Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (11 μέλη και 40 επισκέπτες)

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.160
Κριτικές
10
Like
6.152
Πόντοι
7.095
Μια ερώτηση ρε παιδιά με προφυλακτικό υπάρχει περίπτωση να κολλήσεις κάτι? Νιώθω λίγο περίεργα τα λαιμα μου και έχω μπει σε περίεργες σκέψεις το θέμα είναι ότι τα έκανα όλα με προφυλακτικό υπάρχει περίπτωση να κόλλησα κάτι?
Ρε παίχτη τα λαιμα σου γιατί τα νιώθεις περίεργα?
Τσιμπούκι έπαιρνες?
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.160
Κριτικές
10
Like
6.152
Πόντοι
7.095

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
514
Like
1.415
Πόντοι
206
Πήγα ρε μάγκες σε αυτήν την Αφροδίτη από τις βίλες. Ξανά έγραψα γι αυτήν. Αρχικά τι πάτος είναι αυτός γαμω το. Γενικά είναι πως θα την πετύχεις. Σώμα τοπ φάτσα μέτρια. Μπήκα με 60 λεφτερο. Ευδιάθετη πολλή. Τρελό γαμησι και πίπα δυνατή. Δεκτική γενικά. Δε γράφτηκε γι αυτήν τίποτα γενικά. Κάνα 20 λεπτό έκατσα. Συστήνω.
Πήγα και από Ραΐσα. Πάχυνε η μαλακω. Είχε και φάτσα μόνο για μύτο ήταν γαμω την ξινίλα.
οταν λες παχυνε; απο τα 55 κιλα που ζυγηζε πηγε 57; η 77;
 

Egnat

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2024
Μηνύματα
64
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
0
Ένα απλό κρύωμα θα είναι η κοβιντ...τζάμπα αγχώνεστε ρε
Μακάρι ρε φίλε το θέμα είναι πριν 3 εβδομάδες έκανα σεξ με πουτανα σε studio ,με την ίδια είχα πάει και το καλοκαίρι ....φοβάμαι μήπως κόλλησα κάτι από την άλλη έγιναν όλα με προφυλακτικό δεν ξέρω αν υπάρχει κάποια πιθανότητα
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.160
Κριτικές
10
Like
6.152
Πόντοι
7.095
Μακάρι ρε φίλε το θέμα είναι πριν 3 εβδομάδες έκανα σεξ με πουτανα σε studio ,με την ίδια είχα πάει και το καλοκαίρι ....φοβάμαι μήπως κόλλησα κάτι από την άλλη έγιναν όλα με προφυλακτικό δεν ξέρω αν υπάρχει κάποια πιθανότητα
Αν είσαι κάτω από 23-25 οκ.

Αν είσαι πιο πάνω γρήγορα σε ψυχίατρο.

Άντε όλα καλά ειναι
 
  • Like
Αντιδράσεις: Egnat

Egnat

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2024
Μηνύματα
64
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
0
Αν είσαι κάτω από 23-25 οκ.

Αν είσαι πιο πάνω γρήγορα σε ψυχίατρο.

Άντε όλα καλά ειναι
Ξέρω ότι είμαι υπερβολικός και φτάνω στα όρια της παράνοιας συχνά ειδικά σε τέτοια θέματα! Όπως και να έχει να σε καλά
 

giamaris8

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2024
Μηνύματα
28
Like
52
Πόντοι
0
Μακάρι ρε φίλε το θέμα είναι πριν 3 εβδομάδες έκανα σεξ με πουτανα σε studio ,με την ίδια είχα πάει και το καλοκαίρι ....φοβάμαι μήπως κόλλησα κάτι από την άλλη έγιναν όλα με προφυλακτικό δεν ξέρω αν υπάρχει κάποια πιθανότητα
Πάνε κανε γρήγορα ένα γλυφομουνι μόνο έτσι θα περάσει!αν όχι διαθήκη να κανείς…
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom