Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (4 μέλη και 45 επισκέπτες)

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Καλησπερα. Υπαρχει καποια petite στα ιδρυματα αυτον τον καιρο? Η καποια μικρη σε ηλικια ? Η και τα 2 μαζι ?
Απ όλα έχει ο μπαξές! Όρεξη να έχεις για λίγη βόλτα και θα βρεις κάτι στα γούστα σου!
 

Nick_Thess

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2017
Μηνύματα
32
Like
10
Πόντοι
0
Ευχαριστω για την βοηθεια. Αλλα υπαρχει κατι πιο συγκεκριμενο ?
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.462
Κριτικές
100
Like
12.418
Πόντοι
25.165
Ευχαριστω για την βοηθεια. Αλλα υπαρχει κατι πιο συγκεκριμενο ?
Η Λυδια ειναι μικρουλα και πετιτ. με λεπτο σωμα και βυζαρες πραγματικα αλλα απο υπηρεσιες ναι μεν θα κατσει να τον φαει το θεμα ειναι μην ειναι ακομα οπως παλια στα μη και μη οταν πας να γλυψεις τα βυζια της. Τα εχω γευτει η αληθεια ειναι αφου ολο την ελεγα "μα καλα τετοια βυζαρα και να μην την φαω" και κατι τετοια χαζουλικα και μ ελεγε οτι καυλωνει παρα πολυ και ερεθιζεται πολυ. τωρα τι να σε πω. σκεφτομαι να παω να την βαλω κατω να την ξηγησω το ονειρο.
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Ευχαριστω για την βοηθεια. Αλλα υπαρχει κατι πιο συγκεκριμενο ?
Φίλε ότι και να σε πω εγώ ότι και να σε πει ο άλλος και ο παραλλος άμα δεν το δεις με τα μάτια σου…όπως και με το γαμησι! Άμα σε πω εγώ δεν γαμιεται καλά και σύ πας και σου αρέσει!
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.501
Κριτικές
12
Like
3.473
Πόντοι
746
Η Λυδια ειναι μικρουλα και πετιτ. με λεπτο σωμα και βυζαρες πραγματικα αλλα απο υπηρεσιες ναι μεν θα κατσει να τον φαει το θεμα ειναι μην ειναι ακομα οπως παλια στα μη και μη οταν πας να γλυψεις τα βυζια της. Τα εχω γευτει η αληθεια ειναι αφου ολο την ελεγα "μα καλα τετοια βυζαρα και να μην την φαω" και κατι τετοια χαζουλικα και μ ελεγε οτι καυλωνει παρα πολυ και ερεθιζεται πολυ. τωρα τι να σε πω. σκεφτομαι να παω να την βαλω κατω να την ξηγησω το ονειρο.
Πηγα την προηγουμενη Κυριακη στο Poison για μια αλλη που ειχε στο προγραμμα κ ηταν τελικα η Λυδια. Ανεβασα κ κριτικη αλλα στο Φριξου που την εχει. Λοιπον ολο ποναει....μη ετσι...μη τα βυζια μου...αχ οι ρωγες μου κτλ. Κ 40 το απλο.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.462
Κριτικές
100
Like
12.418
Πόντοι
25.165
Πηγα την προηγουμενη Κυριακη στο Poison για μια αλλη που ειχε στο προγραμμα κ ηταν τελικα η Λυδια. Ανεβασα κ κριτικη αλλα στο Φριξου που την εχει. Λοιπον ολο ποναει....μη ετσι...μη τα βυζια μου...αχ οι ρωγες μου κτλ. Κ 40 το απλο.
Αρα στο ιδιο τροπαρι. Αρα για μιρελα με κοβω.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.901
Κριτικές
384
Like
5.714
Πόντοι
11.585
Περασμα πριν λιγο με την Αμαλια στο Ν.Ουρανου 6 στο ισογειο, 27 χρωνων Μολδαβεζα συστηθηκε, συννενονηση μονο στα Αγγλικα, απο σωμα καμπυλωτο με μπουτακια, αφρατοκωλα, λεκανη που ξεχωριζει απο την μεση, λευκη επιδερμιδα, δεν εχει παει θαλλασα μαλλον, βυζακια μικρα λαχταριστα, γενικα παρουσια που γυρνας να το δεις ντυμενο με κανα κολλητο.
Στα του αγωνα το καρπουζι το φαγανε οι κοτες, μηδεν συμετοχη, δεν εβγαλε ουτε αχνα, εκατσε και τον εφαγε να περασει η ωρα, η πιπα της μετρια με πολυ σαλιο, δοντι, και βαζει μονο το κεφαλακι. Δαχτυλα δεν αφηνει, φιλια δεν δινει, πουτσοτριψιματα δεν κανει. Αν προσεχε οσο προσεξε την εμφανηση της για να παει στον επομενο, κατι θα γινοταν, αλλα μπααααα.....
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.901
Κριτικές
384
Like
5.714
Πόντοι
11.585
Καλησπερα. Υπαρχει καποια petite στα ιδρυματα αυτον τον καιρο? Η καποια μικρη σε ηλικια ? Η και τα 2 μαζι ?
Αν θες πετιτ κοριτσακι με μεγαλα βυζια, πανε στο παρανταιζ, ψαξε την Αντριανα, ειναι η πρωην κοκκινομαλλα Αννα που δουλευε στο λας βεγγας. Τωρα τα εχει μαυρα μαλια, δες στο σαιτ του παρανταιζ ποτε δουλευει, ειναι καλη μεσα και με λιγη καθοδιγηση τα κανει ολα και δεν λεει οχι. Εκτος με μαγαζι αν αλλαξε και γουστα....
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Αν και θεωρώ υπερβολικό το διθύραμβο γι αυτό το μαγαζί κι αυτές τις κοπέλες, τεράστιο like για την τελευταία σου πρόταση. Δεν θα μπορούσες να το θέσεις καλύτερα. Δεν ξέρω αν είναι δική σου ατάκα ή αν την είχε γράψει/πει άλλος, αλλά respect.
Δικη μου ειναι αγαπηυε gagarin,
Σιγά εντάξει ..σκουπίσου λίγο ,θα πέσουμε από τα σάλια .
Όλα καλά αυτά που λες ..αλλά μην παραπλανείς τον κόσμο και εσύ και ο προηγούμενος .
Κάτω από 30 χρόνων δεν είναι η Βερόνικα ,μπορεί και οριακά να είναι στα 30 .
Και εγώ έχω περάσει καλά στα Βένους ,αλλά ούτε μοντέλα είναι τα κορίτσια ούτε πιτσιρίκες .
Υπηρεσίες δεν είχα παράπονο εξάλλου στα 30 ευρώ παίρνεις και αυτό που αντιστοιχεί,απλό καλό πρόγραμμα.
Αλλά μην τα ξεφτιλιζετε όλα .
Μιλάτε για μοντέλα και μετά τρέχει ο κόσμος και το βράδυ θα σας μπινελικιαζει
O καθενας αποφασιζει συμφωνα με τα γουστα του αγαπητε,οσα "παραπλανητικα"και να διαβασει απο τον οποιονδηποτε,.
,Αν και θεωρώ υπερβολικό το διθύραμβο γι αυτό το μαγαζί κι αυτές τις κοπέλες, τεράστιο like για την τελευταία σου πρόταση. Δεν θα μπορούσες να το θέσεις καλύτερα. Δεν ξέρω αν είναι δική σου ατάκα ή αν την είχε γράψει/πει άλλος, αλλά respect.

Αν και θεωρώ υπερβολικό το διθύραμβο γι αυτό το μαγαζί κι αυτές τις κοπέλες, τεράστιο like για την τελευταία σου πρόταση. Δεν θα μπορούσες να το θέσεις καλύτερα. Δεν ξέρω αν είναι δική σου ατάκα ή αν την είχε γράψει/πει άλλος, αλλά respect.
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.177
Κριτικές
10
Like
6.276
Πόντοι
7.095
Πέρασμα μεσημεριανό χθες....
μια απογοήτευση ακόμα στη συλλογή μου.

Η μόνη που θα σκεφτόμουν να μπω θα ήταν η Καρολίνα στο Βένους η μια άλλη μικρή ξανθιά με βυζάρες στο Νικηφόρου Ουρανού 24.

Για οποιον του αρέσουν οι βρωμιάρες εκφυλες μιλφ πάει στα τρίδυμα στο πρώτο Ιζαμπέλα. (επειδή κάποιοι ρωτάνε για ριμτζομπ κτλ).

Και τελος, αυτη η μπαζόλα θεια στα τρίδυμα στο τρίτο τι είναι ρε σεις...μονο εκείνη η Βάσω στο Λας Βεγκας ήταν πιο χάλι.

@al pacino πάνε ρε συ να μας πεις
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.306
Like
8.929
Πόντοι
2.356
Είπα να περάσω από golden lips να δω την περιβόητη ναρυ κατά τις 10 ησυχία στο μαγαζί με υποδέχτηκαν κ οι δυο κ περίμενε η τσατσα να μπω χωρίς να με πει τιμές
Οπότε την ρωτάω εγώ για τα προγράμματά
40 απλό 50 χαλαρό 60 ελεύθερό στοματικό κ 70 δε ξέρω κ εγώ τι
Πάμε σε μπουρδέλο για να μας βγει φτηνά αν είναι 60/70 πάω σε μασάτζιδικο κ κάθομαι πάνω από μίση ώρα με όλα τα σχετικά
Να ήταν 30 απλό κ 40 ελεύθερό λες δε γαμεις
Κατά τα αλλά καλό μωρό η ναρυ
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.292
Κριτικές
11
Like
18.729
Πόντοι
3.796
Είπα να περάσω από golden lips να δω την περιβόητη ναρυ κατά τις 10 ησυχία στο μαγαζί με υποδέχτηκαν κ οι δυο κ περίμενε η τσατσα να μπω χωρίς να με πει τιμές
Οπότε την ρωτάω εγώ για τα προγράμματά
40 απλό 50 χαλαρό 60 ελεύθερό στοματικό κ 70 δε ξέρω κ εγώ τι
Πάμε σε μπουρδέλο για να μας βγει φτηνά αν είναι 60/70 πάω σε μασάτζιδικο κ κάθομαι πάνω από μίση ώρα με όλα τα σχετικά
Να ήταν 30 απλό κ 40 ελεύθερό λες δε γαμεις
Κατά τα αλλά καλό μωρό η ναρυ
Εσύ έπεσες σε μέρα που κυνηγούσαν μυγες..
Άμα πας μέρα που έχει δουλεια ,θα σου πει η τσατσά σαν εμένα στο τέλος ..
Α ξέχασα να σου πω 50 ξεκινάει η κοπέλα
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
889
Κριτικές
3
Like
659
Πόντοι
366
Εσύ έπεσες σε μέρα που κυνηγούσαν μυγες..
Άμα πας μέρα που έχει δουλεια ,θα σου πει η τσατσά σαν εμένα στο τέλος ..
Α ξέχασα να σου πω 50 ξεκινάει η κοπέλα

Παρε και αλλα 3 απο μενα θα την ελεγα μετα...!!!
Ειπαμε, οχι και να το ξεφτιλισουμε.
 

Letsgobrandon2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2022
Μηνύματα
137
Κριτικές
12
Like
823
Πόντοι
311
Ποιο είναι το άλλο σάιτ ;;
Προσοχη οταν πας στο *****.gr οι κριτικες ειναι τελειως ανεμπιστες, φιλτραρωνται αγρια και ειναι γεματο προμοτορες. Μονο απο το μπου θα εμπιστευεσαι κρικες για τα στουντιο της θεσνικης…
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Και τελος, αυτη η μπαζόλα θεια στα τρίδυμα στο τρίτο τι είναι ρε σεις...μονο εκείνη η Βάσω στο Λας Βεγκας ήταν πιο χάλι.

@al pacino πάνε ρε συ να μας πεις
Ποια λες τη χοντρή την Αντελίνα που έχουν και φωτογραφίες της στο άλλο σάιτ??...την έχω δει στο Poison, απίστευτο μπάζο... δύσκολα θα έμπαινα
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.591
Πόντοι
2.606
Ποια λες τη χοντρή την Αντελίνα που έχουν και φωτογραφίες της στο άλλο σάιτ??...την έχω δει στο Poison, απίστευτο μπάζο... δύσκολα θα έμπαινα
ποιος θα κάνει τον Πύρρο ....να κάτσει κάτω από την μπάρα ;;; Τα σέβη μου Αλ .....
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.462
Κριτικές
100
Like
12.418
Πόντοι
25.165
Τελικα χθες κρατηθηκα και δεν μου ηρθε η ορεξη να παω πουθενα. Θα πηγαινα για Λαρα μιας και δουλευει αλλα ειπα να παω καπου πριβε και περασα οπως παντα πολυ καλα.
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.177
Κριτικές
10
Like
6.276
Πόντοι
7.095
Ποια λες τη χοντρή την Αντελίνα που έχουν και φωτογραφίες της στο άλλο σάιτ??...την έχω δει στο Poison, απίστευτο μπάζο... δύσκολα θα έμπαινα
δε ρωτησα καν πως τη λενε..εφυγα οπως εκανε ο Κωνσταντινου στο the kopanoi...αγοραρεεεε χελι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom