Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 57 άτομα (2 μέλη και 55 επισκέπτες)

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Η Ειρήνη και η Νικόλ δουλεύουν 12 χρόνια τώρα συνεχόμενα... κάτι λέει αυτό.
Δε θυμάμαι σε αυτά τα 12 χρόνια πολλές κοπέλες κάτω των 30 που να είχαν τα προσόντα να ανταγωνιστούν αυτές τις 2 σε απόδοση...κι εγώ γάμησα κάποια νέα όμορφα μουνάκια αυτά τα 12 χρόνια αλλά δε τα θυμάμαι καν...τη Νικόλ γιατί θα τη θυμάμαι για πάντα άσχετα που ξεκόψαμε?... κάποια εξήγηση θα υπάρχει
Σίγουρα, θα σου πω πολλές περιπτώσεις που αν ειχανε μείνει μέχρι τώρα θα ειχανε μείνει αξέχαστες.... Η Εμμανουέλα η πατρινη (αλβανιδα), η Όλγα από το Βαρδάρη, η ζανετ η Γερμανίδα (ειδικά για Γερμανίδα) η Σάρα /Ζανα η Ρωσίδα, όλες αυτές βγάζανε γούστα.... Αλλά το θέμα δεν είναι αυτό.
Ειναι λογικό μετά από κάποια φάση αφού η ποιότητα της εμφάνισης σου πέφτει, θα πρέπει να ανεβάσεις την ποιότητα των υπηρεσιών σου.... Φαντάσου για παράδειγμα την Μιρελα, να είχε υπηρεσίες Ειρήνης, θα γινόταν κάθε μέρα της πού... ας το κάγκελο....
Εγω τις σέβομαι αυτές, αλλά προσωπικά δεν πήρα καμία από αυτές μόνο και μόνο λόγω εμφάνισης και ας έχω πάρει και μπαζακια που ενδεχομένως σε πολλές περιπτώσεις ήταν ίσως και χειρότερες σε εμφάνιση....
Φυσικά ούτε την Λαρα εξυμνω, μια φορά την πήρα όταν ήταν άπειρο κοριτσάκι, από τότε ξενέρωσα και δεν έκανα καμία δοκιμή ξανά...
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
959
Κριτικές
14
Like
1.986
Πόντοι
496
Γιατί η θρυλική Εμμανουέλα στην Νικ ουρανού 28 τέρμα κάτω γωνία δίπλα στης ειρήνης; Τέτοια πιπα ποτε ξανά ΟΛΟ ΜΕΣΑ plus χύνω μεσα
Από τα καλύτερα χυσιματα που έχω κάνει. Η Εμμανουέλα ήταν μάστορας την πίπα. Αχαχα......
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
917
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Η ποιο σωστη προσεγγιση εμφανησιακα ειναι οτι μοιαζει ή ισως ηταν αδερφη της Χρυσας Ρωπα

Πω πω με γονατισες, τόσα χρόνια ελληνική τηλεόραση πιο αντιαισθητική και εκνευριστική γυναίκα από αυτή δέν έχει περάσει. Και αυτή πάνε και την πληρώνουν τόσα άτομα, κλάμα.
Δηλαδή υπήρξε ποτέ κανεις από σας που έβλεπε τη Ρωπα και έλεγε να σε είχα τώρα θα σου έσκιζα τα κωλοβαρδουλα;;;

Σε λίγο θα φέρουν και καμία σωσία της Σοφίας Μουτίδου και επειδή κάνει γλυφοκωλαδες θα κάνουν ουρά…

Σορρυ για θα ύφος, προσωπικές μου απόψεις είναι αλλά μα το θεό δε το χωράει ο νους μου…
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Ειναι λογικό μετά από κάποια φάση αφού η ποιότητα της εμφάνισης σου πέφτει, θα πρέπει να ανεβάσεις την ποιότητα των υπηρεσιών σου.... Φαντάσου για παράδειγμα την Μιρελα, να είχε υπηρεσίες Ειρήνης, θα γινόταν κάθε μέρα της πού... ας το κάγκελο....
Ναι δε διαφωνώ σε αυτό που λες αλλά με βάζεις στον πειρασμό να αναρωτηθώ...η Μιρέλα όταν γίνει 50 χρονών θα πιάσει ποτέ σε απόδοση την Ειρήνη ή τη θεία Μόνικα ή την Νάταλι??... ούτε με σφαίρες

Η πουτανιά πρέπει να είναι και λίγο έμφυτη, υπήρξαν και πιτσιρίκες εμφανίσιμες που ήταν πουταναρες από την πρώτη ώρα και υπήρξαν και εμφανίσιμες μιλφαρες που ήταν αδιάφορες...
Σαν πρόχειρα παραδείγματα μου έρχονται τώρα στο μυαλό πχ η Σιμονα και η Λάουρα στο Βαρδάρη...η Έμμα φυσικά που ήταν νέα αλλά όχι τόσο εμφανίσιμη και αντίστοιχα στην κατηγορία μιλφ μου έρχεται στο μυαλό ας πούμε η Τζάστιν η Ολλανδή, γυναικάρα μεν τυπικότατη δε.... και σίγουρα και άλλες τέτοιες περιπτώσεις.
Άρα τίποτα δεν είναι απόλυτο
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Ναι δε διαφωνώ σε αυτό που λες αλλά με βάζεις στον πειρασμό να αναρωτηθώ...η Μιρέλα όταν γίνει 50 χρονών θα πιάσει ποτέ σε απόδοση την Ειρήνη ή τη θεία Μόνικα ή την Νάταλι??... ούτε με σφαίρες

Η πουτανιά πρέπει να είναι και λίγο έμφυτη, υπήρξαν και πιτσιρίκες εμφανίσιμες που ήταν πουταναρες από την πρώτη ώρα και υπήρξαν και εμφανίσιμες μιλφαρες που ήταν αδιάφορες...
Σαν πρόχειρα παραδείγματα μου έρχονται τώρα στο μυαλό πχ η Σιμονα και η Λάουρα στο Βαρδάρη...η Έμμα φυσικά που ήταν νέα αλλά όχι τόσο εμφανίσιμη και αντίστοιχα στην κατηγορία μιλφ μου έρχεται στο μυαλό ας πούμε η Τζάστιν η Ολλανδή, γυναικάρα μεν τυπικότατη δε.... και σίγουρα και άλλες τέτοιες περιπτώσεις.
Άρα τίποτα δεν είναι απόλυτο
Δεν ειναι απόλυτο ακριβώς... Οπότε καταλαβαίνεις πως η Μιρελα σε μερικά χρόνια (προσωπικά πιστεύω πως θα σταματήσει πριν φτάσει τα 50)
δεν θα φτάσει πότε σε τέτοια απόδοση.... Ούτε η τζαστιν έγινε ποτέ κορυφή σε απόδοση, ίσως ήταν λίγο πιο καυλιαρα όσο μεγάλωσε κατά τα άλλα λίγα πράγματα... Οι άλλες 3 σίγουρα θα ανέβαζαν την απόδοση τους κι άλλο.... Ευτυχώς για αυτές βρήκαν γαμπρό και σταμάτησαν...
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Ποια κοπελα μαυρισαμε? Επειδη την χαρακτηρισε καποιος χομπιτ μια κοπελα , την μαυρισε? Δεν σε πιανω.
Εδω ειναι σαιτ για να γραφουμε χαρακτηρισμους για κοπελες αμα δεν σου αρεσει να μην διαβαζεις και να μην ειρωνευεσαι αλλα μελη.
Μην ασχολείσαι με τον καραγκιόζη!Θέλει να τον κατουραει η θείτσα που έγραψε κ ο Alfie! :2funny:. Είναι κ βλαξ που έβαλε κ ψηφοφορία για κλείδωμα θρεντ μόνο για μέλη κ ο Φακι του εξήγησε ότι είναι ανέφικτο.Γελαν κ οι πέτρες!
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Μην ασχολείσαι με τον καραγκιόζη!Θέλει να τον κατουραει η θείτσα που έγραψε κ ο Alfie! :2funny:. Είναι κ βλαξ που έβαλε κ ψηφοφορία για κλείδωμα θρεντ μόνο για μέλη κ ο Φακι του εξήγησε ότι είναι ανέφικτο.Γελαν κ οι πέτρες!
Άλλαξε το όνομα σου σε topvlakas θα σου πάει περισσότερο.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.054
Πόντοι
25.015

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
673
Πόντοι
301
Καλησπέρα θα ηθελα να πω και εγώ την εμπειρία μου από Πέτρου ερημίτη αριστερά από το Medusa μιας και η μιρελα δεν δούλευε σήμερα! Πέρασα λοιπόν με την Αναστασία με το που άνοιξε την πόρτα η πρώτη κουβέντα που είπε ήταν you have 10 minutes to finish or I leave λέω από μέσα μου μάλιστα δεν ξεκινάμε καλά ! Στα του αγώνα πίπα αεράτη πάω να την πιάσω τον κωλο don’t touch my ass άρχισα να ξενερώνω, και λέω κρίμα είναι να δώσω πάλι λεφτά και να μην τελειώσω καν βάζω που λέτε τα δυνατά μου και σηκώνετε κάπως αξιοπρεπές το εργαλείο και την λέω γυρνά στα 4 έχω να πω ότι πρώτη φορά στην ζωή μου είδα τέτοιο στήσιμο έκατσε σαν ανάπηρη ώστε να μην μπορώ να βάλω το εργαλείο μου στο μουνι της.
Έχετε το νου σας που δίνεται τα λεφτά σας !! Επίσης της φέρθηκα παρά πολύ όμορφα ήμουν μπανιαρισμενος και μοσχοβολουσα αρώματα!! Δεν θα ξανά πάω!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Βγηκα για 1ο χωσιμο 2023, πηγα να δω την Νατασσα, στο μπελα ντονα, αλλα ηταν μεσα σε προγραμματισμο... Εφυγα μπηκα Φριξου 9, να ξαναδω την Μονα την μαυρουλα, βγηκε τσιτσιδι, την προσεξα καλυτερα, με κλικαραν τα ορθια βυζακια της, περασα μεσα με 69 ακαποτο. Το κοριτσακι ειναι μπουμπουκι, πουτσομεζεδακι, σφιχτο σωματακι, προσωπο με ακμη, ευδιαθετη η κοπελιτσα, χαμογελαστη, 23 χρωνων λεει απο Τζαμαικα μερια, ελαχιστα Ελληνικα, συννενοηση στα Αγγλικα, τα βυζακια της ειναι το ατου της πραγματικα αριστουργηματικα.!!! με καλη ρωγα. Κωλαρακι σφιχτο, οπως και ολο το σωματακι της, σκουρα παρα πολυ επιδερμιδα για μαυρη, αλλα μεταξενια στην αφη, στα του αγωνα, κουμπωμενη, το μουνι της φοβαται μονο που το βλεπεις, στο γλυφομουνι αντιδρουσε ομως, με βογγυτα, ωραιο μικρο μουνακι, οχι ροζε εσωτερικα, το οποιο με το που μπηκε ο πουτσος μεσα, εδεινε καλες πληροφοριες.!! γενικα πεντακαθαρη, με λιγη μυρωδια μελαμινης, στο γαμισι πανω δεν εβαλε φωτια, εκατσε τον εφαγε κανονικα...αλλα η συνευρεση δεν αγγιζε τα προβλεπομενα, δυσκολα να ξαναπηγαινα μαζι της. Δεν αξιζει δηλαδη τα λεφτα που ζηταει, απλο ξεκιναει απο 40.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.054
Πόντοι
25.015
Εσύ βρες πρώτα που πέφτει η Νικ. Ουρανού και μετά έλα να γράψεις και κανένα μύνημα
ezgif.com-gif-maker (1).gif
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Καλησπέρα θα ηθελα να πω και εγώ την εμπειρία μου από Πέτρου ερημίτη αριστερά από το Medusa μιας και η μιρελα δεν δούλευε σήμερα! Πέρασα λοιπόν με την Αναστασία με το που άνοιξε την πόρτα η πρώτη κουβέντα που είπε ήταν you have 10 minutes to finish or I leave λέω από μέσα μου μάλιστα δεν ξεκινάμε καλά ! Στα του αγώνα πίπα αεράτη πάω να την πιάσω τον κωλο don’t touch my ass άρχισα να ξενερώνω, και λέω κρίμα είναι να δώσω πάλι λεφτά και να μην τελειώσω καν βάζω που λέτε τα δυνατά μου και σηκώνετε κάπως αξιοπρεπές το εργαλείο και την λέω γυρνά στα 4 έχω να πω ότι πρώτη φορά στην ζωή μου είδα τέτοιο στήσιμο έκατσε σαν ανάπηρη ώστε να μην μπορώ να βάλω το εργαλείο μου στο μουνι της.
Έχετε το νου σας που δίνεται τα λεφτά σας !! Επίσης της φέρθηκα παρά πολύ όμορφα ήμουν μπανιαρισμενος και μοσχοβολουσα αρώματα!! Δεν θα ξανά πάω!
Γιατι δεν την εδιωξες ρε τυπε με το καλημερα να παρεις τα λεφτα σου πισω, εισαι ηρωας που μπορεσες να λειτουργισεις μετα με τετοια ατακα που σου πεταξε.
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
673
Πόντοι
301
Γιατι δεν την εδιωξες ρε τυπε με το καλημερα να παρεις τα λεφτα σου πισω, εισαι ηρωας που μπορεσες να λειτουργισεις μετα με τετοια ατακα που σου πεταξε.
Διότι το έχω κάνει φιλος και δεν τα πήρα ποτέ δύστυχος !!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom