Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (0 μέλη και 37 επισκέπτες)

Atsalovergas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
27
Κριτικές
9
Like
161
Πόντοι
280
Καλησπέρα συναγωνιστές , είμαι νέος στο άθλημα (δεν έχω πάει ποτέ) και θα ήθελα μερικές συμβουλές για να πάει καλά η όλη φάση.
Βασικά, ήθελα να μάθω από πού μπορούμε να βρούμε τα ωράρια και τις ημέρες που είναι διαθέσιμες οι κοπέλες (δλδ αν υπάρχει κάποιο σαιτ που τα ανεβάζουν η αν πρέπει να πάω εκεί και να ρωτήσω.)
Τέλος αν ήταν εύκολο να μου προτείνεται μερικές κοπέλες που θα άξιζαν για να περάσω μαζί τους την 1η μου φορά.
Συγνώμη αν το ποστ είναι σε λάθος μέρος.
Στο σωστό μέρος βρίσκεσαι.
Τα site, είναι δύο: φιντγκιρλς τελεία γρ και στυδιο-παραδισε τελεία Κομ. Με λατινικούς χαρακτήρες.
Αν μας δώσεις λίγες πληροφορίες για τα γούστα σου, ίσως να μπορέσουμε να σε βοηθήσουμε σε μια καλή επιλογή
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.015
Κριτικές
51
Like
6.293
Πόντοι
7.636
Πριν λίγες μέρες,συνάντηση με την Dennise, Μινωτάυρου 2Α, (wet dreams) πολύ καλή συμμετοχή, καλό γκαυλάκι, 3η φορά που το τσαλάκωσα λιγουλάκι!!!:grin:
(40 γυμνό στμτκό).
Μέσα η μπάλα!!!

Επίσης Bella Donna, συνάντηση με την Anita, Ρωσάκι, μικρό βυζάκι, ωραία άκρα, λίγα σπυράκια γενικά στη πλάτη κλπ, καλό προσωπάκι, μη μου άπτο όμως η φάση της, δάκτυλο εννοείτε ΔΕΝ άφησε, φιλιά ούτε για αστείο, τσάμπα τα λεφτουδάκια εν ολίγοις, (50 χαλαρά), πονούσε, κρατούσε μπόσικα......δεν θα ξαναπήγαινα...κάνω κάτι μαλακίες κάπου κάπου, δε μπορώ αν με ψυχολογίσω....χαχαχα!!!!
Εννοείτε,
Έξω η μπάλα!!!
 

O megas pidikoulas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2021
Μηνύματα
189
Κριτικές
12
Like
972
Πόντοι
371
Καλησπέρα συναγωνιστές , είμαι νέος στο άθλημα (δεν έχω πάει ποτέ) και θα ήθελα μερικές συμβουλές για να πάει καλά η όλη φάση.
Βασικά, ήθελα να μάθω από πού μπορούμε να βρούμε τα ωράρια και τις ημέρες που είναι διαθέσιμες οι κοπέλες (δλδ αν υπάρχει κάποιο σαιτ που τα ανεβάζουν η αν πρέπει να πάω εκεί και να ρωτήσω.)
Τέλος αν ήταν εύκολο να μου προτείνεται μερικές κοπέλες που θα άξιζαν για να περάσω μαζί τους την 1η μου φορά.
Συγνώμη αν το ποστ είναι σε λάθος μέρος.
Το άλλο σάιτ είναι το φαιντγκερλς ψάξου για προτάσεις πάνε να κάνεις βόλτα και όπου σου αρέσει μπες
 

Κόντε πούτσα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2022
Μηνύματα
1.030
Like
3.095
Πόντοι
456
Πριν λίγες μέρες,συνάντηση με την Dennise, Μινωτάυρου 2Α, (wet dreams) πολύ καλή συμμετοχή, καλό γκαυλάκι, 3η φορά που το τσαλάκωσα λιγουλάκι!!!:grin:
(40 γυμνό στμτκό).
Μέσα η μπάλα!!!

Επίσης Bella Donna, συνάντηση με την Anita, Ρωσάκι, μικρό βυζάκι, ωραία άκρα, λίγα σπυράκια γενικά στη πλάτη κλπ, καλό προσωπάκι, μη μου άπτο όμως η φάση της, δάκτυλο εννοείτε ΔΕΝ άφησε, φιλιά ούτε για αστείο, τσάμπα τα λεφτουδάκια εν ολίγοις, (50 χαλαρά), πονούσε, κρατούσε μπόσικα......δεν θα ξαναπήγαινα...κάνω κάτι μαλακίες κάπου κάπου, δε μπορώ αν με ψυχολογίσω....χαχαχα!!!!
Εννοείτε,
Έξω η μπάλα!!!
Όλοι κάνουμε μλκιες φίλε μου γιά ενημέρωση αλλά εγώ πλέον απέχω. Πληρώνεις, μαθαίνεις.... τέλος.
 

tonilamar05

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2010
Μηνύματα
43
Like
102
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές , είμαι νέος στο άθλημα (δεν έχω πάει ποτέ) και θα ήθελα μερικές συμβουλές για να πάει καλά η όλη φάση.
Βασικά, ήθελα να μάθω από πού μπορούμε να βρούμε τα ωράρια και τις ημέρες που είναι διαθέσιμες οι κοπέλες (δλδ αν υπάρχει κάποιο σαιτ που τα ανεβάζουν η αν πρέπει να πάω εκεί και να ρωτήσω.)
Τέλος αν ήταν εύκολο να μου προτείνεται μερικές κοπέλες που θα άξιζαν για να περάσω μαζί τους την 1η μου φορά.
Συγνώμη αν το ποστ είναι σε λάθος μέρος.
Μόνο απο κοντα θα το μαθεις καλα το αθλημα. Οχι με τα τηλεφωνα. Θα πας μερικες φορες θα μιλησεις με τσατσαδες και πουτανες και σιγα σιγα θα αρχισεις να καταλαβαινεις τι γινετε. Εννοείται οτι θα πεσεις και σε μερικες φόλες. Αυτα ομως ειναι οι εμπειριες .
 

NewtonOldton

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
2
Like
4
Πόντοι
0
Στο σωστό μέρος βρίσκεσαι.
Τα site, είναι δύο: φιντγκιρλς τελεία γρ και στυδιο-παραδισε τελεία Κομ. Με λατινικούς χαρακτήρες.
Αν μας δώσεις λίγες πληροφορίες για τα γούστα σου, ίσως να μπορέσουμε να σε βοηθήσουμε σε μια καλή επιλογή4
Το άλλο σάιτ είναι το φαιντγκερλς ψάξου για προτάσεις πάνε να κάνεις βόλτα και όπου σου αρέσει μπες
Μόνο απο κοντα θα το μαθεις καλα το αθλημα. Οχι με τα τηλεφωνα. Θα πας μερικες φορες θα μιλησεις με τσατσαδες και πουτανες και σιγα σιγα θα αρχισεις να καταλαβαινεις τι γινετε. Εννοείται οτι θα πεσεις και σε μερικες φόλες. Αυτα ομως ειναι οι εμπειριες .
Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας, θα το ψάξω λίγο περισσότερο να δώ τι παίζει και αν είναι θα να ξανακάνω ποστ με περισσότερες ερωτήσεις. Καλή δύναμη και σε σας!
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Καλησπέρα συναγωνιστές , είμαι νέος στο άθλημα (δεν έχω πάει ποτέ) και θα ήθελα μερικές συμβουλές για να πάει καλά η όλη φάση.
Βασικά, ήθελα να μάθω από πού μπορούμε να βρούμε τα ωράρια και τις ημέρες που είναι διαθέσιμες οι κοπέλες (δλδ αν υπάρχει κάποιο σαιτ που τα ανεβάζουν η αν πρέπει να πάω εκεί και να ρωτήσω.)
Τέλος αν ήταν εύκολο να μου προτείνεται μερικές κοπέλες που θα άξιζαν για να περάσω μαζί τους την 1η μου φορά.
Συγνώμη αν το ποστ είναι σε λάθος μέρος.
Υπάρχει σελίδα! Φαιντ γκρερλς τύπε αλλά στα αγγλικα
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
341
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
ειδα στο αλλο site το venus εφερε ταυλενδεζες...ή ετσι λεει τελοσπαντων...
ενδιαφερουσα περιπτωση φαινεται...
3 κιόλας, πρέπει να κάνουν και τρίο σίγουρα ...
Ρε τι πάθαμε αν ήξερα οτι θα φέρουν τέτοια δεν θα πετούσα λεφτά στην άλλη και θα τα πετούσα έτσι για ασιατικό
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
903
Κριτικές
18
Like
3.099
Πόντοι
1.436
3 κιόλας, πρέπει να κάνουν και τρίο σίγουρα ...
Ρε τι πάθαμε αν ήξερα οτι θα φέρουν τέτοια δεν θα πετούσα λεφτά στην άλλη και θα τα πετούσα έτσι για ασιατικό
καλα δε σημαινει οτι ειναι καλες μεσα στο δωματιο...αλλα μονο και μονο για τον εξωτικο παραγοντα ισως αξιζει
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Χλωμο το κοβω. Πρωτον ειναι δυσκολη η διαδικασια για να ταξιδεψουν εκτος Ταυλανδης. Βιζα, τοπο διαμονης, στοιχεια ατομου που την φιλοξενη κ πολλα αλλα. Δευτερον. Σιγα μην αφησουν την Ταυλανδη για να γαμηθουν για 15 ευρω(30 το απλο δλδη) βγαζουν περισσότερα στην χωρα τους. Τριτον. Πιο σίγουρο ειναι να ειναι απο Καζακσταν κ εκεινη τα μερη που ασιατοφερνουν αρκετα. Θα παω να μιλησω στην γλωσσα τους κ θα ρίξω γελιο οταν θα μ κοιταν σαν μιλαω εξωγήινα.
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Πριν λίγες μέρες,συνάντηση με την Dennise, Μινωτάυρου 2Α, (wet dreams) πολύ καλή συμμετοχή, καλό γκαυλάκι, 3η φορά που το τσαλάκωσα λιγουλάκι!!!:grin:
(40 γυμνό στμτκό).
Μέσα η μπάλα!!!

Επίσης Bella Donna, συνάντηση με την Anita, Ρωσάκι, μικρό βυζάκι, ωραία άκρα, λίγα σπυράκια γενικά στη πλάτη κλπ, καλό προσωπάκι, μη μου άπτο όμως η φάση της, δάκτυλο εννοείτε ΔΕΝ άφησε, φιλιά ούτε για αστείο, τσάμπα τα λεφτουδάκια εν ολίγοις, (50 χαλαρά), πονούσε, κρατούσε μπόσικα......δεν θα ξαναπήγαινα...κάνω κάτι μαλακίες κάπου κάπου, δε μπορώ αν με ψυχολογίσω....χαχαχα!!!!
Εννοείτε,
Έξω η μπάλα!!!
μην στεναχωριέσαι δεν είσαι ο μόνος......θυμάσαι κάποτε μια Αννίτα ως Ιταλίδα, ενα λεπτό κορίτσι που με γκαυλωνε αφάνταστα......ΑΛΛΑ ήταν τόσο ξενέρωτη ,φαντάσου πόσο μα...ας ήμουν πήγα 3-4 φορές γιατί απλά την γουσταρα ως γυναίκα......Δεν ήθελα να βάλω μυαλό....

Όλα είναι θεμα μυαλού........

Ας γράψω και κάτι ουσιαστικό βόλτα μέσα στη βδομάδα που μας πέρασε........

Πήγα πετρου ερημιτη 5 και3 στο ενα ή Αννα ,ουκρανέζα λεπτούλα με πλούσιο πρόγραμμα και οικονομικό πργραμμα,επειδη δεν με γέμισε εφυγα ,είδα δίπλα την Ρεβέκκα ή οποία ήταν δίπλα στης Αννας πριν μερικούς μήνες ,τώρα γέμισε λίγο και αφησε το μαλλί της να μεγαλώσει......θα μπορούσα να μπώ για να δω αν η κριτική του φίλου μας είχε βάση......αλλα την έκανα......
Απεναντι λογικά Ιζαμπέλα η πιο τραγική για μένα και η Μιρέλα

Βενους είδα τη Σούζυ,την Βλάντα και την ομορφούλα με τα γυαλάκια.....Αουρόρα.....βυζάρες,θα εμπαινα αλλά εκανε μονο ασυπτικό σεξ......και εφυγα.

Ειδα στη φρίξου την Αλίσσια στο σεξ εντ δε σιτυ ,ωραία αλλα αρκετα γεμάτη με βυζιά σαν της Μινκας.....

Ειδα απέναντι ενα ομορφούλικο στη γωνία και πιο κάτω την Τζούλια και αυτη την ομορφούλα που γραψανε κριτική.......

Ειδα και παρανταις την Μπεατρις και την Αναις......
εφυγα ..........χωρις να μπώ
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
341
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
Χλωμο το κοβω. Πρωτον ειναι δυσκολη η διαδικασια για να ταξιδεψουν εκτος Ταυλανδης. Βιζα, τοπο διαμονης, στοιχεια ατομου που την φιλοξενη κ πολλα αλλα. Δευτερον. Σιγα μην αφησουν την Ταυλανδη για να γαμηθουν για 15 ευρω(30 το απλο δλδη) βγαζουν περισσότερα στην χωρα τους. Τριτον. Πιο σίγουρο ειναι να ειναι απο Καζακσταν κ εκεινη τα μερη που ασιατοφερνουν αρκετα. Θα παω να μιλησω στην γλωσσα τους κ θα ρίξω γελιο οταν θα μ κοιταν σαν μιλαω εξωγήινα.
Απο Αθήνα θα είναι μαλών εκεί έχω δει τέτοια και θα είναι προσωρινά μάλλον
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.662
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
Χλωμο το κοβω. Πρωτον ειναι δυσκολη η διαδικασια για να ταξιδεψουν εκτος Ταυλανδης. Βιζα, τοπο διαμονης, στοιχεια ατομου που την φιλοξενη κ πολλα αλλα. Δευτερον. Σιγα μην αφησουν την Ταυλανδη για να γαμηθουν για 15 ευρω(30 το απλο δλδη) βγαζουν περισσότερα στην χωρα τους. Τριτον. Πιο σίγουρο ειναι να ειναι απο Καζακσταν κ εκεινη τα μερη που ασιατοφερνουν αρκετα. Θα παω να μιλησω στην γλωσσα τους κ θα ρίξω γελιο οταν θα μ κοιταν σαν μιλαω εξωγήινα.
Το ασιατικό τμήμα της Ρωσίας αλλά και το Καζακστάν ,Ουζμπεκιστάν ,Κιργισταν κτλ βρίθουν από πληθυσμό με ασιατικά χαρακτηριστικά...ξεσκέπασε την απάτη με όπλο τις γνώσεις σου και ενημέρωσε τον λαό εδώ μέσα!
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
903
Κριτικές
18
Like
3.099
Πόντοι
1.436
Χλωμο το κοβω. Πρωτον ειναι δυσκολη η διαδικασια για να ταξιδεψουν εκτος Ταυλανδης. Βιζα, τοπο διαμονης, στοιχεια ατομου που την φιλοξενη κ πολλα αλλα. Δευτερον. Σιγα μην αφησουν την Ταυλανδη για να γαμηθουν για 15 ευρω(30 το απλο δλδη) βγαζουν περισσότερα στην χωρα τους. Τριτον. Πιο σίγουρο ειναι να ειναι απο Καζακσταν κ εκεινη τα μερη που ασιατοφερνουν αρκετα. Θα παω να μιλησω στην γλωσσα τους κ θα ρίξω γελιο οταν θα μ κοιταν σαν μιλαω εξωγήινα.
μπορει να εχεις δικαιο...σκεφτηκα ισως λογο covid εχουν αναδουλεια στη ταιλανδη?η μηπως ηρθαν για διακοπες?
η απλα πουλανε παπα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom