Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Στην Καμέλια έχεις 5 γιατί τόσο της έβαλες στην κριτική που της έγραψες. Για την Έφη δεν βρήκα κάποια κριτική σου, εγώ το μόνο που έκανα ήταν να πάρω αυτή την τυχαία λίστα του jo και να βάλω ότι στοιχεία υπάρχουν καταγεγραμένα από εμάς στις κριτικές.

Θα το κάνω καλύτερα πάντως την επόμενη φορά, τώρα πες το δοκιμαστικό αυτό, έχει πλάκα όμως εεεε….
α μονο εμφανιση λες?Ε δεν εχει νοημα ετσι...Το θεμα ειναι ποια κλεβει τις εντυπωσεις και τι ανατροπες μπορει να προκυψουν.Να δουμε καμια Μαρα στην πρωτη θεση ξερω γω :tits: :tits:

Δουλεψε το λιγο και θα το δουμε εν καιρω αν εχεις ορεξη

Ο Εξωγαμος που ειναι??
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
α μονο εμφανιση λες?Ε δεν εχει νοημα ετσι...Το θεμα ειναι ποια κλεβει τις εντυπωσεις και τι ανατροπες μπορει να προκυψουν.Να δουμε καμια Μαρα στην πρωτη θεση ξερω γω :tits: :tits:

Δουλεψε το λιγο και θα το δουμε εν καιρω αν εχεις ορεξη

Ο Εξωγαμος που ειναι??

Ναι, ήταν μια ιδέα της στιγμής, δεν είναι κάτι επίσημο, θέλει δουλειά να γίνει και να πέσουν και πολλές ιδέες, εμένα πάντως μου αρέσει να σκαλίζω τα νούμερα, προς το τέλος της χρονιάς θα δουλέψω για να παρουσιάσω κάτι καλό.

Προτάσεις δεκτές  ;)

Όσο για τη Μάρα ξέχνατα τα βυζόμπαλά της, έχει αδυνατίσει και βάλθηκε να γίνει μοντέλο :jerking:

Εξώγαμος :think: :think: :think: κάποιο επεισόδιο έω χάσει μου φαίνεται :think: :think:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Ναι, ήταν μια ιδέα της στιγμής, δεν είναι κάτι επίσημο, θέλει δουλειά να γίνει και να πέσουν και πολλές ιδέες, εμένα πάντως μου αρέσει να σκαλίζω τα νούμερα, προς το τέλος της χρονιάς θα δουλέψω για να παρουσιάσω κάτι καλό.

Προτάσεις δεκτές  ;)

Όσο για τη Μάρα ξέχνατα τα βυζόμπαλά της, έχει αδυνατίσει και βάλθηκε να γίνει μοντέλο :jerking:

Εξώγαμος :think: :think: :think: κάποιο επεισόδιο έω χάσει μου φαίνεται :think: :think:
δεν εμαθες τα νεα  :think: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
εμεις τα μελη του φορουμ,υποψηφιο βαφτιστηρι....καποιος αλλος σκοτουρες....μπαμπαααααα  :'( :'(:grin: :grin:
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
Απιστευτες καβλες αυτη τη στιγμη...Διαβαζω και ξαναδιαβαζω αναφορες...Τιποτα συγκλονιστικό ρε γαμωτο...Μακαρι να υπηρχε βραδυνη επιλογη με 4-5 Αφροουλες (εννοω απο αναλογια βυζι-σωμα-αποδοση) Οποτε,επειδη και η βενζινη κοστιζει,μαλλον για κμια  :jerking: με βλεπω και παλι....Που να τρεχω βραδυατικα...Μονο μερικα τραβελια(ενα ξανθο και μια νινα την οποια δεν εχω δει απο κοντα,αλλα με τραβελους δεν παω),ή κανα στριπτιτζαδικο,αλλα εκει πηγα την προηγουμενη εβδομαδα..δεν ψηνομαι..Επιλεγω τη σιγουρη και οικονομικη λυση...Ιντερνετ...Καλο σας βραδυ
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
απορω πως πηδανε το κομοδινο εβελινα και εχει τοσες καλες κριτικες, το γραφω αυτο γιατι οταν την ειχα παρει εγω ηταν απαραδεκτη ακριβως οπως περιγραφετε στην προτελευταια κριτικη της.
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
τι να σας πω ρε παιδιά ειναι θέμα χημείας....Αλλοι γουστάρουν να κάνει παιχνίδι η πουτάνα και αλλοι γουστάρουν να τους αφηνει να παιξουν μπάλα μόνοι τους και να εχουν αυτοι τον πρώτο ρόλο...Ας πούμε για τις γερμανίδες αδερφές....και οι δυο μπορει να έκαναν κατι καλά αλλα μόλις πηγαινες να  κάνεις κάτι ετρωγες άκυρο.....Εγω προτιμώ να σε αφηνει η άλλη να κάνεις παιχνίδι....το ιδανικό ειναι οταν υπαρχει και απο τις δυο πλευρες παιχνίδι όπως ας πουμε με την Μιραμπέλα την Λούση ίσως την Μάρα, τέτοια περίπτωση ειναι και η Εβελίνα....δεν λέει όχι τώρα αν υπαρχουν καλυτερα τσιμπουκια και καλυτερα στησιματα...ναι δεν διαφωνώ μπορει να υπάρχουν αλλα η γυναίκα δεν ειναι μη και μη.....
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
al pacino
Ακομα δε καταλαβα τι ελεγες για πατηματα κλτ το αφησες στην μεση
ηταν κακο που μου ειπε οτι θα κανει τσαρκα ?

GAMEOVER
Καλο το κολπακι σου
και γω παλια κατι τετοια σκευτομουν αλλα τελιακα
οπως ειδες δεν εχει και τοσο πλακα , ουτε και νοημα βασικα
γιατι οπως ειπα με τις βαθμολογιες δεεεε .. οτι ναναι ειναι
Θα σε βοηθουσα αλλα δεν εχω και τοσο κεφι ...
Εκει που λες Βαρυτητα τι ενοεις ?
Ποσα κιλα μαλακας ειναι ο καθενας μαλλον ε ?


gl και απο το facebook σε διωξανε ? παντου ανεπιθημητος πια ?...
Εγω εχω λογαριασμο εκεινο που σε ειχα φιλο το " Jo Tzo "
Γενικα με το facebook δε τα παω καλα , το μονο καλο που εχει ειναι που διαλεγεις
ποιος θα δει την δημοσιευση σου .. μακαρι να επαιζε και εδω κατι τετοιο

Εβελινα πραγματι πεσμενη εμφανιζετε ...
σε λιγο κλεινω χρονο που εχω να την δω ... θα την ξαναδω ομως

kassler οι Γερμανιδες θελουν τον Γερμανο τους ή το ακυρο τους χαχαχα
οι Ελληνογερμανικες σχεσεις περνανε κριση τελευταια...

Καλα οι τελευταιεες σελιδες ειναι πολυ γεια σου ...
Ειπαμε τα γουστα διαφερουν και τα δικα μας και των κοριτσιων και
οι χημειες και τα μαθηματικα και ολα ...
Να επαναληφθει το βιντεακι με τον προεδρο την ομαδας ...



Well ...
Τσιρκο η Ζωη , στον Βαρδαρη δεν ειχε μια Ζωη ? και στο λειντις ηταν καποτε
Λειντις το οποιο δινει την Αγαπη στο 52 εσφαλμενα γιατι
εκει βρισκετε η Εμμανουελλα Μπαστα.
Η Καντυ ειναι στην Βιλλα  και το βραδυ η Μαντυ ( το λειντις παλι αναποδα τα εχει )
Εκκλησια η Τζεσικα
Μαντζαρου 1 Η Αντζελα.bg η μελαχρινοποιημενη
Μαντζαρου 14 η Βικτωρια <<< whaz that ?????????? ( δεν αλλαζει το βραδυ )
Ερως η Νατασσα/Βαννεσα που σιγα σιγα μαλλον θα ξαναμετονομαστει λογο συνονυμιας με την Τσαρινα η οποια ειναι βραδυνη
Λα φαμ η Μαρια - Μαρακι - Μαριω που θα μου παει θα το βρω το κουμπι της κι αυτης ...
Το Βραδυ η Χριστινα



Αυτα... Fuck you  :thefinge:
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Well ...
Τσιρκο η Ζωη , στον Βαρδαρη δεν ειχε μια Ζωη ? και στο λειντις ηταν καποτε
Λειντις το οποιο δινει την Αγαπη στο 52 εσφαλμενα γιατι
εκει βρισκετε η Εμμανουελλα Μπαστα.
Η Καντυ ειναι στην Βιλλα  και το βραδυ η Μαντυ ( το λειντις παλι αναποδα τα εχει )
Εκκλησια η Τζεσικα
Μαντζαρου 1 Η Αντζελα.bg η μελαχρινοποιημενη
Μαντζαρου 14 η Βικτωρια <<< whaz that ?????????? ( δεν αλλαζει το βραδυ )
Ερως η Νατασσα/Βαννεσα που σιγα σιγα μαλλον θα ξαναμετονομαστει λογο συνονυμιας με την Τσαρινα η οποια ειναι βραδυνη
Λα φαμ η Μαρια - Μαρακι - Μαριω που θα μου παει θα το βρω το κουμπι της κι αυτης ...
Το Βραδυ η Χριστινα



Αυτα... Fuck you  :thefinge:
να τονισω απο 28ης οκτωβριου παλιοτερα που την ειχα παρει κ εννοιωσα οτι πεταξα 30 ευρω σε εναν καδο
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
να τονισω απο 28ης οκτωβριου παλιοτερα που την ειχα παρει κ εννοιωσα οτι πεταξα 30 ευρω σε εναν καδο

Τωρα τελευταια δε λες ?  :think:
Την Εμμανουελλα μπαστα ειχα την εντυπωση οτι πηρες
αδυνατο πιπινι ξανθο .. η Τζεσικα ειναι μελαχρινη με καινουρια βυζια  :tits:

Ξεχασα να πω οτι Κωλετη ηταν η Αφρουλα και τωρα βραδυ η Τζια / Σακιρα ( Η Ισπανιδα μου ειπαν το πρωι )
Καμια σχεση με τραβελι ειπε ο συναγωνιστης που την πηρε
αντιθετα ο Αλ ο συγκρινε με την Ελινα ...  :idiot:
Η τσατσα η βραδυνη αρνηται να πει ονομα , ελα να την δεις ,
να περασεςι και στο δωματιο λεει  :2funny: τηλεπριξιμο .
Δεν ειναι η γνωστη με τα γυαλια , μαλλον καινουριο φρουτο


 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Βραδυ ..

Στο 52 η Μονικα ( ξανθια)
Σααλ η Λιλη (Πιπινι)
Κοροβαγκου η Σαρα ( Στενη )
Ερημητη η Μιραμπελα ( η γνωστη , μονο εγω δε την ξερω  :cheesy:)
Ν ουρανου 26 η Τζουλια ( Μαλλον  δε την ξερω  )

και οπως ξεραμε
Τσιρκο η Ζωη μεχρι πρωι
Λα φαμ  Χριστινα
Βιλλα Μαντυ
Κωλετη η Τζια ή  Σακιρα ή Μπιγιονσε
Μαντζαρου 14 η Βικτωρια <<< whaz that ?????


καλο βραδυ  :birdman:
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Βραδυ ..

Στο 52 η Μονικα ( ξανθια)
Σααλ η Λιλη (Πιπινι)
Κοροβαγκου η Σαρα ( Στενη )
Ερημητη η Μιραμπελα ( η γνωστη , μονο εγω δε την ξερω  :cheesy:)
Ν ουρανου 26 η Τζουλια ( ? )

και οπως ξεραμε
Τσιρκο η Ζωη μεχρι πρωι
Λα φαμ  Χριστινα
Βιλλα Μαντυ
Κωλετη η Τζια ή  Σακιρα ή Μπιγιονσε
Μαντζαρου 14 η Βικτωρια <<< whaz that ?????


καλο βραδυ  :birdman:

Σκέτο ΚΕΠΙΚ...........σήματα σου δυνατά-καθαρά.........Έτοιμος! :dancing:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
?

GAMEOVER
Καλο το κολπακι σου
και γω παλια κατι τετοια σκευτομουν αλλα τελιακα
οπως ειδες δεν εχει και τοσο πλακα , ουτε και νοημα βασικα
γιατι οπως ειπα με τις βαθμολογιες δεεεε .. οτι ναναι ειναι
Θα σε βοηθουσα αλλα δεν εχω και τοσο κεφι ...
Εκει που λες Βαρυτητα τι ενοεις ?
Ποσα κιλα μαλακας ειναι ο καθενας μαλλον ε ?

Ρε χαμένε αφού το γράφω, βαρύτητα είναι το ποσοστό των κριτικών που έχει γράψει κάποιος για τις συγκεκριμένες κοπέλες σε σχέση με το σύνολο των κριτικών του.

Δλδ αν οι κριτικές σου για τις συγκεκριμένες κοπέλες είναι α και το σύνολο των κριτικών σου είναι β τότε η βαρύτητα Z = α * 100 / β. :grin: :grin: :grin:

Όταν έχω όρεξη θα καθίσω να βγάλω κανονικά στατιστικά. :grin: :grin: :grin:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Εμφανίστηκαν σταγονίδια.
 

Laidback

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2010
Μηνύματα
50
Like
20
Πόντοι
0
302121_273095866060426_240971475939532_727884_1486314925_n.jpg


H Mady στο W...
Εεεεεεε, μετά τις φωτογραφίες στις παραλίες της Λευκάδας, πρόπερσι το καλοκαίρι, καιρός ήταν να βγάλει και μία στην πόλη μας...
Άλλωστε, η κοπέλα είχε ανέκαθεν αγαστή συνεργασία με τους φακούς κάθε είδους κάμερας. Θαυμάστε την εδώ, προ διετίας, να συνεντευξιάζεται στο Βερολίνο με το γνωστό διαδικτυακό πορνορεπόρτερ Skyjohn ( ), ο οποίος μάλιστα τη συστήνει ως... The Best Prostitute in the World (!!!) a fun party girl who loves her work!

Χμμμ....  Τώρα που το σκέφτομαι, ίσως θα έπρεπε να υπάρχει μια κάμερα εντός των δωματίων της Villa Erotica, μήπως τη βοηθούσε να βγάλει τον καλό της εαυτό στα sessions της κι όχι να χαλάει τη διάθεση των επίδοξων αγαπητικών της, οι οποίοι στη συνέχεια τη "μαυρίζουν", με το δίκιο τους φυσικά!

mady1.png.png

www.youtube.com/watch?v=nLIxDgO6Q4E&feature=fvwp&NR=1]http://www.youtube.com/watch?v=nLIxDgO6Q4E&feature=fvwp&NR=1[/url[/video]]

*** προσέξτε τον τύπο που μπαίνει απρόσκλητος στο πλάνο (στο 0:29) και με νοηματική μας εξηγεί ότι: "Εγώ... αυτήν... δύο φορές!"
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
ωχ τοσο καυλα σαν το βιντεακι βγαινει στο σαλονι? αν ναι εχω φυγει ηδη!!!  παρεπιπτοντως για ποιο πραγμα ακριβως τρωει μαυρο? κομοδινο? λεει μην αγγιζεις? κοιτα το ρολοι?
 

Επισκέπτης
Ο γνωστός άγνωστος Τζο μου κίνησε την περιέργεια με τα καινούργια ονόματα που μας αράδιασε μετά το τηλεφωνικό του scouting κ εγώ πήγα να κάνω νυχτερινή έφοδο να δω αν τηρείται καλώς η υπηρεσία..

Λοιπόν το μυστήριο ξεδιπλώνεται...

Πρώτη στάση βαρδάρης Ταντάλου 9 σε αναζήτηση της μικρούλας Άντζυς που πραγματικά θα σκάσω άμα δεν την πετύχω την κυνηγάω σχεδόν 3 μήνες τώρα. Η πουτάνα φάντασμα έχει καταντήσει, μαθαίνω ότι δούλευε χτες και ότι τώρα θα έρθει ξανά σε 3-5 μέρες.. βραδυνή ήταν η Ζωή η μασέρ...  :rolleyes:

Οπότε το όνομα Ζωή αποκτάει νέο ενδιαφέρον εφόσον αποκλείστηκε η πιθανότητα να είναι αυτή κ στο αγαπημένο μας τσίρκο, συν τοις άλλοις το τσίρκο πολλές φορές έφερνε καινούργιες γκόμενες κ μάλιστα ωραία πιπινάκια!

Επόμενος σταθμός Μαντζάρου 10 που είπαμε είναι μια Βικτώρια, με σκέψεις της φοβερής Βικτώριας που γάμησα στην Αθήνα πλέω σε πελάγη ευτυχίας προς το μαγαζάκι. Το οποίο ήταν κλειστό, στο βαθός όμως διακρίνω να με καλοσορίζουν τα φώτα του Μαντζάρου 1. Η ελπίδα για κάτι καινούργιο κ ενδιαφέρον αναζωπυρώνεται! Μπαίνω τη στριφογυριστή σκαλίτσα και περιμένω να βγεί η πολύ καλή γαμάτη σουπερ γουάου κτλ κοπέλα που την λένε Ανίτα. Λέω ντάξει το μάντεψα... και ξεπροβάλει η γνωστή ιταλίδα Ανίτα που αλλάζει μέρη που δουλεύει πιο συχνά απ'όσο αλλάζω βρακιά.

Άλλο ένα χαρτί έμεινε.. το τσίρκο. Φτάνω μπαίνω μέσα η τσατσά μου λέει έχω καλή κοπέλα κτλ ωραία πως την λένε? Ζωή μου απαντάει. Α, ωραία.. καινούργια? Εδώ ναι λέει. Σκάει μύτη η πολύ συμπαθητική κατά τα άλλα Ζωή από το Ταντάλου 8. 40άρα δηλαδή με τα έξτρα τα κιλά της κτλ. Αυτά... η κατάσταση συνοψίζεται με μια φωτό.

618px-JeanLucPicardFacepalm.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom