Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (3 μέλη και 49 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Τι ώρα ξεκινάει η Αφρούλα στην Κωλλέτη?
πιθανον και απο τις 9,πηγαινε 10 εσυ να σαι σιγουρος εκτος αν δεν εχεις δουλεια οποτε το πολυ πολυ πινεις καναν καφε στα σιτιγκειτ.αν μπεις σε κανα αλλο τωρα το πρωι δωσε καμια ενημερωση φιλε τι αλλο ειδες...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Ωραίος ο Apollo64. Άρα κάτι σαν το Artemis στο βερολίνο δεν θα δούμε το προσεχές μέλλον..
δειτε κι εδω απο αλλο θρεντ που γαμανε οι γερμανοι...γιαυτα που λεγαμε χθες..ποτε θα γινουμε κι εμεις ευρωπαιοι...;και εχει και αλλα που ειχα βρει αυστρια με καλες τιμες για φουλ προγραμματα και χωρους σαν ξενοδοχεια πολυτελειας.....αν βρω το λινκ θα το γραψω...

   
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Σχοινοβάτη ονειρεύομαι κ εγώ κανένα CT αλλά δεν λέει.. θα μείνουμε στην ψάθα αμα γλυκαθούμε χαχα! Την Κίμπερλυ την λιγουρεύομαι κ εγώ εδώ κ πάαααααρα πολυ καιρό, όπως κ εσύ.

Σίγουρα θέλει μέτρο..! 2-3 φορές το χρόνο το πολύ γιατί αλλιώς είμαστε για τα σίδερα..!
Πάντως όποια κοπέλα κ να πάρεις για τόση ώρα (2ωρο) κ με τέτοιες υπηρεσίες, DFK, OWO, 69 κτλ, κ όσα χυσίματα θες, κάπου τόσο θα βγει (400 ευρώ)..!
Κ έχει άλλη αίσθηση, είσαι στο δωμάτιο της στο ξενοδοχείο κ όχι σε μπουρδέλο, με τη τσατσά απ' έξω να σου βαράει την πόρτα..!
Πάντως στην πόλη μας βρίσκεται εδώ κ καιρό, η καλύτερη Σιτυτουρίστρια κατα πολλούς η Λολίτα..! Απορώ που βρίσκει τόσους πελάτες που να δίνουν 300 την ώρα για να κάθεται 3 ολόκληρες βδομάδες..!
Πάντως η Λολίτα νομίζω ότι είναι εμπειρία ζωής κ αξίζει για μια φορά..!
Αν κ όντως υπάρχει ο κίνδυνος να γλυκαθείς πολύ..!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
στην ρουλια πρωι μια καινουρια τατιανα...19 χρονη μου ειπαν
η αννα η τσεχα θα ειναι μετα τις 12 το βραδυ ως τις 8....
 

Επισκέπτης
Να και η Sativa στο άβαταρ του gl. Τι βυζία τρομερά έχει αυτό το κορίτσι...
 

Επισκέπτης
Τελευταία πήγα Αλεξάνδρα την Κυριακή αλλά τώρα σκέφτομαι να περάσω να δώ αυτή τη Τατιάνα που είπες κ αν είναι καλό να το δοκιμάσω.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Τελευταία πήγα Αλεξάνδρα την Κυριακή αλλά τώρα σκέφτομαι να περάσω να δώ αυτή τη Τατιάνα που είπες κ αν είναι καλό να το δοκιμάσω.
εμφανισιακα καλη ειναι απο αποδοση δεν ξερω,εγω στα κλασικα αφρουλα...
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Α ρε gl με την Sativa... Να το πω;;; Θα το πω... μου θυμίζει λίγο την Τζένη στην αρχή της.

Λέει τίποτα καλό για σήμερα; Πέρα των κλασικών που τα έχω δοκιμάσει όλα... τίποτα καινούργιο για δοκιμή;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Α ρε gl με την Sativa... Να το πω;;; Θα το πω... μου θυμίζει λίγο την Τζένη στην αρχή της.

Λέει τίποτα καλό για σήμερα; Πέρα των κλασικών που τα έχω δοκιμάσει όλα... τίποτα καινούργιο για δοκιμή;
ειπαμε τατιανα στην ρουλια...αντε επιβεβαιωσε το νικ σου...δοκιμασε
 

Europunk

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
35
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
0
Παίδες να ρωτήσω κάτι..Πσιλό άσχετο..Η Αννα-Μαρια δουλεύει ακόμα ? Κι αν ναι,που... ?
Ευχαριστώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom