Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (6 μέλη και 33 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ρε κοπούκια σταματήστε να πηγαίνετε για καταθέσεις τώρα. Είναι η ευκαιρία μας. Σε συνδυασμό με την κρίση χτυπάμε μια αποχή και στέλνουμε την ταρίφα στο εικοσάρικο και θα παίρνουμε και κουλούρι όπως οι Αθηναίοι  :rockon: :rockon:  Πρόεδρε συγκάλεσε έκτακτο συμβούλιο να επιληφθεί του θέματος..  ;)

Η κρίση είναι κάτι που πλανάται πολλούς μήνες τώρα. Μια ηλίθια καραμέλα που ξεκίνησε πολύ καιρό πριν για να μπάσει τον κόσμο στα σκατά που έρχονται. (οφτόπικ αλλά μου βγήκε)...

Η ουσία είναι πως έχεις δίκιο. Υπάρχουν 10+ μπουρδέλα πάνω κάτω με τα περισσότερα να έχουν τρισάθλιες γκόμενες και μερικά μετριοκαλούτσικες και λίγα γαμήσιμες. Οι υπηρεσίες στις πιο πολλες είναι απλά διεκπεραιωτικές κ πάρα πολύ λίγες με καλές. Αξίζει μια αποχή.

Είμαι μέσα!  :thumbsup:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Η κρίση είναι κάτι που πλανάται πολλούς μήνες τώρα. Μια ηλίθια καραμέλα που ξεκίνησε πολύ καιρό πριν για να μπάσει τον κόσμο στα σκατά που έρχονται. (οφτόπικ αλλά μου βγήκε)...

Η ουσία είναι πως έχεις δίκιο. Υπάρχουν 10+ μπουρδέλα πάνω κάτω με τα περισσότερα να έχουν τρισάθλιες γκόμενες και μερικά μετριοκαλούτσικες και λίγα γαμήσιμες. Οι υπηρεσίες στις πιο πολλες είναι απλά διεκπεραιωτικές κ πάρα πολύ λίγες με καλές. Αξίζει μια αποχή.

Είμαι μέσα!  :thumbsup:
σωστος ο μαανες κ στα δυο σκελη...δεν ξερω ποια ειναι η καταντια της πιατσας τωρα (εχω καιρο να ανεβω πανω κ να τα γυρισω ολα),αλλα διαβαζω τα ποστ σας κ βγαζω καποια συμπερασματα...
Οσο για την κριση,παραεχει γινει καραμελα σε βαθμο εκνευριστικο... :huh: :huh:
 

kotsaras1979

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
παιδια κ εγω μεσα ειμαι..............
συμφωνω με την αποχη........!!!!!
ετσι κ αλιωσ χαλια ειναι τα κοριτσια!!!

το κακο ειναι πωσ την παλευεις οταν γυρνας απο το μπανακι σου κ εισαι τουρμπο απο αυτα....
που εχει δει το ματι σου κ δεν ετυχε να βγαλεισ καμια γκομενα στην παραλια!!

εκει τι κανεις γαμοτο........??? :think:
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
παιδια κ εγω μεσα ειμαι..............
συμφωνω με την αποχη........!!!!!
ετσι κ αλιωσ χαλια ειναι τα κοριτσια!!!

το κακο ειναι πωσ την παλευεις οταν γυρνας απο το μπανακι σου κ εισαι τουρμπο απο αυτα....
που εχει δει το ματι σου κ δεν ετυχε να βγαλεισ καμια γκομενα στην παραλια!!

εκει τι κανεις γαμοτο........??? :think:

:jerking: :cum:
 

Sauron

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
232
Κριτικές
8
Like
92
Πόντοι
1
Επιλεγμένη τσάρκα έκανα σήμερα το απόγευμα. :)

Αρχή από Ουρανού 26, ήταν η Μιρέλλα η στρουμπουλή που όμως την είδα αδυνατισμένη, μάλιστα δεν φορούσε και εκείνο το παρεό που συνήθιζε να φορά για να καλύπτει τα ψωμάκια της, ενδείκνυται. Μαρτίνα αγνοείται. :huh:
Συνέχεια στο Λαφάμ όπου ήταν η Χριστίνα , βραδινή η Μάρα η Σλοβάκα, ρώτησα και για την αναμενόμενη μικρή Ιταλιδούλα, η τσατσά δεν είχε ιδέα και μάλιστα πήγε να με ανακρίνει, που το έμαθες, ποιος στο είπε κλπ.
Σααλ η Εύα, βραδινή η Λίζα. :sunglasses:

Κατόπιν πήγα Βαρδάρη.

-Προμηθέως  14,  η Αγγελική ωραίο πρόσωπο καλό βυζί αλλά κάτι δεν με άρεσε πάνω της.
-Σαπφούς 8, Η κινεζούλα η Μία, αρκετά σουλουπωμένη. :)
-Σαπφώς 7 Η Νικόλ
-Ταντάλου 9  Η Καμέλια, αυτή κάποια στιγμή πρέπει να της τον ξανασφυρίξω. ;)
-Γωνιακό Η Γιάννα , μου άρεσε πολύ ωραίο στητό κορμί προς το κοντό, στα υπ΄  όψιν. :rockon: :rockon:
-Σαπφώς 20 Η Νταϊάννα, τούμπανο το βυζί της. :rockon:
-Ταντάλου 14  Η Μέρτσυ ήρθε πάνω μου κολοτρίφτικε  μάλιστα κατόρθωσε να μου τον σηκώσει, αλλά παρόλα αυτά βρήκα τη δύναμη να φύγω. :cheesy:

Άφησα επίτηδες τελευταίο το Προμηθέως 25, ελπίζοντας να βρω την Ειρήνη αλλά για ακόμη μια φορά στάθηκα άτυχος. Υπηρεσία ήταν η Μιραμπέλα σε πάρα πολύ κατάσταση με μαύρο καρέ μαλλί και κορμί θανατηφόρο. :rockon: :rockon: :rockon:

Αποχώρησα και ακούγοντας τη φωνή της πούτσας μου και όχι της λογικής  :headbang:ξαναγύρισα και κατέθεσα στην Μέρτσυ που είχε φροντίσει να με καυλώσει . Θα ακολουθήσει κριτική.

Δεν ηταν η Μιραμπελα στο Προμ. 25!!
Αυτη με το καρε ηταν τουλαχιστον 10 χρονια μικροτερη της..
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906


γεια σου ρε μαντυ.....στην αθηνα τον παιρνεις και απο κωλο,τα παιρνεις και στην μαπα βλεπω....ολα τα καλα πουτανακι....μονο εδω σε μας κανεις την παρθενοπη..... :birdman:
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Λες οταν ανοιξει το Villa να ξαναγυρισει;
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Φριζου 14 : ΚΟΜΟΔΙΝΟΠΟΥΛΟΥ δε λες τιποτα
πρωτα απο ολα να κανω μια εισαγωγη...απο μακρια φαινεται μουναρος...στην πραξη ειναι μια γυφτοφατσα με εγχρωμο ματι ( μαλλον αληθινο ) μαλι πλατινα , σιλικονη και αν και ωραιος κωλος την εχει την κυτταριτιδα του
Υφος μπλαζε ( να σημειωσω οτι στην πρωτη γυρα η τσατσα η κοντη ειπε απλο 30 στη δευτερη 40 ... εγω παντως 30 εδωσα )
Στο κρεβατι...μη στο βυζι...μη σφαλιαρες κωλο ( εδωσα 2-3 παντως )... πιπα μετρια , @@ τιποτα...στησιμο στα 4 ωστε να μη μπαινει ολος...μουφα εντελως...

Το κοπλιμανομετρο στο ποσο το ειχες ? :think:


Το σπαστικο της τσαρκας...
Στο τσιρκο η τσατσα μου λεει ειναι η λαουρα...με υφος σαν να λεει ειναι η παμελα αντερσον
ΒΡΕ ΑΝΤΕ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΑΥΤΗ Η ΑΛΥΣΙΔΑ ΜΕ ΤΙΣ ΣΠΑΣΤΙΚΕΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΚΑΙ ΤΣΑΤΣΑΔΕΣ ( οπως διαβασα και απο αλ νομιζω
Πραγματι απο τσατσαδες πασχουν ολιγον


Ρε κοπούκια σταματήστε να πηγαίνετε για καταθέσεις τώρα. Είναι η ευκαιρία μας. Σε συνδυασμό με την κρίση χτυπάμε μια αποχή και στέλνουμε την ταρίφα στο εικοσάρικο και θα παίρνουμε και κουλούρι όπως οι Αθηναίοι  :rockon: :rockon:  Πρόεδρε συγκάλεσε έκτακτο συμβούλιο να επιληφθεί του θέματος..  ;)


Αυτο περιμενεις για να κανεις το περιβοητο ντου σου ?
νωρις θα το κανεις...  :2funny:



γεια σου ρε μαντυ.....στην αθηνα τον παιρνεις και απο κωλο,τα παιρνεις και στην μαπα βλεπω....ολα τα καλα πουτανακι....μονο εδω σε μας κανεις την παρθενοπη..... :birdman:

Μπατζανακης αυτος ο paris127 ?  :cheesy:

Λες οταν ανοιξει το Villa να ξαναγυρισει;

Πγοπαμλπυ ... δεν ξερω σιγουρα αλλα κατι μου λεει πως ναι  :grin:
το θεμα ειναι αλλο ομως . οταν ηταν εδω δε συζητηθηκε οσο πριν ερθει και οσο τωρα που εφυγε
μας δερνει λιγη τγελα και μας ε ?  :idiot:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Χριστινα.ro στο Λαφαμ και το βραδυ Μαρια.slo
η Kαινουρια.it/probaply.ro εθεαθει στο αεροδρομιο του Μιλανου να βριζει
"Πιλοτο σκατονι , πολιτο γκαζονι " ... Εχασε το αεροπλανο και δεν ηρθε ...

Η Τζεσικα ηταν στο Φριξου 14 και τωρα η βαφτηστηρα μου ...

Αντε να δουμε αυριο που θα περασει η επιτροπη ...
σε ποσες παρασκευες θα τους πουν οτι θα ξαναπερασουν  :2funny:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Δεν ηταν η Μιραμπελα στο Προμ. 25!!
Αυτη με το καρε ηταν τουλαχιστον 10 χρονια μικροτερη της..

Παίρνω όρκο ρε Sauron πως ήταν η Μιραμπέλλα, μάλιστα την είπα γειά σου Μιραμπέλα και με χαιρέτησε και εκείνη, πράγματι κάτι έκανε και άλλαξε, κατ΄ αρχήν το μαλλί, έχασε και κανα διό κιλάκια, και εγώ δεν την γνώρισα με τη μία, αλλά ήταν  η Μιραμπέλα.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Παίρνω όρκο ρε Sauron πως ήταν η Μιραμπέλλα, μάλιστα την είπα γειά σου Μιραμπέλα και με χαιρέτησε και εκείνη, πράγματι κάτι έκανε και άλλαξε, κατ΄ αρχήν το μαλλί, έχασε και κανα διό κιλάκια, και εγώ δεν την γνώρισα με τη μία, αλλά ήταν  η Μιραμπέλα.

Μιραμπελα λεμε και κλαιμε.!!!  :rockon: :rockon:


Καρε μαλι εχει, εγω πριν 15 μερες που την επηρα, ειχε παραπνω κιλα σε σχεση με παλαιοτερα που την ηξερα, καμια 5αρα σιγουρα, τωρα να διαβασε εδω και να εκοψε τα βρωμικα μπορει να εχασε κανα κιλοοοο.!!! Εμεις πως θα χασουμε κανα κιλοοοο.??? τα βρωμικα δεν κωβονται με τιποτα γμτ.!!!  :2funny: :2funny:

 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Μιραμπελα λεμε και κλαιμε.!!!  :rockon: :rockon:


Καρε μαλι εχει, εγω πριν 15 μερες που την επηρα, ειχε παραπνω κιλα σε σχεση με παλαιοτερα που την ηξερα, καμια 5αρα σιγουρα, τωρα να διαβασε εδω και να εκοψε τα βρωμικα μπορει να εχασε κανα κιλοοοο.!!! Εμεις πως θα χασουμε κανα κιλοοοο.??? τα βρωμικα δεν κωβονται με τιποτα γμτ.!!!  :2funny: :2funny:

Εσύ να είσαι ευχαριστημένος που έκοψες ο τσιγάρο, κιλό να υπολογίζεις ότι θα χάσεις μετά από ένα χρόνο από τότε που το έκοψες. :sunglasses: ;) Ομιλώ εκ πείρας. :grin: :grin:

Πάντως ομόρφινε η Μιραμπέλλα. :rockon: :fuck1:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Καλά είναι όλα αυτά περί αποχής από τα μπουρδέλα είναι ωραία με αρέσουν και μένα αλλά δυστυχώς δεν γίνονται αυτά τα πράγματα.

Πρώτα από όλα εκτιμώ ότι δεν αντιπροσωπεύουμε  και ούτε μπορούμε να επηρεάσουμε πάνω από το 10% των μπουρδελιάριδων, ίσως αν το ποσοστό αυτό ανέβει στο 50% κάτι να μπορεί να γίνει. :rolleyes:

Κατόπιν είναι σχεδόν αδύνατο να γίνει ένα τέτοιου τύπου μποϊκοτάζ, να θυμίσω ότι ανάλογες κινήσεις για άλλα θέματα της χώρας πολύ σοβαρότερα που αφορούσαν μάλιστα και την εθνική μας υπόσταση πήγαν περίπατο. :think:

Οι τιμές στα μπουρδέλα θα πέσουν και θα πέσουν λόγω της οικονομικής κρίσης, όπως έπεσαν οι τιμές και σε άλλου είδους υπηρεσίες δεδομένου ότι όλα είναι θέμα προσφοράς και ζήτησης.

Θέλω να θυμίσω για τους πιο παλιούς ότι είχε γίνει απόπειρα πριν τέσσερα περίπου χρόνια να καθιερωθεί το 40ευρω στον Βαρδάρη αλλά δεν άντεξε ούτε ένα μήνα αυτή η κίνηση γιατί δεν το σήκωσε η αγορά.

Και να μην συγκρίνουμε την αγορά της Αθήνας με αυτή τη Θεσσαλονίκης, μιας που παραδοσιακά ανέκαθεν η πόλη μας είχε ακριβότερες τιμές και λίγο καλύτερης ποιότητα κοριτσιών από αυτή της Αθήνας.

Επίσης όμως τα studio τα δικά μας είναι φθηνότερα από αυτά της Αθήνας και με υπηρεσίες ανάλογου επιπέδου. ;)
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Και να μην συγκρίνουμε την αγορά της Αθήνας με αυτή τη Θεσσαλονίκης, μιας που παραδοσιακά ανέκαθεν η πόλη μας είχε ακριβότερες τιμές και λίγο καλύτερης ποιότητα κοριτσιών από αυτή της Αθήνας.

Επίσης όμως τα studio τα δικά μας είναι φθηνότερα από αυτά της Αθήνας και με υπηρεσίες ανάλογου επιπέδου. ;)
σε αυτο θα διαφωνω καθετα...το μικρο διαστημα που εζησα Αθηνα κ επισκεφτηκα πολλα σπιτακια στο κεντρο (Λιοσιων),μπορω να σου πω οτι με το 20 αρικο (κ οχι 30 αρι )πηδηξα καλυτερα τεμαχια απο αυτα της Θεσσαλονικης αν οχι ισαξια..κ απο υπηρεσιες οτι προβλεπεται στον Βαρδαρη πανω κατω...
Οσο για τα στουντιο,εκει δυστηχως την χανει την συγκριση τελειως η Θεσσαλονικη οσον αφορα τις εργαζομενες γκομενες...
Υποψιν...εχω ζησει Θεσσαλονικη περιπου 7 χρονια... ;)
 

Επισκέπτης
Και εγώ τα ίδια ήθελα να γράψω αλλά μιας και δεν έχω προσωπική άποψη, μόνο απ'ότι βλέπω εδώ μέσα το έπνιξα.  :P
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
εμενα δεν με ενδιαφερουν τα λεφτα....διοτι στην τελικη η μαντυ παιρνει 50 ευρω για απλο στην αθηνα και εδω μπορει να επαιρνε σαραντα.....με ενδιαφερει ομως που εκει με 100 ευρω δινει και κωλο και δεχεται χυσιμο στα βυζια και ξωφαλτσα στην μαπα ενω εδω με το ζορι να σου κανει ενα 69 (που στην τελικη εσυ την γλειφεις ) και λιγο παραπανω χρονο....με ενοχλει δλδ που στο μεγαλο χωριο τα κανουν ολα και συμφερουν λογω αναταγωνισμου ενω εδω μας βλεπουν για βλαχους χαζοεπαρχιωτες και μας πουλανε φυκια για μεταξωτες κορδελες και εκει οπως και στο αλλο μαγαζακι της ματζαρου ......


η σαρα φιλη κατα τα αλλα( και ειμαι και μεγιστος φαν της το χω πει ) αλλα οταν δουλευε αθηνα επαιρνε ογδοντα ευρω για ενα απλο γλειφομουνι; :think: ελεος..... :tickedoff: και αυτα ειναι αποτελεσμα του φτωχου ανταγωνισμου και του τραστ/μονοπωλιου στα μπουρδελα της πολης και των λογικων που αυτα δημιουργουν......
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
Τζο κοπλιμεντα απο μενα δεν παιζει να της κανω...τι ειναι η γκομενα μου? οι αγαπουληδες ας τα κανουν για να γινει ανθρωπος αυτη η μαλακω...
gl...ειδα κι εγω κριτικες Μαντυ και ο τυπος με τα ξωφαλτσα λιγο φιδεμπορας μου φανηκε....κατα τα αλλα ειναι οπως τα λες...
παντως ορισμενες εχουν καταντησει τοσο ξεπετες που δεν παει αλλο πλεον...
στο Αμστερνταμ που δεν θα με ξαναβλεπαν μιας κ αλλαζουν και οι ιδιες βιτρινα τετοια αντιμετωπιση δεν ειχα ουτε εγω ουτε κανεις φιλος καμια απο τις φορες...
πραγματικα κατακοκκινο σε ολες τις πουτανες και σε ολους τους τσατσους...
μεχρι να αποκτησουμε ποιοτητα και καλο σερβις...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
βολτα με καταθεση αποψε τη νυχτα...

-Τανταλου 9.η δηθεν Ιταλιδα Αννιτα.Ομορφη φατσα,κορμι λαπας και μεσα στο δωματιο αστα να πανε
-Τανταλου-Σαπφους(πρασινο).Παλι η Αλισια.Ομορφη ξανθια Ρωσσιδα αλλα μεσα ειναι για μπατσες.Ξεπετα εντελως.Η Αντρε την οποια ψαχνω ειναι πρωινη ειπε η χοντρη
-Σαπφους 7.Παλι η Μιρελα η μοντελισια η οποια με χαλασε πολυ την τελευταια φορα.Μελαχρινη,μοντελισια,ομορφη,μκρο βυζι...
-Προμηθεως 11..Η Βερονικα οπως μου'πε η τσατσα του Σαπφους 7.Την πιστευω :grin: :grin:
-Σαπφους 8.η Τσεχα Αριανα.Νεαρη,μελαχρινη,ομορφη στη φατσα και βυζαρες.Στα 50ε γυμνο και στα 60ε 69.Προχθες μου'χε αρεσει περισσοτερο πρεπει να πω
-Νικ.Ουρανου 26.η ξανθια Βουλγαρα μιλφ Βιολετα.Ομορφη στη φατσα και καλο κορμι και ιδιατερα στο κωλαρακι.Κατ'εμε μια πολυ καλη επιλογη.Ειναι λιγο υποτονικη βεβαια αλλα την κανει την δουλεια μια χαρα
-Αν.Γεωργιου 34(Λαφαμ).Η καινουρια Καρλα Ιταλιδα(?)...ή αλλιως η χαρα του Maaneskyggen.Μελαχρινο πιπινι,συμπαθητικο στη φατσα αλλα ενα κορμι κολαση...Ενα ποδι κολαση,ενα κωλαρακι τελειο και στητο και ενα μοντελισιο περπατημα που ουτε η Καγια δεν κανει.Πολυ καλο σαν συνολο πρεπει να πω.Στα 60ε γυμνο και η Μαρια για την οποια πηγα πηγε Εδεσσα οπως μου'πε η τρελεγκω η ξανθια τσατσα
-Αν.Γεωργιου 4.η Λιζα ή αλλιως Ναταλι με τις βυζαρες και τα ομορφα ματια αλλα τα μονο αρνητικα σχολια
-Μαντζαρου 10.Αυτο το μουνοπανο η τρελοΑντζελα.Μπαινω και υπαρχει ενας καθιστος στο σαλονι.Τσατσα η ευγενικη θειτσα που περυσι ηταν μονιμα βραδυ στο Λαφαμ.Με βλεπει η τρελη μεσα απ'το κουρτινακι της πορτας,κοντοστεκεται επειδη ειναι και ο αλλος και προφανως δε θελει να της απαντησω και μου λεει...Φυγε,φυγε εχω προγραμμα...ααα καλα λεω εγω κοιταζωντας την τσατσα με νοημα και γυρνωντας να φυγω λεω και ενα 'αντε γαμησου μωρη"ωστε να το ακουσει και ο αλλος.Μεχρι να βαλω μπρος στα αμαξι βλεπω και τον αλλο απο πισω να φευγει.Λιγο αργοτερα το συζητησα με τσατσα αλλου σπιτιου η οποια την δουλεψε πριν λιγο καιρο και μου ειπε καθαρα οτι η γυναικα ειναι τρελη.Λαβετε υποψιν οτι αυτη την ατακα την εχω ακουσει απο αλλες 4 τσατσαδες.Με ολους ετσι κανει οπως μου ειπε χαρακτηριστικα και με συμβουλεψε να της απανταω στο ιδιο υφος ωστε να στελνουν οι τσατσαδες τα μηνυματα εκει που πρεπει να τα στειλουν.Τελοσπαντων δεν ξερω αν αξιζει τον κοπο να απαντησω σε μια τρελη γυναικα αλλα αυτη η ιστορια με την Αντζελα εχει παρατραβηξει και θα πρεπει καποιος να της το κοψει καποια στιγμη.ΚΑΡΙΟΛΑ ΑΝΤΖΕΛΑ θα περιμενω την καταλληλη ευκαιρια και στο καταλληλο σπιτι... :birdman: :birdman: :birdman:
-26ης Οκτωβριου 35.Η τρομερα φορμαρισμενη Λαουρα.Νεαρη Ουγγαρεζα,πολυ ομορφη φατσουλα,πολυ τρυφερο κορμι,κωλαρακι κολαση,μικρο βυζι μυτερο.Εχει ανοιξει και το μαλλι της καπως σε χρωμα αλλα μαλλον την προτιμαω εντελως μελαχρινη οπως την ηξερα.Την πρωτη φορα που πηγα ειχε 2 δωματια γεματα,η τσατσα ετοιμαζε το 3ο και αμεσως ενας απ'το σαλονι μπηκε για τζακουζι.Εφυγα και επεστρεψα γυρω στις 3.00 οπου βρηκα επισης 2 δωματια κλειστα αλλα πηδηξα τον εναν(στη σειρα εννοω :2funny: :2funny:)και μολις τελειωσε απ'αυτον που ηταν ηρθε σε μενα....
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Καταθεση λοιπον αποψε στη Λαουρα για 50ε με 69 χωρις γυμνο.Με γυμνο ζητουσε 80ε.
Δε θα πρωτοτυπησω ουτε κι εγω σχετικα με αυτα που γραφονται τον τελευταιο καιρο γι'αυτην.Εχει παρει φορα η μικρη και γαμαει κυριολεκτικα.Ηταν η 4η συναντηση μαζι της,με θυμοταν παρα πολυ καλα και μου το εδειξε οσο καλυτερα μπορουσε.
Στο ξεκινημα ξαπλωσε διπλα μου,αγκαλιαστηκαμε,φιλακια στο στομα αλλα οχι γλωσσα οπως οταν ειχε πρωτοερθει.Χουφτωμα και παιξιμο πουτσου ωστε να με καυλωσει και εξωτερικα δαχτυλακια σε μουνι και κωλο απο μερους μου.
Τα κλασσικα...την εστησα μπρουμυτα και τριφτηκα πανω της,πολυ δυνατο τριψιμο γυμνης πουτσας στην κωλοτρυπιδα το οποιο απολαμβανει καθε φορα.
Στη συνεχεια γυρισμα απο μπροστα και μαξιλαρι κατω απ'τα κωλομαγουλα ωστε να τη φερω στο πιατο που λεμε.Γλειφομουνι και γλειφοκωλι σε αυτη τη σταση αλλα δε συγκινηθηκε ιδιαιτερα πρεπει να πω.Εδω να της βαλουμε και ενα μειον...Το συστημα ηταν προχειρα καθαρισμενο με μωρομαντηλο και δε το απολαυσα οπως την αλλη φορα που το ειχε φρεσκοπλυνει.
Τελοσπαντων...ημουν ηδη καυλωμενος οποτε μου περασε την καποτα πολυ σωστα και μου εκανε μια πιπα μετρια θα ελεγα αλλα τουλαχιστον δε με κακοποιησε οπως την αλλη φορα.Νομιζω θελει λιγη δουλεια στην πιπα ακομα.
Στησιμο στα 4 και πισωκολλητο διοτι ως γνωστον διαθετει τρομερη τεχνικη σ'αυτο και κουναει και αυτη τον κωλο της μπρος πισω και ελαφρως κυκλικα σε πολυ καλο τεμπο.Οποτε σε γαμαει αυτη στην ουσια και δε χρειαζεται ουτε να κουνηθεις σχεδον.Ισως ειναι η μοναδικη αυτη την εποχη που το κανει.Μαλιστα σε καποια στιγμη εκλεισε και τα ποδια της και τα περασε μεσα απ'τα δικα μου οποτε στενεψε το μουνακι και με τα φοβερα της κουνηματα με τελειωσε ενω συγρονως ειχε γυρισε και το ενα της χερι και μου τσιμπουσε την ρωγα.Την δεξια συγκεκριμενα...
Μετα το τελειωμα ξαπλωσε παλι διπλα μου,αγκαλιαστηκαμε λιγο,μου'βγαλε την καποτα και την πεταξε και μαλιστα ηθελε να μου φερει και χαρτι να τον σκουπισω.
Επισης παρατηρησα οτι πλεον εχει αποκτησει και ανεση στα ελληνικα οποτε δουλευει καλυτερα και το επικοινωνιακο κομματι.Λεει καποιες ατακες-κοπλιμεντα δηλαδη για να σε ανεβασει,δειχνει πιο ανετη πλεον.
Συμπερασμα...Νομιζω πως η Λαουρα εφοσον μεινει και συνεχισει,θα μας κανει να τη θυμομαστε για χρονια.Εχει παρει πολυ φορα,δειχνει οτι το γουσταρει κιολας και δεν παιζει απλα ενα καλο θεατρο.Νοιαζεται πραγματικα να φυγεις ικανοποιημενος και εχοντας σημερα την 4η επιτυχημενη καταθεση μαζι της τολμω σιγα σιγα να την βαλω στα πολυ υψηλα κλιμακια της μπουρδελοκαταστασης στη Θεσσαλονικη.Τουλαχιστον στην κατηγορια παιδων ειναι Νο1 τωρα...
Καποιες μικρες λεπτομερειες λιγο να διορθωσει και θα ειναι τελεια.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
βολτα με καταθεση αποψε τη νυχτα...

-Τανταλου 9.η δηθεν Ιταλιδα Αννιτα.Ομορφη φατσα,κορμι λαπας και μεσα στο δωματιο αστα να πανε
-Τανταλου-Σαπφους(πρασινο).Παλι η Αλισια.Ομορφη ξανθια Ρωσσιδα αλλα μεσα ειναι για μπατσες.Ξεπετα εντελως.Η Αντρε την οποια ψαχνω ειναι πρωινη ειπε η χοντρη
-Σαπφους 7.Παλι η Μιρελα η μοντελισια η οποια με χαλασε πολυ την τελευταια φορα.Μελαχρινη,μοντελισια,ομορφη,μκρο βυζι...
-Προμηθεως 11..Η Βερονικα οπως μου'πε η τσατσα του Σαπφους 7.Την πιστευω :grin: :grin:
-Σαπφους 8.η Τσεχα Αριανα.Νεαρη,μελαχρινη,ομορφη στη φατσα και βυζαρες.Στα 50ε γυμνο και στα 60ε 69.Προχθες μου'χε αρεσει περισσοτερο πρεπει να πω
-Νικ.Ουρανου 26.η ξανθια Βουλγαρα μιλφ Βιολετα.Ομορφη στη φατσα και καλο κορμι και ιδιατερα στο κωλαρακι.Κατ'εμε μια πολυ καλη επιλογη.Ειναι λιγο υποτονικη βεβαια αλλα την κανει την δουλεια μια χαρα
[size=15pt]-Αν.Γεωργιου 34(Λαφαμ).Η καινουρια Καρλα Ιταλιδα(?)...ή αλλιως η χαρα του Maaneskyggen.Μελαχρινο πιπινι,συμπαθητικο στη φατσα αλλα ενα κορμι κολαση...Ενα ποδι κολαση,ενα κωλαρακι τελειο και στητο και ενα μοντελισιο περπατημα που ουτε η Καγια δεν κανει.[/size]Πολυ καλο σαν συνολο πρεπει να πω.Στα 60ε γυμνο και η Μαρια για την οποια πηγα πηγε Εδεσσα οπως μου'πε η τρελεγκω η ξανθια τσατσα
-Αν.Γεωργιου 4.η Λιζα ή αλλιως Ναταλι με τις βυζαρες και τα ομορφα ματια αλλα τα μονο αρνητικα σχολια
-Μαντζαρου 10.Αυτο το μουνοπανο η τρελοΑντζελα.Μπαινω και υπαρχει ενας καθιστος στο σαλονι.Τσατσα η ευγενικη θειτσα που περυσι ηταν μονιμα βραδυ στο Λαφαμ.Με βλεπει η τρελη μεσα απ'το κουρτινακι της πορτας,κοντοστεκεται επειδη ειναι και ο αλλος και προφανως δε θελει να της απαντησω και μου λεει...Φυγε,φυγε εχω προγραμμα...ααα καλα λεω εγω κοιταζωντας την τσατσα με νοημα και γυρνωντας να φυγω λεω και ενα 'αντε γαμησου μωρη"ωστε να το ακουσει και ο αλλος.Μεχρι να βαλω μπρος στα αμαξι βλεπω και τον αλλο απο πισω να φευγει.Λιγο αργοτερα το συζητησα με τσατσα αλλου σπιτιου η οποια την δουλεψε πριν λιγο καιρο και μου ειπε καθαρα οτι η γυναικα ειναι τρελη.Λαβετε υποψιν οτι αυτη την ατακα την εχω ακουσει απο αλλες 4 τσατσαδες.Με ολους ετσι κανει οπως μου ειπε χαρακτηριστικα και με συμβουλεψε να της απανταω στο ιδιο υφος ωστε να στελνουν οι τσατσαδες τα μηνυματα εκει που πρεπει να τα στειλουν.Τελοσπαντων δεν ξερω αν αξιζει τον κοπο να απαντησω σε μια τρελη γυναικα αλλα αυτη η ιστορια με την Αντζελα εχει παρατραβηξει και θα πρεπει καποιος να της το κοψει καποια στιγμη.ΚΑΡΙΟΛΑ ΑΝΤΖΕΛΑ θα περιμενω την καταλληλη ευκαιρια και στο καταλληλο σπιτι... :birdman: :birdman: :birdman:
-26ης Οκτωβριου 35.Η τρομερα φορμαρισμενη Λαουρα.Νεαρη Ουγγαρεζα,πολυ ομορφη φατσουλα,πολυ τρυφερο κορμι,κωλαρακι κολαση,μικρο βυζι μυτερο.Εχει ανοιξει και το μαλλι της καπως σε χρωμα αλλα μαλλον την προτιμαω εντελως μελαχρινη οπως την ηξερα.Την πρωτη φορα που πηγα ειχε 2 δωματια γεματα,η τσατσα ετοιμαζε το 3ο και αμεσως ενας απ'το σαλονι μπηκε για τζακουζι.Εφυγα και επεστρεψα γυρω στις 3.00 οπου βρηκα επισης 2 δωματια κλειστα αλλα πηδηξα τον εναν(στη σειρα εννοω :2funny: :2funny:)και μολις τελειωσε απ'αυτον που ηταν ηρθε σε μενα....

Πιπινι.???....ωωωωχχχχχ παναιαμ.!!  :knockinb:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom