιου μολις δεν ειδα το ονομα την εκανα, μαλλον ειναι η Αλινα και επειδη την εκραξε χθες ενας συμπαικτης σημερα την ξαναβαφτησανε ταιριαζε απολυτα στην περιγραφη

Η Κάρμεν είναι αγαπητέ!
 

sprite3

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Aδερφια μπορει να μου πει καποιος αν δουλευουν σημερα οι Σαρα και Καντυ και που ακριβως μπορω να τις βρω? Ευχαριστω εκ των προτερων.
 

arnitis

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
58
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
καντυ στο villa erotica ως τις 6 kai  σαρα μεχρι τις 2 στη κοροβαγκου
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Γεια σου αδερφι  :rockon:

0 - 2 - 2
Οι αριθμοι εχουν να κανουν με τον αριθμο συνευρεσεων μου με τους εικονιζομοενους  :grin:
0 -1 -1 ειναι οι αριθμοι των επερχομενων συνευρεσεων

Γιατί είσαι αρνητικός με το αγόρι Jo?
Έβαλε και τα καλά του,φόρεσε και τα χαιμαλιά του,σαλοναρίστηκε μαζί με τα κορίτσια.....
Δώστου μια ευκαιρία......μπορεί να σου πει και κανα τραγούδι.....
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
καντυ στο villa erotica ως τις 6 kai  σαρα μεχρι τις 2 στη κοροβαγκου


:cool2:

Ειδα το εβαλες στη πρεσα της Σαρας το πουλακι σου ε  :grin:
ωραια , χαιρομαι που επιασε η ευχη μου

Παντως ενα θεματακι εμ τον χρονο πρεπει να το εχεις κι εσυ ... :rolleyes:
και γω μερικες φορες  το εχω  :rolleyes:

Καντυ ειδες ? πως σου φανηκε ?
τι φορουσε το μωρο μου ?  :cum:
 

arnitis

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
58
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
δε ξερω ρε γαμωτο μαλλον εχω κακομαθει με αφρουλα και εφη που καθομαι απο 20 λεπτα και πανω και μου κακοφαινεται οταν μου λενε οτι τελειωσε ο χρονος, η καντυ φορουσε ενα ολοσωμο μαυρο φορεμα που αναδεικνυε την αφρατη κωλαρα της ειναι απο τις λιγες κοπελες που δεν εχω δοκιμασει και ειναι ο επομενος στοχος
 

alekostsapa

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα σε ολους στους καυλιαριδες....θελω μια αναφορα ποιες δουλευουνε το πρωι στον βαρδαρη.....
 

Pandionas_

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2011
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
....επισης αναλαμβανουμε και διαφημιστικα σποτακια....μπορουμε να ανεβασουμε κριτικες αναλογα με τις προτιμησεις σας,να διαφημισουμε ατομα και λοιπες υπηρεσιες... :headbang:  :headbang:  :headbang: κανουμε και ευχελαια μπας και στρωσει η κατασταση  :priest:....
 

sprite3

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Eπισκεψη στην Καντυ χθες  :fuck1: . Θα ακουλουθησει κριτικη αργοτερα, καλημερες.
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
βολτα με καταθεση πριν λιγο και ολικη επαναφορα μετα απο ενα μηνα(ξανα :grin:)...

-Προμηθεως 25(τερμα πανω).η ξανθια μικρουλα Αλινα.Συμπαθητικο προσωπο,φαρδυ κωλαρακι και σημερα που ειχε ισια τα μαλλια της ηταν σχεδον ιδια η Λαουρα του Σαπφους 8.
-Προμηθεως 19(μπλε σπιτι).Η Βικυ Νο2 που ειναι ομως ιδια με την αυθεντικη.Κοντο ξανθο καρε,πανω απο 30 σιγουρα,δυνατο κορμι σφιχτο αλλα μικρο βυζι απ'οσο ειδα και λαγνο βλεμμα.Στη φατσα μοιαζει πολυ τη Ριτα Αντωνοπουλου την τραγουδιστρια.Γυναικα με τυπο και προσωπικοτητα δηλαδη.Στα 50ε γυμνο,στα 60 69 και 80ε κωλαρακι
-Προμηθεως 14.Η Λαουρα η οριτζιναλ ξανθια πλεον με εξτενσιονς.Σαν πορνοσταρ και αυτη δηλαδη.Βγηκε χαμογελαστη στο σαλονι μας χαιρετισε και οι τιμες εδω ειναι χαμηλοτερες απ'οτι στο Τσιρκο.Στα 50ε το γυμνο και στα 60ε το 69 και στα 80ε γυμνο με χυσιμο στο στομα.Για τη Λαουρα εχουν γραφτει απειρα και παντα τα καλυτερα οποτε προτεινεται σε ολους
-Προμηθεως 11.Η Βερονικα παλι στα 30ε.Επισης προτεινεται σε ολους
-Σαπφους 5.Η Μιρελα η μοντελισια.Ψηλη μελαχρινη,ομορφη με τελειο κωλαρακι αλλα τελευταια φορα με ειχε ξενερωσει.Απο κει και περα ομως ειναι μια σταθερη αξια ομως οποτε μια δοκιμη δε βλαπτει
-Σαπφους 7(διδυμο διπλα).Η μιλφ Νικολ με τις βυζαρες οπους και εγινε η καταθεση.Θα τα πουμε παρακατω...
-Σαπφους 8(ανορθογραφο).Στο ανακαινισμενο και εδω σπιτι "μπλε ερωτας" ηταν η Λαουρα η μικρη ξανθουλα δηθεν Ισπανιδα με τα μεγαλα βυζια.Εγω τελευταια τη συμπαθω,ερχεται με χαιρεταει στο σαλονι,βγαζει μια γλυκυτητα και δε θα'λεγα οχι καποια στιγμη.Κι εδω 50ε γυμνο και 60ε 69
-Σαπφους 20.Η Κελλυ η χιλιομαυρισμενη.Αλλα αντεχει ακομα :think: :think:Δε την ειδα σημερα
-Τανταλου-Σαπφους(πρασινο).Η Αλεξανδρα.Επισης δεν την ειδα σημερα αλλα ειναι αυτη η αδυνατουλα με το πολυ σφιχτο κορμι,τα μεγαλα βυζακια και τη φατσα Ροναλντινιο :2funny: :2funny:
-Τανταλου 8.Η Ντεσυ το παιδοβουβαλο.Νεαρη,μελαχρινη,συμπαθητικη φατσα,ψηλη με βυζαρες.Δε με συγκινει
-Τανταλου 14(αλουμινατο).Η Κορινα,οχι ομως εκεινες οι παλιες με τα ισια μακρια μαυρα μαλλια που ποτε δεν καταλαβα ποσες ηταν.Αυτη ηταν εκφυλη στη φατσα,καστανοξανθη,πανω απο 30 σιγουρα και φιλικη στο σαλονι,Μονη της μου ειπε τα προγραμματα τα κανει ολα και αυταρχικο στα 70ε
-Τανταλου 9(Ερος House).Η πορνοσταρ Μαρτινα με το τελειο κορμακι.Ξανθια,σκυλοφατσα,βυζακι μικρο κρεμαστο και κωλαρακι σκετη κολαση.Σημερα ζητουσε 70ε για 69 με γυμνο αλλα δεν ηταν η φιλη μου η τσατσα(σωσιας Ελπιδας)να μας κανει καλη τιμη.50Ε δε σας ειπα ειχα πει την αλλη φορα?Δε θυμαμαι

-Κωλλετη 17.Η Σακιρα.Αν η Ελινα ηταν μια φορα μεταλλαγμενη αυτη ειναι 5 φορες.Σε μενα τουλαχιστον εκανε μπαμ...Πολυ ωραια ομως,ξανθια με σπαστο μαλλι,λιγο αγρια φατσα,πλαστικες βυζαρες και κωλαρακι πανεμορφο,στρογγυλο στητο.Επισης κοιλιακους που δυσκολα βλεπεις σε γυναικες.Σα της Νινας καπως :2funny: Πολυ καυλα γκομενακι σαν συνολο και μαλιστα φορουσε και μια διχτυωτη φουστα ας πουμε,τα βυζια απ'εξω,πολυ καλη με δυο λογια.
-Νικ.Ουρανου 1B(εκκλησια).Η Εβελινα.Ταλαιπωρημενη την ειδα,τι συνεβη απο χθες??Ξανθια,πολυ αδυνατη με μακρυα ποδια και ομορφα μετρια βυζακια ελαφρως κρεμαστα.Φουλ προγραμμα.Υποτιθεται την εχω στη λιστα κανα 2 χρονια τωρα αλλα δε το βλεπω
-Νικ.Ουρανου 26(τερμα κατω).Η μαλακω η τσατσα που την αλλη φορα μου γυρισε τα μυαλα σημερα με λεγε πουλακι μου και ηταν ευγενεστατη :jerking: :jerking:Τεσπα δουλευε η Τζουλια η αδυνατη(Προμηθεως 25,Κατεχακη,Προμηθεως11)Πολυ ομορφο ξανθο κοριτσι με λεπτα χαρακτηριστικα και ωραιο κορμακι αλλα εχει αρνητικα σχολια
-Κατεχακη.η μιλφ Αννα.Αλλη μια στανταρ επιλογη,μονο θετικα σχολια.Αδυνατη 35αρα+ με ντελικατο κορμι,σκουροχρωμη ελαφρως και με αγρια ομορφια στο προσωπο.Πολυ γυμνασμενο κορμι και φουλ εξτρα με γυμνο στα 50ε απ'οσο θυμαμαι,69 στα 70 και κωλο στα 80ε.Βγαζει πολυ καυλα μεσα και αξιζει να τη δοκιμασετε
-Μαντζαρου 10.Η Λιζα-Ναταλι με τις βυζαρες.Μελαχρινη γκομενα,σχεδον γυφτισσα με πολυ ωραιο προσωπο και ιδιαιτερο βλεμμα.Δε ξερω τι ρολο βαραει μεσα
-Ανδ.Γεωργιου 34.La femme.Η Χριστινα με τις βυζαρες.Εκφυλη γκομενα,ατακες τσοντας στο γαμησι,δεκτικη σε ολα και ομορφη στο προσωπο.Φουλ εξτρα και εδω.Εγω προσωπικα δεν ειχα ξετρελαθει με την εννοια οτι τα κανει πολυ σκηνοθετημενα τα πραματα.Σαν σε τσοντα οπως ειπα
-Ανδ.Γεωργιου 24.ενα μπαζο που ομοιο του δεν εχω ξαναδει και μαλλον ηταν λυση αναγκης.Νομιζω Αντζελα ειπε η τσατσα...Πολυ μικρη,πολυ αδυνατη σαν αγγουρι και ασχημουλα.Σαν αυτες που βγαινουν στη Γιαννιτσων καπως.Πρωινα εδω η Βιολετα
-Ανδ.Γεωργιου 4(φαναρια).η Λιλη.Επισης πολυ ομορφο ξανθο γατακι απο Τσεχια.Μικροκαμωμενο,ομορφο παιχνιδιαρικο αλλα νομιζω τα σχολια ειναι μετρια και εδω
-26ης Οκτωβριου 35.Η πολυ ομορφη Ρωξανη η Βουλγαρα.Κοντουλα με μεγαλα βυζια και σχετικα φαρδια περιφερεια.Παντως αν και δουλευει διπλη βαρδια μια χαρα ξεκουραστη την ειδα.Προφανως δε την ξεθεωσε και κανεις ολη μερα :rolleyes: :rolleyes:

Ολα τα υπολοιπα που δεν αναφερονται ηταν κλειστα με εξαιρεση το Κεφαλληνιας στο οποιο δεδομενου οτι η Λαουρα  ηταν Βαρδαρη και χθες ο Gameover ανεφερε Μερτσυ,προφανως θα ηταν παλι αυτη οποτε και δεν μπηκα προς αποφυγην παλης για ακομα μια φορα.
Η απολυτη νεκρα ειδικα στο Βαρδαρη,οι τιμες ιδιες και υψηλες τουλαχιστον στην παρουσιαση των προγραμματων και δεν ειδα πολυ κοσμο συνολικα να περναει στα δωματια
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
Καταθεση αποψε στη γνωστη μιλφ Νικολ στο Σαπφους 7 για 50ε υποτιθεται για γυμνο τσιμπουκι.Μονο??Αμ δεεε...
Ενω ειμαι ετοιμος να πληρωσω λεω την τσατσα φωναξε την να συννενοηθουμε διοτι να σας θυμησω οτι την τελευταια φορα κατα την ανοξη μου ειπε απο μονη της δωσε ενα πενηνταρικο για φουλ προγραμμα και μου'χε δωσει και κωλο ενω δεν το περιμενα.
Τελοσπαντων ηθελα το ιδιο σημερα αλλα η μαλακω η τσατσα δεν ηθελε να τη φωναξει να μιλησουμε μεταξυ μας.Γιατι αραγε? :think: :think:
Εδωσα τελικα 50ε για το γυμνο τσιμπουκι εχοντας ομως σχεδον τη σιγουρια οτι θα επαιρνα αυτο που ηθελα.Επιβεβαιωθηκα οταν ειδα τη Νικολ να μπαινει στο δωματιο με την κρεμα στο χερι.

Πολυ ευγενικη οπως παντα με την εισοδο της στο δωματιο,εδειξε οτι με θυμοταν και μαλιστα με ρωτησε που ειμαι τοσο καιρο :jerking:.
Χαμουρεματα στα ορθια με πιασιματα,τριψιματα,φιλια στο στομα,χουφτωμα στις βυζαρες.Πουτσα σχεδον ετοιμη,οποτε με ξαπλωνει και αρχιζει πρωτα το επιμονο και χαμηλο αρχιδογλειψιμο σχεδον μεχρι την κωλοτρυπιδα μου και στη συνεχεια πολη καλη πιπα  με βαθια μπουκωματα με μουγκρητα.Συγχρονως σαλιωνω το δαχτυλο μου και της το χωνω απο πισω σιγα σιγα.Βλεπω δεν αντιδραει αρνητικα οποτε αρχιζω και τις ατακες...Σ'αρεσει στον κωλο?...θυμασαι πως σε γαμησα απο πισω την αλλη φορα?...κατι τετοια αλητικα που εδειχνε να τα γουσταρει.
Τελειο περασμα καποτας με αργο ξεδιπλωμα με τη βοηθεια των χειλιων της και πρωτη σταση αυτη απο πανω σε σκαμνακι.Φοβερα στενο μουνι ρε παιδια και πρεπει να'ναι η πιο πολυγαμημενη ιεροδουλος εδω και εναμιση χρονο τωρα.Εντυπωση μου'κανε...
Τελοσπαντων το ευχαριστηθηκα αρκετα ετσι οποτε της λεω οτι θα τη γαμησω και απο τον κωλο.
Ξεκαβαλαει αμεσως βαζει αρκετη κρεμα στο δαχτυλο της και το χωνει στον κωλο.Στηνεται στα 4 και μπαινω με αρκετη ευκολια σε αντιθεση με την αλλη φορα που ηταν πιο σφιχτη και πονουσε κιολας.
Σφυροκοπημα και απο πισω και τερμα μεσα για αρκετη ωρα που εδειχνε να γουσταρει ενω συγχρονως ελεγε κατι περιεργα απο τα οποια επιασα μονο τη φραση 'fuck my little pussy'.Tι litle pussy δηλαδη αφου ο κωλος της ηταν διπλασιος σε ανοιγμα απο το μουνι.
Δυνατο τελειωμα μεσα στον κωλο της και εξαγωγη του πεους με ιχνη μερεντας στην ακρη πολυ σκουρωχρωμης αποχρωσης.Εμενα οταν τρωω σπανακι βγαινουν ετσι :2funny: :2funny: :2funny:.
Την αλλη φορα ηταν πιο κιτρινωπα...
Πηρε ομως χαρτι και μου εβγαλε αυτη την καποτα χωρις να το σχολιασουμε περαιτερω.

Στο μεταξυ η μαλακω η τσατσα ειχε χτυπησει και την πορτα.Χρονια ειχε να μου συμβει αυτο.
Και αφου τελειωσαμε και μιλουσαμε για λιγο με τη Νικολ ηρθε και την ξαναχτυπησε.Η Νικολ δε σηκωνει τετοια ομως.Βγαινοντας της τα'χωσα και λιγο λεγοντας της οτι αυτη δε τα'κανε αυτα.Πραγματι τη συμπαθουσα αυτη την τσατσα και ειναι παντα ευγενικη αλλα σημερα μου την εδωσε.Την κρατησες 20 λεπτα λεει...Ναι αλλα εδωσα 50ε της λεω και εξω δεν κυκλοφοραει ανθρωπος.Και ειμαι πελατης της και τελοσπαντων ετσι δουλευει η Νικολ...Τι ζορι τραβας? :birdman:

Συμπερασμα...Για τη Νικολ εχουν γραφτει 100 φορες εδω μεσα.Ειναι απο τις καλυτερες και ολοι φευγουν ευχαριστημενοι.Οποιος δε δοκιμασε ακομα χανει.Εμενα ηταν η 4η φορα και θα ξαναπαω σιγουρα.Μου ειπε οτι διαβαζει και η ιδια τα οσα θετικα γραφονται γι'αυτη εδω μεσα και χαιρεται γι'αυτο.Το γυρισε σε βραδυνο λεει ενω δεν ηθελε γιατι κουραζεται,διοτι δεν εχουν ποια να βαλουν βραδυ και να ειναι και καλη να τραβαει κοσμο.
Ολα καλα λοιπον.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ξεχασα να πω και το αλλο....μαυρο στην τσατσα της κεφαλληνιας...χτυπαει πορτες συναγωνιστων μολις μαζευτει κοσμος στο σαλονι.....αισχος.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom