Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 63 άτομα (2 μέλη και 61 επισκέπτες)

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Βραδυνη τσαρκα σημερα.
Πηγα να δω στοχευμενα καποιες παρουσιες.
Ειδα Αμπερ, η κοπελα ειναι ακριβως οπως στις φωτος στο αλλο σαιτ, ωραια γκομενα αλλα ο κωλος της λιγο με χαλασε.
Ειδα Αρινα, τουμπανο απο μπροστα με κατι βυζια σιλικονατα τορπιλες αλλα ο κωλος της με χαλασε, πεσμενος καπως και πλαδαρος, επισης στο σαλοναρισμα μου ελεγε ειμαι η καλυτερη , περασε και δεν θα χασεις και κατι αλλα τετοια, δεν εδωσα σημασια γιατι διαβασα 2 κακες κριτικες και ξενερωσα. Ισως δοκιμαστει ομως γτ ο Αλφι εγραψε καλα. Ειδωμεν.
Ραισα/Ελενη κανονικα στο ποστο της, μπηκα να την δω αλλα μιλουσε με 2 αλλους τυπους και ουτε καν ασχοληθηκε μαζι μου ισα ισα γυρισε απο την αλλη και εφυγε γρηγορα στο κουζινακι οποτε μονο και μονο γιαυτον τον λογο σηκωθηκα εφυγα, επισης αλλαξε καπως το μαλλι της και δεν της παει καθολου.
Στο διπλα σπιτακι ενα καινουριο πιτσιρικι το εκοψα, μαρια νομιζω μου ειπαν, καλουλικο, μου εδωσε και χειραψια και φανηκε ευγενικο κοριτσακι. αλλα κοριτσακι οποτε δεν μπηκα.
Και τελος οπου και εγινε η καταθεση, στην Ναρυ.
Εμφανησιακα μπορει να μην αρεσει σε καποιους, εμενα μαρεσει η προστυχοφατσα της και οι καλες υπηρεσιες της μεσα στο δωματιο, επισης εχει βυζαρες και δεν της πολυφαινεται, της αρεσει και πολυ να της τα γλυφεις. Δινει και γλωσσοφιλα οποτε ειναι ενα συν. Και δεν λεει οχι σε τιποτα, ολο ναι ναι ναι ναι, σε μια φαση εκανε και κατι σπασμους οταν την εγλυφα το μουνι και εβαζα δαχτυλο. Αμα δεν κρατιομουν θα με τελιωνε και με την πιπα της που αμα θελει το παιρνει ολο βαθεια μεσα και δινει καλο ρυθμο η ρουφιανα.
Με 50 ευρώ έπρεπε να σου δώσει και ένα γλωσσοφιλο η τσατσά βγαίνοντας ..

Από δω πήγες από κει πηγες έκανες και την βραδινή σου διαφήμιση
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
γενικα ποιες προτεινετε σαν φαση girlfriend που να τα επιτρεπουν ολα?? ψαχνω σαν σωμα πολυ αδυνατο , skinny φαση! υπαρχει καμια για να μην τα γυρναω ολα και να παω στοχευμενα??
Να πας στην Μαρίνα φίλε ,τελευταία την πήρα βίλα πριβέ .αμα δεν σε πειράζει και το σοσιαλ μια χαρά είναι ..απλά μιλάει πολύ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

συναδελφοι βοηθηστε λιγο.. η ριτα η ουκρανεζα δουλευει ακομα? σε ποιο στουντιο βρισκεται και αν ξερει κανεις ειναι πρωι η βραδυ? ευχαριστω!!
Από ότι ξέρω δεν δουλεύει ακόμα η Ρίτα λείπει
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.054
Πόντοι
25.015
Με 50 ευρώ έπρεπε να σου δώσει και ένα γλωσσοφιλο η τσατσά βγαίνοντας ..

Από δω πήγες από κει πηγες έκανες και την βραδινή σου διαφήμιση
Τι θες ρε κουραδα ? Δεν αφηνεις τις ειρωνειες? Πανε γαμα καμια πιατσοβια ρε μπαγλαμα.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Τι θες ρε κουραδα ? Δεν αφηνεις τις ειρωνειες? Πανε γαμα καμια πιατσοβια ρε μπαγλαμα.
Σαν τον ηλίθιο και τον πανηλίθιο είστε με τον φίλο σου !
Έλα στην πιάτσα να κεράσω ,μην πετάς τα 50ρικα θα γαμησουμε 3 φορές
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.054
Πόντοι
25.015
Σαν τον ηλίθιο και τον πανηλίθιο είστε με τον φίλο σου !
Έλα στην πιάτσα να κεράσω ,μην πετάς τα 50ρικα θα γαμησουμε 3 φορές
Καλυτερα να καψω ενα 50 ευρω παρα να με κερασεις στην πιατσα. Μου το παιζεις και λαρτζ τρομαρα σου.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Βραδυνη τσαρκα σημερα.
Πηγα να δω στοχευμενα καποιες παρουσιες.
Ειδα Αμπερ, η κοπελα ειναι ακριβως οπως στις φωτος στο αλλο σαιτ, ωραια γκομενα αλλα ο κωλος της λιγο με χαλασε.
Ειδα Αρινα, τουμπανο απο μπροστα με κατι βυζια σιλικονατα τορπιλες αλλα ο κωλος της με χαλασε, πεσμενος καπως και πλαδαρος, επισης στο σαλοναρισμα μου ελεγε ειμαι η καλυτερη , περασε και δεν θα χασεις και κατι αλλα τετοια, δεν εδωσα σημασια γιατι διαβασα 2 κακες κριτικες και ξενερωσα. Ισως δοκιμαστει ομως γτ ο Αλφι εγραψε καλα. Ειδωμεν.
Ραισα/Ελενη κανονικα στο ποστο της, μπηκα να την δω αλλα μιλουσε με 2 αλλους τυπους και ουτε καν ασχοληθηκε μαζι μου ισα ισα γυρισε απο την αλλη και εφυγε γρηγορα στο κουζινακι οποτε μονο και μονο γιαυτον τον λογο σηκωθηκα εφυγα, επισης αλλαξε καπως το μαλλι της και δεν της παει καθολου.
Στο διπλα σπιτακι ενα καινουριο πιτσιρικι το εκοψα, μαρια νομιζω μου ειπαν, καλουλικο, μου εδωσε και χειραψια και φανηκε ευγενικο κοριτσακι. αλλα κοριτσακι οποτε δεν μπηκα.
Και τελος οπου και εγινε η καταθεση, στην Ναρυ.
Εμφανησιακα μπορει να μην αρεσει σε καποιους, εμενα μαρεσει η προστυχοφατσα της και οι καλες υπηρεσιες της μεσα στο δωματιο, επισης εχει βυζαρες και δεν της πολυφαινεται, της αρεσει και πολυ να της τα γλυφεις. Δινει και γλωσσοφιλα οποτε ειναι ενα συν. Και δεν λεει οχι σε τιποτα, ολο ναι ναι ναι ναι, σε μια φαση εκανε και κατι σπασμους οταν την εγλυφα το μουνι και εβαζα δαχτυλο. Αμα δεν κρατιομουν θα με τελιωνε και με την πιπα της που αμα θελει το παιρνει ολο βαθεια μεσα και δινει καλο ρυθμο η ρουφιανα.
Η ναρυ είναι σκέτη καυλα.υπαρχουν άτομα δηλαδή που δεν τους αρέσει; λολ.. Όσο για αυτά που γράφεις ότι κάνει ισχύουν 100%
 

goldenikos

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
63
Κριτικές
3
Like
113
Πόντοι
0
Γεια σας φίλοι χρόνια πολλά και καλή χρόνια . Έτσι από απορία , αυταρχικό ποιες κάνουν τώρα κάτω ; Έχω καιρό να διαβάσω κάτι
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
παίζει κανά καινούριο σε αδύνατο; Ή να αλειφτώ με λάδια πάλι για ελληνορωμαϊκή; Αυτή την εβδομάδα θα κάνω καταδρομική και θα ενημερώσω φυσικά ...
προειδοποιώ τας τσατσαδε να είναι ευγενικές (τίποτα άλλο) γιατί θα παίξει κράξιμο
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.864
Κριτικές
6
Like
3.600
Πόντοι
736
παίζει κανά καινούριο σε αδύνατο; Ή να αλειφτώ με λάδια πάλι για ελληνορωμαϊκή; Αυτή την εβδομάδα θα κάνω καταδρομική και θα ενημερώσω φυσικά ...
προειδοποιώ τας τσατσαδε να είναι ευγενικές (τίποτα άλλο) γιατί θα παίξει κράξιμο
Κάτι λέει ο Barbara πιό πάνω για ένα καινούργιο κοριτσάκι , φαντάζομαι καμιά αδύνατη θα είναι ... αλλιώς δεν θα έλεγε κοριτσάρα ; :P
Μια Μαρία , βραδινή βάρδια ... αλλά δεν κατάλαβα ακριβώς σε ποιό σπιτάκι είναι :confused:
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Κάτι λέει ο Barbara πιό πάνω για ένα καινούργιο κοριτσάκι , φαντάζομαι καμιά αδύνατη θα είναι ... αλλιώς δεν θα έλεγε κοριτσάρα ; :P
Μια Μαρία , βραδινή βάρδια ... αλλά δεν κατάλαβα ακριβώς σε ποιό σπιτάκι είναι :confused:
νομίζω στο Ν. Ουρ. 28 , το τελευταίο
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
959
Κριτικές
14
Like
1.986
Πόντοι
496
Καλησπέρα, η λωρετα από το pussycat είναι ξανθιά η μαυρομαλλα; Μπορεί κάποιος να μου δώσει μια περιγραφή της;
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
339
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
αυτά τα 2 τελευταία έχω να πατήσω χρόνια αν και έχω μπει για να δω μόνο δεν έκανα κόπο να περάσω
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Καλησπέρα, η λωρετα από το pussycat είναι ξανθιά η μαυρομαλλα; Μπορεί κάποιος να μου δώσει μια περιγραφή της;
Είναι μαυρομαλλα και πριν κάνα 10ημερο που περίμενα στο σαλόνι να τη δω αν και ήταν σε απλό πρόγραμμα έκανε πάνω από 20 λεπτά να βγει... ρώτησα την τσατσά αν είναι η ξανθιά λωρετα και μου είπε ναι αλλά πλέον είναι μελαχρινή...να πω την αλήθεια όταν την είδα δε τη θυμόμουν την κοπέλα.
Ωραίο κορμί με λευκή επιδερμίδα, πρόσωπο συμπαθητικό όχι όμως κάτι ιδιαίτερο

Βέβαια εγώ την είδα τέρμα δεξιά στο wet dreams
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Είναι μαυρομαλλα και πριν κάνα 10ημερο που περίμενα στο σαλόνι να τη δω αν και ήταν σε απλό πρόγραμμα έκανε πάνω από 20 λεπτά να βγει... ρώτησα την τσατσά αν είναι η ξανθιά λωρετα και μου είπε ναι αλλά πλέον είναι μελαχρινή...να πω την αλήθεια όταν την είδα δε τη θυμόμουν την κοπέλα.
Ωραίο κορμί με λευκή επιδερμίδα, πρόσωπο συμπαθητικό όχι όμως κάτι ιδιαίτερο

Βέβαια εγώ την είδα τέρμα δεξιά στο wet dreams
δεν έχει πρόβλημα με τον χρόνο , και σπάνια γκρινιάζει , αλλά τα κάνει όλα λίγο μονότονα , και σχεδόν δεν την ακούς , σε γενικές γραμμές
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
δεν έχει πρόβλημα με τον χρόνο , και σπάνια γκρινιάζει , αλλά τα κάνει όλα λίγο μονότονα , και σχεδόν δεν την ακούς , σε γενικές γραμμές
Πουτσοτριψιμο σε μουνί και κωλοτρυπίδα αφήνει?
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Καλησπέρα, η λωρετα από το pussycat είναι ξανθιά η μαυρομαλλα; Μπορεί κάποιος να μου δώσει μια περιγραφή της;
άσπρη σαν χιόνι.μαυρομάλα με ίσιο μαλλί ,καστανά ματια όσο θυμάμαι γύρω στο 1.65 περίπου με πολύ ωραίο κορμί,μικρό στηθος και πολύ ωραίο κώλό...και πόδια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom