Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 75 άτομα (0 μέλη και 75 επισκέπτες)

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Σχολιαζω και εγω την αναφορα του αλ μιας και η δικια μου βολτα εγινε μαλλον λιγο ποιο αργα απο την δικη τους μιας και εγω πετυχα στο προμηθεους 25 την Ειρηνη κατευθειαν, πρωτη φορα την βλεπω, δεν μου γεμισε το ματι, μαυρομαλα μπουταρου μετριο προσωπο, αν και τα σχολια της ειναι καλα δεν νωμιζω να την πληρωσω.
Προμηθεους 14 Η Αγγελικη η Βουλγαρα οπου εγινε η καταθεση, η μικρη δεν εκλεινε μπουτι 1/4 μπενανε μεσα για καταθεση, σε γενικες γραμμες δεν το μετανιωσα ηξερα τι κομοδινο ειναι, δεν προσπαθησε ξανα καθολου, αλλα ειναι πολυ ομορφη η καριολα, δεν νωμιζω να την ξαναπροτιμησω...μεσα στο επομενο εξαμηνο.!!  :grin: ειναι αυτο το κολημα που εχω φαει με το συνολο της, τα Ελληνικα της μου φανηκανε καλυτερα σε σχεση οπως τα θυμομουνα, η τσατσα η σπορου αν και με χαμηλομενους τονους δεν παυει να τα χωνει σε αυτους που φευγουν ακομα και πισωπλατα, ολο γλυκες ειναι οταν της δινεις τα μαρουλια, με εβαλε στο δωματιο το οποιο ειναι μισο αποθηκη, μισο δωματιο.!!! μυρηζε σαν αποθηκη απο νοσοκομειο.!!!
Προμηθεους 11 Η Ξανθια Ηρα, μακρυνε το μαλι της και αλλο, πολυ καλη και ομιλιτικη μεσα αλλα το βυζι της με χαλαει πολυ μιας και ειναι καποιο μεταλαξη σιλικονης-φυσικου...οποτε και για αυτο δεν την ξαναπροτιμησα. Αλαξανε λαμπα στο φωτιστικο μαλον καηκε απο πρασινη την κανανε λευκη, παει το ντεκορ.!!  :2funny:
Σαμφως 7 Η Μιλφ νικολ μεσα σε ενα πρασινομαυρο συνολο που με την αποτομη αλαγη φωτεινοτητας μπενοντας μεσα στο μπουρδελο εμοιαζε μικροτερη, κρυβοντας ολες τις ατελειες του προσοπου της...δεν νωμιζω τακη.!!!
Σαμφως 20 Η ξανθια μολδαβεζα Νταινα, με τα φρεσκα βυζια της και τα καινουρια τατουαζ κατω απο αυτα δεξια στα πλευρα της, πολυ ντεκαυλε...εχει παρει καποια κιλα σε συνδυασμο με τα φουσκωμενα βυζομπαλα της την κανουνε τουμπανο, εχω καιρο να την ξαναδοκιμασω, η καλυτερη πιπα στον βαρδαρη αυτην την στιγμη, δεν πιστευω να την ξεχασε την τεχνικη της...
Σαμφως και Τανταλου γωνια Το A/C να βαραει ολη την βρωμα πανω μας στο τραπεζακι, σκεφτομουνα τι μικροβια αναπνεω τωρα??? ευτηχως εχω δυνατα αντισωματα.!!  :2funny: Η Ρωσιδα Γιαννα οπως λεει ο Αλ, καρε καστανοξανθο μαλι, προφορα παραξενη ξενοβλαχικη.! πρωτη φορα την βλεπω βγηκε τοπλεσσ, μικρο μυτερο βυζακι, γαμισημη αρκετα, κωλαρα.!
Τανταλου 8 Η Βικη η ουκρανεζα, εκανε μια στροφη και κλασικα τουρλωσε τον κωλο της, αλλη σταση δεν ξερει να κανει??? Παντως μεσα αξιζει μια φορα...
Τανταλου 14 Η Μερτσυ, μελαχρινη πιπινα αδυνατη πλακα βυζι, πηρε φορα και σε εμενα να κατσει πανω μου αλλα την προλαβα και σηκωθηκα, ρωτοντας με γιατι φευγω, δεν απαντησα...

Ολα τα αλλα ηταν κλειστα...

Μετα απο κανα 2ωρο κατα της 18:30 μετα απο εναν παραλιακο οφθαλμολουτρικο φραπογαλο...(τι τον ηθελα) :headbang: ξαναηρθε ορεξη...και πηγα μονο σε 2 στον μυλο...
Ν.Ουρανου 26 Παω να δω την καινουρια ξανθια που ειπε ο maanes, ο οποιος εδωσε και το ευνασμα για την ημερησια καταθεση, αλλα κατα 90% ηταν η ξανθια Αλεξια με την γαματη κωλοπερηφερεια της...θα της τον εδεινα χαλαρα σημερα μιας και δεν την εχω παρει αλλα ειπα να παω και απο...
26ης Οκτωβρη 35Α Ηξερα οτι ηταν η Καρλα, απο οτι ανεφερε ο mr.jo, αλλα πονταρα μηπως αλαξε βαρδια στης 18:00 μηπως εσπασε κανα ποδαρι.!!  :2funny: και μηπως πηγε καμια Λαουρα, αλλα ηταν η Καρλα, σκεφτηκα να γυρησω στην Αλεξια αλλα βαριομουνα και λεω δε γαμας την Καρλα.??? αν και τα σχολια δεν ειναι υπερ της...υσηχο κοριτσακι, ομορφο προσωπακι με γαλανα ματια μαλλον, κορμακι σφιχτο, μικρο βυζακι, κοντοπουτανο κοριτσακι απο αυτα που βλεπεις πανω στα παπακια να κουβαλανε οι καυλιαρηδες πιτσιρικαδες, την ευχαρηστηθηκα θα ελεγα, δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο, καμια σχεση με Λαουρα ουτε στα μισα δεν την φτανει...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
το ειπα για να καταλαβουν κυριως οι τσατσαδες οτι υπαρχει προβλημα μ'αυτο το μαλακιστηρι.

Παρατηρησεις...
1)Με Ηρα,Νικολ,Ειρηνη,Νταϊανα και Βικυ μεσημεριατικα πραγματικα ειναι δυσκολη η επιλογη :bigdick: :bigdick:.Δυνατος ο Βαρδαρακος
2)το πολυωρο γλειφομουνι ειναι δικοπο μαχαιρι τελικα.Της γλειφεις καλα καλα,γουσταρουν κι αυτες και καυλωνουν αλλα μετα σου γκρινιαζουν στο γαμησι για το χρονο.Τα ιδια ειχα παθει με το αλλο γλειφιτζουρακι την Καρμεν
3)Γι'αυτους που δε θα πανε πολυ καιρο διακοπες,σε αντιθεση με μενα :2funny: :2funny:,η Κυριακη πρωι-μεσημερι θα ειναι μια πολυ καλη ευκαιρια για οικονομικες μπουρδελοτσαρκες με δωρακια
4)Θετω ως πολυ αμεσους στοχους τωρα την Νταϊανα,την Ηρα,την Ειρηνη και εχω λαβει και 3πμ απο μελη που δε συμμετεχουν πολυ,τα οποια μου λενε τα καλυτερα για την Αντρε στο πρασινο και εχω μπει σε μεγαλη περιεργεια.

Δοκιμασε την την Αντρε, μια φορα και βλεπεις, ειναι καλη μεσα αφηνει χερια στο μουνι της και για αυτο πρεπει να γουσταρει και γλυφομουνι, μην σε ξεγελαει η εμφανηση, ειναι ευελικτη και υσηχη την κανεις οτι θελεις...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Προμηθεους 14 Η Αγγελικη η Βουλγαρα οπου εγινε η καταθεση, η μικρη δεν εκλεινε μπουτι 1/4 μπενανε μεσα για καταθεση, σε γενικες γραμμες δεν το μετανιωσα ηξερα τι κομοδινο ειναι, δεν προσπαθησε ξανα καθολου, αλλα ειναι πολυ ομορφη η καριολα, δεν νωμιζω να την ξαναπροτιμησω...μεσα στο επομενο εξαμηνο.!!  :grin: ειναι αυτο το κολημα που εχω φαει με το συνολο της, τα Ελληνικα της μου φανηκανε καλυτερα σε σχεση οπως τα θυμομουνα, η τσατσα η σπορου αν και με χαμηλομενους τονους δεν παυει να τα χωνει σε αυτους που φευγουν ακομα και πισωπλατα, ολο γλυκες ειναι οταν της δινεις τα μαρουλια, με εβαλε στο δωματιο το οποιο ειναι μισο αποθηκη, μισο δωματιο.!!! μυρηζε σαν αποθηκη απο νοσοκομειο.!!!
Ρε Καραμαν η Αγγελικη δεν εδινε γυμνο τσιμπουκι οταν ηταν Προμηθεως 11?Σημερα δε το ανεφερε η τσατσα αλλα ειπε στα 40ε γλυφομουνι και στα 50ε ισπανικο με χυσιμο στα βυζια ή αντιστροφα αυτα τα δυο.Γυμνο τσιμπουκι δεν ανεφερε ομως και μου'κανε εντυπωση

Δοκιμασε την την Αντρε, μια φορα και βλεπεις, ειναι καλη μεσα αφηνει χερια στο μουνι της και για αυτο πρεπει να γουσταρει και γλυφομουνι, μην σε ξεγελαει η εμφανηση, ειναι ευελικτη και υσηχη την κανεις οτι θελεις...
πραγματι δε μου γεμιζει το ματι αλλα μ'αυτα που ακουω μαλλον θα μπω
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Ρε Καραμαν η Αγγελικη δεν εδινε γυμνο τσιμπουκι οταν ηταν Προμηθεως 11?Σημερα δε το ανεφερε η τσατσα αλλα ειπε στα 40ε γλυφομουνι και στα 50ε ισπανικο με χυσιμο στα βυζια ή αντιστροφα αυτα τα δυο.Γυμνο τσιμπουκι δεν ανεφερε ομως και μου'κανε εντυπωση
πραγματι δε μου γεμιζει το ματι αλλα μ'αυτα που ακουω μαλλον θα μπω

Ειπε για 69 και γλυφομουνι αλλα τιμη δεν ανεφερε γιατι την εκοψα, πηρα το 40αρι ισπανικο γυμνο με χυσιμο στα βυζια της, το ισπανικο εγινε στην αρχη, και στο τελος επειδη δεν εβλεπα φως της ειπα γυρνα να χυσω τα βυζια σου να φυγω...νωμιζε θα το απεφευγε.!!  :grin:
αρα το 69 θα ηταν 50€ ή 60€...
Για γυμνο τσιμουκι δεν θυμαμαι να εδεινε παλια, και τις 2 φορες που την πηρα μια στο 11 και μια στο 26ης 52, δεν το θυμαμαι, γενικα δεν θυμαμαι δεν συγγρατω τα προγραμμα τα...ισως να θυμαται ο maanskygen...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Ρε καραμαν με μπερδεψες ..
πολυ μπερδεψουρης εισαι σημερα ...
Και αγγελικη και καρλα πηδηξες ?  :think:

Αυτο το προγραμματακι με το χυσιμο στα βυζια δικοπο μαχαιρι ειναι
απ την μια ειναι καλο για να αποφυγεις καμια ¨μαλακια με παρεα¨" αν δε σου βγουν
αλλα απ την αλλη ισως να το πληρωσεις και τζαμπα τελικα
νομιζω πως πρεπει να πληρωνουμε στην εξοδο
Τσατσαααα λογαριασμο  :cheesy:


Εγω δεν ειπα για ξανθια στο ουρανου βρε .. εγω για καρλα ειπα  :think:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Ρε καραμαν με μπερδεψες ..
πολυ μπερδεψουρης εισαι σημερα ...
Και αγγελικη και καρλα πηδηξες ?  :think:

Αυτο το προγραμματακι με το χυσιμο στα βυζια δικοπο μαχαιρι ειναι
απ την μια ειναι καλο για να αποφυγεις καμια ¨μαλακια με παρεα¨" αν δε σου βγουν
αλλα απ την αλλη ισως να το πληρωσεις και τζαμπα τελικα
νομιζω πως πρεπει να πληρωνουμε στην εξοδο
Τσατσαααα λογαριασμο  :cheesy:


Εγω δεν ειπα για ξανθια στο ουρανου βρε .. εγω για καρλα ειπα  :think:

Και τις 2 με χρονικη διαφορα σχεδον 2 ωρες...την καρλα την ευχαρηστηθηκα ποιο πολυ θα ελεγα...

ειχα κααααααααυλες.!!!  :dancing:


Για καρλα ειπες το ξερω, αλλα νωμιζα και για τις 2 ειπες εσυ το πρωι για αυτο ανεφερα την 1η και θα ενοουνταν και η 2η κατσε να δω να το διωρθωσω...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Για γυμνο τσιμουκι δεν θυμαμαι να εδεινε παλια,
εδινε ρε στανταρ....δεν θυμασαι που κοροιδευαμε κιολας  οτι δεν εκανε μονο οταν εφτιαχνε τα δοντια γιατι ετσι της ειπε ο οδοντιατρος; :grin: :grin: :grin:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
εδινε ρε στανταρ....δεν θυμασαι που κοροιδευαμε κιολας  οτι δεν εκανε μονο οταν εφτιαχνε τα δοντια γιατι ετσι της ειπε ο οδοντιατρος; :grin: :grin: :grin:

Οντως εδεινε, τωρα θυμηθηκα που το κοροιδευαμε οτι σε οποιον κανει ακαποτο θα κολησει τερηδονα.!!!  :2funny: :2funny:
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
ρε μαγκες αντι να παρω τηλ στο 26ης οκτωβριου 35 πηρα στο 52 και το σηκωσε....μπερδεψα τη λιστα με τα νουμερα...και ειπε πως θα ειναι η ντεσυ...καπως ετσι...ανοιξε το αλισα ???26ης 52????
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
ρε μαγκες αντι να παρω τηλ στο 26ης οκτωβριου 35 πηρα στο 52 και το σηκωσε....μπερδεψα τη λιστα με τα νουμερα...και ειπε πως θα ειναι η ντεσυ...καπως ετσι...ανοιξε το αλισα ???26ης 52????

Το τηλεφωνο απο 52 απαντουσε στο Σαπφους 20 μαλλον εκει ειναι η Ντεσυ


Ρε οταν περνετε γρεφετε κιολας .. μη περνουμε ολοι και ρωταμε τα ιδια  :idiot:
Τελικα Τσιρκο ποια ειναι ? :think:
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
αυτο εγραφα με προλαβες...τσιρκο λαουρα και φριξου 14 η αντριαννα την οποια λεω να δοκιμασω αν και δεν εχω δει...τι λετε????
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
αυτο εγραφα με προλαβες...τσιρκο λαουρα και φριξου 14 η αντριαννα την οποια λεω να δοκιμασω αν και δεν εχω δει...τι λετε????

Δες πρωτα κι αν σου κανει κλικ μπες αν οχι φυγε ...
μη περιμενις κατι καλυτερο μεσα απ οτι εξω
πλακωσε την εκει στα κοπλιμεντα μπας και κερδισεις κανα ποντο
κι αν δε σου βγει ..
πλακωσε την στις κλωτσιες για να πιασουν τοπο τα φραγκα  :cheesy:

Σιγουρα η Λαουρα ειναι καλυτερη αν θες στανταρακι αν οχι ορμα Κομοδινοπουλου  :tits2:
 

ganstaz361

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2011
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα μπουρδελιαρηδες, την Μιμη που θα τη βρω γιατι θελω να  :knockinb: αποψε?

Επισης η Ιονελα που λεει η τσατσα οτι ειναι Τσεχα ειναι Ρουμανα. Την δοκιμασα πριν 3-4 μηνες μια φορα (δεν μου αρεσε), την ρωτησα απο ποια πολη της Τσεχιας εισαι και με απαντησε "Αμστερνταμ". Την ειπα στην Ολλανδια ειναι αυτη και με ειπε μετα "ΑΑΑ απο τη Ρουμανια ειμαι εγω :uglystupid:" . Τωρα μπορει να πει καποιος στα @@ μας ρε Μ@@ και τι εγινε που ειναι Ρουμανα? Απλως το γραφω γιατι 2 διαφορετικες τσατσαδες που πετυχα στο συγκεκριμενο σπιτι ελεγαν καθε φορα, σε καθε προταση "Σεξυ τσεχα,τσεχα Ιονελα".  :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ολες ρουμουνες ειναι τυπε..... :2funny:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Καλησπερα μπουρδελιαρηδες, την Μιμη που θα τη βρω γιατι θελω να  :knockinb: αποψε?

Επισης η Ιονελα που λεει η τσατσα οτι ειναι Τσεχα ειναι Ρουμανα. Την δοκιμασα πριν 3-4 μηνες μια φορα (δεν μου αρεσε), την ρωτησα απο ποια πολη της Τσεχιας εισαι και με απαντησε "Αμστερνταμ". Την ειπα στην Ολλανδια ειναι αυτη και με ειπε μετα "ΑΑΑ απο τη Ρουμανια ειμαι εγω :uglystupid:" . Τωρα μπορει να πει καποιος στα @@ μας ρε Μ@@ και τι εγινε που ειναι Ρουμανα? Απλως το γραφω γιατι 2 διαφορετικες τσατσαδες που πετυχα στο συγκεκριμενο σπιτι ελεγαν καθε φορα, σε καθε προταση "Σεξυ τσεχα,τσεχα Ιονελα".  :rockon:

Καλα εκανες και το ειπες .. οι γεωγραφικες πληροφοριες ειναι ευπροσδεκτες
αλλωστε ομως λεει και το γνωσο λαικο ασμα
Λονδινο Αμστερνταμ ή Βουκουρεστι
εχεις ξεχασει που ακριβως θελεις να πας ...
:rockon: :rockon: :rockon:

Η Μιμη καπου αναφερθηκε στο προμ 14 αλλα ισως να κανω και λαθος , δες στις προηγουμενες σελιδες
παντως στο τσιρκο δεν ειναι ...
 

vasilis4

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Καλησπερα μπουρδελιαρηδες, την Μιμη που θα τη βρω γιατι θελω να  :knockinb: αποψε?

Επισης η Ιονελα που λεει η τσατσα οτι ειναι Τσεχα ειναι Ρουμανα. Την δοκιμασα πριν 3-4 μηνες μια φορα (δεν μου αρεσε), την ρωτησα απο ποια πολη της Τσεχιας εισαι και με απαντησε "Αμστερνταμ". Την ειπα στην Ολλανδια ειναι αυτη και με ειπε μετα "ΑΑΑ απο τη Ρουμανια ειμαι εγω :uglystupid:" . Τωρα μπορει να πει καποιος στα @@ μας ρε Μ@@ και τι εγινε που ειναι Ρουμανα? Απλως το γραφω γιατι 2 διαφορετικες τσατσαδες που πετυχα στο συγκεκριμενο σπιτι ελεγαν καθε φορα, σε καθε προταση "Σεξυ τσεχα,τσεχα Ιονελα".  :rockon:

χαχαχαχαααχ μεγαλε εμενα μου ελεγε πως ειναι κινεζα χαχαχαχα :idiot: :idiot: :idiot: :cum: :jerking:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
χαχαχαχαααχ μεγαλε εμενα μου ελεγε πως ειναι κινεζα χαχαχαχα :idiot: :idiot: :idiot: :cum: :jerking:

Πεκινο Αμστερνταμ ή Βουκουρεστι δηλαδι ?  :think:

Το γαμησατε το τραγουδακι ...
Παλιοτσατσαδες καλα κανω εγω και σας κραζω ...  :cheesy:
 

jason 69

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
14
Πόντοι
0
και εγω με τη σειρα μου thanks jo...τιμησα την λαουρα στο τσιρκο οπως προτεινες και επαθα πλακα!το μωρακι ειναι απλα απιστευτο.ηταν σχεδον τελεια!!!!επισης εγινε καταθεση στην ρουμανα απο την τσεχια ιονελλα.μου αρεσε ο κωλος της και περασα.μαγκες δεν την προτεινω.πολυ ανεκφραστη και αιντε να τελειωνουμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom