Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Ckramer

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2013
Μηνύματα
24
Κριτικές
25
Like
123
Πόντοι
10
To ρουλια ηταν σε οροφο, με μεγαλο σαλονι υποδοχης, μεσα στην χλιδα της εποχης, δουλευε μια ψιλη 2μετρη Ελινα που σου επεφτε το σαγονι οταν την εβλεπες, υπηρχαν υποψιες οτι ηταν αγορακι παλια, αλλα ηταν μουναρα, δεν υπαρχουν τετοιες τωρα. Ισογειο ηταν ακριβως διπλα το Μαντζαρου 14, λες εκεινο να λεγαμε διαστημοπλοιο.?? Γιατι τα φωτα πηγαινανε και στην γωνια, πανω στο μπαλκονι ειχε κατι σαν βαρελι.?? τωρα που βλεπω στις φωτογραφιες, μεσα δουλευε η θρυλικη αρχοντογυναικα Σαρα...που με μυησε στα μονοπατια της πληρωμενης ιδωνης.!!! :rockon:

2394_Mantzarou14_1289291577.jpg



Βαλε κατι ποιο δυσκολο, αυτο το ξερουν και οι πετρες, πχ τι ειχε μεσα στο σαλονι το αλουμινατο,
Πω ρε φίλε! Ελίνα, τι μου θύμησες, ήμουν πιτσιρικάς τότε, όποτε έβρισκα λεφτά πήγαινα για κατάθεση, τώρα θα τα έτρωγα όλα εκεί. Νομίζω ότι ήταν Ελληνοαμερικανίδα, και είχε περάσει και από Ολλανδία πρωτύτερα. Όντως μούναρος!
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
341
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
να φοβάσαι δηλαδή να κάνεις μια ερώτηση... εκεί φτάσαμε
Εμ άμα ρωτάει ο καθένας πού περνάει μέσα και πρέπει να δίνει συνέχεια απάντηση Ε δεν θα αντέξει , λογικό δεν είναι
 

Road23

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2024
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Υπάρχει καμία μαύρη τώρα Θεσσαλονίκη, ανεβαίνω από βδομάδα και θέλω να ξεδωσω, όχι η Άναμπελ από στούντιο παραντισε
 

Mick7

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
99
Πόντοι
0
Έχουμε κανέναν φίλο στα σπιτάκια να μας δώσει ενημέρωση; Καμία βυζαρου δουλεύει σήμερα; Ψήνομαι να κατέβω μια τσάρκα
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.687
Πόντοι
3.346
Έχουμε κανέναν φίλο στα σπιτάκια να μας δώσει ενημέρωση; Καμία βυζαρου δουλεύει σήμερα; Ψήνομαι να κατέβω μια τσάρκα
Εγω περασα αλλα βαρεθηκα να κατεβω.
Ειδα ομως καμια 20αρια πιτσιρικια αγορια και κοριτσια, μαλλον γυμνασιοπαιδα να περανε μαζι με τους καθηγητες εξω απο το γκοτιβα. Γελουσαν τα κοριτσια και δειχναν τα ρδελα.. τωρα η χαθηκαν η εχουν κανα πουτανιαρη δασκαλο.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.687
Πόντοι
3.346
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Γηπεδο Θερμαικου; Εδω με πιανεις αδιαβαστο
Ναι αμα συνεχισεις το δρομο μετα το τσιρκο που λεμε, στα αριστερα σου ειναι το γηπεδο και αμα συνεχισεις ακομα 400-500 μ. εχει και στρατοπεδο παλι στα αριστερα σου.
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
4
Like
12
Πόντοι
0
Γειά σας παιδιά προχτές βραδάκι περίπου 9.30 πέρασα διπλα από το στούντιο της καρινας το γωνιακό, βγήκε ένα κοριτσάκι με ένα κολαρακι μούρλια, 30 με είπε απλό και 80 πρωκτικο, αλλά 2ιχε 1 ώρα πρόγραμμα δυστυχώς δεν μπορούσα να περιμένω και έφυγα, επειδή μαρεσε αδύνατο γλυκό και ομορφο θα ξαναπεράσω και θα ενημερώσω..
Tην Μπιανκα το Ρουμανακι λες. Την πηρα προσφατα αναλ, αφου ειχα φαει χ για κωλαρακι απο την Μιλενα του γραφειου και ηθελα απεγνωσμενα κωλο. Την ειχα πετυχει καποτε σε τσαρκα και ο πετιτ σωματοτυπος σε συνδιασμο με αναλ μου ειχε καρφωθει στο μυαλο. Τιμια, στηθηκε να τον φαει κατευθειαν απο κωλο μετα το τσιμπουκι, με αφησε να μπω βαθια και το τελος ηρθε γρηγορα. Με δεδομενο οτι απο τα εσκορτ συνηθως τρωω αρνηση για κωλαρακι την θεωρω αξια κουλουρτζου
 

MongolianGreek

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2020
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
0

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
3
Like
653
Πόντοι
366
Είναι πάντως σοκαριστικό ότι οι κοπέλες (ή τουλάχιστον η συγκεκριμένη) παίρνουν μόνο το 40% του αντιτίμου. Αν βάλεις κάτω τα δεδομένα, κούραση, ρίσκο κλπ, θα έπρεπε να παίρνουν τουλάχιστον το 70%.
Nα πανε να σκουπισουνε σκαλες ή σε σουπερ μαρκετ να δουλεψουν. Δεν το ξερουν πως ειμαι τα πραματα σαυτους τους κυκλους;;
 

Giorgos88

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2010
Μηνύματα
115
Κριτικές
6
Like
285
Πόντοι
1
Nα πανε να σκουπισουνε σκαλες ή σε σουπερ μαρκετ να δουλεψουν. Δεν το ξερουν πως ειμαι τα πραματα σαυτους τους κυκλους;;
Πω πω μίσος για αυτές που αν δεν υπήρχαν θα τον είχες καταστρέψει από τη χρήση!
 

Mick7

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
99
Πόντοι
0
Η Αθηνά η βυζαρου που ήταν στα τρίδυμα πριν λίγο καιρό σταμάτησε; Ξέρει κανείς;
 

Mick7

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
99
Πόντοι
0
Πέρασμα προ καμία ώρας από τους δρόμους του έρωτα. Το επίπεδο είναι στα τάρταρα. Θα ενημερώσω για όσα θυμάμαι.

Ερημίτη, ειλικρινά δεν θυμάμαι ούτε μισή κοπέλα ήταν όλες τόσο αδιάφορες, μπήκα σε όλα όσα ήταν ανοιχτά. Μόνο στο πρώτο αριστερά ήταν μια Ρεμπέκα την οποία και θυμάμαι λόγω του ότι έχει αρκετό καιρό στην πόλη.

Λας Βεγκας: στο πρώτο Ιζαμπέλα ξανθιά με τατουάζ, στα άλλα δύο δύο αδιάφορες για τα γούστα μου.

Μινώταυρου: καρινα στο πόστο της, ακριβώς απέναντι στο ξύλινο δύο κοπέλες μια από Ρωσία κοντή με βυζια μεγάλα και μια Ουγγαρέζα ψιλό αδιάφορη.
Στα διπλανα από το ξύλινο στο μπροστά η γνωστή από το παρανταις Αλεξάνδρα λατίνα με πλαστικά τα πάντα και στο πίσω η νινα που ήταν στο παρανταις

Φρι χάουζ η Λιλιανα

Στα παρανταις κάτι λατινες και η Ιταλίδα ξανθιά μπιανκα

Φρίξου σεξ εντ δε σιτι η Άννα, δίπλα η καταλινα η οποία όπως ενημερώθηκα φεύγει σε κάνα δυο εβδομάδες. Πλέιμποϊ ή μπαστι Ουκρανέζα Αφροδίτη.

Black angels η ψιλή μιλφ σουζη

Στο Γκόλντεν λιπς η μαριζα η οποία έχει κάνει πέντε στρέμματα κωλο.

Βίλα πριβέ μια λατινα λούνα νομίζω και στο bad girls Αλεξάνδρα Κύπρια.

Κλειστο το μπελά ντονα

Κατάθεση πουθενά, γιατί ήθελα κάτι νέο και οι κοπέλες είτε δεν μου άρεσαν είτε τις έχω πάρει.
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
3
Like
653
Πόντοι
366
Επίσης θέλω να επιβεβαιώσω τον φίλο ARIS , πέρασμα πριν λίγες μέρες με Ναταλί , δεν ήταν η Ναταλί που ήξερα τόσο καιρό ήταν βιαστική με νεύρα , ισως κάτι να την απασχολεί απλά εγώ έφυγα λίγο ξενερωμένος και δε νομίζω να ξαναπάω.
Αυτα ειδα και γω το καλοκαιρι. Απο τοτε δεν ξαναπηγα...
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
3
Like
653
Πόντοι
366

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
3
Like
653
Πόντοι
366
Πω πω μίσος για αυτές που αν δεν υπήρχαν θα τον είχες καταστρέψει από τη χρήση!
Ευτυχως υπαρχουν και αυτες και παιρνεις κα συ ενα φραγκο. Αλιως θα την ειχες καταστρεψει απο τι πρωΐ μεχρι το βραδυ...ασε μας ρε φιλε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom