Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Chal1996

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
240
Κριτικές
1
Like
2.062
Πόντοι
201
Πάω Αντζελίνα στο hot lady
Ενημερώνω μόλις γυρίσω
 

beeroas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2015
Μηνύματα
209
Κριτικές
26
Like
1.093
Πόντοι
371
Φωτιά μέσα στο δωμάτιο. Το μόνο που μου αρνήθηκε, ήταν στο να φύγω άχυστος (εννοείται δε ζήτησα κάτι το οποίο δεν είχα πληρώσει). Καμία χρήση λαδιού, η λίπανση ήρθε εκ των έσω με βογγητά. Προσωπικά, πολύ καλή επιλογή και θα ξανατιμηθεί.
Υ.γ. στις φωτογραφίες δε φαίνεται, ή τουλάχιστον εγώ δεν το κατάλαβα, έχει βυζάρες.
H Nary ποια είναι ; Δε τη βλέπω στο άλλο site.
 

Chal1996

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
240
Κριτικές
1
Like
2.062
Πόντοι
201
Περιμένουμε. Και αυτή βυζάρες έχει απ' ότι βλέπω.
Με την έδωσε η τσατσά εκεί και επίσης δε με γέμισε πολύ το μάτι....
Μπορεί να κάνω και λάθος οπότε πήγα για πρώτη φορά Λιλιάνα
Κορυφή!!!!
Δεν λέω τίποτα άλλο
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.869
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
H Nary ποια είναι ; Δε τη βλέπω στο άλλο site.
Την έχουν με γυαλιά ηλίου στην φωτογραφία , αλλιώς αύριο δουλεύει στο Red Light μπορεις να την βρείς και πατώντας στο λινκ του μαγαζιού πρώτα.
 

beeroas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2015
Μηνύματα
209
Κριτικές
26
Like
1.093
Πόντοι
371
Την έχουν με γυαλιά ηλίου στην φωτογραφία , αλλιώς αύριο δουλεύει στο Red Light μπορεις να την βρείς και πατώντας στο λινκ του μαγαζιού πρώτα.
Ευχαριστώ. Την είδα.
 

NewtonOldton

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
2
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές , είμαι νέος στο άθλημα (δεν έχω πάει ποτέ) και θα ήθελα μερικές συμβουλές για να πάει καλά η όλη φάση.
Βασικά, ήθελα να μάθω από πού μπορούμε να βρούμε τα ωράρια και τις ημέρες που είναι διαθέσιμες οι κοπέλες (δλδ αν υπάρχει κάποιο σαιτ που τα ανεβάζουν η αν πρέπει να πάω εκεί και να ρωτήσω.)
Τέλος αν ήταν εύκολο να μου προτείνεται μερικές κοπέλες που θα άξιζαν για να περάσω μαζί τους την 1η μου φορά.
Συγνώμη αν το ποστ είναι σε λάθος μέρος.
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
63
Like
7.796
Πόντοι
4.766

Antonis80

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2020
Μηνύματα
57
Like
14
Πόντοι
0
Καλησπέρα έχει μια καινούργια σήμερα στο άλλο σάιτ στο Βένους μια Σάρρα.τη ξέρει κάποιος;είναι ωραία;
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.015
Κριτικές
51
Like
6.293
Πόντοι
7.636
Καλησπέρα έχει μια καινούργια σήμερα στο άλλο σάιτ στο Βένους μια Σάρρα.τη ξέρει κάποιος;είναι ωραία;
Είναι καλό κορίτσι!!!:sunglasses: ΠΡΟΣΟΧΗ, δεν είπα ωραία....!!Ο νοών νοείτω...
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Άλλο ένα πιπινι που ουσιαστικά ψειρισε τα λεφτά ενός συναγωνιστού και τον ξενέρωσε....καλά κάνω εγώ και κυρίως επενδύω σε ώριμες ηλικίες.
Αυτό το έχω παρατηρήσει και γώ! Οι μεγάλο κοπέλες έχουν αποβάλει την ντίβα από μέσα τους γιατί σου λέει για να προτιμάει εμένα πρέπει να στραγγίζει καλά εδώ όταν φεύγει!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom