Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
ωραια....εσυ που με παρακολοθεις θεωρεις οτι στους βαθμους μου ως προς εμφανιση ειμαι αντικειμενικος;ειμαι στον μεσο ορο του μεσου αντρα οσον αφορα τα γουστα μου;ασε τις επιδοσεις της καθεμιας....ή αν θες βαλτες κι αυτες ....εγραψα ποτε για καμια κατι δηθεν πανηγυρικο που δεν ισχυσε ή εβαλα κανεναν λαθος βαθμο;με δικαιωνει ή οχι η ιστορια εδω μεσα;
η βαθμολογια στην εμφανιση δεν ειναι αντικειμενικος δεικτης.Οι μεσοι οροι που ανεφερα πριν ηταν απο σχεση αποδοσης/τιμης.Αυτο δεν ειναι ολο το ζουμι στην τελικη?
Εγω την πρωτη φορα στην Ειρηνη εβαλα 5 στην εμφανιση και την 2η φορα παρασυρμενος απο την καυλα εβαλα 7 ενω δεν ειναι για 7.
Μεταξυ μας τωρα κι εσυ το προχθεσινο 8 στην Ρωξανη ή το 9 στην Μερτσυ ειναι υπερβολικο μαλλον...Αλλα στην εμφανιση δε γινεται να συμφωνησουμε οπως και να'χει.

Οταν ομως εχω 40 κριτικες πχ για Νικολ που συγκλινουν ολες θετικα ως προς την αποδοση και εχω και αλλες 40 πχ για την Κελλυ που συγκλινουν ολες αρνητικα,ε τοτε τα συμπερασματα μαλλον ειναι πιο ουσιαστικα.
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.883
Κριτικές
28
Like
2.817
Πόντοι
6.265
το νοημα ειναι οτι επειδη εγω εβαλα κριτικη για Νικολ και τωρα τελευταια ο STELIOS τον τρωει ο κωλος του μαζι μου(δεν ξερω γιατι),μπηκε και μου την ειπε ταχα λεγοντας για ντορο γυρω απο την Νικολ?
Κατι παρομοιο ειχε κανει προσφατα με ειρωνικες παραθεσεις σε μηνυμα μου.

Υπεργαμια των 5 ηπειρων  al
κανενας κωλος δεν τρωγεται
μαλλον οποιος εχει την μυγα..
η μονη φορα που ασχοληθηκα με εσενα ηταν οταν ειχα κανει παραθεση και σχολιασα πριν απο καποιο διαστημα τις εμφανισεις απο καποιες κοπελες
και για να πω την αληθεια το ειχα σκεφτει πριν κανω την παραθεση και μαλακια μου βασικα  τοτε που το κανα γιατι με μερικους ακρη δεν βγαζεις..
μ'αρεσει που λες  "παραθεσεις"  η μια φορα εγιναν και πολλες..μαλιστα


 

Επισκέπτης
ωραια....εσυ που με παρακολοθεις θεωρεις οτι στους βαθμους μου ως προς εμφανιση ειμαι αντικειμενικος;ειμαι στον μεσο ορο του μεσου αντρα οσον αφορα τα γουστα μου;ασε τις επιδοσεις της καθεμιας....ή αν θες βαλτες κι αυτες ....εγραψα ποτε για καμια κατι δηθεν πανηγυρικο που δεν ισχυσε ή εβαλα κανεναν λαθος βαθμο;με δικαιωνει ή οχι η ιστορια εδω μεσα;

Προσωπικά δεν συμφωνώ στις βαθμολογίες σου. Αλλά αυτό είναι δική μου άποψη, ούτε το λέω για να σου την πω ή τπτ τέτοιο, απλά μάλλον τα γούστα μας δεν συμβαδίζουν  :P
Πχ. η Δανάη εμένα δεν μ'αρέσει καθόλου, η Χριστίνα η βυζαρού από Λαφαμ δεν μ'αρέσει καθόλου και άλλες.
Επίσης το τι βαθμό θα βάλεις εξαρτάται κ από την ψυχολογία σου κ γενικότερα κ στην συγκεκριμένη στιγμή. Στη σχολή μου μας έλεγε ένας καθηγητής ότι η κλίμακα εξαρτάται από το πόσο εσωστρεφής ή εξωστρεφής είναι ο χαρακτήρας ενός ατόμου. Οι εξωστρεφείς άνθρωποι αγγίζουν συνήθως τα άκρα, οι εσωστρεφείς το μέσο.
Επίσης έχω παρατηρήσει σε κριτικές ότι αν περάσεις καλά με κάποια και γράψεις κριτική συνήθως βάζεις μεγαλύτερους βαθμούς αν δεν περάσεις καλά συνήθως χαντακώνεις όλα τα πεδία της βαθμολογίας και όχι μονο το πεδίο της συμπεριφοράς της.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Υπεργαμια των 5 ηπειρων  al
Καταρχην δεν μπορω να διεκδικησω αυτον τον τιτλο διοτι δε δεχομαι καθημερινα 10αδες πμ οπως εσυ...

κανενας κωλος δεν τρωγεται
μαλλον οποιος εχει την μυγα..
η μονη φορα που ασχοληθηκα με εσενα ηταν οταν ειχα κανει παραθεση και σχολιασα πριν απο καποιο διαστημα τις εμφανισεις απο καποιες κοπελες
και για να πω την αληθεια το ειχα σκεφτει πριν κανω την παραθεση και μαλακια μου βασικα  τοτε που το κανα γιατι με μερικους ακρη δεν βγαζεις..
μ'αρεσει που λες  "παραθεσεις"  η μια φορα εγιναν και πολλες..μαλιστα
ως προς τα υπολοιπα εχεις δικιο.Με αναγκασες να εχω τη μυγα με την προκλητικη παραθεση σου στα διαφορα σημεια του μηνυματος μου την αλλη φορα.Και εχω την κακια συνηθεια να τα κραταω αυτα.Θεωρησα οτι το να σε πειραξει ο 'ντορος' για τη Νικολ μολις εγραψα εγω μια κριτικη ηταν υπονοουμενο...
Βεβαια δε σε ειδα να εχεις την ιδια ευαισθησια σε αλλες περιπτωσεις οταν ολη μερα γεμιζουν οι σελιδες με την ιδια κοπελα.

Το θεμα θεωρειται ληξαν...
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Πέρασα απο Μαντζάρου χθές το μεσημέρι όπου δούλευε η Γιάννα, η οποία απο εμφάνιση ειναι πολυ καλή , κοντουλα με ωραιο κώλο, δεν έχει μεγαλο βυζί, αλλά η γυναίκα ξέρει όσο λίγες να γαμιέται και αν και δεν κάνει γυμνό τσιμπούκι είναι πολύ καλή....Απο εκει και πέρα δεν πήγα πουθενα αλλού γιατι βαρέθηκα να γυρνάω...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
o STELIOS εχει σαν πατημα τον jo εδω μεσα αλλιως απο μονος του δε λεει τιποτα...
Οποτε εγω εξηγησα στον jo που δινει πολυ εμφαση στις κριτικες να εξηγησει στον προστατευομενο του

EEE ? Τι λες ρε Αλ  :idiot:
τι προστατες και συχνοουριες  :uglystupid:
Δε ξερω τι προσωπικα εχετε , τι με αναφαιρεις εμενα ? :dunno:


Αυτά μου θυμήσατε Al , jo , Stelios...
ΑΥΤΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ

:2funny: :2funny: :2funny:

Ετσι .. απ την αρχη το ειπα οτι δεν εχει νοημα το θεμα
που να ξερω οτι υπαρχει παρασκηνιο
Μεχρι που ξεχασα απο που ξεκινησε ...  :think:


Περι βαθμολογιων ειπαμε να παιξουμε οχι να πλακωθουμε  :idiot:
ειπσης ειπα οτι δε τις λαμβανω και υποψιν οποτε προσπερνω και τα σχετικα σχολια :birdman:


Βεβαια δε σε ειδα να εχεις την ιδια ευαισθησια σε αλλες περιπτωσεις οταν ολη μερα γεμιζουν οι σελιδες με την ιδια κοπελα

Συχνο φαινομετο το οποιο κραταει περιπου 3 σελιδες ...
Σαν τον Βαρδαρη που κραταει 48 ωρες εκα πραγμα  :cheesy:

Ολες λιγο πολυ εχουν το τρισελιδο τους εδω μεσα  :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Λοιπον βρηκα λυση στο προβλημα  :dancing:



χεχεχε ειδικς χαρτουσακουλες με τις οποιες κουκουλωνεις τις τανες
Ετσι μπορεςι αν πηδηξεις οποια θες με την φατσα οποιας θες :tooth:

Δε σ αρεσει η Νικολ ? κανενα προβλημα , Tυπωνεις αυτη που σ αρεσει και πας
Επιδοσεις και εμφανιση 2 σε 1 ...  :dancing:

Ενα επαναστατικο προιον της Jo Τελεσοπινγκ  :birdman:.

=====================================================================================

Αυτο που απ την αρχη παντως ειχα την αισθηση οτι λειπει (και το ειχα ξαναπει)
ειναι ο δεν υπαρχει ενα θεμα για ιντερνετικη κουβεντουλα σχετικα με
αφου αυτο υποτιθετε ειναι το θεμα της ενημερωσης και οτι αλλο σχετικο με τα ντελακια
συνηθος θεωρειτε εκτος θεματος ...
Που μπορουμε να μιλαμε για τις κοπελες και να ειμαστε εντος ?  :think:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
EEE ? Τι λες ρε Αλ  :idiot:
τι προστατες και συχνοουριες  :uglystupid:
Δε ξερω τι προσωπικα εχετε , τι με αναφαιρεις εμενα ? :dunno:
μα εσενα εχει βρει ως πατημα εδω μεσα και μου τη λεει ταχα.Να τον αποτιναξεις απο πανω σου...

Συχνο φαινομετο το οποιο κραταει περιπου 3 σελιδες ...
Σαν τον Βαρδαρη που κραταει 48 ωρες εκα πραγμα  :cheesy:
Ολες λιγο πολυ εχουν το τρισελιδο τους εδω μεσα  :zfuck: :zfuck: :zfuck:
Παντως δεν ειμαι εγω αυτος που αναφερει 50 φορες τη μερα το ιδιο ονομα κοπελας οποτε τι 48 ωρες μου λες?

Αυτο που απ την αρχη παντως ειχα την αισθηση οτι λειπει (και το ειχα ξαναπει)
ειναι ο δεν υπαρχει ενα θεμα για ιντερνετικη κουβεντουλα σχετικα με
αφου αυτο υποτιθετε ειναι το θεμα της ενημερωσης και οτι αλλο σχετικο με τα ντελακια
συνηθος θεωρειτε εκτος θεματος ...
Που μπορουμε να μιλαμε για τις κοπελες και να ειμαστε εντος ?  :think:
αισθανεσαι φιμωμενος jo εδω μεσα?
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
μα εσενα εχει βρει ως πατημα εδω μεσα και μου τη λεει ταχα.Να τον αποτιναξεις απο πανω σου...
Παντως δεν ειμαι εγω αυτος που αναφερει 50 φορες τη μερα το ιδιο ονομα κοπελας οποτε τι 48 ωρες μου λες?
αισθανεσαι φιμωμενος jo εδω μεσα?

Τι εσχεση εχω εγω παλι δε καταλαβα  :think:

Αυτο το ειπς αρκετες φορες , για ποια λες ?  :think:

Δεν εχει και τοσο πλακα απλα.  Εχει ?  :think:
Και επισης ειναι κουραστικο μερικες φορες
ειδικα για τους leechers που θελεουν να ενημερωθουν   :cheesy:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Πέρασα απο Μαντζάρου χθές το μεσημέρι όπου δούλευε η Γιάννα, η οποία απο εμφάνιση ειναι πολυ καλή , κοντουλα με ωραιο κώλο, δεν έχει μεγαλο βυζί, αλλά η γυναίκα ξέρει όσο λίγες να γαμιέται και αν και δεν κάνει γυμνό τσιμπούκι είναι πολύ καλή....Απο εκει και πέρα δεν πήγα πουθενα αλλού γιατι βαρέθηκα να γυρνάω...

Την εχω στην View List αυτην  ;)
Απο καραμπαλικινγκ τι λεει ξερουμε ? :think:
αν και αφου δεν κανει γυμνο χλωμο το κοβω


Το μονο που ξερω σημερις ειναι για Μαρια Λαφαμ  :fuck2:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ευτυχως που δεν εχω γραψει καμια κριτικη για εβελινα δηλαδη και το γλιτωνω το ξυλο..... :grin:
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Στην Εβελίνα το Σάββατο, 1ες πρωινές ώρες, είχε περισσότερο κόσμο απ'ότι στο W !!! :cool2: :cool2: :cool2:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
μπας και βρηκε το σαιτ η αντριαννα και ειπε να γραψει για την ανταγωνιστρια; :grin: :grin:
 

chrissalonika

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
11
Like
50
Πόντοι
11
ενταξει κ εγω πηγα στην εβελινα μεσοβδομαδα για τσακουζακι με κουλουρακι κ δεν την ειδα τοσο προθυμη πιπα χαλια μουνι κ κωλος χοανες δεν ενοιωθες τπτ! μιση ωρα παλευα να τελειωσω... αλλα την αλλη μερα στην καντυ με το ιδιο προγραμμα χρειαστηκα 10 λεπτακια μονο...
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Μπορεί όμως ο συναθλητής να πήγε κατά τις 5:30-6 παρά, από κατανάλωση οινοπνευματωδών ποτών (ελληνιστί σουρωμένος-λιάρδα-γκολ-ντουντούκι).... :crazy:
Μπορεί να πήγε αλλού και να μπερδεύτηκε........ :cool2: :cool2:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ενταξει κ εγω πηγα στην εβελινα μεσοβδομαδα για τσακουζακι με κουλουρακι κ δεν την ειδα τοσο προθυμη πιπα χαλια μουνι κ κωλος χοανες δεν ενοιωθες τπτ! μιση ωρα παλευα να τελειωσω... αλλα την αλλη μερα στην καντυ με το ιδιο προγραμμα χρειαστηκα 10 λεπτακια μονο...
εγω παλι που ειμαι παντα μη προβλεψιμος εφαγα λιγο κουλουρι θεσσαλονικης,με ουγγαρεζα πατατοσαλατα οπως διαβασατε....μεγαλο παλτο η κατερινα αλλα τουλαχιστον ξεκωλιασα μια ψηλη και γω και εβγαλα το αχτι μου απεναντι στα κομοδινα.....και ηταν πολυ σφιχτη απο πισω :fuck2:


σειρα εχει η αντριαννα τωρα.....
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.883
Κριτικές
28
Like
2.817
Πόντοι
6.265
Ο υπεργαμιας συνεχιζει το παραληρημα βλεπω
μονος του ειπε εκλεισε το θεμα και δυο σειρες παρακατω το συνεχιζει :jerking:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Ο υπεργαμιας συνεχιζει το παραληρημα βλεπω
μονος του ειπε εκλεισε το θεμα και δυο σειρες παρακατω το συνεχιζει :jerking:
Μηπως το παρατραβας? Τελειωνετε με τις ανοησιες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom