Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Μάγκες έτσι όπως το πάνε οι δικοί μας θα απαγορεύσουν και τις Ρωσίδες απ τα μπουρδελα! Όσοι έχετε Ρωσιδακια που επισκέπτεστε ορμάτε όσο προλαβαίνετε ??
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346
Μάγκες έτσι όπως το πάνε οι δικοί μας θα απαγορεύσουν και τις Ρωσίδες απ τα μπουρδελα! Όσοι έχετε Ρωσιδακια που επισκέπτεστε ορμάτε όσο προλαβαίνετε ??
Το προβλημα θα ειναι αμα απαγορευσουν ρουμανες και βουλγαρες, δεν θα μεινει κοπελα να δουλεψει στη πολη.
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.118
Κριτικές
27
Like
1.450
Πόντοι
1.720

O megas pidikoulas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2021
Μηνύματα
189
Κριτικές
12
Like
972
Πόντοι
371
η Ριτα ειναι απο Οδησσο οπως θυμαμαι που την ειχα ρωτησει.
Με την κατασταση αυτη , αν εχει εκει οικογενεια δυσκολο να ερθει
Το ξέρω ότι είναι από εκεί για αυτό ρωτάω να τελικά θα έρθει
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Το προβλημα θα ειναι αμα απαγορευσουν ρουμανες και βουλγαρες, δεν θα μεινει κοπελα να δουλεψει στη πολη.
Σίγουρα η πλειοψηφία στα σπίτια είναι εισαγόμενες από την φτωχογειτονιά! Αλλά όλο και κάποια θα υπάρχει! Η έστω καμία βίζιτα!
 

Atsalovergas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
27
Κριτικές
9
Like
161
Πόντοι
280
Για την ναρυ εχει κανεις αποψη? Μια που ασιατοφερνει...
Φωτιά μέσα στο δωμάτιο. Το μόνο που μου αρνήθηκε, ήταν στο να φύγω άχυστος (εννοείται δε ζήτησα κάτι το οποίο δεν είχα πληρώσει). Καμία χρήση λαδιού, η λίπανση ήρθε εκ των έσω με βογγητά. Προσωπικά, πολύ καλή επιλογή και θα ξανατιμηθεί.
Υ.γ. στις φωτογραφίες δε φαίνεται, ή τουλάχιστον εγώ δεν το κατάλαβα, έχει βυζάρες.
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
341
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
Πέρασμα τη Δευτέρα που πέρασε από Belarus με τη νέα ρωσιδα από 40 απλό πήρα 69 γυμνό και ντουζάκι μαζί με 60 η τσα2 έλεγε κλασικά και ότι είναι σαν γκόμενα στο κρεβάτι και μιας είχα καλά τελευταία περάσματα από αυτό είπα να συνεχίσω... Η κοπελίτσα 22 ετών δεν μιλάει ελληνικά αλλά τα ρώσικα που ξέρω με βοηθάει πολλές φορές για καλύτερα αποτελέσματα .
Αποδείχθηκε μάπα τελικά γιατί άλλο έλεγε η τσα και άλλο έκανε αυτή πίπα μια κίνηση γυμνό και κατευθείαν προφυλακτικό και αυτό 2-3 κινήσεις για 69 ούτε με σφαίρες μην αναφέρω άλλα, γύρισε στα 4 κάτι γινόταν άλλα δεν είχε ενδιαφέρον χωρίς σοβαρά προκαταρκτικά είναι σαν να γαμάς κούκλα . Και βέβαια τα είπα στην τσα2 οτι δεν έκανε τίποτα απο αυτά που έταξε και δεν έκατσα να ζητήσω τα 10-20 που υποτίθεται τα έφαγε..
Τελικά πρέπει να μιλάς με κοπέλες και όχι τσα2 γιατί έχει καταντήσει κουραστική αυτή μαλακιά , είναι και 2ο μέγα fail για φέτος καλά ξεκινήσαμε ..
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Δεν θελω να χαλασω μερικους αλλα η λυπανση κατα 99‰ γινεται πριν μπει στο δωματιο, εσωτερικά. Δεν χρειάζεται να το κάνει μπροστα σας...
 

Alexandros55

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2021
Μηνύματα
35
Κριτικές
3
Like
249
Πόντοι
20
Δεν θελω να χαλασω μερικους αλλα η λυπανση κατα 99‰ γινεται πριν μπει στο δωματιο, εσωτερικά. Δεν χρειάζεται να το κάνει μπροστα σας...
Είναι και το άλλο, που μετά το τελείωμα πάει στον νεροχύτη βρέχει το μουνί της με τα νερά να πέφτουν φυσικά στο πάτωμα και μετά όρθια πάντα σκύβει λίγο, ανοίγει τα πόδια κάπως και το σκουπίζει με χαρτί. Πάω μετά να πλυθώ στον νεροχύτη ξυπόλυτος και πατάω πάνω στα νερά. Η άλλη επιλογή είναι να φορέσω παπούτσια γυμνός, να πάω να πλυθώ, να βγάλω παπούτσια, να ντυθώ και να ξαναβάλω παπούτσια.

Η κοπελίτσα 22 ετών δεν μιλάει ελληνικά
Αν δε μιλάει ελληνικά έχω σταματήσει πλέον να μπαίνω, θεωρώ τη δυνατότητα επικοινωνίας και την καλή διάθεση της κοπέλας ίσως και πιο σημαντικά από την εμφάνιση.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.662
Κριτικές
62
Like
45.403
Πόντοι
9.297
Όπως δεν κάναμε μπάνιο στον Στρατό χωρίς τις παντόφλες μας έτσι και δεν πατάμε ξυπόλητοι στο δάπεδο...στοιχειώδεις κανόνες υγιεινής που προφανώς πολλοί αγνοουν.
 

Bboytt

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
47
Like
212
Πόντοι
20
Καλησπερα !!
θα ηθελα να ρωτησω αν ξερει καποιος που βρισκεται η ραισα ;;; Και τι βαρδια ;
επιπλεον να πω πως ειμαι ο johnsimp αν βλεπει ο διαχειριστης ! Εχει μπλοκαρει ο λογαριασμος μου και δεν ερχεται με τιποτα email επιβεβαιωσης ! Δε μπορω να στειλω πουθενα για να λυθει το προβλημα. Οποιος συναγωνιστης μπορει αν επικοινωνησει με τη διαχειρηση !Καλη σας ημερα !
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.662
Κριτικές
62
Like
45.403
Πόντοι
9.297
Από εμφάνιση σαν τα γκομενες του τικτοκ..
Άλλο ένα πιπινι που ουσιαστικά ψειρισε τα λεφτά ενός συναγωνιστού και τον ξενέρωσε....καλά κάνω εγώ και κυρίως επενδύω σε ώριμες ηλικίες.
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
341
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
Αν δε μιλάει ελληνικά έχω σταματήσει πλέον να μπαίνω, θεωρώ τη δυνατότητα επικοινωνίας και την καλή διάθεση της κοπέλας ίσως και πιο σημαντικά από την εμφάνιση.
Και εγώ τα ίδια αν δεν μιλάει μια από τις δύο γλώσσες που ξέρω δεν μπαίνω πλέον
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
341
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
Άλλο ένα πιπινι που ουσιαστικά ψειρισε τα λεφτά ενός συναγωνιστού και τον ξενέρωσε....καλά κάνω εγώ και κυρίως επενδύω σε ώριμες ηλικίες.
Η τσα2 έλεγε κιόλας ότι είναι φρέσκα δεν έχει γίνει επαγγελματίας ότι κάνει τα πάντα και δεν βιάζεται αλλά η πραγματικότητα ήταν διαφορετική
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.662
Κριτικές
62
Like
45.403
Πόντοι
9.297
Η τσα2 έλεγε κιόλας ότι είναι φρέσκα δεν έχει γίνει επαγγελματίας ότι κάνει τα πάντα και δεν βιάζεται αλλά η πραγματικότητα ήταν διαφορετική
Είσαι πολύ άτυχος μεγάλε...έπεσα και εγώ σε μικρούλες στα πρώτα τους βήματα αλλά πέρασα ονειρεμένα μαζί τους και φυσικά και αυτές με εμένα!!
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
341
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
Είσαι πολύ άτυχος μεγάλε...έπεσα και εγώ σε μικρούλες στα πρώτα τους βήματα αλλά πέρασα ονειρεμένα μαζί τους και φυσικά και αυτές με εμένα!!
Έχω πετύχει πρωτάρες καλές και ήταν πολλή καλύτερα από τις παλιές μόνιμες άλλα μερικές φορές τυχαίνει και αυτά
 

Atsalovergas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
27
Κριτικές
9
Like
161
Πόντοι
280
Δεν θελω να χαλασω μερικους αλλα η λυπανση κατα 99‰ γινεται πριν μπει στο δωματιο, εσωτερικά. Δεν χρειάζεται να το κάνει μπροστα σας...
Συμφωνώ δικέ μου. Στις περισσότερες περιπτώσεις έτσι είναι. Με τη συγκεκριμένη υπάρχουν σημάδια που το αποκλείουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom