Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (3 μέλη και 34 επισκέπτες)

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.487
Πόντοι
456
Εκει στην Ερημιτη,γιατι το μεσημερι ειναι ολα κλειστα;
 

AlanPar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2022
Μηνύματα
104
Κριτικές
22
Like
639
Πόντοι
311
Στην Πέτρου ερημίτη πετυχα κάτι παλικάρια μικρά σε ηλικία όπως εγώ που μαλακιζοντουσαν αρκετά. Εγω 2 φορές που πέρασα μπροστά από τον έλεγχο οι ίδιοι ήταν.
Ασχέτως το κόσμο που σταματάνε, συνήθως κάτι ψάχνουν για να είναι εκεί αλλιώς δεν ασχολούνται με ελέγχους κτλ
 

AlanPar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2022
Μηνύματα
104
Κριτικές
22
Like
639
Πόντοι
311

AlanPar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2022
Μηνύματα
104
Κριτικές
22
Like
639
Πόντοι
311
Την μιλφαρα την Ναταλι, αν και την εχω δει δεν με κλικαρε, αλλα ισως κανω την υπερβαση λογο καλα σχολια, η ερωτηση ειναι, στο γλυφομουνι, αντεχει.??? ή θα χρειστω μασκα θαλλασης.??? :think:
Αδερφέ που την βρίσκουμε την συγκεκριμένη;
 

Lympe

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
66
Like
195
Πόντοι
0
Αυτή η Μπέλα που λέτε ρε παιδια έχει πόσους μήνες εδώ. Κ μάλιστα στο παρανταϊς. Τραμπες κάνουν συνέχεια μεταξύ τους. Οπως κ αυτη η Νίνα που το παίζει Σερβα κ δουλευε στο ικογκνιτο.
Φίλε δεν λέω για την μπελα του παρανταις. Εκείνη στο παρανταις είναι ρωσσομπλιετ σκατοφατσα. Αυτή που λέω εγώ είναι λατινα. Καμία σχέση. Το λέω γιατί έχω πηγαίνω συχνά παρανταις να τσεκαρω τι παίζει.
 

Lympe

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
66
Like
195
Πόντοι
0
Καλημέρα συνάδελφοι, τελικά εχθές λόγο αϋπνίας της γυναίκας μου δεν κατάφερα να κάνω βόλτα στην πορνοπεριοχη. Είδα στο άλλο σάιτ γύρισε η Αμπέρ. Την είδε κανένας?
Πριν λίγο πέρασα με αμπερ. Κωλαρα και ωραίο καβαλημα. Είπε ότι είναι 26 χρονών και μάλλον τόσο ειναι. Εγώ θα την ξανατιμησω μου άρεσε πολύ.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Φίλε δεν λέω για την μπελα του παρανταις. Εκείνη στο παρανταις είναι ρωσσομπλιετ σκατοφατσα. Αυτή που λέω εγώ είναι λατινα. Καμία σχέση. Το λέω γιατί έχω πηγαίνω συχνά παρανταις να τσεκαρω τι παίζει.
Πάντως ίδιες φωτο είχαν κ στα 2 σαϊτ, στο άλλο δηλώνει Ιταλιδα
 

Lympe

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
66
Like
195
Πόντοι
0
Πάντως ίδιες φωτο είχαν κ στα 2 σαϊτ, στο άλλο δηλώνει Ιταλιδα
Οκ, αν θέλεις να επιμένεις δεν θα σου αλλάξω εγώ τη γνώμη.

Σου λέω με τη μπελα του βίλα μιλούσαμε ισπανικά και είπε ότι είναι από Μεντεγίν.

Η άλλη ηταν ρωσσομπλιετ και δήλωνε Ιταλίδα όπως και η Μπιάνκα από το παρανταις που δηλώνει Ιταλίδα ενώ είναι Βουλγάρα.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.864
Κριτικές
6
Like
3.600
Πόντοι
736
Αδερφέ που την βρίσκουμε την συγκεκριμένη;
Στο godiva όπως είπαν και πιό πάνω , πήγα και εγω προχτές και ειδικά για το γλυψιμο στο οποίο αναφέρεται το πόστ που έκανες παράθεση. Μάσκα θαλάσης πάντως δεν χρειάστηκα , ούτε γυαλιά. Δεν ητανε το squirt που βλέπουμε στις τσόντες που πάει μακριά , η αν το κάνει δεν έγινε σε μένα. Αν και αυτό νομίζω πως θέλει δάχτυλο , και δεν γίνεται μόνο με την γλώσσα ... τέλος πάντων

Επίσης μου έκανε εντύπωση το πόσο γρήγορα είχε σπασμούς απο οταν ξεκίνησα να γλύφω. Αν και περίμενα λίγο μεγαλύτερη ποσότητα υγρών στο γλυφομούνι ... η εκτός αν με τον ντόρο που έγινε τελευταία είχε πολύ κόσμο και την ξεζουμίσανε :P
*Βασικά τώρα που το ξανασκέφτομαι κάποια υγρά πρέπει να έφυγαν σε αυτό που είχε στρώσει πάνω στο σεντόνι , γιατί την έγλυφα ξαπλωμένη.

Γενικά καλά πέρασα , μάλλον θα γράψω και λεπτομερή κριτική σε κάποια φάση αμα δεν βαριέμαι.

Επίσης επειδη με ρώτησε η τσατσά αν ξέρω την Ναταλί , και είπα "απο το ιντερνετ" , μου έκανε και κάποια "παράπονα" η Ναταλί για αυτά που γράφτηκαν τις προηγούμενες μέρες. Άρα μας διαβάζει , η εκείνη η κάποιος απο το στούντιο ίσως.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Όλοι των οίκων διαβαζουν, γιαυτο κάποιες φορές ξεφεύγουν κάποιοι με τρομερές λεπτομέρειες κ αυτό δεν υπέρ μας σε μεγάλο ποσοστό
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Οκ, αν θέλεις να επιμένεις δεν θα σου αλλάξω εγώ τη γνώμη.

Σου λέω με τη μπελα του βίλα μιλούσαμε ισπανικά και είπε ότι είναι από Μεντεγίν.

Η άλλη ηταν ρωσσομπλιετ και δήλωνε Ιταλίδα όπως και η Μπιάνκα από το παρανταις που δηλώνει Ιταλίδα ενώ είναι Βουλγάρα.
Ο μόνος λόγος που επιμένω είναι γτ εχει γίνει με πολλές κοπέλες που παν κ έρχονται στα δελα και από το ένα σαϊτ στο αλλο. Κ αυτη η Μπέλα με το μαύρο εσωρουχο είναι στάνταρ αυτό που λέω. Τεσπα προχωραμε
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
443
Κριτικές
7
Like
1.061
Πόντοι
361
Ρε παιδιά για αυτή την νέα που ήρθε την Χουανιτα ξέρουμε τίποτα?
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Όλοι των οίκων διαβαζουν, γιαυτο κάποιες φορές ξεφεύγουν κάποιοι με τρομερές λεπτομέρειες κ αυτό δεν υπέρ μας σε μεγάλο ποσοστό
Πολύ σωστά φίλε το είχα γράψει και παλιότερα σαν παράδειγμα ...
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
53
Like
4.245
Πόντοι
6.817
Τη ροζα στο βενους την εχει παρει κανεις; αν ναι λεει τιποτα;
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
255
Like
470
Πόντοι
21
συναδελφοι βοηθηστε λιγο.. η ριτα η ουκρανεζα δουλευει ακομα? σε ποιο στουντιο βρισκεται και αν ξερει κανεις ειναι πρωι η βραδυ? ευχαριστω!!
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
255
Like
470
Πόντοι
21
γενικα ποιες προτεινετε σαν φαση girlfriend που να τα επιτρεπουν ολα?? ψαχνω σαν σωμα πολυ αδυνατο , skinny φαση! υπαρχει καμια για να μην τα γυρναω ολα και να παω στοχευμενα??
 
Τελευταία τροποποίηση:

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.054
Πόντοι
25.015
Βραδυνη τσαρκα σημερα.
Πηγα να δω στοχευμενα καποιες παρουσιες.
Ειδα Αμπερ, η κοπελα ειναι ακριβως οπως στις φωτος στο αλλο σαιτ, ωραια γκομενα αλλα ο κωλος της λιγο με χαλασε.
Ειδα Αρινα, τουμπανο απο μπροστα με κατι βυζια σιλικονατα τορπιλες αλλα ο κωλος της με χαλασε, πεσμενος καπως και πλαδαρος, επισης στο σαλοναρισμα μου ελεγε ειμαι η καλυτερη , περασε και δεν θα χασεις και κατι αλλα τετοια, δεν εδωσα σημασια γιατι διαβασα 2 κακες κριτικες και ξενερωσα. Ισως δοκιμαστει ομως γτ ο Αλφι εγραψε καλα. Ειδωμεν.
Ραισα/Ελενη κανονικα στο ποστο της, μπηκα να την δω αλλα μιλουσε με 2 αλλους τυπους και ουτε καν ασχοληθηκε μαζι μου ισα ισα γυρισε απο την αλλη και εφυγε γρηγορα στο κουζινακι οποτε μονο και μονο γιαυτον τον λογο σηκωθηκα εφυγα, επισης αλλαξε καπως το μαλλι της και δεν της παει καθολου.
Στο διπλα σπιτακι ενα καινουριο πιτσιρικι το εκοψα, μαρια νομιζω μου ειπαν, καλουλικο, μου εδωσε και χειραψια και φανηκε ευγενικο κοριτσακι. αλλα κοριτσακι οποτε δεν μπηκα.
Και τελος οπου και εγινε η καταθεση, στην Ναρυ.
Εμφανησιακα μπορει να μην αρεσει σε καποιους, εμενα μαρεσει η προστυχοφατσα της και οι καλες υπηρεσιες της μεσα στο δωματιο, επισης εχει βυζαρες και δεν της πολυφαινεται, της αρεσει και πολυ να της τα γλυφεις. Δινει και γλωσσοφιλα οποτε ειναι ενα συν. Και δεν λεει οχι σε τιποτα, ολο ναι ναι ναι ναι, σε μια φαση εκανε και κατι σπασμους οταν την εγλυφα το μουνι και εβαζα δαχτυλο. Αμα δεν κρατιομουν θα με τελιωνε και με την πιπα της που αμα θελει το παιρνει ολο βαθεια μεσα και δινει καλο ρυθμο η ρουφιανα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom