Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 62 άτομα (2 μέλη και 60 επισκέπτες)

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Διότι το έχω κάνει φιλος και δεν τα πήρα ποτέ δύστυχος !!
Τυπε απο την στιγμη που δεν αγγιξες το εμπορευμα, την στελνεις και ζητας τα λεφτα πισω, τι δηλαδη.?? Πως μπωρει να αρνηθει να σου δωσει τα λεφτα πισω.?? Οταν πεις την τσατσα οτι το κοριτσι ειναι αγενες με το καλημερα. Εκεινη την στιγμη κανεις φασαρια...
Τελος, αφου την εχυσες, ψιλα γραμματα τα υπολοιπα.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Γιατι δεν εφυγες επι τοπου και να ζητησεις τα λεφτα σου πισω?
Στο ίδιο σπίτι εν τω μεταξύ, πριν καμιά 3 χρόνια ας πούμε μπαίνω στο δωμάτιο περιμένω έρχεται το γκομενάκι ,δε θυμάμαι όνομα... πάω να την πιάσω λίγο από δώ από κει, τινάζεται και μου λέει μη με πιάνεις...την λέω ευγενικά για να μην εκνευριστω θες να φύγω τώρα και να μου δώσεις τα λεφτά ?... ναι φύγε μου λέει

Δε μου ξανατυχε και απόρησε και η τσατσά, αυτή η μελαχρινή η ψηλή η ευγενική που είναι κάθε βράδυ εκεί...
Οπότε τρομερή σύμπτωση στο ίδιο σπίτι ίδια συμπεριφορά
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.304
Κριτικές
201
Like
4.564
Πόντοι
17.065
Στο ίδιο σπίτι εν τω μεταξύ, πριν καμιά 3 χρόνια ας πούμε μπαίνω στο δωμάτιο περιμένω έρχεται το γκομενάκι ,δε θυμάμαι όνομα... πάω να την πιάσω λίγο από δώ από κει, τινάζεται και μου λέει μη με πιάνεις...την λέω ευγενικά για να μην εκνευριστω θες να φύγω τώρα και να μου δώσεις τα λεφτά ?... ναι φύγε μου λέει

Δε μου ξανατυχε και απόρησε και η τσατσά, αυτή η μελαχρινή η ψηλή η ευγενική που είναι κάθε βράδυ εκεί...
Οπότε τρομερή σύμπτωση στο ίδιο σπίτι ίδια συμπεριφορά
Ζουμε απιστευτες καταστασεις, ειτε ειναι θυματα trafficking η τους εχουν δωσει τετοιες οδηγιες οι ερασιτεχνες που διαχειριζονται τον μπουρδελοχωρο.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Εσύ έγινες ξεφτίλας που άνοιξες κ ψηφοφορία μπετοβλακα! :2funny:
Δεν το συνεχίζω γιατί σέβομαι τους υπόλοιπους.
Άντε τραβά τώρα με τον Μπάρμπαρα στις μουναρες εσκορτ που γαμάτε και μην ζαλίζεις ...
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Δεν το συνεχίζω γιατί σέβομαι τους υπόλοιπους.
Άντε τραβά τώρα με τον Μπάρμπαρα στις μουναρες εσκορτ που γαμάτε και μην ζαλίζεις ...
Λιγε εσύ να μάθεις να σέβεσαι γιατί εσύ το ξεκίνησες!
 

RevoXXX

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.863
Κριτικές
3
Like
818
Πόντοι
96
Ρε τύποι ειλικρινά ακόμα δεν μπήκε η νέα χρονιά δεν έχετε κάτι καλύτερο να κάνετε?Μπέσα τώρα τόσες σελίδες ένας moderator δεν υπάρχει να κάνει κάτι?Σας έχει φάει η μίρλα και η κακή διάθεση..
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.304
Κριτικές
201
Like
4.564
Πόντοι
17.065
Πέρασα λοιπόν με την Αναστασία με το που άνοιξε την πόρτα η πρώτη κουβέντα που είπε ήταν you have 10 minutes to finish or I leave λέω από μέσα μου μάλιστα δεν ξεκινάμε καλά
Μυστη το μονο που μπορεις να κανεις για την ληστεια που εζησες ειναι να γραψεις κριτικη και να την μαυρισεις, μοναδες σε ολα.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Μυστη το μονο που μπορεις να κανεις για την ληστεια που εζησες ειναι να γραψεις κριτικη και να την μαυρισεις, μοναδες σε ολα.
Κακός μπήκε στον κόπο να φτιάξει διάθεση ... εννοείται έπρεπε να πάρει τα λεφτά πίσω .
Ότι και να έγινε πλέον η μόνη ενέργεια που μπορεί να κάνει είναι να δώσει κριτική
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Καλό το μάθημα ιστορίας και αναμνήσεων, που διάβασα σήμερα, παρόν και μέλλον δεν βλέπω. :hi::hi:
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
205
Κριτικές
9
Like
730
Πόντοι
361
Ακριβώς φίλε!
Η μαλακια πάει σύννεφο εδώ ,ο άλλος χθες έγραφε είναι πρώην καθαρίστρια που βγήκε στη βίζιτα ..άμα έχετε τέτοιες καθαρίστριες δώστε καμία σύσταση και εδώ τότε .
Εγώ επειδή έχω πάει αρκετές φορές μαζί της και μετά την φολα που έφαγα με ιννα θα ξαναπάω φυσικά και επειδή μιλάμε διότι γνωριζόμαστε, όντως ήταν κάποτε καθαρίστρια και δούλευε και σε κάτι με Μπαρμπαρδια σαν νοσοκομείο δεν κατάλαβα, εμένα μου αρέσει διότι είναι καλό παιδί και τιμάει τα λεφτά της..και εμφανισιακά δεν είναι μπάσο μια χαρά είναι..
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
205
Κριτικές
9
Like
730
Πόντοι
361
Κι όμως αδερφέ ήταν καθαρίστρια

Λοιπόν, καταθέτω κ η τη δίκη μου φάση με τη Ναταλία η οποία διαδραματίστηκε πριν μια ώρα στο Godiva

Πήγα λοιπόν να τη δω για να μ φύγει η απορία, καθώς το σενάριο με τα υγρά και squirt μου φαινόταν γνώριμο από κάπου που δε θυμόμουν. Αλλά με το που την είδα τα θυμήθηκα όλα. Τη συγκεκριμένη την πήρα πριν περίπου ένα δεκάμηνο στην π. Ερημίτη απέναντι από μεδουσα στο δεξιά όπου και δουλευε. Με θυμήθηκε και την θυμήθηκα πάραυτα. Όντως είχα πάει και όντως μ είχα κάνει πιπα ακα χωρίς να το ζητήσω και όντως επίσης έκανε από τότε αυτό με τα υγρά με το που σε καβαλούσε. Απλά είχα τρομάξει με το ότι είχε κάνει τόσο άνετα πιπα ακα από μόνη της, καθώς συμπέρανα ότι θα το κάνει σε όλους. Όποτε τότε τω καιρω εκεινω, την έληξα.

Το ίδιο έκανα κ σήμερα, αλλά μπαίνοντας στο αμάξι γ να φύγω κάτι με έκανε να ξαναμπώ κ να την πάρω! Κάτι βγάζει αυτή η γυναίκα. Σαν τη Ρωσίδα καθαρίστρια του λυκείου που πάντα σ έβαζες στο ματι στα διαλλειματα στις μεσημεριανές καβλες, αλλά ντρεπόσουν να το πεις.
Πιάσαμε λίγο κουβέντα πριν μπω καθώς με θυμήθηκε όπως προείπα, και δήλωσε όντως 48 και μάλιστα γειτόνισσα μου, στο δίπλα ακριβώς στενό του πατρικού μου! Γ αυτό κάτι μ έκανε απ παλιά κ κάτι μ θύμιζε! Ήταν καθαρίστρια όντως κ δουλευε εκεί στα της περιοχής μας κ την έβλεπα κάθε μέρα! Προφανώς κ δε θα πω περιοχή καθώς από μονή της μ είπε «μην το βγάλεις βούκινο στη γειτονιά και με κάψεις»

Στα του αγώνα, γλύψιμο ακα ελαφρώς, καθώς μου ήρθαν φόβοι και άγχη του παρελθόντος που προανέφερα, φόρεμα καποτας, καβάλημα και πλατς…! Όλος ο τόπος υγρά! Απευθείας έβαλα χέρι για να μυρισω ώστε να ενημερώσω το νήμα κ έβγαζε μια μυρωδιά 90-10 υγρών-κατουρου. Σηκώθηκα απευθείας ενώ ήμουν ανάμεσα σε καβλα-σίχαμα έκανα ντουζ τον έπαιξα και χωρισ Καθόλου γκρίνια την έχυσα σε βυζια λαιμό πρόσωπο.
Η γκομενα μάλλον το γουστάρει αυτό π κάνει πολύ. Αυτό το δηλώνει κιολας Μπαίνει μέσα γδύνεται και χαϊδεύεται μονης της. Παραδέχεται ότι αυτό με τα υγρά το κάνει σχεδόν ανεξαρτητωσ σε όλους γιατί καβλωνει, της αρέσει και το θεωρεί ότι είναι «προβλημα της φύσης της» όπως δηλωσε. Τη ρώτησα αν της συμβαίνει και με κάποιον χοντρό άσχημο κτλ κ απάντησε ότι της συμβαίνει κ εκεί αν ο άλλος είναι ευγενικός και γλυκομίλητος.
Κατά τα αλλά, ευγενική, καλοδιάθετη και ανεκτική σε όλα όπως κ την προηγούμενη φορά στην ερημίτη.

Προσωπικά από τα συμφραζόμενα απ αυτά π είπε κ επειδή τη βλεπω από τη γειτονιά, πιστεύω ότι κάνει τη δουλειά αυτή και όλα αυτά με τα υγρά ( τεχνητά;) καθώς κ ότι έβαλε στήθος, γιατί είναι χωρισμενη με δυο παιδιά και θέλει χρήμα γρήγορα, χτίζοντας πελατεία

Σορρυ για τη φλυαρία
Ότι είπες σωστό έχω πάει πολλές φορές μαζί της
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Εγώ επειδή έχω πάει αρκετές φορές μαζί της και μετά την φολα που έφαγα με ιννα θα ξαναπάω φυσικά και επειδή μιλάμε διότι γνωριζόμαστε, όντως ήταν κάποτε καθαρίστρια και δούλευε και σε κάτι με Μπαρμπαρδια σαν νοσοκομείο δεν κατάλαβα, εμένα μου αρέσει διότι είναι καλό παιδί και τιμάει τα λεφτά της..και εμφανισιακά δεν είναι μπάσο μια χαρά είναι..
Πολύ το επιβεβαιώσατε και οκ .
Δεν έγραψα αυτό το μύνημα για να ασχοληθώ με το αν ήταν η όχι καθαρίστρια.
Αλλά γιατι κάποιοι το είπαν υποτιμητικά και με σάλτσες εννοείται..εδώ την έφτασαν κοντά 60 χρόνων
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
205
Κριτικές
9
Like
730
Πόντοι
361
Πολύ το επιβεβαιώσατε και οκ .
Δεν έγραψα αυτό το μύνημα για να ασχοληθώ με το αν ήταν η όχι καθαρίστρια.
Αλλά γιατι κάποιοι το είπαν υποτιμητικά και με σάλτσες εννοείται..εδώ την έφτασαν κοντά 60 χρόνων
Δεν είπα κάτι απλά ενημέρωση κάνω για όλα τα παιδιά εδώ μέσα, δυστυχώς ψάχνω και δεν μπορώ να βρω κάποια που με απλό πρόγραμμα να κάνει καλά την δουλειά της..
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Δεν είπα κάτι απλά ενημέρωση κάνω για όλα τα παιδιά εδώ μέσα, δυστυχώς ψάχνω και δεν μπορώ να βρω κάποια που με απλό πρόγραμμα να κάνει καλά την δουλειά της..
Όχι δεν έγραψα ότι είπες κάτι κακό .
Απλά μου το επιβεβαίωσαν αρκετά μέλη γιατί νόμιζαν ότι για αυτό το έγραψα .
Έχει κοπέλες αλλά στην πρωινή βάρδια θα βρεις πολύ πιο εύκολα να κάνουν σωστή δουλειά .οι βραδυνές έχουν και την πίεση όταν υπάρχει πολύ κόσμος
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.054
Πόντοι
25.015

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
892
Κριτικές
10
Like
5.736
Πόντοι
1.336
Στο ίδιο σπίτι εν τω μεταξύ, πριν καμιά 3 χρόνια ας πούμε μπαίνω στο δωμάτιο περιμένω έρχεται το γκομενάκι ,δε θυμάμαι όνομα... πάω να την πιάσω λίγο από δώ από κει, τινάζεται και μου λέει μη με πιάνεις...την λέω ευγενικά για να μην εκνευριστω θες να φύγω τώρα και να μου δώσεις τα λεφτά ?... ναι φύγε μου λέει

Δε μου ξανατυχε και απόρησε και η τσατσά, αυτή η μελαχρινή η ψηλή η ευγενική που είναι κάθε βράδυ εκεί...
Οπότε τρομερή σύμπτωση στο ίδιο σπίτι ίδια συμπεριφορά
ΑΛ σου υπενθυμίζω άλλη μια πρόσφατη σύμπτωση την Αμαλία! Θυμάσαι πριν κάνα δίμηνο ;
Πολύ φόλα αυτό το σπίτι!
 

Hyundai_Elantra

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2022
Μηνύματα
25
Like
65
Πόντοι
0
προτείνω να κάνουν τα μέλη verification οτι είναι 18+ ή να πληρώνουμε συνδρομή έτσι ώστε να υπάρχει ενα επίπεδο της συζήτησης και γενικά να ξέρω οτι δεν έχω να κάνω με τίποτα ανήλικα εδω μέσα που γράφουν οτι τους κατεύει ή οτι φαντάζονται... πως δίνετε 60 για ακα πιπα και γαμήσι 10 λεπτά ή 100 για ενα 20λεπτο και φεύγετε και άχυστοι απο τα studios της Πόλης μας; Ε! να πληρώνουμε συνδρομή και να κάνουμε και verification όπως ακριβώς κάνουν και οι πουτάνες σε sites που θέλουν να διαφιμιστούν! Γιατί αλλιώς το έχετε κάνει μπουρδέλο εδω μέσα το thread
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom