Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (4 μέλη και 39 επισκέπτες)

Hyundai_Elantra

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2022
Μηνύματα
25
Like
65
Πόντοι
0
Η Καρίνα παιδιά συνεχίζει να δουλεύει βράδυ; Απο υπηρεσίες συμετοχή κλπ νομίζω είναι απο τις πολύ αξιόλογες περιπτώσεις... Μου έκανε ενα γαμήσι όνειρο τις προάλλες και η πίπα της πολύ δυνατή! Φυσικά είναι της Ουκρανικής σχολής οπότε δεν συγκρίνεται. Και αν δεν συνεχίζει η συγκεκριμένη να δουλεύει, εκτός απο Νάρυ , Λάρα κλπ... Έχουμε κάτι άλλο αξιόλογο εκτός απο Μολδορουμανοτσιγγάνες και την Αθηναία petit Λυδία;
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
264
Like
72
Πόντοι
1
Καλησπέρα! Η Ναταλι δουλεύει ακόμα στην Π.Ερημίτη ή σταμάτησε? Για την milf λέω που έβαλε και στήθος τελευταία, ξανθιά με καρέ μαλλί
 

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
339
Κριτικές
50
Like
3.111
Πόντοι
7.191
Προσοχη οταν πας στο *****.gr οι κριτικες ειναι τελειως ανεμπιστες, φιλτραρωνται αγρια και ειναι γεματο προμοτορες. Μονο απο το μπου θα εμπιστευεσαι κρικες για τα στουντιο της θεσνικης…
Χαχαχα σωστός άλλωστε έχω μάθει πως πληρώνουν και κάποιους να γράφουν καλές κριτικές!!επισκεψη σε studio paradise με anais και αντζελινα. Ωραία κορμιά αλλά κομοδίνα σκέτα περάστε γαμηστε χυστε τελειώσατε ξεπέτα τελείως
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.263
Κριτικές
53
Like
4.251
Πόντοι
6.817
Κάτι ακούστηκε εδώ προχθές για Medusa,
Σε πιάνει μια συγκίνηση όταν την βλέπεις ,ακόμα θυμάμαι στο Βαρδάρη που μου είπαν στο σαλόνι έχουμε καινούρια κοπέλα από Ρουμανία .
Στα τρίδυμα απέναντι από το ανορθόγραφο ξεκίνησε .
Την είχα πάρει πριν ένα με ενάμιση χρόνο νομίζω ..
ποιο ειναι το ανορθογραφο;
 

RevoXXX

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.870
Κριτικές
3
Like
829
Πόντοι
96
Προσοχη οταν πας στο *****.gr οι κριτικες ειναι τελειως ανεμπιστες, φιλτραρωνται αγρια και ειναι γεματο προμοτορες. Μονο απο το μπου θα εμπιστευεσαι κρικες για τα στουντιο της θεσνικης…
Συμφωνώ οι περισσότερες κριτικές στο άλλο σάιτ είναι από προμότορες ή αγαπούληδες.Ελάχιστες ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα.Και πέρα από τις κριτικές δηλαδή δεν είναι ακριβείς οι πληροφορίες όσο αφορά τα κορίτσια ή τα ωράρια.
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2020
Μηνύματα
153
Like
40
Πόντοι
1
Πέρασμα μεσημεριανό χθες....
μια απογοήτευση ακόμα στη συλλογή μου.

Η μόνη που θα σκεφτόμουν να μπω θα ήταν η Καρολίνα στο Βένους η μια άλλη μικρή ξανθιά με βυζάρες στο Νικηφόρου Ουρανού 24.

Για οποιον του αρέσουν οι βρωμιάρες εκφυλες μιλφ πάει στα τρίδυμα στο πρώτο Ιζαμπέλα. (επειδή κάποιοι ρωτάνε για ριμτζομπ κτλ).

Και τελος, αυτη η μπαζόλα θεια στα τρίδυμα στο τρίτο τι είναι ρε σεις...μονο εκείνη η Βάσω στο Λας Βεγκας ήταν πιο χάλι.

@al pacino πάνε ρε συ να μας πεις
Τι ωρεσ δουλεύει η Ιζαμπέλα ;
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.462
Κριτικές
100
Like
12.418
Πόντοι
25.165
Η Καρίνα παιδιά συνεχίζει να δουλεύει βράδυ; Απο υπηρεσίες συμετοχή κλπ νομίζω είναι απο τις πολύ αξιόλογες περιπτώσεις... Μου έκανε ενα γαμήσι όνειρο τις προάλλες και η πίπα της πολύ δυνατή! Φυσικά είναι της Ουκρανικής σχολής οπότε δεν συγκρίνεται. Και αν δεν συνεχίζει η συγκεκριμένη να δουλεύει, εκτός απο Νάρυ , Λάρα κλπ... Έχουμε κάτι άλλο αξιόλογο εκτός απο Μολδορουμανοτσιγγάνες και την Αθηναία petit Λυδία;
η Λυδια αθηναια? για τσιγγανογυφτοαλβανιδα την εκοψα εγω απο κανα δενδροποταμο.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Καλησπέρα! Η Ναταλι δουλεύει ακόμα στην Π.Ερημίτη ή σταμάτησε? Για την milf λέω που έβαλε και στήθος τελευταία, ξανθιά με καρέ μαλλί
Πάντως στο fb όλο ταξιδάκια βλέπω... όλο έρωτες.... κάτι αμπελοφιλοσοφιες για τη ζωή...
Φοβάμαι πως το χάνουμε το κορμί...
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.292
Κριτικές
11
Like
18.729
Πόντοι
3.796
Πάντως στο fb όλο ταξιδάκια βλέπω... όλο έρωτες.... κάτι αμπελοφιλοσοφιες για τη ζωή...
Φοβάμαι πως το χάνουμε το κορμί...
Έχεις και το fb της φίλε μου ;
Πλήρης ενημέρωση!
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.385
Κριτικές
169
Like
8.691
Πόντοι
10.326
Καλησπέρα! Η Ναταλι δουλεύει ακόμα στην Π.Ερημίτη ή σταμάτησε? Για την milf λέω που έβαλε και στήθος τελευταία, ξανθιά με καρέ μαλλί
Κάνει διακοπές στην Σαντορίνη αν σε ενδιαφέρει! :cool2:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Έχεις και το fb της φίλε μου ;
Πλήρης ενημέρωση!
Η μεθοδολογία είναι απλή...οι τσατσαδες δεν είναι και οι εξυπνότερες γυναίκες στον κόσμο.Αν λοιπόν ξετρυπωσεις μια τσατσά στο fb είναι σίγουρο ότι έχει ανοιχτή τη λίστα φίλων της... οπότε αμέσως έχεις βρει τις μισές ιερόδουλες της Θεσσαλονίκης :grin:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.962
Κριτικές
63
Like
45.865
Πόντοι
9.297
Πάντως στο fb όλο ταξιδάκια βλέπω... όλο έρωτες.... κάτι αμπελοφιλοσοφιες για τη ζωή...
Φοβάμαι πως το χάνουμε το κορμί...
Πάντως τα κορίτσια του χώρου έχουν δικιά τους τσέπη....χρηματοδοτες ειμαστε ΟΛΟΙ...Άρα πρέπει να χαιρόμαστε όταν περνάνε αυτες καλα.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Πάντως τα κορίτσια του χώρου έχουν δικιά τους τσέπη....χρηματοδοτες ειμαστε ΟΛΟΙ...Άρα πρέπει να χαιρόμαστε όταν περνάνε αυτες καλα.
Εννοείται να περνάνε καλά... αλλά μόνες τους χωρίς ενοχλητικούς εραστές...
Αφού έχουν όλους εμάς,τι τους θέλουν τους εραστές??
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.591
Πόντοι
2.606
Εννοείται να περνάνε καλά... αλλά μόνες τους χωρίς ενοχλητικούς εραστές...
Αφού έχουν όλους εμάς,τι τους θέλουν τους εραστές??
να και οι ζήλιες:2funny::2funny::2funny: !!! Οι ''πρόσκοποι'' καλύπτουν και άλλες ανάγκες , όχι μόνο σεξ
 

Hyundai_Elantra

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2022
Μηνύματα
25
Like
65
Πόντοι
0
η Λυδια αθηναια? για τσιγγανογυφτοαλβανιδα την εκοψα εγω απο κανα δενδροποταμο.
Εμένα έτσι με συστήθηκε η κορασίδα, απο Αθήνα. Δεν μου έδειξε και πιστοποιητικό γέννησης βέβαια, όσο για τα ελληνικά της τα μιλάει καθαρά. Γύφτισσα δεν πιστεύω φιλαράκι αλλά έχει στενό μουνάκι και είναι καλή ψωλογλύφτισσα! :pipa2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom