Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 75 άτομα (2 μέλη και 73 επισκέπτες)

ganstaz361

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2011
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον >:(
[size=10pt]Μιμη= Πεταμενα Λεφτα[/size], πριν απο λιγο πηγα προς βαρδαρη μερια. Αφου βοηθησα τη τσατσα να δωσει παραγγελια (καλο παιδι παντα  :) ) και αφου πετυχα τη Μιμη που την εψαχνα απο προχθες ειπα να περασω με το απλο τον 30€ (τι ηθελα και περασα). Ηρθε μεσα με χαιρετησε, ολα κανονικα, απο που εισαι κ.τ.λ ειπαμε τις κλασικες μαλακιες και ξεκινησε η διαδικασια. Μετα απο λιγα χαϊδεματα αφου σηκωθηκε λιγο το πουλακι εβαλε καποτα και αρχισε την πιπα. Πηγα να πιασω λιγο το βυζι της και μου χτυπησε το χερι γιατι λεει εσφυξα πολυ (λογικα εφταιγα εγω). Απο την πιπα της δεν καταλαβαινα τιποτα λες και εγλυφε παγωτο και σε 30-45 δευτερολεπτα σταματησε χωρις να σηκωθει το εργαλειο μου και ανοιξε τα ποδια της για ιεαραποστολικο. Την λεω "δεν σηκωθηκε καλα, δεν θα μπορεσω ετσι ελα να σε βαλω στα τεσσερα που μ'αρεσει κιολας" και με απανταει "ποναω ετσι δεν θελω και εδειχνε την κοιλια της", την λεω "τι πονας δεν θα σε ζωρισω αμα ειναι και το δεχτηκε". Αφου κουνιοταν μονη της χωρις να κανω εγω τιποτα μολις αρχισα λιγο το πισω-μπρος αμεσως γυρισε παλι για ιεραποστολικο γιατι ειπε πονεσε. Λεω ενταξει τωρα χαθηκε το παιχνιδι, αδε να την γαμησω ετσι και να τελειωνω. Μετα απο μερικα μεσα-εξω παλι με σμπρωχνει και αρχιζει να βριζει στα Ρουμανικα. Λεω αδε τωρα γαμοτο παιξτο με το χερι σου αμα ειναι να φυγω να τελιωνουμε. Ουτε αυτο μπορουσε και την εδειξα εγω πως πρεπει να τον παιζει  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:. Πραγματικα λες και αυτη με ειχε πληρωσει για να μην την γαμησω!. Τελειωσα με το ζορι ειπε ενα γεια και εφυγε. Δεν ξερω αν εγινε ολο το παιχνιδι επειδη εδωσα 30€, για μενα δεν ειναι λιγα τα λεφτα αλλα γιαυτους ειναι. Δεν την προτεινω σε κανεναν.
 

georgius

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
10
Like
12
Πόντοι
11
Καλησπέρα. Θέλω να ρωτήσω. Τώρα που το Βίλα ερώτικα είναι κλειστό η Μαντελάιν που πήγε? Για τη Μάντυ έμαθα βρίσκεται Αθήνα!
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
μαγκες καλησπερα...ειχα μια εντονη διαυθεση να γαμησω ενα εκφυλο πουτανακι με ωραιο σωμα...και απο τις περιγραφες που ειχα δει αυτη ηταν η αντριαννα φριξου 14.....ηξερα πως μαλλον θα φαω πατατα αλλα πηγα συνηδητοποιημενος..ωραια κοπελα με σκυλε φατσα και ωραιο σωμα και βυζι..οι κριτικες ειναι ολες αθλιες εκτος απο 2-3 τελευταιες....
με λιγα λογια ηταν εκπληξη για μενα...γιατι ηταν πολυ καλη αν και δεν το περιμενα....με προγραμμα για γυμνο...η πιπα της ολα τα λεφτα..
τζο ακους????ειχαμε καραμπαλικινκ........μετα απο χρονια...
θα ανεβασω και κριτικη φυσικα..αυτα τα νεα παιδες...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
βολτα με επιτυχημενη καταθεση πριν λιγο...

-Προμηθεως 25(τερμα πανω).η Ρουμανα μιλφ Αννα,αδυνατη μελαχρινη με ντελικατο κορμι και πολυ καλες επιδοσεις και φουλ εξτρα.28 χρονων την παρουσιαζε η τσατσα :jerking: :jerking:και αυριο πρωινη βαρδια η Ειρηνη απ'οτι ειπε
-Προμηθεως 14.η Μιμη απο 26ης 35.Εχω πει οτι δε μ'αρεσει,αδιαφορη φατσα,στενες πλατες...καπως ειναι αυτο το κοριτσι
-Προμηθεως 11.η γνωστη Βερονικα
-Σαπφους 5.η Μιρελα η μοντελισια.Ψηλη,μελαχρινη,ομορφη αλλα την τελευταια φορα με απογοητευσε.Στα 50ε 69
-Σαπφους 8(ανορθογραφο).Μα τι ωραιο πλασμα?? :smitten: :smitten:η Τσεχα Αριανα.Μελαχρινο πανεμορφο μπουμπουκι με μεγαλα βυζια και μπολικα πιασιματα τα οποια ειχα την τυχη να θωπευσω στο σαλονι οπου ηρθε και μου τριβοταν.Στα 50ε γυμνο και στα 60ε 69.Την βαζω στη λιστα μου αυτη
-Τανταλου-Σαπφους(πρασινο).η αδιαφορη ξανθια Ρωσσιδα Αλισια.Στα 80ε κωλαρακι
-Τανταλου 8.Την ερωτευτηκα :smitten: :smitten:.η ομορφη,ξανθια,Ουκρανη χυμωδης Βικυ η οποια σημερα μου'κανε ναζια στο σαλονι.Της ειπα οτι με στεναχωρησε λιγο προχθες κατα την εξοδο της αλλα γελασε,το πηρε σαν αστειο και μου'πε ολα καλα...Με ρωτησε κιολας αν ειχα κανα παραπονο εγω και με παροτρυνε να ξαναπερασω
-Τανταλου 14(αλουμινατο)η Καρλα οπως μου'πε ενα παιδι που'βγαινε.Την ειχα δει στο 26ης 36 αλλα δε μου'χε αρεσειΚοντοπουτανο εντελως αλλα αν θυμαμαι καλα εχει μεγαλα βυζια
-Τανταλου 9(Ερος House).η Ιταλιδα :jerking: :jerking:Αννιτα.Μπαζο σκετο πεταμενα λεφτα.Διαθετει ομως πολυ ψαρωτικη φατσα
-Κωλεττη.το υπεροχο πλασμα Νικολ.Σα να το ξανθυνε λιγο το μαλλι αλλα με αποτρεπουν τα μετρια σχολια.Εμφανισιακα ομως δεν παιζεται η κοπελα
-Φριξου 14.η Αντριαννα με τα μεγαλα πλαστικα βυζια και τωρα τελευταια τα θετικα σχολια :think: :think:Μαλιστα η τσατσα μου ειπε οτι απο μονη της οτι ειναι βελτιωμενη τωρα τελευταια και ολοι φευγουν ευχαριστημενοι.Εγω παντως βγηκα συγχρονως μ'εναν μπαρμπα που μολις ειχε βγει απο δωματιο και μου'πε μετρια πραματα.Επισης η τσατσα ειπε οτι σε κανα 10ημερο ανοιγει και το Νικ.Ουρανου 1
-Λαφαμ.η Μαρια η Σλοβακα απο τηλεφωνου.Προς στιγμην το σκεφτηκα αν και εχω να τη δω κανα 2 χρονια αλλα ειπα να μη μπλεξω με την αριστοκρατια αποψε.Επιφυλλασομαι ομως...
-Αν.Γεωργιου 4.Απο τηλεφωνου κι εδω διοτι ανεβοκατεβαινω ολη μερα σκαλες λογω διακοπων ρευματος.Ε οχι και στο μπουρδελο...η Λιζα η βυζαρου απ'οτι καταλαβα.Και τσατσα η μαγκιωρα η τραγουδιαρα που ηταν περυσι Μαντζαρου 10 και Ερως.Εχει πλακα να την ακους απ'το τηλεφωνο,ειναι σα να σου απανταει ο Καρρας :2funny: :2funny:
-Νικ.Ουρανου 26.η ξανθια Βουλγαρα Καρμεν.Καινουρια πρωτη φορα την εβλεπα,οχι κατι ιδιαιτερο εμφανισιακα.Εδω κατεθεσα και εμεινα ευχαριστημενος...και εδω η φιλη μου η τσατσα μου ειπε οτι σε λιγες μερες το πιθανοτερο θα ανοιξουν μαζικα τα σπιτια
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
καταθεση λοιπον αποψε στην καινουρια Βουλγαρα Καρμεν στο Νικ.Ουρανου 26 για 50ε για 69 με γυμνο τσιμπουκι.Συμμαζεμενο κοριτσι γυρω στα 25,συμπαθητικη φατσουλα,μικρα βυζια,μεγαλος κωλος αλλα σχετικα στητος.Σαν συνολο ομως κατι μου εβγαλε...
Πολυ προθυμη κατα την εισοδο της στο δωματιο,ξαπλωσε διπλα μου και αρχισαμε αμεσως πολυ ωραια παιχνιδακια.Φιλια στο στομα και λιγη γλωσσα,δυνατο παιξιμο πουτσας και αρχιδιων,εξωτερικα δαχτυλακια σε μουνι και κωλο.
Δεχτηκε και αυτη να ξαπλωσει μπρουμυτα ωστε εγω να πεσω πανω της και να αρχισω να τριβομαι πανω κατω.Επισης δεχτηκε χτυπηματα γυμνης πουτσας στην κωλοτρυπιδα και πολυ επιφανειακα στο μουνακι.Ηθελε να το αποφυγει αυτο...
Προκαταρκτικα σχεδον τελεια δηλαδη,πουτσος καγκελο οποτε περναμε στην πιπα.
Η πιπα της ηταν επιφανειακη,μονο στο κεφαλι δηλαδη,αλλα με καλη τεχνικη και σωστο τεμπο.Σα της Βιολετας δηλαδη.
Η απογοητευση ηρθε οταν γυρισε για 69.Ασχημο μουνι σκουροχρωμο,καθαρισμενο με μωρομαντηλο και αξυριστο σε ενοχλητικο βαθμο.Σε χειροτερη κατασταση απο αποψη τριχας ηταν η σουφρα της.Εγλειψα πολυ στα πεταχτα λιγο μουνακι αλλα δε μου αρεσε και σταματησα.Αυτο πρεπει να της το χρεωσουμε διοτι υπο αυτες τις συνθηκες δεν το δινεις το συστημα για γλειψιμο καλη μου :idiot: :idiot:
Τελοσπαντων...
Την εβαλα να καβαλησει και δεχτηκε και πρεπει να πω οτι το κατεχει πολυ καλα.Βαθια ανεβοκατεβασματα στο σωστο ρυθμο ενω συγχρονως εσκυβε και μου'γλειφε τις ρωγες.Λιγες το κανουν αυτο ;) ;).Ευχαριστηθηκα πολυ ετσι και μεσα σ'ενα πενταλεπτο με τελειωσε πανηγυρικα με μονο μια σταση.Αυτο εμενα μου αρεσει πρεπει να πω.
Συμπερασμα...
Η Καρμεν λειτουργει περιπου οπως και η Βιολετα.Ειναι χαμηλων τονων αλλα διαθετει τεχνικη και ξερει να βρισκει τα κουμπια.Βεβαιως ειναι πιο επικοινωνιακη απο τη Βιολετα αλλα υστερει σε εμφανιση.Εγω παντως πηρα αυτο που ηθελα...Πολυ καλο παιχνιδι στην αρχη,πολυ καλη πιπα,πουτσα καγκελο και ενα καβαλημα αριστης τεχνικης και δυνατο τελειωμα σε καλο χρονο.Ε αυτο δε θελουμε λιγο πολυ ολοι μας??Οποτε την προτεινω σε ολους για μια φορα απο αποψη αποδοσης και αποτελεσματικοτητας δηλαδη.Θα ξαναπηγαινα ανετα κι εγω...
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
μαγκες καλησπερα...ειχα μια εντονη διαυθεση να γαμησω ενα εκφυλο πουτανακι με ωραιο σωμα...και απο τις περιγραφες που ειχα δει αυτη ηταν η αντριαννα φριξου 14.....ηξερα πως μαλλον θα φαω πατατα αλλα πηγα συνηδητοποιημενος..ωραια κοπελα με σκυλε φατσα και ωραιο σωμα και βυζι..οι κριτικες ειναι ολες αθλιες εκτος απο 2-3 τελευταιες....
με λιγα λογια ηταν εκπληξη για μενα...γιατι ηταν πολυ καλη αν και δεν το περιμενα....με προγραμμα για γυμνο...η πιπα της ολα τα λεφτα..
τζο ακους????ειχαμε καραμπαλικινκ........μετα απο χρονια...
θα ανεβασω και κριτικη φυσικα..αυτα τα νεα παιδες...
Άξιος, άξιος  :rockon: :rockon: όταν οι κριτικές μας ποιάνουν τόπο το ευχαριστιόμαστε διπλά.

Ντάξυ τα κοπλιμέντα τζάμπα είναι και κυριώς αν βρεις γκόμενα που της αρέσουν (γιατί δεν αρέσουν σε όλες) ρίχτα, σίγουρα θα περάσεις καλύτερα. :grin:

Πάντως φοβερή γκόμενα  η com. ;)
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Επιλεγμένη τσάρκα έκανα σήμερα το απόγευμα. :)

Αρχή από Ουρανού 26, ήταν η Μιρέλλα η στρουμπουλή που όμως την είδα αδυνατισμένη, μάλιστα δεν φορούσε και εκείνο το παρεό που συνήθιζε να φορά για να καλύπτει τα ψωμάκια της, ενδείκνυται. Μαρτίνα αγνοείται. :huh:
Συνέχεια στο Λαφάμ όπου ήταν η Χριστίνα , βραδινή η Μάρα η Σλοβάκα, ρώτησα και για την αναμενόμενη μικρή Ιταλιδούλα, η τσατσά δεν είχε ιδέα και μάλιστα πήγε να με ανακρίνει, που το έμαθες, ποιος στο είπε κλπ.
Σααλ η Εύα, βραδινή η Λίζα. :sunglasses:

Κατόπιν πήγα Βαρδάρη.

-Προμηθέως  14,  η Αγγελική ωραίο πρόσωπο καλό βυζί αλλά κάτι δεν με άρεσε πάνω της.
-Σαπφούς 8, Η κινεζούλα η Μία, αρκετά σουλουπωμένη. :)
-Σαπφώς 7 Η Νικόλ
-Ταντάλου 9  Η Καμέλια, αυτή κάποια στιγμή πρέπει να της τον ξανασφυρίξω. ;)
-Γωνιακό Η Γιάννα , μου άρεσε πολύ ωραίο στητό κορμί προς το κοντό, στα υπ΄  όψιν. :rockon: :rockon:
-Σαπφώς 20 Η Νταϊάννα, τούμπανο το βυζί της. :rockon:
-Ταντάλου 14  Η Μέρτσυ ήρθε πάνω μου κολοτρίφτικε  μάλιστα κατόρθωσε να μου τον σηκώσει, αλλά παρόλα αυτά βρήκα τη δύναμη να φύγω. :cheesy:

Άφησα επίτηδες τελευταίο το Προμηθέως 25, ελπίζοντας να βρω την Ειρήνη αλλά για ακόμη μια φορά στάθηκα άτυχος. Υπηρεσία ήταν η Μιραμπέλα σε πάρα πολύ κατάσταση με μαύρο καρέ μαλλί και κορμί θανατηφόρο. :rockon: :rockon: :rockon:

Αποχώρησα και ακούγοντας τη φωνή της πούτσας μου και όχι της λογικής  :headbang:ξαναγύρισα και κατέθεσα στην Μέρτσυ που είχε φροντίσει να με καυλώσει . Θα ακολουθήσει κριτική.

 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Λοιπον >:(
[size=10pt]Μιμη= Πεταμενα Λεφτα[/size],

Τι ψαχνεις να βρεις .. αν ποναει και δουλευει ισως και με το ζορι τι περιμενεις  :idiot:
ενδιαφερουσα η αναφορα σου αδερφε καλα θα κανεις να ριξεις ενα copy paste στον καταλογο των κριτικων για να φαινετε ...

Εγω ευχηχος δεν ειχα τετοια τραβαλα στο Τσιρκο που την ειχα παρει
θυμαμαι ενα απειρο πιπινι που το χαρηκα  γιατι ηξερα τι να περιμενω  :dancing:

Καλησπέρα. Θέλω να ρωτήσω. Τώρα που το Βίλα ερώτικα είναι κλειστό η Μαντελάιν που πήγε? Για τη Μάντυ έμαθα βρίσκεται Αθήνα!
Ελα ντε .. και γω θα ηθελα να ξερω ...  :tits2: :tits2: :tits2:
Την ειχε δει φιλος στον Βαρδαρη ( με πολιτικα ) αλλα δεν ειδα αναφορα αν δουλευει καπου :dunno:
Υποπτευομαι πως αν ανοιξει η Βιλα θα την ξαναδουμε .. εκτος αν την εκανε για αλλες πολιτειες
( σαν την Εβελινα .ααααααχχ Εβελινα .. και εχουμε και επετειο γνωριμιας σε λιγο ...
αλλα εσυ εισαι μακρυα ... Θα ανεβω και θα την παιξω στο ποιο ψηλοτερο βουνο  :cum:)
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
μαγκες καλησπερα...ειχα μια εντονη διαυθεση να γαμησω ενα εκφυλο πουτανακι με ωραιο σωμα...και απο τις περιγραφες που ειχα δει αυτη ηταν η αντριαννα φριξου 14.....ηξερα πως μαλλον θα φαω πατατα αλλα πηγα συνηδητοποιημενος..ωραια κοπελα με σκυλε φατσα και ωραιο σωμα και βυζι..οι κριτικες ειναι ολες αθλιες εκτος απο 2-3 τελευταιες....
με λιγα λογια ηταν εκπληξη για μενα...γιατι ηταν πολυ καλη αν και δεν το περιμενα....με προγραμμα για γυμνο...η πιπα της ολα τα λεφτα..
τζο ακους????ειχαμε καραμπαλικινκ........μετα απο χρονια...
θα ανεβασω και κριτικη φυσικα..αυτα τα νεα παιδες...

Καραμπαλικινγκ ?  :think: η Κομοδινοπουλου ?  :think:

www.imagerous.com/] [/URL]

Τα πηντηχτω απ το παγαθυγος :dunno:

Ειπαμε ρε αδερφε να κανεις κανα κοπλιμαν ... Εσυ πρεπει να το εβαλες στο 4  :cheesy:
κανα δυο αν εριχνες ακομη ισως σου ελεγε αυθορμητα ... Δεχομαι  :2funny:
Παντως επεσα μεσα ετσι ?  ;)

Ευχαριστα ..αν και απιστευτα ευχαριστα τα νεα
Βεβαια εγω  πιστευω πως ειναι θεατρινιστικο το ολο σκηνικο και δε θα κρατησει πολυ
παντως οσοι προλαβουν και φαινετε οτι εχουν πολλες πιθανοτητες να περασουν καλα
Εγω δεεε , δεν ξερω δεν νομιζω , αν δεν ειχα δοκιμασει καθολου θα δοκιμαζα
αλλα αυτο που θυμαμαι ( απο την προ σιλικονης εποχη περισι ) ειναι μια αγενεια
η οποια δρα ανασταλτικά ...
Αν ειναι για πατατορισκο θα προτειμουσα Τζεσυ  :cum: ή Καρμεν (που δεν εχω δει )  :cum:

Τεςπα... ολα τα περιμενα αλλα οχι και καραμπαλικινγκ :dunno:
Mια καποτογλυφτρα ηταν απλα :dunno:
Αμπαλιβιμπουλ
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
βολτα με επιτυχημενη καταθεση πριν λιγο...

:rockon: :rockon: :rockon: Ωραια Αναφορα και ωραια κριτικη
το τεφτερακι μη ξεχασεις ...
Την περναω ταξινομιση  αυτη την Καρμεν
Karmen.bg αριθμος κυκλοφοριας AL 5069



-Τανταλου 8.Την ερωτευτηκα :smitten: :smitten:.η ομορφη,ξανθια,Ουκρανη χυμωδης Βικυ η οποια σημερα μου'κανε ναζια στο σαλονι.Της ειπα οτι με στεναχωρησε λιγο προχθες κατα την εξοδο της αλλα γελασε,το πηρε σαν αστειο και μου'πε ολα καλα...Με ρωτησε κιολας αν ειχα κανα παραπονο εγω και με παροτρυνε να ξαναπερασω
Το πηρε για αστειο ? :2funny: αλλη φορα πανε με την κριτικη εκτυπωμενη και σφραγισμενη με το γνησιο της υπογραφης  :cheesy:
Μαλλον δε κυνδινευεις να γινεις κερατας απο μενα ...

-Κωλεττη.το υπεροχο πλασμα Νικολ.Σα να το ξανθυνε λιγο το μαλλι αλλα με αποτρεπουν τα μετρια σχολια.Εμφανισιακα ομως δεν παιζεται η κοπελα
Ψηνομαι και γω ωραιο κοριτσακι .. αυτη η κρεμα μου τα χαλαει λεω να παρω κανα σακουλακι αμμο μαζι μου  :think:
-Φριξου 14.η Αντριαννα με τα μεγαλα πλαστικα βυζια και τωρα τελευταια τα θετικα σχολια :think: :think:Μαλιστα η τσατσα μου ειπε οτι απο μονη της οτι ειναι βελτιωμενη τωρα τελευταια και ολοι φευγουν ευχαριστημενοι.Εγω παντως βγηκα συγχρονως μ'εναν μπαρμπα που μολις ειχε βγει απο δωματιο και μου'πε μετρια πραματα.Επισης η τσατσα ειπε οτι σε κανα 10ημερο ανοιγει και το Νικ.Ουρανου 1
Νταξυ Σταυροκοπηθηκα πριν .. φτανει τοτσο . Η Τσατσα η Ξανθια κ κοντη η " ΘΟΥ ΘΟΥ ΘΟΥ " ?  :think: Βλακειες πρεπει να λεει για το 10ημερο ,  ή την Παρασκευη θα ανοιξει μαζι με τα αλλα
η την αλλη παρακευη , γιατι ετσι ετι θα τους πουν στο τελος  ;)

-Λαφαμ.η Μαρια η Σλοβακα απο τηλεφωνου.Προς στιγμην το σκεφτηκα αν και εχω να τη δω κανα 2 χρονια αλλα ειπα να μη μπλεξω με την αριστοκρατια αποψε.Επιφυλλασομαι ομως...
Και γω  :-* Μαρια Μαρακι Μαριω θα στο βαλω μια νυχτα και γω  :P
-Νικ.Ουρανου 26.η ξανθια Βουλγαρα Καρμεν.Καινουρια πρωτη φορα την εβλεπα,οχι κατι ιδιαιτερο εμφανισιακα.Εδω κατεθεσα και εμεινα ευχαριστημενος...και εδω η φιλη μου η τσατσα μου ειπε οτι σε λιγες μερες το πιθανοτερο θα ανοιξουν μαζικα τα σπιτια
Επιτελους .. μπορεςι και μπαινεις Ν ουρανου χωρις την ειδικη στολη  :rockon:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Ξυρισμενο αδερφι johnsimp
ακομη δε μπορω να το πιστεψω αυτο που διαβασα ...

Παρε και συ την κριτκη και πανε να την σφραγησει ο Μπουταρης
και μαζι με 4 φωτογραφιες πανε να την κατωχυρωσεις σαν πατεντα
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ακου Καραμπαλικινγκ η Κομοδινοπουλου η Καποτογλυφτρα  :think:

Σε βλεπω στο βιβλιο Γκινες  :rockon:
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
Ξυρισμενο αδερφι johnsimp
ακομη δε μπορω να το πιστεψω αυτο που διαβασα ...

Παρε και συ την κριτκη και πανε να την σφραγησει ο Μπουταρης
και μαζι με 4 φωτογραφιες πανε να την κατωχυρωσεις σαν πατεντα
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ακου Καραμπαλικινγκ η Κομοδινοπουλου η Καποτογλυφτρα  :think:

Σε βλεπω στο βιβλιο Γκινες  :rockon:
χαχαχααχαχαχαχα εχω πεθανει τζο απο τα γελια με το σταυροκοπημα....και εγω δεν το πιστευα φιλε να ξες....εδικα οταν ξεκινησε τον δευτερο γυρω καραμπαλικινγκ επαθα ζημια....
το κοπλιμεντομετρο πρεπει να το ειχα βαλει στο 5 μαλλον.........
αλλα δε νομιζω να υπαρχει κ αλλη καταθεση γιατι ειναι σαν να την βλεπω..αλλο ενα χαμενο 40αρι...
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
λοιπον....
κατι που δεν κανω συχνα...σχεδον ποτε...
ετοιμοι....
Προμηθεως το πρωτο χαμηλα : μια Βερουσκα....μετρια
Προμηθεως διπλα απο το ΔΙΑΣ : Μιμη ( νομιζω ) μετρια αβυζη
Σαπφους 7 : Μιρελλα...πραγματικα πανεμορφη αλλα αβυζη
Σαπφους 8 : Μια Τσεχα ζουμπρουρλη μετρια φατσα καλο βυζι
Σαπφους το τελευταιο ( 20? ) : Μια θεορατη γυφτοφατσα Μπεσυ
Ουρανου 26 : Ξανθη βουλγαρα αβυζη 25αρα περιπου ... θα σας γελασω πια
Τσιρκο : Λαουρα , αν κ ειχα περασει φανταστικα μαζι της σημερα μου φανηκε μετρια στην εμφανιση Χ και σ αυτην
Κωλεττη : Νικολ , πολυ ομορφη κοπελα αλλα δεν ηθελα να δωσω 40
και παμε στα καλα
Φριζου 14 : ΚΟΜΟΔΙΝΟΠΟΥΛΟΥ δε λες τιποτα
πρωτα απο ολα να κανω μια εισαγωγη...απο μακρια φαινεται μουναρος...στην πραξη ειναι μια γυφτοφατσα με εγχρωμο ματι ( μαλλον αληθινο ) μαλι πλατινα , σιλικονη και αν και ωραιος κωλος την εχει την κυτταριτιδα του
Υφος μπλαζε ( να σημειωσω οτι στην πρωτη γυρα η τσατσα η κοντη ειπε απλο 30 στη δευτερη 40 ... εγω παντως 30 εδωσα )
Στο κρεβατι...μη στο βυζι...μη σφαλιαρες κωλο ( εδωσα 2-3 παντως )... πιπα μετρια , @@ τιποτα...στησιμο στα 4 ωστε να μη μπαινει ολος...μουφα εντελως...
Μετα τα στριπς και τις πιατσες φιλοι μου σκεφτομαι μηπως κοψω και τα ρδελα...
με πολυ χαρα ειδα και σημερα παιδια εμφανισιμα οπως κι εγω να πηγαινουν εκει
παιδια που οντως και εξω γαμανε και καλα μουνια
δεν μπορω να καταλαβω γιατι να πληρωνουμε μετριες γκομενες η ξινες γκομενες...
η κατασταση οσο παει και χειροτερευει...
Παλια ηταν πολυ καλυτερα...
σε πολυ μεγαλη σκεψη μπηκα

Το σπαστικο της τσαρκας...
Στο τσιρκο η τσατσα μου λεει ειναι η λαουρα...με υφος σαν να λεει ειναι η παμελα αντερσον
λεω οκ
την ξερεις
λεω ναι
περασε
θελω να δω λεω
αφου την ξερεις
λεω ναι θελω να την δω ομως ( και ειχα δικιο οπως προειπα )
γιατι
λεω ετσι ...μη με ζαλιζεις
συνεχιζει να μιλαει...
παει να πει τα προγραμματα...
της λεω τα ξερω..της τα λεω
μια ξινιλα...ενα πρηξιμο...
σε εναν αλλον κρατουσε την πορτα γιατι με το που του ειπε λαουρα ο παιχτης ειπε και καλα οτι θα φωναξει το φιλο του και εφυγε
στον αλλον του ελεγε να σε ψαξω να δω αν εχεις λεφτα
ΒΡΕ ΑΝΤΕ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΑΥΤΗ Η ΑΛΥΣΙΔΑ ΜΕ ΤΙΣ ΣΠΑΣΤΙΚΕΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΚΑΙ ΤΣΑΤΣΑΔΕΣ ( οπως διαβασα και απο αλ νομιζω )
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
χαχα ωραιος  γκαγκαριν ! :sunglasses:
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Ρε κοπούκια σταματήστε να πηγαίνετε για καταθέσεις τώρα. Είναι η ευκαιρία μας. Σε συνδυασμό με την κρίση χτυπάμε μια αποχή και στέλνουμε την ταρίφα στο εικοσάρικο και θα παίρνουμε και κουλούρι όπως οι Αθηναίοι  :rockon: :rockon:  Πρόεδρε συγκάλεσε έκτακτο συμβούλιο να επιληφθεί του θέματος..  ;)
 

aristos238

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
Ρε κοπούκια σταματήστε να πηγαίνετε για καταθέσεις τώρα. Είναι η ευκαιρία μας. Σε συνδυασμό με την κρίση χτυπάμε μια αποχή και στέλνουμε την ταρίφα στο εικοσάρικο και θα παίρνουμε και κουλούρι όπως οι Αθηναίοι  :rockon: :rockon:  Πρόεδρε συγκάλεσε έκτακτο συμβούλιο να επιληφθεί του θέματος..  ;)
απο το στομα σου και στων ιδιοκτητων των οικων τα αυτια!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom