Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (2 μέλη και 39 επισκέπτες)

georgekp34

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
954
Κριτικές
3
Like
2.337
Πόντοι
726
Η Άντζελα την έκανε μάγκες ?
Ξέρει κανείς;

Επίσης είχα διαβάσει κάποια αρνητικά σχόλια για Αμαρυλλίς,είχα πάει πριν κάποιους μήνες και με είπε ότι θα έφευγε στα κοντά, τελικά βλέπω έχει κάτσει όλο το καλοκαίρι,μήπως έχει φάει στραβωμα για αυτό και έχει περίεργη συμπεριφορά;

Εγώ όταν πέρασα ήταν εντάξει ζυγισμένα πράγματα για χαλαρό.Ομορφο μουνί πάντως.
Αν έχει πάει κάποιος τελευταία ας πει σχόλιο.

Δεν έμεινε και τίποτα στα σπιτάκια τρελή σαπιλα ρε γμτ
Μια χαρά είναι η Αμαρυλλίς

Εγώ την πήρα πρόσφατα γιατί έχει κορμάρα

Δέχθηκε γαμησι σε 3-4 στάσεις έκανε ωραία πίπα , highlight το γαμησι στα όρθια μπροστά στον καθρέφτη που άντεξε γερό σφυροκόπημα με κραυγουλες πνιχτες και έκατσε μέχρι να χύσω στην Καποτά

Μια χαρά είναι το κορίτσι οκ.

Εν τω μεταξύ διάβαζα για Λιλιάνα πέρασα να τη δω και είδα μια γκιλφ ξανθιά με λιγο σκεμπε . Δεν μπήκα γιατί είμαι τύπος της εμφάνισης.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
963
Κριτικές
14
Like
1.989
Πόντοι
496
Καλημέρα, έκανε η Λιλιάνα σκεμπε; Και εγώ όταν την πρωτοείδα δεν μου άρεσε καθόλου. Αλλά από τότε που πέρασα μαζί της έχω φάει κόλλημα. Ξέρει καλά την τέχνη του γαμισιου. Η Αμαρυλλίς είναι μαυρομαλα αδυνατουλα;
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.109
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820
Δεν πιστεύω τελως πάντων αν μπορεί να μου πει ρε παιδιά κάποιος ξέρω ότι ειμαι υπερβολικός απλά έχω δύο μέρες που νιώθω κάπως τα λαιμα και δεν ξέρω σκέφτομαι τα χειρότερα....
Εμένα έτσι ήταν ενας φιλος μου και πέθανε.
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
718
Like
1.740
Πόντοι
206
Με παλιά γνωστή κοπέλα του χώρου που έτυχε να βγαίνω αρκετό καιρό ραντεβού μου είχε πει ότι τους μετράνε τα προφυλακτικά . Οκ και πάλι μπορούν να κλέψουν απλά αυτό μου είχε πει.
Και άμα τρυπίσει ένα και χρειαστεί αλλαγή τι γίνεται; Το δηλώνουν σαν απώλεια;
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
718
Like
1.740
Πόντοι
206
Παντως για πετσετες ξερω..οτι γνωστο στουντιο με την γνωστη μεσα, καταλαβατε πια λεω.. της παιρνουν με το κιλο απο το πανηγυρι στο αιγινιο! ηρθε μια μερα ενα παλικαρι και ειχε δυο τεραστιες σακουλες με καμια πενηνταρια κιλα η καθε μια.
Αφου λεω την τσα2 θες βοηθεια να της βαλουμε στην κουζινα.. και μου λεει οχι θα της παρω μια μια :2funny:
Καλύτερα από το πανυγήρι και τις αποθήκες με τα ποντίκια παρά οι διπλοχρησιμοποιημενες από το παπάρι και τα πόδια του προηγούμενου
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
718
Like
1.740
Πόντοι
206
Μια ερώτηση ρε παιδιά με προφυλακτικό υπάρχει περίπτωση να κολλήσεις κάτι? Νιώθω λίγο περίεργα τα λαιμα μου και έχω μπει σε περίεργες σκέψεις το θέμα είναι ότι τα έκανα όλα με προφυλακτικό υπάρχει περίπτωση να κόλλησα κάτι?
Από την ουρήθρα μέχρι τις αμυγδαλές ένα τσιγάρο δρόμος για το μικρόβιο
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
963
Κριτικές
14
Like
1.989
Πόντοι
496
Και άμα τρυπίσει ένα και χρειαστεί αλλαγή τι γίνεται; Το δηλώνουν σαν απώλεια;
Μια φορά που έσπασε το προφυλακτικό η κοπέλα μου είπε ότι δεν έχω άλλο. Αν τις ελέγχουν βάση των προφυλακτικών ήταν λογικό να μην έχει και άλλο μαζί της. Βέβαια.... Έχω δει κάνα δυο κοπέλες να μπαίνουν στο δωμάτιο και να έχουν δύο τρία μαζί τους. Εκτός αυτού άλλη μου είπε ότι μετράνε τους πελάτες από τις κάμερες στο σαλόνι.
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
501
Κριτικές
23
Like
935
Πόντοι
316
Γνωριζει κανενας μυστης, αν η Καταλινα στο inside δουλευει ή εφυγε.?? :think: Γιατι οπως υπολογιζω εκλεισε 3μηνο...μηπως προλαβαινω να της ριξω ενα αποχαιρετηστηριο πριν παρει το βαπορι της επιστροφης....:zfuck:
Εγώ αυτή τη Κυριακή τη πετυχα στο ινσαιντ
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.888
Κριτικές
384
Like
5.652
Πόντοι
11.585

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.888
Κριτικές
384
Like
5.652
Πόντοι
11.585

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.886
Κριτικές
31
Like
727
Πόντοι
4.535
Δηλαδη δεν ειναι το Ρουλια κωττα γωνια που ειχε λαμπακια γυρω γυρω στην γωνια κατω απο το μπαλκονι.??? :think:
Και εγώ αυτό θυμάμαι σαν τσίρκο...

Μαλακες με κάνετε και νιώθω γέρος.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.888
Κριτικές
384
Like
5.652
Πόντοι
11.585
Και εγώ αυτό θυμάμαι σαν τσίρκο...

Μαλακες με κάνετε και νιώθω γέρος.
Το τσιρκο ηταν το 26ης οκτωβρη 35Α, διπλα στο Platinum, που ειχε τα χρωματα σαν τσιρκο.... μαλακες τι καλα χρονια ζησαμε.... τοτε που το πληρωμενο μουνι ηταν αφθονο... ποιοτικο κυριως...
 

ZackThePlaya

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2023
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Ειναι δυνατον να μην εχουμε τιποτα ασιατικο; Θελω λιγο κοτοπουλο kung pao και δεν βρισκω
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
718
Like
1.740
Πόντοι
206
Μια φορά που έσπασε το προφυλακτικό η κοπέλα μου είπε ότι δεν έχω άλλο. Αν τις ελέγχουν βάση των προφυλακτικών ήταν λογικό να μην έχει και άλλο μαζί της. Βέβαια.... Έχω δει κάνα δυο κοπέλες να μπαίνουν στο δωμάτιο και να έχουν δύο τρία μαζί τους. Εκτός αυτού άλλη μου είπε ότι μετράνε τους πελάτες από τις κάμερες στο σαλόνι.
Εμένα η Λάρα ήθελε να μου κάνει τράκα καπότα γιατί της είχαν τελειώσει και έπρεπε να περιμένουμε τον νταβα να φέρει άλλες.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.054
Κριτικές
23
Like
7.666
Πόντοι
3.346
Και εγώ αυτό θυμάμαι σαν τσίρκο...

Μαλακες με κάνετε και νιώθω γέρος.
Το τσιρκο ηταν κοντα στο μπλοκ 33.. και κολλητα με το στριπτιτζαδικο πλατινουμ. 26ης οκτωβριου που βγαζει στο γηπεδο του θερμαικου.
Ειχε την φραουλιτσα αν την θυμασαι..που δουλευε σε ενα γωνιακο στον βαρδαρη και μετα πηγε για λιγο εκει.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.054
Κριτικές
23
Like
7.666
Πόντοι
3.346
Δηλαδη δεν ειναι το Ρουλια κωττα γωνια που ειχε λαμπακια γυρω γυρω στην γωνια κατω απο το μπαλκονι.??? :think:
Στην μαντζαρου τερμα κατω ειχε ενα μικρο που ανεβενες οροφο.. μπορει να λεει αυτο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom