Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 72 άτομα (6 μέλη και 66 επισκέπτες)

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.866
Κριτικές
6
Like
3.602
Πόντοι
736
Ε οχι και εκμεταλευση :confused: σκεψου λιγο..μενουν 24 το μαγαζι εχει να πληρωση τσα2 κανα 4-6 (μερικες εχουν και ασφαλεια :grin:) δεν θα παιρνει στον πελατη.
τι μενουν 18 με 20 βαλε τωρα τα υπολοιπα..ρευμα,νερο, προστασια και αμα δεν ειναι δικο του και νοικι.
Μπορει αυτα που ανεφερα ανα πελατη να τους φευγουν 5 εως 10 τι μενει τελος για αυτους.. κανα δεκαρι και λιγο παραπανω. Να δωσουν ποσα στην κοπελα απο αυτα..αμα το κανουν 25 π.χ θα βγαζουν 3-4 ευρω στο ατομο;; :confused:
Απο οτι λέγανε σε προηγούμενα σχόλια την τσατσά την πληρώνει η κοπέλα , μήπως για αυτό κάποιες δουλεύουν κατα καιρούς χωρίς τσατσά. Η απλά δεν υπάρχει διαθέσιμη τσατσά ποιός ξέρει.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.030
Κριτικές
23
Like
7.636
Πόντοι
3.346
Απο οτι λέγανε σε προηγούμενα σχόλια την τσατσά την πληρώνει η κοπέλα , μήπως για αυτό κάποιες δουλεύουν κατα καιρούς χωρίς τσατσά. Η απλά δεν υπάρχει διαθέσιμη τσατσά ποιός ξέρει.
Ναι σωστα εχει λογικη αυτο..για να μην κλεβουν το μαγαζι! οποτε απο το προηγουμενο μ σχολιο βγαλτε τα λεφτα που παιρνει η τσατσα..αρα νομιζω ειναι ενταξει να βγαζει στο ατομο η κοπελα 12 ευρω! οκ δεν ειναι πολλα, αλλα ειναι νορμαλ!
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.030
Κριτικές
23
Like
7.636
Πόντοι
3.346
Βασικα παλι μπορουν να κλεψουν το μαγαζι..αν συνεννοηθουν τσα2 και κοπελα..και αντι για 15 ατομα που περασαν, γραψουν οτι πηραν δεκα. Δεν ξερω ακριβως τι παιζει μ αυτα να πω την αληθεια.
 

Yellow_plug

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
116
Πόντοι
0
Βασικα παλι μπορουν να κλεψουν το μαγαζι..αν συνεννοηθουν τσα2 και κοπελα..και αντι για 15 ατομα που περασαν, γραψουν οτι πηραν δεκα. Δεν ξερω ακριβως τι παιζει μ αυτα να πω την αληθεια.
Με παλιά γνωστή κοπέλα του χώρου που έτυχε να βγαίνω αρκετό καιρό ραντεβού μου είχε πει ότι τους μετράνε τα προφυλακτικά . Οκ και πάλι μπορούν να κλέψουν απλά αυτό μου είχε πει.
 

Yellow_plug

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
116
Πόντοι
0
Επίσης θέλω να επιβεβαιώσω τον φίλο ARIS , πέρασμα πριν λίγες μέρες με Ναταλί , δεν ήταν η Ναταλί που ήξερα τόσο καιρό ήταν βιαστική με νεύρα , ισως κάτι να την απασχολεί απλά εγώ έφυγα λίγο ξενερωμένος και δε νομίζω να ξαναπάω.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.030
Κριτικές
23
Like
7.636
Πόντοι
3.346
Με παλιά γνωστή κοπέλα του χώρου που έτυχε να βγαίνω αρκετό καιρό ραντεβού μου είχε πει ότι τους μετράνε τα προφυλακτικά . Οκ και πάλι μπορούν να κλέψουν απλά αυτό μου είχε πει.
Kαι εμενα παλια μια κοπελα που δεν χρησιμοποιησαμε προφυλακτικο..μου ειπε μην ξεχασω στο τελος να το ανοιξω και να το πεταξω.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.030
Κριτικές
23
Like
7.636
Πόντοι
3.346
Παντως για πετσετες ξερω..οτι γνωστο στουντιο με την γνωστη μεσα, καταλαβατε πια λεω.. της παιρνουν με το κιλο απο το πανηγυρι στο αιγινιο! ηρθε μια μερα ενα παλικαρι και ειχε δυο τεραστιες σακουλες με καμια πενηνταρια κιλα η καθε μια.
Αφου λεω την τσα2 θες βοηθεια να της βαλουμε στην κουζινα.. και μου λεει οχι θα της παρω μια μια :2funny:
 

Yellow_plug

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
116
Πόντοι
0
Παντως για πετσετες ξερω..οτι γνωστο στουντιο με την γνωστη μεσα, καταλαβατε πια λεω.. της παιρνουν με το κιλο απο το πανηγυρι στο αιγινιο! ηρθε μια μερα ενα παλικαρι και ειχε δυο τεραστιες σακουλες με καμια πενηνταρια κιλα η καθε μια.
Αφου λεω την τσα2 θες βοηθεια να της βαλουμε στην κουζινα.. και μου λεει οχι θα της παρω μια μια :2funny:
Το νιώθεις από την μυρωδιά και την υφή εξάλλου.. Δε γαμιεται έχουμε αντισώματα
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.030
Κριτικές
23
Like
7.636
Πόντοι
3.346

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.435
Κριτικές
96
Like
12.064
Πόντοι
25.015

Lashaa1914

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2024
Μηνύματα
8
Like
6
Πόντοι
0
Η Άντζελα την έκανε μάγκες ?
Ξέρει κανείς;

Επίσης είχα διαβάσει κάποια αρνητικά σχόλια για Αμαρυλλίς,είχα πάει πριν κάποιους μήνες και με είπε ότι θα έφευγε στα κοντά, τελικά βλέπω έχει κάτσει όλο το καλοκαίρι,μήπως έχει φάει στραβωμα για αυτό και έχει περίεργη συμπεριφορά;

Εγώ όταν πέρασα ήταν εντάξει ζυγισμένα πράγματα για χαλαρό.Ομορφο μουνί πάντως.
Αν έχει πάει κάποιος τελευταία ας πει σχόλιο.

Δεν έμεινε και τίποτα στα σπιτάκια τρελή σαπιλα ρε γμτ
 
  • Like
Αντιδράσεις: Egnat

Egnat

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2024
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Μια ερώτηση ρε παιδιά με προφυλακτικό υπάρχει περίπτωση να κολλήσεις κάτι? Νιώθω λίγο περίεργα τα λαιμα μου και έχω μπει σε περίεργες σκέψεις το θέμα είναι ότι τα έκανα όλα με προφυλακτικό υπάρχει περίπτωση να κόλλησα κάτι?
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
592
Κριτικές
21
Like
2.928
Πόντοι
1.436
Μια ερώτηση ρε παιδιά με προφυλακτικό υπάρχει περίπτωση να κολλήσεις κάτι? Νιώθω λίγο περίεργα τα λαιμα μου και έχω μπει σε περίεργες σκέψεις το θέμα είναι ότι τα έκανα όλα με προφυλακτικό υπάρχει περίπτωση να κόλλησα κάτι?
Αν πιείς μια μπλε fanta δεν πρόκειται να κολλήσεις τίποτα..
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.866
Κριτικές
6
Like
3.602
Πόντοι
736
Μια ερώτηση ρε παιδιά με προφυλακτικό υπάρχει περίπτωση να κολλήσεις κάτι? Νιώθω λίγο περίεργα τα λαιμα μου και έχω μπει σε περίεργες σκέψεις το θέμα είναι ότι τα έκανα όλα με προφυλακτικό υπάρχει περίπτωση να κόλλησα κάτι?
Στα λαιμά λογικά κάτι σε αναπνευστικό θα είναι , αλλιώς ξέρω γω ... όταν λές όλα με προφυλακτικό που θα βοηθούσε στα λαιμά το προφυλακτικό ; Εκτός αν έκανες και γλειφομούνι με προφυλακτικό :P

Είναι και Σεπτέμβριος , τις προηγούμενες χρονιές πάντα τέτοια εποχή έπιανα κρυολόγημα η γρίπη η covid , φέτος μάλλον την γλύτωσα προς το παρών τουλάχιστον.
 

Egnat

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2024
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Στα λαιμά λογικά κάτι σε αναπνευστικό θα είναι , αλλιώς ξέρω γω ... όταν λές όλα με προφυλακτικό που θα βοηθούσε στα λαιμά το προφυλακτικό ; Εκτός αν έκανες και γλειφομούνι με προφυλακτικό :P

Είναι και Σεπτέμβριος , τις προηγούμενες χρονιές πάντα τέτοια εποχή έπιανα κρυολόγημα η γρίπη η covid , φέτος μάλλον την γλύτωσα προς το παρών τουλάχιστον.
Όχι δεν έκανα γλειφομούνι ή κάτι άλλο πίπα και γαμησι έκανα και τα 2 με Καποτά.Με έκανε και ισπανικό βέβαια όπου εκεί δεν υπάρχει επαφή κολπική ...τι να πω δεν ξέρω αν μπορεί να πει κάποιος καμία γνωμη
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.253
Κριτικές
53
Like
4.245
Πόντοι
6.817
Εκει που δουλευε η Εβελινα παλια.
Δεν ηταν κανονικη Εκκλησια, ετσι ονομασαμε το μοναδικο στουντιο που ειχε τοτε γιατι εμοιαζε λιγο με Εκκλησια.
Παλια συναδελφε τα βγαζαμε παρατσουκλια τωρα οχι! π.χ ενα το λεγαμε τσιρκο κατω στην εφορια.
κατσε να σε τσακαρω... διαστημοπλοιο ποιο ηταν;
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.435
Κριτικές
96
Like
12.064
Πόντοι
25.015
Μια ερώτηση ρε παιδιά με προφυλακτικό υπάρχει περίπτωση να κολλήσεις κάτι? Νιώθω λίγο περίεργα τα λαιμα μου και έχω μπει σε περίεργες σκέψεις το θέμα είναι ότι τα έκανα όλα με προφυλακτικό υπάρχει περίπτωση να κόλλησα κάτι?
Covid
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom