Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 63 άτομα (0 μέλη και 63 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
κανω την αρχη εγω....αλλα μονο εμφανιση....και με δικο μου κριτηριο που λεει οτι η φατσα γαμει τον κωλο....ετσι;σε λαικο σπικαζ

Καν΄τυ εσυ την αρχη και ανοιξε ενα θεμα με μια λιστα να παιξουμε εκει αμα ειναι  :dancing:

Παντως δες διαφορα Αλ σε δυο γνωμες απο 10 στο 7 η Καντυ
Οτι και να λεμε στην κολοκιθοπιτα και σε λοιπα ορεκτικα θα καταληξουμε

xa τελικα ειδες καντυ ? δε  σαρεσε τι εγινε ? εχασα κανα επισοδειο ?  :think:


επιστροφη πριν λιγο απο καντυ το μωρο με ειπε πως ειχε στραμπουλιξει το ποδι της κατα την εξοδο της απ το τζακουζι κ ο αλητης που ταν μεσα μεσα γελουσε κ δεν εκανε τπτ(αν τον βρω θα τον  :s&m_3:).πηγα να κανω παζαρακι για τζακουζι αλλα φαγαμε ακυρο απ την τσατσα >:( αν κ η καντυ στο δωματιο δεν ειχε προβλημα αλλα το βλημα η τσατσα μιλισε με ταφεντικο κ δωσε ακυρο τελικα μπικα μεταπλο γιατι σπαστικα κ γω κ η φιλεναδα μου.Jo μην πασ κ την σπασεισ καμια μεση κ συ εεεεεεεε :2funny:


yio  :rockon:



Α ωστε πηγαν μα μας την ξεκανουν ... ο gl ηταν στην πολη εκεινο το βραδυ , να σημειωθει στα πρακτικα
Εγω στο Φεγγαρι την πηγα και την εφερα με ασφαλεια ρε ... τι μεσες και ποδια και χερια λες
ο jo κανει safe sex  :sunglasses: Ατζαμηδες ... ολοι βατραχανθρωποι την ειδαν  :idiot:
καλα που δε πνιγηκαν , να τρεχει η Τουμπανιεθ σαν την Παμελα Αντερσον να τους σωσει  :cheesy:
Της το ειχα πει να φοραει κρανος παντως αν θυμασαι στο λειντις  :2funny:
84663869320019129138.png

καλα που δε χτυπησε το κεφαλι της

Οσο για τα παζαρια αφου φτασατε μεχρι αφεντικο , αμα ξαναμιλησετε ρωτα λιγο  αν εχω καμια επιδοτηση και γω ο φτωχος
στα πανω απο 1300 ευρα δειχνει το κοντερ  :rolleyes:


Παρολααυτα ειδικα εκει δε κανω παζαρια, εχω καλυτερη λυση  :dancing:
Πηγα στην Μαρα με 40 γιουρο εβαλα και βενζινη τρωω και γυρο στον βαρδαρη , πινω και καφε Αρετσου  :sunglasses:
εχω και ρεστα ... πολυ καλυτερα απο το να γυρναω με αδειο ρεζερβουαρ πειναμενος και διψασμενος
με την ικανοποθηση οτι μπηκα σε ενα τζακουζι με 100 γιουρος ..
Γιαυτο λεω εγω αλλα δε μακουτε 70 το απλο ... 250 το τζακουζι  :dancing:

Χαρα στο κουραγιο σου παντως με το παζαρι στη Βιλλα  :rockon:
εγω δε μπορω , απλα ξενωρωνω .. και προχθες στην Μαρα αν ελεγε 40 θα εφευγα
βεβαια παλι 40 εδωσα αλλα τουλαχιστον ενοιωσα οτι προσφαιρω και οχι οτι ζηταω


τεσπα .. αντε μολυβι δελτιο κριτικη  :s&m_2:
 

arnitis

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
58
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
καντυ την εχω δει αλλα δεν την εχω δοκιμασει δε ξερω κατι δεν με τραβαει σε αυτη τη κοπελα μπορει να κανω και λαθος, αλλα επειδη δεν ειμαστε για πειραματα οι δυο standar επιλογες για μενα ειναι η εφη και η αφρουλα, τουλαχιστον με αυτες ξερω οτι δεν θα κλαψω τα λεφτα μου
 

expensive

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2011
Μηνύματα
175
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
εεε νομιζω ο κυκλος καντυ παει να κλεισει σιγα σιγα βεβαια περασα πριν παω εκει κ απο εβελινα κ παλι ηταν φισκα το μαγαζι κ η τσαστα να με ρωταει αν εχω να την χαλασω της λες πως δεν ειμαι η ALPHA BANK αλλα αν κλεψουμε καμια σειρα κατι θα γινει  :uglystupid:αλλα ακυρο κ κει(πολυ ακυρο ρε γαμω)κ γω για μαρα ξεκινησα αλλα δεν την προλαβα γαμω,εβελινα ζιγκα το μαγαζι γιαθτο πηγα στην δικια σου jo κριτικη αυριο τωρα βαριεμαι :birdman:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
καντυ την εχω δει αλλα δεν την εχω δοκιμασει δε ξερω κατι δεν με τραβαει σε αυτη τη κοπελα μπορει να κανω και λαθος, αλλα επειδη δεν ειμαστε για πειραματα οι δυο standar επιλογες για μενα ειναι η εφη και η αφρουλα, τουλαχιστον με αυτες ξερω οτι δεν θα κλαψω τα λεφτα μου

Καλα αμα δε σου εκανε κλικ δυσκολα να βρεις το επεομενο στανταρακι σου εκει
τι λαθος να κανεις .. η σ αρεσει η οχι , απλο
Το ρισκο της πρωτης φορας και τη χημειας υπαρχει παντου και παντα
πιστευω παντως πως αξιζει δοκιμη και ευχομαι καλη τυχη


expensive
Τι δικια μου ρε ? εσυ πηγες πριν λιγο δικια μου ειναι ? χαχαχα
Ante kαλο βραδυ , Εβελινα την αλλη φορα τωρα ειναι αρχη και πλακωσαν leechers
θα φυγουν μεχρι την αλλη βδομαδα  :grin:
θα γραψουμε οτι ανοιξε μπουρδελο στο αεροδρομιο και θα τους στειλουμε για καφε στο cosmos  :2funny:

Αυριο θα παρω πολλα ποπκορ παντω;ς .. τρεις καντοκριτικες περιμενουμε  :rolleyes:
 

arnitis

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
58
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
τα καλυτερα γαμησια τα εχω κανει με εφη και με αφρουλα δεν μπορω να ξεχωρισω καποια απο τις δυο και με τις δυο περναω τελεια ολες οι αλλες ειναι πεταμενα λεφτα, μετα απο αυτες τις δυο το χαος, παιζουν χωρις αντιπαλο δυστυχως για εμας τους μπουρδελιαρηδες
 

arnitis

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
58
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
και αναφερομαι σε αυτες που ειναι σε studio γτ εχω σταματησει εδω και καιρο να πηγαινω στο βαρδαρη εκει τα πραματα ειναι τραγικα παρε τη μια και χτυπα την αλλη
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
και αναφερομαι σε αυτες που ειναι σε studio γτ εχω σταματησει εδω και καιρο να πηγαινω στο βαρδαρη εκει τα πραματα ειναι τραγικα παρε τη μια και χτυπα την αλλη
κ ομως φιλε η Αφρουλα (κωλλετη) απο βαρδαρη ξεκινησε κ μετα βρεθηκε εκει που ειναι τωρα... ;)
εγω παλι γιατι τα καλυτερα γαμισια τα χω ριξει σε φτωχο-μπουρδελα που εσεις δεν καταδεχεστε? :think: :think:
χα Ξαναγυρνα Βαρδαρη κ ψαξε,μην αφοριζεις τοσο ευκολα...
 

arnitis

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
58
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
οχι δεν αφοριζω βαρδαρη απλως σχολιαζω τη σημερινη κατασταση του βαρδαρη, και η εφη και η αφρουλα απο βαρδαρη ξεκινησαν εκαναν εκει το αγροτικο τους και τωτα ειναι top αλλα τωρα υπαρχει γενικα κριση στα νεα ταλεντα, μια βερονικα δεν μπορει να σωσει τη κατασταση θελουμε νεο αιμα γτ οταν αποσυρθουν αφρουλα και εφη εμεις οι studiakοι καηκαμε
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
οχι δεν αφοριζω βαρδαρη απλως σχολιαζω τη σημερινη κατασταση του βαρδαρη, και η εφη και η αφρουλα απο βαρδαρη ξεκινησαν εκαναν εκει το αγροτικο τους και τωτα ειναι top αλλα τωρα υπαρχει γενικα κριση στα νεα ταλεντα, μια βερονικα δεν μπορει να σωσει τη κατασταση θελουμε νεο αιμα γτ οταν αποσυρθουν αφρουλα και εφη εμεις οι studiakοι καηκαμε
Νικολ,Νταΐανα δε σου αρεσουν? :think:Η βερονικα μια φορα την πηρα κ δεν ενθουσιαστηκα προσωπικα...
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
ώπα αλ...το γάμησες..
δε με καταλαβες...
Δεν ειπα να πανε σε μια.Αλλωστε ουτε εγω το κανω.Αλλα υπαρχουν καποια στανταρακια που δεν εχουν ακουστει οσο θα'πρεπε και υπαρχουν και καποια στανταρακια που ακουγονται σε βαθμο αηδιας δηλαδη.Οπως και να'χει ομως τα στανταρακια θα ακουγονται γιατι δουλευεουν με πελατεια.

Επισης ριχνοντας μια γρηγορη ματια στις κριτικες βρηκα τα εξης στατιστικα στοιχεια που καλο θα ηταν να τα κανεις καπως ομορφα καποια στιγμη μιας και σου αρεσουν οι κριτικες...

Η Μαρα εχει μεσους ορους 9,3 και 9,7
Η Ειρηνη 8,9
η Νικολ 7,9 και 7,5
Τα μπαζακια δηλαδη...

Απο την αλλη οι περιφημες Βερονικα,Αφρο και Εφη εχου κατω απο 8,00
Εντυπωση μου'κανε και θα το ψαξω και για καποιες αλλες πολυδιαφημισμενες εδω μεσα
ώπα αλ το γάμησες...έχοντας πάει με έφη,άφρο και νικόλ...και οι 3 είναι καλές...αλλά η άφρο σαφώς καλύτερη...και φυσικά ομορφότερη...ανεξάρτητα από κριτικές...
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
για μενα σα συνδυασμος εμφανιση και γαμησι οι τοπ ειναι αφρουλα νατασσα τσαρινα βερονικα εφη και τζοαννα ισως εχει κι αλλες καλες αλλα αυτες ειναι παλιες και δοκιμασσμενες σε βαθος χρονου!
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
και στο φινάλε τώρα που το σκέφτομαι...θα μαλώνουμε μεταξύ μας για τις πουτάνες...νταβάδες είμαστε....ωχ....γαμάτε όπου θέλετε με όσα έχετε...καληνύχτα....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Καν΄τυ εσυ την αρχη και ανοιξε ενα θεμα με μια λιστα να παιξουμε εκει αμα ειναι  :dancing:

Παντως δες διαφορα Αλ σε δυο γνωμες απο 10 στο 7 η Καντυ
Οτι και να λεμε στην κολοκιθοπιτα και σε λοιπα ορεκτικα θα καταληξουμε
δεν ξερω τι ειναι υποκειμενικο φιλε αλλα με τον χα διαφωνω .....δεν μπορει σε εμφανιση να βαζει στην καντυ που ειναι μοντελα-ψηλη μουναρα 7 και στην σαρα που ειναι μια απλα συμπαθητικη μελαχρινουλα ψηλοτερο βαθμο.....ουτε να συγκρινουμε 25 αρες με τριανταρες+.....πχ εφη και αφρο.....να ειμαστε και λιγο ρεαλιστες....μιλαμε για εμφανιση....ποια θα βλεπες στον δρομο και θα γυρναγες να πεις ενα γεια σου τσολια μου,ή ενα τι μαναρι εισαι εσυ παιδι μου.....την καντυ ή την ναντια;την νικολ ή την αντριαννα πχ; μιλαμε οχι για επιδοσεις.....ποια θα τραβαγε πανω της βλεμματα λεμε....

 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
ώπα αλ το γάμησες...έχοντας πάει με έφη,άφρο και νικόλ...και οι 3 είναι καλές...αλλά η άφρο σαφώς καλύτερη...και φυσικά ομορφότερη...ανεξάρτητα από κριτικές...
το νοημα ειναι οτι επειδη εγω εβαλα κριτικη για Νικολ και τωρα τελευταια ο STELIOS τον τρωει ο κωλος του μαζι μου(δεν ξερω γιατι),μπηκε και μου την ειπε ταχα λεγοντας για ντορο γυρω απο την Νικολ?
Κατι παρομοιο ειχε κανει προσφατα με ειρωνικες παραθεσεις σε μηνυμα μου.

o STELIOS εχει σαν πατημα τον jo εδω μεσα αλλιως απο μονος του δε λεει τιποτα...
Οποτε εγω εξηγησα στον jo που δινει πολυ εμφαση στις κριτικες να εξηγησει στον προστατευομενο του οτι ετσι κι αλλιως ο ντορος απο μονος του δε λεει τιποτα εδω μεσα και πως ακομα και ετσι αν ειναι,ριχνοντας μια ματια στις κριτικες σαν δειγμα η Νικολ βρισκεται βαθμολογικα πιο υψηλα απο αλλες για τις οποιες εχει γινει πολυς ντορος εδω μεσα.Ε κατι δειχνει και αυτο...

Το'πιασες τωρα?

 

arnitis

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
58
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
εγω βαζω και τις επιδοσεις μεσα ενταξει με την καντυ ημουν λιγο αυστηρος ισως επειδη δεν την εχω δοκμασει ακομα σιγουρα εχει διαστασεις μοντελου και αν την εβλεπες στο δρομο θα γυρνουσες πιο ευκολα απ'οτι θα γυρνουσες στην εφη αλλα με τη σαρα διαφωνω οταν την ειδα  δεν επαθα πλακα αλλα στο δωματιο που ειδα το σωμα της ενθουσιαστηκα εχει φοβερο κορμι, οσο για τη βερονικα και εγω φιλε δεν ενθουσιαστηκα οταν τη πηρα σε σχεση με αυτα που εχω ακουσει, το καλυτερο γαμησι στο βαρδαρη το εχω κανει με την τζοανα και την ηρα
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
το νοημα ειναι οτι επειδη εγω εβαλα κριτικη για Νικολ και τωρα τελευταια ο STELIOS τον τρωει ο κωλος του μαζι μου(δεν ξερω γιατι),μπηκε και μου την ειπε ταχα λεγοντας για ντορο γυρω απο την Νικολ?
Κατι παρομοιο ειχε κανει προσφατα με ειρωνικες παραθεσεις σε μηνυμα μου.

o STELIOS εχει σαν πατημα τον jo εδω μεσα αλλιως απο μονος του δε λεει τιποτα...
Οποτε εγω εξηγησα στον jo που δινει πολυ εμφαση στις κριτικες να εξηγησει στον προστατευομενο του οτι ετσι κι αλλιως ο ντορος απο μονος του δε λεει τιποτα εδω μεσα και πως ακομα και ετσι αν ειναι,ριχνοντας μια ματια στις κριτικες σαν δειγμα η Νικολ βρισκεται βαθμολογικα πιο υψηλα απο αλλες για τις οποιες εχει γινει πολυς ντορος εδω μεσα.Ε κατι δειχνει και αυτο...

Το'πιασες τωρα?
Δεν ήξερα τα παρασκηνιακά...και πραγματικά δεν τα καταλαβαίνω...νομίζω ότι απάντησα με το δεύτερο μήνυμα... Δε θα μαλώνουμε και για πουτάνες...ΕΛΕΟΣ
 

Επισκέπτης
δεν ξερω τι ειναι υποκειμενικο φιλε αλλα με τον χα διαφωνω .....δεν μπορει σε εμφανιση να βαζει στην καντυ που ειναι μοντελα-ψηλη μουναρα 7 και στην σαρα που ειναι μια απλα συμπαθητικη μελαχρινουλα ψηλοτερο βαθμο.....ουτε να συγκρινουμε 25 αρες με τριανταρες+.....πχ εφη και αφρο.....να ειμαστε και λιγο ρεαλιστες....μιλαμε για εμφανιση....ποια θα βλεπες στον δρομο και θα γυρναγες να πεις ενα γεια σου τσολια μου,ή ενα τι μαναρι εισαι εσυ παιδι μου.....την καντυ ή την ναντια;την νικολ ή την αντριαννα πχ; μιλαμε οχι για επιδοσεις.....ποια θα τραβαγε πανω της βλεμματα λεμε....

Η βαθμολογία που βάζει ο καθένας είναι καθαρά υποκειμενικό κριτήριο. Η βαθμολογία που βάζει ο καθένας λαμβάνεται πιο σωστά υπ'όψιν αν παρακολουθείς τις κριτικές/ποστς του ατόμου για να καταλάβεις την κλίμακα του. Τότε αποκτά περισσότερο νόημα.
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095

Αυτά μου θυμήσατε Al , jo , Stelios...

ΑΥΤΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Η βαθμολογία που βάζει ο καθένας είναι καθαρά υποκειμενικό κριτήριο. Η βαθμολογία που βάζει ο καθένας λαμβάνεται πιο σωστά υπ'όψιν αν παρακολουθείς τις κριτικές/ποστς του ατόμου για να καταλάβεις την κλίμακα του. Τότε αποκτά περισσότερο νόημα.
ωραια....εσυ που με παρακολοθεις θεωρεις οτι στους βαθμους μου ως προς εμφανιση ειμαι αντικειμενικος;ειμαι στον μεσο ορο του μεσου αντρα οσον αφορα τα γουστα μου;ασε τις επιδοσεις της καθεμιας....ή αν θες βαλτες κι αυτες ....εγραψα ποτε για καμια κατι δηθεν πανηγυρικο που δεν ισχυσε ή εβαλα κανεναν λαθος βαθμο;με δικαιωνει ή οχι η ιστορια εδω μεσα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom