Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 75 άτομα (2 μέλη και 73 επισκέπτες)

BBS

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
512
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Καλημερα στα παιδια απο Σαλονικα! Ανεβηκα γ δουλεια με τον οσε κ μας ριξανε ακυρο!  :tickedoff: :tickedoff: Θα μαι εδω 2 μερες μην κανοντας τπτ! Μπορει να προτεινει κανεις κατι γ να τον ριξουμε??  :helpplea: :helpplea:

Κάνε μια βόλτα σε περιοχή Μύλου - Βίλκα που είναι τα στούντιο και σε περιοχή Βαρδάρη που είναι τα πιο λαικά μαγαζιά. Οι τιμές είναι 30 στον Βαρδάρη και 30-40 στα στούντιο (το απλό).
Τα γκανιάν είναι η Αφρούλα και η Εφη στην Κωλλέτη 17 , η Βερόνικα στην Προμηθέως 11 βραδυνη (βαρδάρης-μπουρδέλο) και η κοντοπούτανη Λάουρα στην 26ης Οκτωβρίου 35Α (στούντιο).
Καλό βόλι.  
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Δοκίμασα πριν μερικές μέρες στον άδειο και καταθλιπτικό Βαρδάρη τη Μιρέλα, στο πανβρώμικο Προμηθέως 11... Την είχα ξαναδοκιμάσει αλλά ήθελα να σιγουρευτώ... Με ένα 30άρι στο απλό πρόγραμμα με ικανοποίησε πλήρως μιας και ήταν πολύ πρόθυμη και φερόταν σαν να ήταν μια γκόμενα που μόλις είχες "φορτώσει" απο το Coral... Συνυπολογίζοντας την καλή της διάθεση και συμμετοχή, το GFE στυλάκι, καθώς και την εμφάνιση (ψηλή, αδύνατη, καλούτσικη ρωσσιδόφατσα), μου έδωσε την αίσθηση ότι είναι το alter ego της Βερόνικας... Μόνο που η Βερόνικα είναι με όλους έτσι, ενώ για την Μιρέλα έχω ακούσει και μερικούς παραπονεμένους... Πάντως με εμένα και τις δύο φορές ήταν εφάμιλλη αν όχι και καλύτερη της Βερόνικας...

Α και το μπουρδέλο θέλει απολύμανση, κρίμα η κοπέλα να χαραμίζεται εκει μέσα, στείλτε την σε κανα στούντιο πακέτο με Βερόνικα και έξτρα προγραμματάκια...
 

BBS

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
512
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Πρωινή βόλτα στον Βαρδάρη μετά από πολύ καιρό.
Προμηθέως επάνω η Μιραμπέλλα , το μπλέ κλειστό και απέναντι στο ροζ η Μιρέλλα (όχι η παλιά η καινούρια η πιο γεμάτη.).
Στο ανορθόγραφο μια Τανα ή Τάνια και απέναντι η milf Νικόλ.
Σαπφούς στο τελευταίο απέναντι από το ανοικτό πάρκινγκ η Νταϊάνα (τουμπανο έχει γίνει αυτή), Ταντάλου 8 η Μαρίνα που έχασε κιλά και επανήλθε στα παλιά της κυβικά και Ταντάλου 14 η Κατερίνα.

Η κατάθεση έγινε στην Γιάννα την πολωνέζα στο πράσινο. Γλυκιά χαμογελαστή και πρόσχαρη πάντα, σώμα με θηλυκές φονικές καμπύλες εκεί που πρέπει,χωρίς όμως περιττά κιλά, όχι πάνω από 1.65,  μαλλί καστανό  καρέ (ήταν και ξανθιά και μελαχρινή παλιότερα.)
Δεν είναι τίποτα το φοβερό από συμμετοχή, αλλα εγώ περνάω καλά μαζί της.
Η Αφρούλα ,η Βερόνικά ,η Γιάννα και η πιπινοβίκυ (με αυτήν την σειρά) είναι αυτές που έχω στην προσωπική λίστα επαναληπτικών καταθέσεων όποτε θέλω σίγουρη απόδοση χωρίς ρίσκο.
     
 

steve03301

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2008
Μηνύματα
64
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους ,ξέρει κανείς πότε επιστρέφει η Σιμόνα  ;
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Η κατάθεση έγινε στην Γιάννα την πολωνέζα στο πράσινο. Γλυκιά χαμογελαστή και πρόσχαρη πάντα, σώμα με θηλυκές φονικές καμπύλες εκεί που πρέπει,χωρίς όμως περιττά κιλά, όχι πάνω από 1.65,  μαλλί καστανό  καρέ (ήταν και ξανθιά και μελαχρινή παλιότερα.)
Δεν είναι τίποτα το φοβερό από συμμετοχή, αλλα εγώ περνάω καλά μαζί της.
     

Πραγματικά οι καμπύλες της είναι φονικές όπως τις περιγράφεις. Την είχα δει και εγώ σε κάποια τσάρκα μου και την έβαλα στα υπ ΄  όψιν. Αναμένουμε και την κριτική σου. ;)


Η Αφρούλα ,η Βερόνικά ,η Γιάννα και η πιπινοβίκυ (με αυτήν την σειρά) είναι αυτές που έχω στην προσωπική λίστα επαναληπτικών καταθέσεων όποτε θέλω σίγουρη απόδοση χωρίς ρίσκο.
     

Γιατί δεν βάζεις και κάπου ανάμεσα τη Λάουρα από το τσίρκο ?  :huh: :think::grin:  :grin: :grin:
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
η λαουρα που την ειχα παρει παλια ηταν απλα διεκπαιρεωτικη απορω γιατι την εχετε βαλει top
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
η λαουρα που την ειχα παρει παλια ηταν απλα διεκπαιρεωτικη απορω γιατι την εχετε βαλει top

Οι καταστάσεις αλλάζουν, οι κοπέλες μαθαίνουν τη δουλειά καλύτερα και μερικές από αυτές έχοντας άμιλα με τις υπόλοιπες ανεβάζουν τις υπηρεσίες τους (όσες θέλουν και όσες μπορούν).

Ζωντανό παράδειγμα η Λάουρα που με σκληρή δουλειά απέκτησε τούτη την αναγνώριση. :fuck2:
 

BBS

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
512
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Πραγματικά οι καμπύλες της είναι φονικές όπως τις περιγράφεις. Την είχα δει και εγώ σε κάποια τσάρκα μου και την έβαλα στα υπ ΄  όψιν. Αναμένουμε και την κριτική σου. ;)


Γιατί δεν βάζεις και κάπου ανάμεσα τη Λάουρα από το τσίρκο ?  :huh: :think::grin:  :grin: :grin:

H Λάουρα φίλε μια φορά που την δοκίμασα προσπαθούσε αρκετά και από εμφάνιση την βρίσκω καυλωτική.
Παρόλα αυτά  κάτι δεν κόλλησε στην φάση , ισως και εξαιτίας μου.
Κάποια στιγμή πάντως θα ξαναδοκιμαστεί.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
H Λάουρα φίλε μια φορά που την δοκίμασα προσπαθούσε αρκετά και από εμφάνιση την βρίσκω καυλωτική.
Παρόλα αυτά  κάτι δεν κολλήσε στην φάση , ισως και εξαιτίας μου.
Κάποια στιγμή πάντως θα ξαναδοκιμαστεί.

Από τότε που έφυγαν Εμμανουέλα και Εβελίνα και δεδομένου το ότι η Πιπινοβίκυ προτιμά τον Βαρδάρη, η Λάουρα έχει αναδειχθεί τον τελευταίο καιρό σε μούσα του εν λόγω καταστήματος και αυτό ίσως την έχει δώσει φτερά στο μουνάκι της και όρεξη για δουλειά και ανεβασμένες υπηρεσίες.
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Από τότε που έφυγαν Εμμανουέλα και Εβελίνα και δεδομένου το ότι η Πιπινοβίκυ προτιμά τον Βαρδάρη, η Λάουρα έχει αναδειχθεί τον τελευταίο καιρό σε μούσα του εν λόγω καταστήματος και αυτό ίσως την έχει δώσει φτερά στο μουνάκι της και όρεξη για δουλειά και ανεβασμένες υπηρεσίες.

χαχαχαχα φτερά στο μουνάκι της λέει χαχαχ :2funny: :2funny: . Σιγά μην το ποτίζει και red bull  :rockon:
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
τελικα εξαφανιστηκε η κινεζα?  :'(
 

Slayeridis

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
37
Like
10
Πόντοι
0
παιδια γεια σας!και εγω για πιπινοβικη ενδιαφερομαι!ξερει κανεισ αν δουλευει σημερα γιατι εχω μαζεψει πολλα και πρεπει να τα καταθέσω?  :humpleg: επισης ξερει κανεις αν κανει γυμνο και σε τι τιμη?φιλε gameover διαβασα κριτικες σου..μπορεις να βοηθήσεις καθόλου?ευχαριστω!
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
παιδια γεια σας!και εγω για πιπινοβικη ενδιαφερομαι!ξερει κανεισ αν δουλευει σημερα γιατι εχω μαζεψει πολλα και πρεπει να τα καταθέσω?  :humpleg: επισης ξερει κανεις αν κανει γυμνο και σε τι τιμη?φιλε gameover διαβασα κριτικες σου..μπορεις να βοηθήσεις καθόλου?ευχαριστω!

Γεια σου αδερφε
για σιγουρα κανε ενα ντεντεφωνο αλλιως μπορει να πας τζαμπα

που ειναι η φιλη σου η Μαντυ ? μου ξεφυγε  :fuck2:... πες της να ξαναρθει για λιγο  :cheesy:

τελικα εξαφανιστηκε η κινεζα?  :'(

Εδω ειναι αλλα κανει τον κινεζο  :cheesy: :cheesy: :cheesy:
για την Μια λες ? θυμηστε μου λιγο που ηταν αυτη ρε παιδια  :think:


Για Σιμονα ειπαμε τελη του μηνα δηλαδι τωρα  :grin:
Μεχρι τελη της  βδομαδας λογικα πρεπει κατι να ακουστει  :rolleyes:
καθολου παραξενο να παρατεινει τις διακοπες την ομως  :rolleyes:

Αφρουλα δεν γυρισε ακομη για οσους την ψαχνετε .. Η (πρωην) Αγαπη (του Αλ) πρωηνη
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
παιδια γεια σας!και εγω για πιπινοβικη ενδιαφερομαι!ξερει κανεισ αν δουλευει σημερα γιατι εχω μαζεψει πολλα και πρεπει να τα καταθέσω?  :humpleg: επισης ξερει κανεις αν κανει γυμνο και σε τι τιμη?φιλε gameover διαβασα κριτικες σου..μπορεις να βοηθήσεις καθόλου?ευχαριστω!
Έχει κάποιο ρίσκο η επιλογή σου, αλλά το άθλημα θέλει και τα ρίσκα του. Πάρε τηλ, για να μάθεις ωράρια όπως σου είπε και ο jo, μην πηγαίνιες τζάμπα.

Τώρα αν κάνει γυμνό δεν θυμάμαι μιας που εγώ προτιμώ συνήθως τα απλά προγράμματα και μάλιστα τις δύο τελευταίες φορές που την πήρα, πήρα απλό του 30ευρου.

Της αξίζει πάντως μια επίσκεψη είναι ωραίο μωρό, αν πας περιμένουμε και την κριτική σου.

Όσο για τις κριτικές μου περιέχουν τα πάντα με την συγκεκριμένη, μιας που είναι και η μοναδική που τίμησα 4 φρές μέσα στο 2011.
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.028
Κριτικές
41
Like
535
Πόντοι
2.137
Κάνε μια βόλτα σε περιοχή Μύλου - Βίλκα που είναι τα στούντιο και σε περιοχή Βαρδάρη που είναι τα πιο λαικά μαγαζιά. Οι τιμές είναι 30 στον Βαρδάρη και 30-40 στα στούντιο (το απλό).
Τα γκανιάν είναι η Αφρούλα και η Εφη στην Κωλλέτη 17 , η Βερόνικα στην Προμηθέως 11 βραδυνη (βαρδάρης-μπουρδέλο) και η κοντοπούτανη Λάουρα στην 26ης Οκτωβρίου 35Α (στούντιο).
Καλό βόλι.  
Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου! Καποια θα δοκιμαστει!  :fuck2: :fuck2:
 

Slayeridis

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
37
Like
10
Πόντοι
0
πηρα τηλεφωνο και μου ειπε οτι δουλευει διπλα στο οροσημο πλεον!στο 35Α..παραξενευτικα λιγο..ξερετε αν ισχυει?
 

Επισκέπτης
Η Βίκυ δουλεύει πρωινή στο 35Α σήμερα, το βράδυ η Λάουρα.
Στο ταντάλου τώρα μέχρι τις 11 είναι η Μέρτσυ και το βράδυ λέει είναι μια καινούργια. Εγώ υποπτεύομαι ότι απλά θα είναι η Κάρλα.
Υπάρχει μια καινούργια κοπέλα στο Νικ Ουρανού 26 είναι ξανθιά 25-30 νομίζω αν κ δεν παίρνω και όρκο γιατί δεν είμαι πολύ καλός σ'αυτά, καλούτσικη είναι ένα 6 ίσως με τα ρούχα. Δεν συγκινήθηκα να περάσω βέβαια. Θα χτυπούσα Αντριάννα στο Φρίξου 14 αλλά ήταν ακόμα η Τσέσικα..
Η κινέζα ήταν στο Έρως Ταντάλου 9 δηλαδή..
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
πηρα τηλεφωνο και μου ειπε οτι δουλευει διπλα στο οροσημο πλεον!στο 35Α..παραξενευτικα λιγο..ξερετε αν ισχυει?

Πρωφανώς θα ισχύει, τα δύο αυτά μαγαζιά είναι αλυσίδα, και η Bίκυ αν και δεν πολυγουστάρει λόγω μειωμένης κίνησης σε σχέση με Βαρβάρη, έχει κάνει αρκετά μεροκάματα στο εν λόγω studio.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom