Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Λοιπον, εγω χθες πηγα Καντυ. Δεν θα γραψω κριτικη, γιατι εχω γραψει ηδη δυο γι΄αυτην.
Η κοπελα ομως παιδια παιζει Α εθνικη!! Μακαρι να μεινει στα μερη μας για καιρο.
Εχει ολα τα φοντα να γραψει ιστορια.
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
478
Κριτικές
9
Like
448
Πόντοι
21
αντι να διαβαζουμε για μουνια διαβαζουμε μαλακιες....μην απορειτε που δεν γραφει κανενας αλλος εδω!!!!!εχουμε την βουλη ΤΩΝ ΓΑΜΙΑΔΩΝ...
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.118
Κριτικές
27
Like
1.450
Πόντοι
1.720
γεια σας αδερφια !!!  πινοντας το ποτο μου χθες σε γνωστο club της πολης ειδα την γνωστη μας μαντυ  να διασκεδαζει.. βλεποντας τις αναρτημενες φοτος απο το χθεσινο παρτυ  παραθετω τη σχετικη φωτο μαζι με την γνωστη σε ολους μας τζεσυ ...
302121_273095866060426_240971475939532_727884_1486314925_n.jpg
τις παραθετω για το ιστορικο της μπουρδελοκαταστασης ...

η μαντυ με μακρι μαλλι και δερματινο κολαν  που διεγραφε την κολαρα της ..


βρηκα τη φωτογραφια στο φεισμπουκ.εχουν ακαουντ εκει και οι 2 τους.Οσοι πιστοι ας της κανουν φρεντ ρικουεστ!! :2funny:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
βρηκα τη φωτογραφια στο φεισμπουκ.εχουν ακαουντ εκει και οι 2 τους.Οσοι πιστοι ας της κανουν φρεντ ρικουεστ!! :2funny:
εγω μεσω της Μαντυ βρηκα ηδη και μια ακομα γνωστη :rolleyes: :rolleyes:...θα ραγισουν καρδιες παλι
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
οι Γερμανοι ειναι πολυ δεμενος λαος τελικα :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:...αλλα συμπαθουν και τους Ισπανους :rolleyes: :rolleyes: σε αντιθεση με μας που μονο μας γαμανε
αντριαννα και τζεσυ να υποθεσω βρηκες;αντε....δεν εχω φεις
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
αντριαννα και τζεσυ να υποθεσω βρηκες;αντε....δεν εχω φεις
αμα δεν εχεις τι να σε κανω?Ημουν ετοιμος να στειλω λινκ μονο σε σενα λογω αμοιβαιας αγαπης :smitten: :smitten:
Εδω μεσα να το δωσω δε γινεται και λογικο ειναι.
Και αλλη βρηκα...την κυρια του κυριου
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
αμα δεν εχεις τι να σε κανω?Ημουν ετοιμος να στειλω λινκ μονο σε σενα λογω αμοιβαιας αγαπης :smitten: :smitten:
Εδω μεσα να το δωσω δε γινεται και λογικο ειναι.
Και αλλη βρηκα...την κυρια του κυριου
:think: ονομα εστω;με πμ
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
παιδια λεω να ανοιξω ενα θεμα.....μπουρδελοκατασταση θεσσαλονικης και τιμημενα μελη-πρωην καψουροαγαπουληδες- νυν υποψηφιοι μπαμπαδες με αφορμη καποια φωτο που ειδα....βοηθηστε με....  που να το βαλω;σε ποια θεματολογια; :grin: :grin:


επισης αλλο ερωτημα....απο τρελο-γερμανιδα και κοζανιτη-σουρδο τι παιδι βγαινει;αν ξερετε..... :grin: :grin:

ΥΓ τζο εχεις φεις ακομα;εμενα με μπαναρανε....καποια θελει να σου πει κατι.... ;) :grin:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
παιδια λεω να ανοιξω ενα θεμα.....μπουρδελοκατασταση θεσσαλονικης και τιμημενα μελη-πρωην καψουροαγαπουληδες- νυν υποψηφιοι μπαμπαδες με αφορμη καποια φωτο που ειδα....βοηθηστε με....  που να το βαλω;σε ποια θεματολογια; :grin: :grin:


επισης αλλο ερωτημα....απο τρελο-γερμανιδα και κοζανιτη-σουρδο τι παιδι βγαινει;αν ξερετε..... :grin: :grin:

ΥΓ τζο εχεις φεις ακομα;εμενα με μπαναρανε....καποια θελει να σου πει κατι.... ;) :grin:
δεν ξερω τι υποννοεις....αλλα μεσα σ'αυτην την κριση το τελευταιο πραμα που θα ηθελα να μου συμβει θα ηταν ενα παιδι.Απορω πως τα βγαζουν περα οι μπαμπαδες...και πλησιαζουν και Χριστουγεννα
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Βαλε βαθμο αν θες ετσι φορ φαν σε εμφανιση

Νικολ
Καμελια
Καντυ
Εφη
Μαντυ

Λοιπόν έστω και ολίγον ετεροχρονισμένα βάζω ένα κερασάκι στην τούρτα που αφορά κοπέλες και βαθμολογίες. Έκατσα λοιπόν και μέτρησα τις βαθμολογίες από τις κριτικές που έχουν γράψει για τα παραπάνω κορίτσια, οι κριτικογράφοι της Θεσσαλονίκης που είναι στη λίστα των 100 πρώτων. Τους παραθέτω με τη σειρά κατάταξης μαζί με το μέσο όρο των βαθμολογιών που έχουν βάλει στις κριτικές τους.
Ο δεύτερος πίνακας απαριθμεί τον αριθμό των κριτικών που έχουν γραφεί από τον καθένα.



Οι αριθμοί βέβαια δεν λένε πάντα την αλήθεια και στην προκειμένη μάλιστα περίπτωση είναι υποκειμενικοί, αλλά είναι ένας μπούσουλας για τις τάσεις που επικρατούν.

Εγώ θα κρατήσω ότι την τυχαία λίστα του jo145 κανένας τους δεν την έχει τελείως συμπληρωμένη, ενώ σχεδόν όλοι τους (πλην του al pacino)έχουν γράψει τουλάχιστον μία φορά για την Έφη.

Τέλος η βαρύτητα στην τελευταία σειρά δείχνει το ποσοστό των συγκεκριμένων κριτικών στο σύνολο των κριτικών κάθε μέλους.

Επίσης ένα άλλο στατιστικό που προκύπτει και ίσως χρειάζεται περαιτέρω διερεύνησης είναι η τελείως αντίθετη προτίμηση μεταξύ jo145 και al pacino. Δεν έχουν κοινές κοπέλες στη λίστα και οι διό τους όμως την συμπληρώνουν. :grin: :grin:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Λοιπόν έστω και ολίγον ετεροχρονισμένα βάζω ένα κερασάκι στην τούρτα που αφορά κοπέλες και βαθμολογίες.
δε τα πιασα καλα να σου πω την αληθεια.Πως εχω εγω 5 στην Καμελια? :think:
Για την Εφη βαλε ενα 7εμφανιση-10συμμετοχη-9σχεση αποδοσης/τιμης(ζηταει 40ε)και εισαι μεσα.

Αυτο θα ειχε ενδιαφερον να το κανεις καποια στιγμη προς το τελος του χρονου συνολικα ή τουλαχιστον για αυτες που ειχαν ενα ελαχιστο αριθμο κριτικων.Διοτι και η Μαρα εχει 10 κριτικες πχ αλλα οι 5 ειναι δικες σου.
Και να λαβεις υποψιν συμμετοχη-σχεση αποδοση/τιμης που ειναι ας πουμε ο πιο αντικειμενικος δεικτης.
Αν βαλεις και εμφανιση καποιες οπως η Ειρηνη και η Καμελια μπορει να αδικηθουν στο συνολο ενω στην αποδοση προφανως θα βρισκονται ψηλοτερα
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250


για μαντυ ειχα κριτικη γκειμ....9 εμφανιση,9 συμμετοχη/διαθεση και 8,7 μεσος ορος....

Οκ, θα την προσθέσω στη λίστα για να είναι πλήρης ,και θα την ξαναδημοσιελυσω, μου ξέφυγε ελέω κοροβάγκου. :headbang:

Αν κάποιος άλλος έχει κάποια ένσταση να την κάνει. :-
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
δε τα πιασα καλα να σου πω την αληθεια.Πως εχω εγω 5 στην Καμελια? :think:
Για την Εφη βαλε ενα 7εμφανιση-10συμμετοχη-9σχεση αποδοσης/τιμης(ζηταει 40ε)και εισαι μεσα.

Αυτο θα ειχε ενδιαφερον να το κανεις καποια στιγμη προς το τελος του χρονου συνολικα ή τουλαχιστον για αυτες που ειχαν ενα ελαχιστο αριθμο κριτικων.Διοτι και η Μαρα εχει 10 κριτικες πχ αλλα οι 5 ειναι δικες σου.
Και να λαβεις υποψιν συμμετοχη-σχεση αποδοση/τιμης που ειναι ας πουμε ο πιο αντικειμενικος δεικτης.
Αν βαλεις και εμφανιση καποιες οπως η Ειρηνη και η Καμελια μπορει να αδικηθουν στο συνολο ενω στην αποδοση προφανως θα βρισκονται ψηλοτερα

Στην Καμέλια έχεις 5 γιατί τόσο της έβαλες στην κριτική που της έγραψες. Για την Έφη δεν βρήκα κάποια κριτική σου, εγώ το μόνο που έκανα ήταν να πάρω αυτή την τυχαία λίστα του jo και να βάλω ότι στοιχεία υπάρχουν καταγεγραμένα από εμάς στις κριτικές.

Θα το κάνω καλύτερα πάντως την επόμενη φορά, τώρα πες το δοκιμαστικό αυτό, έχει πλάκα όμως εεεε….
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Παρακάτω η λίστα διορθωμένη μετά την παρατήρηση του gl.

 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
πολυ ελαφρυς βγηκε ο τζο.....μηδεν βαρυτητα..... :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom