Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 69 άτομα (3 μέλη και 66 επισκέπτες)

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Αυτη η Νατασσα που ειναι στο μπελα ντονα και ειναι τοσο καιρο στα μπουρδελα και δεν εχει αναφερει κανενας τιποτα, λεει τιποτα.???
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Η ποιο σωστη προσεγγιση εμφανησιακα ειναι αυτη που εδωσε ποιο πισω το μελλος crusιfix, οτι μοιαζει ή ισως ηταν αδερφη της Χρυσας Ρωπα, τωρα ολα τα αλλα περι, χομπιτ, γκολουμ, ποσουμ και δεν ξερω γω τι, ειναι για απροσονατολισμο του κοινου...μην πω τιποτα αλλο.
Και σαφως θα προσφερει κατι παραπανω μεσα στο δωματιο για να αντισταθμισει την εμφανιση της, αυτο το γνωριζει ο καθενας που εχει πηδιξει εστω και μια φορα στην ζωη του χοντρη γκομενα...
Ακριβώς φίλε!
Η μαλακια πάει σύννεφο εδώ ,ο άλλος χθες έγραφε είναι πρώην καθαρίστρια που βγήκε στη βίζιτα ..άμα έχετε τέτοιες καθαρίστριες δώστε καμία σύσταση και εδώ τότε .
 

salonikios86b

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
259
Κριτικές
6
Like
697
Πόντοι
1.525
Σήμερα είπα επιτέλους να πάω να συναντήσω και εγώ την Ναταλία για να δω πόσο μπαζο είναι όπως προαναφέρθηκε.
Το συμπέρασμα είναι ,αν και δεν ήθελα να γράψω δημόσια αλλά δεν μπορώ μετά από ότι προηγήθηκε,ότι τελικά μερικοί εδώ μέσα είναι μεγάλοι καραγκιοζηδες και χωρίς εικόνα και εμπειρία γράφουν μαλακίες για να μαυρίσουν πραγματικά κοπέλες και να προωθήσουν συγκεκριμένες .
Πραγματικά να ξέρετε ότι όσοι γράφετε στο σάιτ σχετικά με κοπέλες χωρίς να κάνετε καν τον κόπο να επισκεφτείτε έχετε σοβαρό πρόβλημα και πρέπει να δείτε ειδικό .

Η Ναταλία παρουσιάστηκε πολύ ευδιάθετη στο σαλοναρισμα ,ηλικία ακριβώς όπως τα είπε ο iron maiden ,δλδ 45-48.
Ξανθό κοντό μαλλί ,κλασική μιλφορωσιδα στο πρόσωπο .
Αδύνατη γκόμενα για πετιτ καταστάσεις με σιλικόνη βυζί πολύ ωραίο θα έλεγα , σκληρό βέβαια στην αφή.
Πέρασα με απλό στα 40 ευρώ έχοντας αμφιβολίες και εγώ μήπως πάνε χαμένα .
Ήρθε χαμογελαστή μέσα ,μιλάει καλά ελληνικά και μετά από λίγο σοσιαλ ξεκίνησε πίπα πολύ καλή με όσο μπορούσε ντιπ θροατ..
Δύο στάσεις στο γαμιση με πολύ ωραία στησίματα και με άνεση χρόνου ,χωρίς να δείχνει ούτε μια φορά ότι έχει στο μυαλό της ρολόι .
Σχετικά με το χύσιμο ,η κοπέλα χύνει όντως ,επειδή της αρέσει το γαμησι και δεν το κρύβει και όχι όπως λέει ο επιστήμονας πιο πάνω ότι κατουράει ..
Δεν θα δεις ποτάμια να τρέχουν στο δωμάτιο ..είναι φυσιολογικά χυσια γυναίκας που είναι στην καύλα εκείνη την ώρα .
Πολύ ευγενική και αυτή και η τσατσά μέχρι την ώρα που έφυγα .
Εδώ πρέπει να αναφέρω και τον χώρο ο οποίος είναι πολύ καθαρός και το δωμάτιο .
Προβλεπόμενος χώρος για όλα και μπράβο ,σεντόνι αδιάβροχο ειδικό που πιστεύω επρεπε να εφαρμοστεί σε όλα και η κοπέλα έχει μαζί πάνες φαρμακείου αυτές που βάζουν σαν υποσεντονο για να μην λερώνει με υγρά το κρεβάτι .
Οπότε και σε καθαριότητα έχει ψηλά τον πήχη.

Δεν θέλω να κουράζω κανέναν αλλά πραγματικά σταματήστε να γράφετε μαλακίες και να σπαμαρετε το νήμα για να κάνετε τους έξυπνους ,απορώ τι κερδίζετε από αυτό .
Η κοπέλα είναι μιλφ ,οπότε όσοι ψάχνετε πιπινακια τσάμπα θα κάνετε τον κόπο να περάσετε .
Μπορείτε να πάτε στη Λάρα που είναι 30 χρόνων για να μην ανησυχούν και οι αγαπουληδες της μην χάσει πελατεία .
σε ποιο μαγαζί δουλεύει? Πρωι-βραδυ?
 

gio19

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
195
Κριτικές
5
Like
211
Πόντοι
1
Καλη χρονια!γνωριζει καποιος ποτε επιστρεφει η Ριτα;
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
μερικοί εδώ μέσα είναι μεγάλοι καραγκιοζηδες και χωρίς εικόνα και εμπειρία γράφουν μαλακίες για να μαυρίσουν πραγματικά κοπέλες και να προωθήσουν συγκεκριμένες .
Πραγματικά να ξέρετε ότι όσοι γράφετε στο σάιτ σχετικά με κοπέλες χωρίς να κάνετε καν τον κόπο να επισκεφτείτε έχετε σοβαρό πρόβλημα και πρέπει να δείτε ειδικό .



Δεν θέλω να κουράζω κανέναν αλλά πραγματικά σταματήστε να γράφετε μαλακίες και να σπαμαρετε το νήμα για να κάνετε τους έξυπνους ,απορώ τι κερδίζετε από αυτό .

Μπορείτε να πάτε στη Λάρα που είναι 30 χρόνων για να μην ανησυχούν και οι αγαπουληδες της μην χάσει πελατεία .
Μπορουσες να γραψεις ολα αυτα που εγραψες χωρις τους χαρακτηρισμους.
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
892
Κριτικές
10
Like
5.736
Πόντοι
1.336
Ακριβώς φίλε!
Η μαλακια πάει σύννεφο εδώ ,ο άλλος χθες έγραφε είναι πρώην καθαρίστρια που βγήκε στη βίζιτα ..άμα έχετε τέτοιες καθαρίστριες δώστε καμία σύσταση και εδώ τότε .
Κι όμως αδερφέ ήταν καθαρίστρια

Λοιπόν, καταθέτω κ η τη δίκη μου φάση με τη Ναταλία η οποία διαδραματίστηκε πριν μια ώρα στο Godiva

Πήγα λοιπόν να τη δω για να μ φύγει η απορία, καθώς το σενάριο με τα υγρά και squirt μου φαινόταν γνώριμο από κάπου που δε θυμόμουν. Αλλά με το που την είδα τα θυμήθηκα όλα. Τη συγκεκριμένη την πήρα πριν περίπου ένα δεκάμηνο στην π. Ερημίτη απέναντι από μεδουσα στο δεξιά όπου και δουλευε. Με θυμήθηκε και την θυμήθηκα πάραυτα. Όντως είχα πάει και όντως μ είχα κάνει πιπα ακα χωρίς να το ζητήσω και όντως επίσης έκανε από τότε αυτό με τα υγρά με το που σε καβαλούσε. Απλά είχα τρομάξει με το ότι είχε κάνει τόσο άνετα πιπα ακα από μόνη της, καθώς συμπέρανα ότι θα το κάνει σε όλους. Όποτε τότε τω καιρω εκεινω, την έληξα.

Το ίδιο έκανα κ σήμερα, αλλά μπαίνοντας στο αμάξι γ να φύγω κάτι με έκανε να ξαναμπώ κ να την πάρω! Κάτι βγάζει αυτή η γυναίκα. Σαν τη Ρωσίδα καθαρίστρια του λυκείου που πάντα σ έβαζες στο ματι στα διαλλειματα στις μεσημεριανές καβλες, αλλά ντρεπόσουν να το πεις.
Πιάσαμε λίγο κουβέντα πριν μπω καθώς με θυμήθηκε όπως προείπα, και δήλωσε όντως 48 και μάλιστα γειτόνισσα μου, στο δίπλα ακριβώς στενό του πατρικού μου! Γ αυτό κάτι μ έκανε απ παλιά κ κάτι μ θύμιζε! Ήταν καθαρίστρια όντως κ δουλευε εκεί στα της περιοχής μας κ την έβλεπα κάθε μέρα! Προφανώς κ δε θα πω περιοχή καθώς από μονή της μ είπε «μην το βγάλεις βούκινο στη γειτονιά και με κάψεις»

Στα του αγώνα, γλύψιμο ακα ελαφρώς, καθώς μου ήρθαν φόβοι και άγχη του παρελθόντος που προανέφερα, φόρεμα καποτας, καβάλημα και πλατς…! Όλος ο τόπος υγρά! Απευθείας έβαλα χέρι για να μυρισω ώστε να ενημερώσω το νήμα κ έβγαζε μια μυρωδιά 90-10 υγρών-κατουρου. Σηκώθηκα απευθείας ενώ ήμουν ανάμεσα σε καβλα-σίχαμα έκανα ντουζ τον έπαιξα και χωρισ Καθόλου γκρίνια την έχυσα σε βυζια λαιμό πρόσωπο.
Η γκομενα μάλλον το γουστάρει αυτό π κάνει πολύ. Αυτό το δηλώνει κιολας Μπαίνει μέσα γδύνεται και χαϊδεύεται μονης της. Παραδέχεται ότι αυτό με τα υγρά το κάνει σχεδόν ανεξαρτητωσ σε όλους γιατί καβλωνει, της αρέσει και το θεωρεί ότι είναι «προβλημα της φύσης της» όπως δηλωσε. Τη ρώτησα αν της συμβαίνει και με κάποιον χοντρό άσχημο κτλ κ απάντησε ότι της συμβαίνει κ εκεί αν ο άλλος είναι ευγενικός και γλυκομίλητος.
Κατά τα αλλά, ευγενική, καλοδιάθετη και ανεκτική σε όλα όπως κ την προηγούμενη φορά στην ερημίτη.

Προσωπικά από τα συμφραζόμενα απ αυτά π είπε κ επειδή τη βλεπω από τη γειτονιά, πιστεύω ότι κάνει τη δουλειά αυτή και όλα αυτά με τα υγρά ( τεχνητά;) καθώς κ ότι έβαλε στήθος, γιατί είναι χωρισμενη με δυο παιδιά και θέλει χρήμα γρήγορα, χτίζοντας πελατεία

Σορρυ για τη φλυαρία
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Μπορουσες να γραψεις ολα αυτα που εγραψες χωρις τους χαρακτηρισμους.
Οχι δεν μπορούσα .
Γιατί εγώ πήγα και διαπίστωσα μόνος μου τι μπαρουφες γράφετε .
Μαυρίζετε κοπέλες λες και θα βγάλετε μεροκάματο.
Καλό είναι ο καθένας να κινηται στα γούστα του και να λείπουν οι χαρακτηρισμοί προς τις κοπέλες
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Ακριβώς φίλε!
Η μαλακια πάει σύννεφο εδώ ,ο άλλος χθες έγραφε είναι πρώην καθαρίστρια που βγήκε στη βίζιτα ..άμα έχετε τέτοιες καθαρίστριες δώστε καμία σύσταση και εδώ τότε .
Δεν το έγραψα εγώ. Αλλα αληθεύει...
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.154
Κριτικές
10
Like
6.128
Πόντοι
7.095
Deker Κάντυ Μαντυ Τζέσυ Αντριάνα Χριστίνα Βερόνικα Έφη Αφροδιτη

Ευτυχισμένο 2012 ρε κουφάλες.
Κάπου εδώ θα πει και ο jo145 τα ποιηματάκια του.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
Οχι δεν μπορούσα .
Γιατί εγώ πήγα και διαπίστωσα μόνος μου τι μπαρουφες γράφετε .
Μαυρίζετε κοπέλες λες και θα βγάλετε μεροκάματο.
Καλό είναι ο καθένας να κινηται στα γούστα του και να λείπουν οι χαρακτηρισμοί προς τις κοπέλες
Ποια κοπελα μαυρισαμε? Επειδη την χαρακτηρισε καποιος χομπιτ μια κοπελα , την μαυρισε? Δεν σε πιανω.
Εδω ειναι σαιτ για να γραφουμε χαρακτηρισμους για κοπελες αμα δεν σου αρεσει να μην διαβαζεις και να μην ειρωνευεσαι αλλα μελη.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Ποια κοπελα μαυρισαμε? Επειδη την χαρακτηρισε καποιος χομπιτ μια κοπελα , την μαυρισε? Δεν σε πιανω.
Εδω ειναι σαιτ για να γραφουμε χαρακτηρισμους για κοπελες αμα δεν σου αρεσει να μην διαβαζεις και να μην ειρωνευεσαι αλλα μελη.
Μόνο χαρακτηρισμούς γράφεις αυτό είναι το πρόβλημα ...δεν είδαμε τις εμπειρίες σου με κάποιες κοπέλες για να τις χαρακτηρίζεις
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
892
Κριτικές
10
Like
5.736
Πόντοι
1.336
Deker Κάντυ Μαντυ Τζέσυ Αντριάνα Χριστίνα Βερόνικα Έφη Αφροδιτη

Ευτυχισμένο 2012 ρε κουφάλες.
Κάπου εδώ θα πει και ο jo145 τα ποιηματάκια του.
Και θα προσπαθεί να μας πείσει να βάλουμε τις γραμμές των τραίνων πανω από το ντελο! ☹️
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Κι όμως αδερφέ ήταν καθαρίστρια

Λοιπόν, καταθέτω κ η τη δίκη μου φάση με τη Ναταλία η οποία διαδραματίστηκε πριν μια ώρα στο Godiva

Πήγα λοιπόν να τη δω για να μ φύγει η απορία, καθώς το σενάριο με τα υγρά και squirt μου φαινόταν γνώριμο από κάπου που δε θυμόμουν. Αλλά με το που την είδα τα θυμήθηκα όλα. Τη συγκεκριμένη την πήρα πριν περίπου ένα δεκάμηνο στην π. Ερημίτη απέναντι από μεδουσα στο δεξιά όπου και δουλευε. Με θυμήθηκε και την θυμήθηκα πάραυτα. Όντως είχα πάει και όντως μ είχα κάνει πιπα ακα χωρίς να το ζητήσω και όντως επίσης έκανε από τότε αυτό με τα υγρά με το που σε καβαλούσε. Απλά είχα τρομάξει με το ότι είχε κάνει τόσο άνετα πιπα ακα από μόνη της, καθώς συμπέρανα ότι θα το κάνει σε όλους. Όποτε τότε τω καιρω εκεινω, την έληξα.

Το ίδιο έκανα κ σήμερα, αλλά μπαίνοντας στο αμάξι γ να φύγω κάτι με έκανε να ξαναμπώ κ να την πάρω! Κάτι βγάζει αυτή η γυναίκα. Σαν τη Ρωσίδα καθαρίστρια του λυκείου που πάντα σ έβαζες στο ματι στα διαλλειματα στις μεσημεριανές καβλες, αλλά ντρεπόσουν να το πεις.
Πιάσαμε λίγο κουβέντα πριν μπω καθώς με θυμήθηκε όπως προείπα, και δήλωσε όντως 48 και μάλιστα γειτόνισσα μου, στο δίπλα ακριβώς στενό του πατρικού μου! Γ αυτό κάτι μ έκανε απ παλιά κ κάτι μ θύμιζε! Ήταν καθαρίστρια όντως κ δουλευε εκεί στα της περιοχής μας κ την έβλεπα κάθε μέρα! Προφανώς κ δε θα πω περιοχή καθώς από μονή της μ είπε «μην το βγάλεις βούκινο στη γειτονιά και με κάψεις»

Στα του αγώνα, γλύψιμο ακα ελαφρώς, καθώς μου ήρθαν φόβοι και άγχη του παρελθόντος που προανέφερα, φόρεμα καποτας, καβάλημα και πλατς…! Όλος ο τόπος υγρά! Απευθείας έβαλα χέρι για να μυρισω ώστε να ενημερώσω το νήμα κ έβγαζε μια μυρωδιά 90-10 υγρών-κατουρου. Σηκώθηκα απευθείας ενώ ήμουν ανάμεσα σε καβλα-σίχαμα έκανα ντουζ τον έπαιξα και χωρισ Καθόλου γκρίνια την έχυσα σε βυζια λαιμό πρόσωπο.
Η γκομενα μάλλον το γουστάρει αυτό π κάνει πολύ. Αυτό το δηλώνει κιολας Μπαίνει μέσα γδύνεται και χαϊδεύεται μονης της. Παραδέχεται ότι αυτό με τα υγρά το κάνει σχεδόν ανεξαρτητωσ σε όλους γιατί καβλωνει, της αρέσει και το θεωρεί ότι είναι «προβλημα της φύσης της» όπως δηλωσε. Τη ρώτησα αν της συμβαίνει και με κάποιον χοντρό άσχημο κτλ κ απάντησε ότι της συμβαίνει κ εκεί αν ο άλλος είναι ευγενικός και γλυκομίλητος.
Κατά τα αλλά, ευγενική, καλοδιάθετη και ανεκτική σε όλα όπως κ την προηγούμενη φορά στην ερημίτη.

Προσωπικά από τα συμφραζόμενα απ αυτά π είπε κ επειδή τη βλεπω από τη γειτονιά, πιστεύω ότι κάνει τη δουλειά αυτή και όλα αυτά με τα υγρά ( τεχνητά;) καθώς κ ότι έβαλε στήθος, γιατί είναι χωρισμενη με δυο παιδιά και θέλει χρήμα γρήγορα, χτίζοντας πελατεία

Σορρυ για τη φλυαρία
Αλφι μόνο το αφμ της δεν έδωσες στον αέρα .
Χύσιμο είναι φιλε ,δεν κατουράει ,εξακριβωμένο.
Δεν ξέρω τι σιχαθηκες αλλά δεν μπορώ να φανταστώ ότι το μυρισες και πάνω στην πράξη για να καταλάβεις
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
Μόνο χαρακτηρισμούς γράφεις αυτό είναι το πρόβλημα ...δεν είδαμε τις εμπειρίες σου με κάποιες κοπέλες για να τις χαρακτηρίζεις
Ειχα παει παλιοτερα με Συλβια κολομβιανη, εχω γραψει και για Ναρυ και για Ραισα και για μια αλλη που ειχα παει τις προαλλες και για Λυδια. Μην γραφεις κοτσανες οτι δεν γραφω για τις εμπειριες μου.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.289
Κριτικές
62
Like
44.933
Πόντοι
9.297
Deker Κάντυ Μαντυ Τζέσυ Αντριάνα Χριστίνα Βερόνικα Έφη Αφροδιτη

Ευτυχισμένο 2012 ρε κουφάλες.
Κάπου εδώ θα πει και ο jo145 τα ποιηματάκια του.
Τόσα κεφάλαια από την ιστορία μας...τόσες αναμνήσεις... :cry:
 

polymprizos

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2017
Μηνύματα
250
Like
210
Πόντοι
21
Τόσα κεφάλαια από την ιστορία μας...τόσες αναμνήσεις... :cry:
ε θα πεταχτω και εγω και θα πω για την μαριαννα στο ανορθογραφο,την λετονη στο σαπφους 20 και την βουλγαρα στο γωνιακο πρασινο. σορρυ αλλα δε θυμαμαι ονοματα πλην της μαριαννας
 
Τελευταία τροποποίηση:

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
892
Κριτικές
10
Like
5.736
Πόντοι
1.336
Γιατί η θρυλική Εμμανουέλα στην Νικ ουρανού 28 τέρμα κάτω γωνία δίπλα στης ειρήνης; Τέτοια πιπα ποτε ξανά ΟΛΟ ΜΕΣΑ plus χύνω μεσα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom