Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 62 άτομα (1 μέλη και 61 επισκέπτες)

Hyundai_Elantra

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2022
Μηνύματα
25
Like
65
Πόντοι
0
μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης και γράφουν όλοι οι Νταβάδες, νυχτοφύλακες, τσατσάδες, μπουρδελοαδειούχοι επιτηρητές του thread, πουτάνες.... κλπ ΦΥΣΙΚΑ και καταλαβαίνουν μέχρι και η κουτσή μαρία και οι αλοδαπές λατίνες κ μη πουτάνες της γειτονειάς σας τι θέλω να πω... Αν θέλουμε ποιότητα και αξιοπιστία - ξεκάθαρες απόψεις και οχι καργιολίκια και πουστριλίκια να διαβάζουμε εδω μέσα, να πλερώνουμε συνδρομή (για ορισμένα threads εστώ) αν οχι για όλο το site.... και καλά είναι να ηρεμήσετε λιγάκι. Καλή χρονιά σε όλους και σε όλες και οτι αγαπά ο καθένας!
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Καλό το μάθημα ιστορίας και αναμνήσεων, που διάβασα σήμερα, παρόν και μέλλον δεν βλέπω. :hi::hi:
Ευτυχώς έχουμε πλούσιες αναμνήσεις :cheesy:

Ζουμε απιστευτες καταστασεις, ειτε ειναι θυματα trafficking η τους εχουν δωσει τετοιες οδηγιες οι ερασιτεχνες που διαχειριζονται τον μπουρδελοχωρο.
Εμένα ειλικρινά στα τόσα χρόνια ποτέ δε μου πέρασε από το μυαλό κάτι τέτοιο για καμία κοπέλα... πάντα λίγα ήταν τα σπίτια, συγκεντρωμένα σε μία γειτονιά... κέντρο της πόλης...ε λες δε γίνεται να δουλεύουν δέκα μπουρδέλα και σε ένα πχ να εξαναγκάζεται μια κοπέλα και κανείς να μην παίρνει χαμπάρι... ξέρω γω τραβηγμένο μου φαίνεται.
Η στάση εκείνης της κοπέλας όμως πραγματικά μου είχε κάνει εντύπωση...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Επίσης όποιος βγήκε για τσάρκα απόψε λογικά το μετάνιωσε γιατί γινόταν πάλι η χαρά του παιδιού :jerking:
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.154
Κριτικές
10
Like
6.128
Πόντοι
7.095
Ζουμε απιστευτες καταστασεις, ειτε ειναι θυματα trafficking η τους εχουν δωσει τετοιες οδηγιες οι ερασιτεχνες που διαχειριζονται τον μπουρδελοχωρο.
Δεν ειναι καινουρια αυτα...μου εχουν συμβει και παλια
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Καλησπέρα θα ηθελα να πω και εγώ την εμπειρία μου από Πέτρου ερημίτη αριστερά από το Medusa μιας και η μιρελα δεν δούλευε σήμερα! Πέρασα λοιπόν με την Αναστασία με το που άνοιξε την πόρτα η πρώτη κουβέντα που είπε ήταν you have 10 minutes to finish or I leave λέω από μέσα μου μάλιστα δεν ξεκινάμε καλά ! Στα του αγώνα πίπα αεράτη πάω να την πιάσω τον κωλο don’t touch my ass άρχισα να ξενερώνω, και λέω κρίμα είναι να δώσω πάλι λεφτά και να μην τελειώσω καν βάζω που λέτε τα δυνατά μου και σηκώνετε κάπως αξιοπρεπές το εργαλείο και την λέω γυρνά στα 4 έχω να πω ότι πρώτη φορά στην ζωή μου είδα τέτοιο στήσιμο έκατσε σαν ανάπηρη ώστε να μην μπορώ να βάλω το εργαλείο μου στο μουνι της.
Έχετε το νου σας που δίνεται τα λεφτά σας !! Επίσης της φέρθηκα παρά πολύ όμορφα ήμουν μπανιαρισμενος και μοσχοβολουσα αρώματα!! Δεν θα ξανά πάω!
Από την πρώτη στιγμή έπρεπε να φύγεις φίλε! Θα πήγαιναν τα λεφτά σε άλλη και θα πιάνανε και τόπο!
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.054
Πόντοι
25.015
μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης και γράφουν όλοι οι Νταβάδες, νυχτοφύλακες, τσατσάδες, μπουρδελοαδειούχοι επιτηρητές του thread, πουτάνες.... κλπ ΦΥΣΙΚΑ και καταλαβαίνουν μέχρι και η κουτσή μαρία και οι αλοδαπές λατίνες κ μη πουτάνες της γειτονειάς σας τι θέλω να πω... Αν θέλουμε ποιότητα και αξιοπιστία - ξεκάθαρες απόψεις και οχι καργιολίκια και πουστριλίκια να διαβάζουμε εδω μέσα, να πλερώνουμε συνδρομή (για ορισμένα threads εστώ) αν οχι για όλο το site.... και καλά είναι να ηρεμήσετε λιγάκι. Καλή χρονιά σε όλους και σε όλες και οτι αγαπά ο καθένας!
Πανε κανε εσυ ενα σαιτ και μετα ελα σφυρα μας.
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
53
Like
4.245
Πόντοι
6.817
Τελικα τι ειναι αυτοι οι φωτεινοι κυκλοι γυρω απ τα αβαταρ μας;
 

ReformedFucker

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
62
Like
88
Πόντοι
0
Από την πρώτη στιγμή έπρεπε να φύγεις φίλε! Θα πήγαιναν τα λεφτά σε άλλη και θα πιάνανε και τόπο!
Είχα παρόμοιο σκηνικό με την σιζελ, με το που μπηκε στο δωμάτιο πρώτο σχόλιο 'με 40 τι περιμένεις να γυρίσουμε τσόντα;' έπρεπε να φύγω μαλακια μ.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.287
Κριτικές
62
Like
44.919
Πόντοι
9.297

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
959
Κριτικές
14
Like
1.986
Πόντοι
496
Καλησπέρα, επιτέλους διάβασα μια κριτική σήμερα, γιατί κανένας δεν γράφει κριτικές; Στα μπουρδέλα τις τελευταίες μέρες γινότανε χαμός και νομίζω 2 κριτικές είδα μόνο. Σκέφτομαι να κάνω καμιά βόλτα σήμερα το βράδυ, πάλι χαμός θα γίνεται;
 

PazzFuzz

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
35
Like
64
Πόντοι
0
Οσων αφορα το δαχτυλο σε κοπελα -με απλο προγραμμα μπαινω παντα- το εχω βγαλει απο το μυαλο μου. Ισως πηγα να το κανω καποτε και δε με αφησε κοπελα και μετα εμεινα με την εντυπωση οτι δεν πρεπει να γινεται. Αλλα βλεπω οτι γινεται. Επισης δεν μου αρεσει να μου λεει η γκομενα ΜΗ οποτε δεν μπαινω καν στη διαδικασια.
Θα με εψηνε να το κανω και θα το εκανα μονο αν ειχα κανει μπανιο πριν στο δωματιο για να ξερει η κοπελα οτι εχω καθαρα δαχτυλα. Διαφορετικα μου φαινεται πολυ κακο να τις βαζω ενω εχω πιασει πριν χρηματα ..Ελπιζω να μην το αφηνουν αυτο οι κοπελες αν και δεν ειμαι τοσο σιγουρος..
πχ. η μιρελα μου εβαλε δαχτυλο με καποτα οταν ειχα παει . Δεν ανταπεδωσα.
 

PazzFuzz

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
35
Like
64
Πόντοι
0
Επισης, ειχα δει πριν κανα 3βδομαδο - μηνα μια μιλφ καυλιαρα στην πετρου ερημιτη διπλα στο σπιτακι του βεγκας, ηταν πρωι. Ξερει κανεις ποια ειναι και αν το κανει καλα?
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
προτείνω να κάνουν τα μέλη verification οτι είναι 18+ ή να πληρώνουμε συνδρομή έτσι ώστε να υπάρχει ενα επίπεδο της συζήτησης και γενικά να ξέρω οτι δεν έχω να κάνω με τίποτα ανήλικα εδω μέσα που γράφουν οτι τους κατεύει ή οτι φαντάζονται... πως δίνετε 60 για ακα πιπα και γαμήσι 10 λεπτά ή 100 για ενα 20λεπτο και φεύγετε και άχυστοι απο τα studios της Πόλης μας; Ε! να πληρώνουμε συνδρομή και να κάνουμε και verification όπως ακριβώς κάνουν και οι πουτάνες σε sites που θέλουν να διαφιμιστούν! Γιατί αλλιώς το έχετε κάνει μπουρδέλο εδω μέσα το thread
Και τι είναι το site,cosmote TV?:2funny:
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.054
Πόντοι
25.015
φίου φίου φσσσσσσσστ! :thumbsup:
Αν ενοείς να στον σφυρίξω πάντως να ξές παω μόνο με πουτάνες θυλικές :boff:
Δεν γαμαω ασχημοπουστες!
Ρε συ αυτος πιο πανω προσπαθει να κανει το συνθηματικο αλλα δεν του βγαινει....

Καλησπέρα, επιτέλους διάβασα μια κριτική σήμερα, γιατί κανένας δεν γράφει κριτικές; Στα μπουρδέλα τις τελευταίες μέρες γινότανε χαμός και νομίζω 2 κριτικές είδα μόνο. Σκέφτομαι να κάνω καμιά βόλτα σήμερα το βράδυ, πάλι χαμός θα γίνεται;
Αν κανεις βολτα το βραδυ κανε ενα κοπο να πεις αν δουλευει η Ραισα...Θα ηθελα να παω να της τον χωσο αλλα μην κατεβαινω αδικα.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Αν κανεις βολτα το βραδυ κανε ενα κοπο να πεις αν δουλευει η Ραισα...Θα ηθελα να παω να της τον χωσο αλλα μην κατεβαινω αδικα.
Χθες νύχτα ήταν ανοιχτό το σπίτι πάντως σε αντίθεση με της Καρινας που είναι κλειστό αρκετές νύχτες...

Δεν πειράζει, κατέβα και άδικα...δε πιστεύω να παρεξηγηθεί η Λάρα :tooth:
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
959
Κριτικές
14
Like
1.986
Πόντοι
496
Και μόλις έγραψα ότι δεν γράφει κανένας κριτικές ....εμφανίστηκαν 5-6.....
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.054
Πόντοι
25.015
Χθες νύχτα ήταν ανοιχτό το σπίτι πάντως σε αντίθεση με της Καρινας που είναι κλειστό αρκετές νύχτες...

Δεν πειράζει, κατέβα και άδικα...δε πιστεύω να παρεξηγηθεί η Λάρα :tooth:
θα παρεξηγηθει! αυριο πρωι ξανα ξεκιναει!
 

Lympe

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
66
Like
195
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους και καλή χρονιά. Για τρεις βόλτες τώρα μέσα στις γιορτές θα γράψω περιληπτικά.

Πέρασμα με Νίνα στο παρανταις. Ενώ μου άρεσε εξωτερικά, έχει ωραίο πάτο, μέσα ήταν σχεδόν διαικπεραιωτικη και σίγουρα το απλό δεν αξίζει μαζί της. Προς αποφυγήν.

Πέρασμα με Έμιλυ στο μπαντ γκιρλς. Πολύ καλή μου φάνηκε για τα γουστα μου. Συμμετείχε αρκετά και απαντούσε σε βρωμολογα. Το αρνητικό είναι ότι όσο πλησίαζε το τέλος της ώρας βιαζόταν. Για μια φορά και ως εκεί.

Τελος Μπέλα από βίλα εροτικα, η οποία τώρα δεν είναι στο πρόγραμμα. Αν τη βρει κάποιος ας ενημερώσει.

Δεν ξέρω αν φταίει που γνωρίζω Ισπανικα (δε μιλάει σχεδόν καθόλου ;γγικα) αλλά ίσως το καλύτερο γαμησι μου εδώ και καιρό.

Τις άρεσε να τρώει σφαλιάρες τον κωλο, βογγουσε και σε μια φάση ήθελε να μου τον παίξει με τα πόδια γιατί τις είπα ότι μου αρέσει το τατού που είχε εκεί.

Το τέλος ήρθε σε ιεραποστολικό όπου τις έριχνα και μερικά χαστούκια στο πρόσωπο, νταξει όχι τίποτα σφαλιάρες, πολύ χαλαρά, αλλά ήταν πάρα πολύ δεκτική και Έπαιζε με το μουνακι της καθώς ήμουν μέσα.

Αν ξαναμπεί στο πρόγραμμα θα ξανατιμηθει.

Αυτά μάγκες και καλές βόλτες.
Αν έχει να προτείνει κάποιος κάποια με βυζάρες ας το πει γιατί δεν έχω βρει καμία αξιολόγη.
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Καλησπέρα σε όλους και καλή χρονιά. Για τρεις βόλτες τώρα μέσα στις γιορτές θα γράψω περιληπτικά.

Πέρασμα με Νίνα στο παρανταις. Ενώ μου άρεσε εξωτερικά, έχει ωραίο πάτο, μέσα ήταν σχεδόν διαικπεραιωτικη και σίγουρα το απλό δεν αξίζει μαζί της. Προς αποφυγήν.

Πέρασμα με Έμιλυ στο μπαντ γκιρλς. Πολύ καλή μου φάνηκε για τα γουστα μου. Συμμετείχε αρκετά και απαντούσε σε βρωμολογα. Το αρνητικό είναι ότι όσο πλησίαζε το τέλος της ώρας βιαζόταν. Για μια φορά και ως εκεί.

Τελος Μπέλα από βίλα εροτικα, η οποία τώρα δεν είναι στο πρόγραμμα. Αν τη βρει κάποιος ας ενημερώσει.

Δεν ξέρω αν φταίει που γνωρίζω Ισπανικα (δε μιλάει σχεδόν καθόλου ;γγικα) αλλά ίσως το καλύτερο γαμησι μου εδώ και καιρό.

Τις άρεσε να τρώει σφαλιάρες τον κωλο, βογγουσε και σε μια φάση ήθελε να μου τον παίξει με τα πόδια γιατί τις είπα ότι μου αρέσει το τατού που είχε εκεί.

Το τέλος ήρθε σε ιεραποστολικό όπου τις έριχνα και μερικά χαστούκια στο πρόσωπο, νταξει όχι τίποτα σφαλιάρες, πολύ χαλαρά, αλλά ήταν πάρα πολύ δεκτική και Έπαιζε με το μουνακι της καθώς ήμουν μέσα.

Αν ξαναμπεί στο πρόγραμμα θα ξανατιμηθει.

Αυτά μάγκες και καλές βόλτες.
Αν έχει να προτείνει κάποιος κάποια με βυζάρες ας το πει γιατί δεν έχω βρει καμία αξιολόγη.
Ελενα/Ράισα Ν.Ουρανου 26 βράδυ.Αν είσαι μερακλής αλλά θα περάσεις super εδω:
https://*****.gr/listing/nicol/
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom