Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 61 άτομα (3 μέλη και 58 επισκέπτες)

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.461
Κριτικές
100
Like
12.416
Πόντοι
25.165
Που προτεινετε να παω σημερα το βραδυ? Ειμαι αναμεσα σε Ναρυ και Λυδια. Ναρυ αν παω σκεφτομαι οτι θα δωσο τουλαχιστον 70 για το γυμνο και να περασω οπως θελω καλα, Λυδια ΑΝ πλεον αφηνει να πιανεις τα βυζια της και να τα γλυφεις ειναι μια πολυ καλη παρουσια αλλα αμα ειναι οπως ηταν παλια την πατησα οποτε ειναι 50-50 αν θα περασω καλα, αλλα εκει ειναι 30 νομιζω. χμμμμ. μακαρι η Λαρα να τηρουσε το ωραριο της και να καθοταν μεχρι τις 20.00 θα την προλαβαινα αλλα οποτε εχω παει κατα τις 18.00 μου λενε να φυγω. Εχει κανεις καμια αλλη προταση που μπορει να μου διαφευγει ? την Αλιονα επισης θα ηθελα πολυ να δω απο κοντα να δω πως ειναι, φαινεται καλο γκαυλακι απο τις φωτος αλλα δεν εχουμε καμια εμπειρια απο καποιον να μας ελεγε πως ειναι μεσα στο δωματιο.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.316
Κριτικές
167
Like
27.501
Πόντοι
34.538
Που προτεινετε να παω σημερα το βραδυ? Ειμαι αναμεσα σε Ναρυ και Λυδια. Ναρυ αν παω σκεφτομαι οτι θα δωσο τουλαχιστον 70 για το γυμνο και να περασω οπως θελω καλα, Λυδια ΑΝ πλεον αφηνει να πιανεις τα βυζια της και να τα γλυφεις ειναι μια πολυ καλη παρουσια αλλα αμα ειναι οπως ηταν παλια την πατησα οποτε ειναι 50-50 αν θα περασω καλα, αλλα εκει ειναι 30 νομιζω. χμμμμ. μακαρι η Λαρα να τηρουσε το ωραριο της και να καθοταν μεχρι τις 20.00 θα την προλαβαινα αλλα οποτε εχω παει κατα τις 18.00 μου λενε να φυγω. Εχει κανεις καμια αλλη προταση που μπορει να μου διαφευγει ? την Αλιονα επισης θα ηθελα πολυ να δω απο κοντα να δω πως ειναι, φαινεται καλο γκαυλακι απο τις φωτος αλλα δεν εχουμε καμια εμπειρια απο καποιον να μας ελεγε πως ειναι μεσα στο δωματιο.
Ελα για τσιπουρο καλυτερα.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.292
Κριτικές
11
Like
18.729
Πόντοι
3.796
Πραγματικα στο βενους της Αθηνουλας εχω βρει παραδεισο.ΑΝΝΑ.ΒΕΡΟΝΙΚΑ,ΚΑΡΟΛΙΝΑ.δεν περιγραφεται το εργο.Πρωτα την ΑΝΝΑ.ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΕς ΥΠΗΡΕΣΙΕς αν σε κλικαρει,ΒΕΡΟΝΙΚΑ για πισωκολλητο,ΚΑΡΟΛΙΝΑ μανεκεν,λατρευει την καθαριοτητα,στο στηθος εγινε υπεροχη δουλεια απο τον χειρουργο,μου αρεσει ιδιαιτερα το μουνακι της,μοσχοβολαει ,ο δε πισινος της τρελλα. Την πηρα Παρασκευη 2 φορες,σαββατο 1,και θα την βλεπω οσο ανταποκρινεται στο δωματιο.Παιρνω παντα το απλο και τιμω αφανταστα οσες κοπελες σεβονται το 30αρι κατα βαση και σιγουρα καποια στιγμη θα παρουν και το παραπανω αναλογα με την αποδοση.Γυρω στα 30 τις υπολογιζω χωρις να εχω ρωτησει.Μπορεις με 150 ευρω να γαμησεις εσκορτ 1 φορα,η 5 φορες στο βενους με ποικιλια,προσωπικα πλεον προτιμω το δευτερο ,γιατι το πρωτο θα σε διαλυσει οικονομικα εκτος αν εισαι πολυ απλας.Θυμιζω οτι η μπουρδελοτσαρκα ειναι εξαιρετικο σπορ,ενας ατελειωτος μαραθωνιος για μενα προσωπικα που κανει τη ζωη μου ενδιαφερουσα,εκτος δουλειας και οικογενειας.
Σιγά εντάξει ..σκουπίσου λίγο ,θα πέσουμε από τα σάλια .
Όλα καλά αυτά που λες ..αλλά μην παραπλανείς τον κόσμο και εσύ και ο προηγούμενος .
Κάτω από 30 χρόνων δεν είναι η Βερόνικα ,μπορεί και οριακά να είναι στα 30 .
Και εγώ έχω περάσει καλά στα Βένους ,αλλά ούτε μοντέλα είναι τα κορίτσια ούτε πιτσιρίκες .
Υπηρεσίες δεν είχα παράπονο εξάλλου στα 30 ευρώ παίρνεις και αυτό που αντιστοιχεί,απλό καλό πρόγραμμα.
Αλλά μην τα ξεφτιλιζετε όλα .
Μιλάτε για μοντέλα και μετά τρέχει ο κόσμος και το βράδυ θα σας μπινελικιαζει
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.292
Κριτικές
11
Like
18.729
Πόντοι
3.796
Που προτεινετε να παω σημερα το βραδυ? Ειμαι αναμεσα σε Ναρυ και Λυδια. Ναρυ αν παω σκεφτομαι οτι θα δωσο τουλαχιστον 70 για το γυμνο και να περασω οπως θελω καλα, Λυδια ΑΝ πλεον αφηνει να πιανεις τα βυζια της και να τα γλυφεις ειναι μια πολυ καλη παρουσια αλλα αμα ειναι οπως ηταν παλια την πατησα οποτε ειναι 50-50 αν θα περασω καλα, αλλα εκει ειναι 30 νομιζω. χμμμμ. μακαρι η Λαρα να τηρουσε το ωραριο της και να καθοταν μεχρι τις 20.00 θα την προλαβαινα αλλα οποτε εχω παει κατα τις 18.00 μου λενε να φυγω. Εχει κανεις καμια αλλη προταση που μπορει να μου διαφευγει ? την Αλιονα επισης θα ηθελα πολυ να δω απο κοντα να δω πως ειναι, φαινεται καλο γκαυλακι απο τις φωτος αλλα δεν εχουμε καμια εμπειρια απο καποιον να μας ελεγε πως ειναι μεσα στο δωματιο.
Εγώ λέω να πας μια Μιρέλα .
Κάθε φορά θέλω να πάω και όλο την ξεχνάω όταν βγαίνω ..
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.461
Κριτικές
100
Like
12.416
Πόντοι
25.165
Εγώ λέω να πας μια Μιρέλα .
Κάθε φορά θέλω να πάω και όλο την ξεχνάω όταν βγαίνω ..
Μιρελα....πηγαμε τσαρκα με ακομα ενα μελος τις προαλλες στοχευμενος για την Μιρελα σκαμε μυτι την βλεπω λεω ΜΠΑΙΝΩ, μου λεει ΩΠΑ ΩΠΑ, εχω προγραμμα 1 ωρα.... ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ. μα καλα ποιος παιρνει μια ωρα προγραμμα με την μιρελα ..... ουτε γυμνο δεν κανει η κοπελα. αλλα ναι αξιζει. στο αλλο σαιτ δεν την εχει να δουλευει παντως...
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.292
Κριτικές
11
Like
18.729
Πόντοι
3.796
Μιρελα....πηγαμε τσαρκα με ακομα ενα μελος τις προαλλες στοχευμενος για την Μιρελα σκαμε μυτι την βλεπω λεω ΜΠΑΙΝΩ, μου λεει ΩΠΑ ΩΠΑ, εχω προγραμμα 1 ωρα.... ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ. μα καλα ποιος παιρνει μια ωρα προγραμμα με την μιρελα ..... ουτε γυμνο δεν κανει η κοπελα. αλλα ναι αξιζει. στο αλλο σαιτ δεν την εχει να δουλευει παντως...
Κάτι ακούστηκε εδώ προχθές για Medusa,
Σε πιάνει μια συγκίνηση όταν την βλέπεις ,ακόμα θυμάμαι στο Βαρδάρη που μου είπαν στο σαλόνι έχουμε καινούρια κοπέλα από Ρουμανία .
Στα τρίδυμα απέναντι από το ανορθόγραφο ξεκίνησε .
Την είχα πάρει πριν ένα με ενάμιση χρόνο νομίζω ..
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
726
Κριτικές
8
Like
764
Πόντοι
366
Ναι στο Medusa δουλεύει.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.461
Κριτικές
100
Like
12.416
Πόντοι
25.165
Κάτι ακούστηκε εδώ προχθές για Medusa,
Σε πιάνει μια συγκίνηση όταν την βλέπεις ,ακόμα θυμάμαι στο Βαρδάρη που μου είπαν στο σαλόνι έχουμε καινούρια κοπέλα από Ρουμανία .
Στα τρίδυμα απέναντι από το ανορθόγραφο ξεκίνησε .
Την είχα πάρει πριν ένα με ενάμιση χρόνο νομίζω ..
και η ατιμη κρατιεται τοσο καλα. εχει σωματαρα η ρουφιανα ασε που μου θυμιζει την γκαλ γκαντοτ! ατιμη γυναικα!
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.292
Κριτικές
11
Like
18.729
Πόντοι
3.796
και η ατιμη κρατιεται τοσο καλα. εχει σωματαρα η ρουφιανα ασε που μου θυμιζει την γκαλ γκαντοτ! ατιμη γυναικα!
Σταθερή όμως .
Και ένα παράξενο πράγμα τώρα που μεγάλωσε πιο μουναρα έγινε
 

RevoXXX

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.870
Κριτικές
3
Like
829
Πόντοι
96
Ποιές άλλες κοπέλες ειναι στο βενους?
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Που προτεινετε να παω σημερα το βραδυ? Ειμαι αναμεσα σε Ναρυ και Λυδια. Ναρυ αν παω σκεφτομαι οτι θα δωσο τουλαχιστον 70 για το γυμνο και να περασω οπως θελω καλα, Λυδια ΑΝ πλεον αφηνει να πιανεις τα βυζια της και να τα γλυφεις ειναι μια πολυ καλη παρουσια αλλα αμα ειναι οπως ηταν παλια την πατησα οποτε ειναι 50-50 αν θα περασω καλα, αλλα εκει ειναι 30 νομιζω. χμμμμ. μακαρι η Λαρα να τηρουσε το ωραριο της και να καθοταν μεχρι τις 20.00 θα την προλαβαινα αλλα οποτε εχω παει κατα τις 18.00 μου λενε να φυγω. Εχει κανεις καμια αλλη προταση που μπορει να μου διαφευγει ? την Αλιονα επισης θα ηθελα πολυ να δω απο κοντα να δω πως ειναι, φαινεται καλο γκαυλακι απο τις φωτος αλλα δεν εχουμε καμια εμπειρια απο καποιον να μας ελεγε πως ειναι μεσα στο δωματιο.
Ναι αυτό είναι ένα θέμα με την λαρα! Από περσυ έτσι το δούλευε το ωράριο! Θα πρότεινα Ναστια αν σου αρέσει εμφανισιακά, γιατί μέσα τα τιμάει τα λεφτά! Με 50αρι την κανείς και γλυφομουνι στο καθαρό μουνακι! Και στα 40 απλό καλή είναι! Αφήνει να χουφτώσεις άφοβα τα βυζακια της! Απλα δεν γουστάρει δαγκωνιές και τσιμπήματα.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.292
Κριτικές
11
Like
18.729
Πόντοι
3.796
Ποιές άλλες κοπέλες ειναι στο βενους?
Τώρα δεν ξέρω έχω καιρό να πάω ,αλλά η Χριστίνα η Ουγγαρέζα πρέπει να λείπει .
Τελευταία είχε πει μέχρι τέλος Ιουλίου θα δούλευε
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.292
Κριτικές
11
Like
18.729
Πόντοι
3.796
Για Ρίτα-Σουζάνα ξέρουμε?
Ρίτα είναι στο Βένους 2 μέχρι 2 το βράδυ νομίζω τα ωράρια της..η Σουζάνα έχω καιρό να την δω ήταν Βένους .άμα την βρεις πες μας θέλω και εγώ να την ρίξω ένα..είναι πολύ μιλφαρα
 

RevoXXX

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.870
Κριτικές
3
Like
829
Πόντοι
96
Ρίτα είναι στο Βένους 2 μέχρι 2 το βράδυ νομίζω τα ωράρια της..η Σουζάνα έχω καιρό να την δω ήταν Βένους .άμα την βρεις πες μας θέλω και εγώ να την ρίξω ένα..είναι πολύ μιλφαρα
Καλώς μια χαρά,είναι καυλομιλφάρα δυνατή
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.962
Κριτικές
63
Like
45.865
Πόντοι
9.297
Κάτι ακούστηκε εδώ προχθές για Medusa,
Σε πιάνει μια συγκίνηση όταν την βλέπεις ,ακόμα θυμάμαι στο Βαρδάρη που μου είπαν στο σαλόνι έχουμε καινούρια κοπέλα από Ρουμανία .
Στα τρίδυμα απέναντι από το ανορθόγραφο ξεκίνησε .
Την είχα πάρει πριν ένα με ενάμιση χρόνο νομίζω ..
Ένα κομμάτι ζωντανής ιστορίας από τα καλύτερα μας χρόνια είναι πλέον....
 

Nick_Thess

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2017
Μηνύματα
32
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπερα. Υπαρχει καποια petite στα ιδρυματα αυτον τον καιρο? Η καποια μικρη σε ηλικια ? Η και τα 2 μαζι ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom