Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (4 μέλη και 43 επισκέπτες)

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.876
Κριτικές
6
Like
3.621
Πόντοι
736
Και εγώ αφού μένω εδώ πέρα μόνο με τα πόδια πηγαίνω...την μέρα δεν υπάρχει πρόβλημα και εκεί να είναι απλά κάθονται...το βράδυ αν περάσεις δύσκολα ειδικά ο άσπρος ο μεγάλος ορμάει κανονικά...μια φορά δύο τους έσωσε εκεί ο σταθμάρχης παραλίγο να τους αρπαξει ..:confused: Μια μέρα πήρα σαλάμι απο σπίτι να τα καλοπιασω να περάσω αέρα αλλά λείπανε...Μπορεις να πας από την άλλη μεριά που είναι τα φανάρια που ξεκινάει η γέφυρα που βγαίνει στου Ερημίτη
Δεν την ξέρω την άλλη μεριά που λές , αλλά θα την βρώ πιστεύω ... δηλαδή αντί να πάς ευθεία προς τον σταθμάρχη και τα αδέσποτα στρίβεις δεξιά αν κατάλαβα καλά ;
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.043
Κριτικές
63
Like
7.812
Πόντοι
4.766
Δεν την ξέρω την άλλη μεριά που λές , αλλά θα την βρώ πιστεύω ... δηλαδή αντί να πάς ευθεία προς τον σταθμάρχη και τα αδέσποτα στρίβεις δεξιά αν κατάλαβα καλά ;
Από πάνω στο δρόμο που άνοιξε τώρα το MacDonald λίγο πιο δίπλα προς την γέφυρα έχει ένα άλλο δρομάκι παρόμοιο και εκεί έχει γραμμές...και βγαίνεις κατευθείαν στου Ερημίτη
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.876
Κριτικές
6
Like
3.621
Πόντοι
736
Από πάνω στο δρόμο που άνοιξε τώρα το MacDonald λίγο πιο δίπλα προς την γέφυρα έχει ένα άλλο δρομάκι παρόμοιο και εκεί έχει γραμμές...και βγαίνεις κατευθείαν στου Ερημίτη
Βασικά το είδα στον χάρτη είναι μετά την κωλέτη ο τρίτος δρόμος , οι άλλοι δύο ενδιάμεσα καταλήγουν σε αδιέξοδο ... καλή φάση θα δοκιμάσω να πάω απο εκεί την επόμενη φορά.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.292
Κριτικές
11
Like
18.729
Πόντοι
3.796
Και εγώ αφού μένω εδώ πέρα μόνο με τα πόδια πηγαίνω...την μέρα δεν υπάρχει πρόβλημα και εκεί να είναι απλά κάθονται...το βράδυ αν περάσεις δύσκολα ειδικά ο άσπρος ο μεγάλος ορμάει κανονικά...μια φορά δύο τους έσωσε εκεί ο σταθμάρχης παραλίγο να τους αρπαξει ..:confused: Μια μέρα πήρα σαλάμι απο σπίτι να τα καλοπιασω να περάσω αέρα αλλά λείπανε...Μπορεις να πας από την άλλη μεριά που είναι τα φανάρια που ξεκινάει η γέφυρα που βγαίνει στου Ερημίτη
Το σαλάμι τι το έκανες ;είπες την τσατσά να το βάλει ψυγείο μεχρι να τελειώσεις;..χαχαχαχ
Τα σκυλιά συνεχίζεις και προχωρας άμα τα δώσεις σημασία πιο πολύ θα επιτεθούν .
Όσο για τον φίλο μάλλον κατάλαβαν ότι δεν είναι ράτσα τους ! Εμάς τα κοπρόσκυλα ούτε μας γαυγιζουν !
Πέρα από την πλάκα για αυτούς που πάνε ποδαράτοι οι γραμμές είναι το μόνο σημείο που πρέπει να προσέχουν ,τα σκυλιά είναι το λιγότερο .
Πολλές φορές βλέπω εκεί περνάνε ομάδες επενδυτών αμφιβόλου προθέσεως και παλιότερα εκεί έμεναν και κάποιοι γύφτοι αν είναι ακόμα .
Καλό είναι άμα είναι πολύ αργά να πηγαίνετε από άλλο δρόμο η να παιρνετε ταξί να σας αφήνει απευθείας στη περιοχη
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.256
Κριτικές
44
Like
3.576
Πόντοι
7.195
Πολλές φορές τελευταία πηγαίνω απο Επτάλοφο με τα πόδια για να κάνω και το περπάτημά μου , δεν μου έχει τύχει τίποτα.

Μόνο κάποια σκυλιά αδέσποτα εκεί μετά το one salonica , λίγο μετά απο τις γραμμές του τρένου με έχουν αγριέψει κανα δυο φορές απο μακριά ευτυχώς δεν πλησίασαν ... κατα τα άλλα τίποτα.

Έχει κανένα κόλπο για τα σκυλιά ; Να κάνω πως σηκώνω καμιά πέτρα απο κάτω αν το ξανακάνουν ; Έχει τύχει και σε άλλους η μόνο σε μένα αγριεύουν :think:
πάρε μια γκλίτσα απο αυτές που είναι για τα πρόβατα όταν περπατάς....Δεν είναι ντροπή ειδικά αν περνάς απο απομονωμένες περιοχές με σκυλιά ή δέντρα/δασάκια κτλ....
Αν πάλι έρθουν προς τα επάνω σου μίλήσε με σταθερή φωνή...Τα ζώα καταλαβαίνουν εκτός αν είναι εντελώς αγρια που και πάλι αν σε δουν με τη μαγκούρα/γκλίτσα θα φύγουν.


Στο θέμα μας
είδα τελευταία Μιρέλα βράδυ στο medusa...δεν έχει αλλάξει καθόλου, Έλενα ρουμάνα στο pussycat μεχρι της 7 .
Aπέναντι βράδυ η Ρεβέκα η ρουμάνα που έχει γίνει αξιογαμεύσιμη και πολύ καλή σε αυτο που κάνει.
Απέναντι στο Βένους πέτυχα μέχρι και 5 γυναίκες......οι 2 οι Ταιλανδές ήταν για να τρομάζεις τα παιδάκια και να τρώνε το φαγητο τους.
Η μία Αννα μέτρια αλλά υποσχώμενη, η Εβελίνα κάτι μου θυμίζει απο τα παλία στις βίλλες, ωραία κοπέλα αλλα με αρκετα παραπανίσια κιλά, μια ψηλή Βερόνικα ή Βικτώρια, άχαρη και ψιλο ατσούμπαλή. Το μεσημέρι στο αντιστοιχο μαγαζί είχε 2 ξενες....Η μιά με πολλά τατουάζ ωραία λεπτη κοπέλα,ωραίο πρόσωπο και σώμα και μία άλλη Άννα σερβίδα.....

Απέναντι σε εκείνο που δούλευε η Λιλιάνα δουλέυει τώρα το βράδυ η Καρίνα το τσιμπούκι, ομόρφυνε κι άλλο αυτή.

Είδα και μερικές στις βίλλες και στο Παρανταίς
στις βίλλες είδα την Αμαρυλίς, τσιγγάνα μου φάνηκε με ωραίο πάτο....
Πάρανταις είδα τις 2 ουκρανές Γιούλια και Αλέκα ,καλούτσικες μου φάνηκαν αλλά απο ότι κατάλαβα όχι πολλά μέσα....
Αντριάννα στο παρανταις ,μια μικροκαμωμένη που εμένα δεν μου κάνει κλίκ.
Βικτώρια ,θα μπορούσαμε να γράφουμε ιστορίες για πάρτη της αλλά προσωπικά τη βαρέθηκα.....
Είδα τη Σανελ στο hot lady γυναικάρα μου φάνηκε.
Επίσης είδα την Μπέλα ,τροφαντή κωλάρα πάνω στη φρίξου στο τελευταίο αριστερα βράδυ.

Αυτά .
 

Bboytt

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
48
Like
218
Πόντοι
20
Καλησπερα.
Επισκεψη πριν απο 4 μηνες σε ναρυ στο ρεντ λαιτ. Η κυρια μας λεει 50 απλο. Φευγω.
Επισκεψη πριν 7 μερες. Η κυρια μας λεει 40 απλο. Οποτε μπαινω καθως ειναι ωραια παρουσια.
Στα του αγωνα. Προκαταρκτικα φουλ. Τριψιματα κτλ.
Ολα καλα. Μπουκι ωραιο με λιγα ντιπ. Και γαμηςι ωραιο. Φωνες ψευτικες κτλ.
Περασα ομορφα.
Μια καλη επιλογη.
επισκεψη σημερα. Λεει η κυρια εχω την ναρυ. Οκ λεω την ξερω θα περασω. Μου λεει απλο 50.
Της λεω πως πριν 7 μερες ηρθα με 40 χωρις παζαρι. Εσεις ειπατε 40.
Ε λεει να φωναξουμε την κοπελα αν σε αφηνει με 40
Ερχεται προιδεασμενη και μιλανε στα … ρωσικα ;;;
Ενταξει η κοπελα λογικο να μη με θυμαται.
Λεω τι κανουμε ; Και μιλανε παλι μεταξυ τους.
Με κοιταει με απορια η ναρυ.
Λεω οκ. ΠαζΑρι δε θελω. Αλλα οχι 40 τη μια μερα και 50 την αλλη.
Οκ ευχαριστω καλη συνεχεια.
Και εφυγα για βικτωρια.
Δεν ειναι το δεκαρικο. Αλλα η κοροιδια.
Κριμα γιατι ειναι καλη. Αλλα δε θα ξανα τιμηθει με απλο στα 50.
Αν ειναι δυνατον. Τα εχουμε πει πολλες φορες.
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
889
Κριτικές
3
Like
659
Πόντοι
366
Καλησπερα.
Επισκεψη πριν απο 4 μηνες σε ναρυ στο ρεντ λαιτ. Η κυρια μας λεει 50 απλο. Φευγω.
Επισκεψη πριν 7 μερες. Η κυρια μας λεει 40 απλο. Οποτε μπαινω καθως ειναι ωραια παρουσια.
Στα του αγωνα. Προκαταρκτικα φουλ. Τριψιματα κτλ.
Ολα καλα. Μπουκι ωραιο με λιγα ντιπ. Και γαμηςι ωραιο. Φωνες ψευτικες κτλ.
Περασα ομορφα.
Μια καλη επιλογη.
επισκεψη σημερα. Λεει η κυρια εχω την ναρυ. Οκ λεω την ξερω θα περασω. Μου λεει απλο 50.
Της λεω πως πριν 7 μερες ηρθα με 40 χωρις παζαρι. Εσεις ειπατε 40.
Ε λεει να φωναξουμε την κοπελα αν σε αφηνει με 40
Ερχεται προιδεασμενη και μιλανε στα … ρωσικα ;;;
Ενταξει η κοπελα λογικο να μη με θυμαται.
Λεω τι κανουμε ; Και μιλανε παλι μεταξυ τους.
Με κοιταει με απορια η ναρυ.
Λεω οκ. ΠαζΑρι δε θελω. Αλλα οχι 40 τη μια μερα και 50 την αλλη.
Οκ ευχαριστω καλη συνεχεια.
Και εφυγα για βικτωρια.
Δεν ειναι το δεκαρικο. Αλλα η κοροιδια.
Κριμα γιατι ειναι καλη. Αλλα δε θα ξανα τιμηθει με απλο στα 50.
Αν ειναι δυνατον. Τα εχουμε πει πολλες φορες.
50 να τα βαλει εκει που ξερει!
50 απλο τρεκαθηκανε;;;
Και τα 40 πολλα ειναι.
30 και πολλα ειναι και αυτα..!!
Στο 8αωρο πσιρνει 30 ο αλλος. Θα τα δωσει για 5 λεπτα;;
Τεσπα ο καθενας ας προσεχει μονος του...και να μην τους δινουν τοσα λεφτα... για απλο!!!
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.292
Κριτικές
11
Like
18.729
Πόντοι
3.796
50 να τα βαλει εκει που ξερει!
50 απλο τρεκαθηκανε;;;
Και τα 40 πολλα ειναι.
30 και πολλα ειναι και αυτα..!!
Στο 8αωρο πσιρνει 30 ο αλλος. Θα τα δωσει για 5 λεπτα;;
Τεσπα ο καθενας ας προσεχει μονος του...και να μην τους δινουν τοσα λεφτα... για απλο!!!
Αυτά τα ξανά είπαμε ..μόλις γαμησανε δύο - τρεις εδώ ,αρχίσανε ,η Ναρυ η θέα ,η μουναρα ,η πορνοστάρ ...και ..και ..και ..
Δεν είναι καν ασιατισσα για αυτό μιλάει ρωσικά ,όλες που κατάγονται από Καζαχστάν, Ουζμπεκιστάν,τσιμπουκισταν έχουν σχιστά μάτια ..
Εδω την κάνατε θεα στα στούντιο και σας κερνάει με 50 ..
Εκμεταλλεύονται τον ενθουσιασμό κάποιων ..
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
889
Κριτικές
3
Like
659
Πόντοι
366
Αυτά τα ξανά είπαμε ..μόλις γαμησανε δύο - τρεις εδώ ,αρχίσανε ,η Ναρυ η θέα ,η μουναρα ,η πορνοστάρ ...και ..και ..και ..
Δεν είναι καν ασιατισσα για αυτό μιλάει ρωσικά ,όλες που κατάγονται από Καζαχστάν, Ουζμπεκιστάν,τσιμπουκισταν έχουν σχιστά μάτια ..
Εδω την κάνατε θεα στα στούντιο και σας κερνάει με 50 ..
Εκμεταλλεύονται τον ενθουσιασμό κάποιων ..
Ετσι ειναι...
Βλεπεις στον φιλο μας πως κατεβηκε στα 40 σπο 50!!!
Και παλι πολλα ειναι...
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.292
Κριτικές
11
Like
18.729
Πόντοι
3.796
Ετσι ειναι...
Βλεπεις στον φιλο μας πως κατεβηκε στα 40 σπο 50!!!
Και παλι πολλα ειναι...
Το είπα και πιο πάνω , εκμεταλλεύονται τον ενθουσιασμό και την ευκολοπιστια κάποιων..
Ένα δυνατό μουνι να έρθει στη πόλη και από Σεπτέμβρη θα ξεκινάει με 30
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
889
Κριτικές
3
Like
659
Πόντοι
366
Το είπα και πιο πάνω , εκμεταλλεύονται τον ενθουσιασμό και την ευκολοπιστια κάποιων..
Ένα δυνατό μουνι να έρθει στη πόλη και από Σεπτέμβρη θα ξεκινάει με 30
Ετσι ακριβως Dewars. ...
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
735
Like
1.894
Πόντοι
206
Μεσημεριανο-απογευματινή επίσκεψη στο Venous κάποιες μέρες πριν .Οι τιμές από 30 απλό και πάει λέγοντας.... Τρεις κοπέλες ! Πρώτα βγαίνει απο το δωμάτιο η Βερόνικα 2 μέτρα γυναικάρα,καστανόξανθη, όμορφο πρόσωπο, πολύ δυνατή. Είχα ξαναπεράσει μαζί της παλαιότερα και είχα απλά καλές ενυπώσεις Έπειτα από το δωμάτιο βγαίνει η Αννα. Επίσης κορμί θανατηφόφορο, απλά στο πρόσωπο χωρίς να είναι άσχημη προσωπικα δεν μου άρεσε τόσο. Αλλά οκ, περιένω και την τρίτη για να αποφασίσω... Στο τέλος βγαίνει η Καρολίνα! Σπάστε πατώματα κάντε χαμό! Κορμί τούμπανο, ξανθιά, ψηλή, κάτω από 30 χρονών, μεγάλο στήθος στητό, πρόσωπο μοντέλο. Για μένα προσωπικά από τις πιο δυνατές παρουσίες που έχω επισκεφτεί. Στο δωμάτιο ήταν δεκτική, δεν το λες gfe αλλά είχες την άπλα σου. Η κοπέλα για τα γούστα μου είναι πραγματικά εντυπωσιακή. Σίγουρα αξίζει επίσκεψη.
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
735
Like
1.894
Πόντοι
206
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Πραγματικα στο βενους της Αθηνουλας εχω βρει παραδεισο.ΑΝΝΑ.ΒΕΡΟΝΙΚΑ,ΚΑΡΟΛΙΝΑ.δεν περιγραφεται το εργο.Πρωτα την ΑΝΝΑ.ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΕς ΥΠΗΡΕΣΙΕς αν σε κλικαρει,ΒΕΡΟΝΙΚΑ για πισωκολλητο,ΚΑΡΟΛΙΝΑ μανεκεν,λατρευει την καθαριοτητα,στο στηθος εγινε υπεροχη δουλεια απο τον χειρουργο,μου αρεσει ιδιαιτερα το μουνακι της,μοσχοβολαει ,ο δε πισινος της τρελλα. Την πηρα Παρασκευη 2 φορες,σαββατο 1,και θα την βλεπω οσο ανταποκρινεται στο δωματιο.Παιρνω παντα το απλο και τιμω αφανταστα οσες κοπελες σεβονται το 30αρι κατα βαση και σιγουρα καποια στιγμη θα παρουν και το παραπανω αναλογα με την αποδοση.Γυρω στα 30 τις υπολογιζω χωρις να εχω ρωτησει.Μπορεις με 150 ευρω να γαμησεις εσκορτ 1 φορα,η 5 φορες στο βενους με ποικιλια,προσωπικα πλεον προτιμω το δευτερο ,γιατι το πρωτο θα σε διαλυσει οικονομικα εκτος αν εισαι πολυ απλας.Θυμιζω οτι η μπουρδελοτσαρκα ειναι εξαιρετικο σπορ,ενας ατελειωτος μαραθωνιος για μενα προσωπικα που κανει τη ζωη μου ενδιαφερουσα,εκτος δουλειας και οικογενειας.
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.177
Κριτικές
10
Like
6.276
Πόντοι
7.095
Πραγματικα στο βενους της Αθηνουλας εχω βρει παραδεισο.ΑΝΝΑ.ΒΕΡΟΝΙΚΑ,ΚΑΡΟΛΙΝΑ.δεν περιγραφεται το εργο.Πρωτα την ΑΝΝΑ.ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΕς ΥΠΗΡΕΣΙΕς αν σε κλικαρει,ΒΕΡΟΝΙΚΑ για πισωκολλητο,ΚΑΡΟΛΙΝΑ μανεκεν,λατρευει την καθαριοτητα,στο στηθος εγινε υπεροχη δουλεια απο τον χειρουργο,μου αρεσει ιδιαιτερα το μουνακι της,μοσχοβολαει ,ο δε πισινος της τρελλα. Την πηρα Παρασκευη 2 φορες,σαββατο 1,και θα την βλεπω οσο ανταποκρινεται στο δωματιο.Παιρνω παντα το απλο και τιμω αφανταστα οσες κοπελες σεβονται το 30αρι κατα βαση και σιγουρα καποια στιγμη θα παρουν και το παραπανω αναλογα με την αποδοση.Γυρω στα 30 τις υπολογιζω χωρις να εχω ρωτησει.Μπορεις με 150 ευρω να γαμησεις εσκορτ 1 φορα,η 5 φορες στο βενους με ποικιλια,προσωπικα πλεον προτιμω το δευτερο ,γιατι το πρωτο θα σε διαλυσει οικονομικα εκτος αν εισαι πολυ απλας.Θυμιζω οτι η μπουρδελοτσαρκα ειναι εξαιρετικο σπορ,ενας ατελειωτος μαραθωνιος για μενα προσωπικα που κανει τη ζωη μου ενδιαφερουσα,εκτος δουλειας και οικογενειας.
Αν και θεωρώ υπερβολικό το διθύραμβο γι αυτό το μαγαζί κι αυτές τις κοπέλες, τεράστιο like για την τελευταία σου πρόταση. Δεν θα μπορούσες να το θέσεις καλύτερα. Δεν ξέρω αν είναι δική σου ατάκα ή αν την είχε γράψει/πει άλλος, αλλά respect.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.901
Κριτικές
384
Like
5.714
Πόντοι
11.585
Μεσημεριανο-απογευματινή επίσκεψη στο Venous κάποιες μέρες πριν .Οι τιμές από 30 απλό και πάει λέγοντας.... Τρεις κοπέλες ! Πρώτα βγαίνει απο το δωμάτιο η Βερόνικα 2 μέτρα γυναικάρα,καστανόξανθη, όμορφο πρόσωπο, πολύ δυνατή. Είχα ξαναπεράσει μαζί της παλαιότερα και είχα απλά καλές ενυπώσεις Έπειτα από το δωμάτιο βγαίνει η Αννα. Επίσης κορμί θανατηφόφορο, απλά στο πρόσωπο χωρίς να είναι άσχημη προσωπικα δεν μου άρεσε τόσο. Αλλά οκ, περιένω και την τρίτη για να αποφασίσω... Στο τέλος βγαίνει η Καρολίνα! Σπάστε πατώματα κάντε χαμό! Κορμί τούμπανο, ξανθιά, ψηλή, κάτω από 30 χρονών, μεγάλο στήθος στητό, πρόσωπο μοντέλο. Για μένα προσωπικά από τις πιο δυνατές παρουσίες που έχω επισκεφτεί. Στο δωμάτιο ήταν δεκτική, δεν το λες gfe αλλά είχες την άπλα σου. Η κοπέλα για τα γούστα μου είναι πραγματικά εντυπωσιακή. Σίγουρα αξίζει επίσκεψη.

Την βερονικα την πληρωσα και εγω, με το που την ειδα περασα μεσα, δεν υπαρχει τετοια νταρντανογυναικα στην μπουρδελοσαλονικα, τουλαχιστον οσο ξερω εγω, ψηλη γκομενα θυμαμαι απο εποχες που ηταν ανοιχτο στην Ρουλια στον οροφο το στουντιακι, και δουλευε ενα εντυπωσιακο γκομενακι ψηλο, δεν θυμαμαι ονομα, οι παλαιοτεροι θα καταλαβουν ποια λεω, δεν την ειχα πληρωσει τοτε. Τωρα λες και η Καρολινα ειναι στα κυβικα της, οποτε πρεπει να την δω και αυτη, εχουμε γεμισει νανακια.
Η Βερονικα εμενα δεν μου αφησε καλες εντυπωσεις, μυγιαγγιχτη και με το μουνι της εχει φοβια μην μεινουν τα αποτυπωταματα απο τα δαχτυλα σου πανω στα μουνοχειλα, επισης εχει λιγο ενα τουπε που σε εμενα δεν με αφηνει να εκδειλωθω. Στο γαμισι μεν δεν δυσαναασχετησε, αλλα δεν θα την ξαναπληρωνα.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.462
Κριτικές
100
Like
12.418
Πόντοι
25.165
Μια αλιονα και μια ροξανα τις ειδε κανεις?
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
πάρε μια γκλίτσα απο αυτές που είναι για τα πρόβατα όταν περπατάς....Δεν είναι ντροπή ειδικά αν περνάς απο απομονωμένες περιοχές με σκυλιά ή δέντρα/δασάκια κτλ....
Αν πάλι έρθουν προς τα επάνω σου μίλήσε με σταθερή φωνή...Τα ζώα καταλαβαίνουν εκτός αν είναι εντελώς αγρια που και πάλι αν σε δουν με τη μαγκούρα/γκλίτσα θα φύγουν.


Στο θέμα μας
είδα τελευταία Μιρέλα βράδυ στο medusa...δεν έχει αλλάξει καθόλου, Έλενα ρουμάνα στο pussycat μεχρι της 7 .
Aπέναντι βράδυ η Ρεβέκα η ρουμάνα που έχει γίνει αξιογαμεύσιμη και πολύ καλή σε αυτο που κάνει.
Απέναντι στο Βένους πέτυχα μέχρι και 5 γυναίκες......οι 2 οι Ταιλανδές ήταν για να τρομάζεις τα παιδάκια και να τρώνε το φαγητο τους.
Η μία Αννα μέτρια αλλά υποσχώμενη, η Εβελίνα κάτι μου θυμίζει απο τα παλία στις βίλλες, ωραία κοπέλα αλλα με αρκετα παραπανίσια κιλά, μια ψηλή Βερόνικα ή Βικτώρια, άχαρη και ψιλο ατσούμπαλή. Το μεσημέρι στο αντιστοιχο μαγαζί είχε 2 ξενες....Η μιά με πολλά τατουάζ ωραία λεπτη κοπέλα,ωραίο πρόσωπο και σώμα και μία άλλη Άννα σερβίδα.....

Απέναντι σε εκείνο που δούλευε η Λιλιάνα δουλέυει τώρα το βράδυ η Καρίνα το τσιμπούκι, ομόρφυνε κι άλλο αυτή.

Είδα και μερικές στις βίλλες και στο Παρανταίς
στις βίλλες είδα την Αμαρυλίς, τσιγγάνα μου φάνηκε με ωραίο πάτο....
Πάρανταις είδα τις 2 ουκρανές Γιούλια και Αλέκα ,καλούτσικες μου φάνηκαν αλλά απο ότι κατάλαβα όχι πολλά μέσα....
Αντριάννα στο παρανταις ,μια μικροκαμωμένη που εμένα δεν μου κάνει κλίκ.
Βικτώρια ,θα μπορούσαμε να γράφουμε ιστορίες για πάρτη της αλλά προσωπικά τη βαρέθηκα.....
Είδα τη Σανελ στο hot lady γυναικάρα μου φάνηκε.
Επίσης είδα την Μπέλα ,τροφαντή κωλάρα πάνω στη φρίξου στο τελευταίο αριστερα βράδυ.

Αυτά .
Αυτήν η μπελα και μενα μου γυάλισε αλλά δεν την έχει στο πρόγραμμα στο άλλο σάιτ!
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.256
Κριτικές
44
Like
3.576
Πόντοι
7.195

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Δεν την έχει σε πρόγραμμα γιατί δουλεύει στο μαγαζί τέρμα πάνω στη φριξου αριστερά. Απέναντι από το sex and the City.
Σαν όνομα την έχει όμως εκτός αν είναι άλλη! Τι ώρα την πέτυχες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom