Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 79 άτομα (0 μέλη και 79 επισκέπτες)

xxxJah

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
85
Κριτικές
9
Like
405
Πόντοι
300
Πήγα Ελένη στο casa de amoré. Παιδιά τα λέγατε εδώ πέρα ότι η κοπέλα είναι ξηνη αλλά δε περίμενα τέτοια αντιμετώπιση. Πολύ γλυκούλα σε πρόσωπο και ωραίο σώμα αλλά τόσο χάλια στη συμπεριφορά έκλαψα τα λεφτά μου. Καταλαβαίνω ότι είναι δουλειά της αλλά όχι και έτσι ρε παιδιά. Μόνο η λαρα είναι ευγενική και καλοσυνατη στο δωμάτιο;
Α ναι δεν είχε και το μαλλί που έχει στις φώτο. Τα είχε ραστα τώρα
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346
Καθυστερημενη ενημερωση για μπουρδελοτσαρκα μου. Εγινε τσικνοπεμπτη γυρω στις 11.30 το βραδυ.
Πηγα πρώτα απο τα παρανταις οπου συναντησα την Σαντυ στο 1 και την Χαιντι στο αλλο αδιαφορες εφυγα.
Συνεχισα στο Ρεντ λαιτ οπου βγηκε η Εμμανουελα ξεφυσοντας.... οπως ακουσα τα ουφ εφυγα ακουγοντας το ενστικτο μου.
Πηγα στο Ποιζον ειδα αυτην την ελληνιδα λυδια δεν τρελαθηκα εμφανησιακα εφυγα.
Στην μερια λας βεγκας. Τα 2 μαγαζια που ηταν νατασα κλειστα. Το γωνιακο επανω στην νικηφορου βγηκε μια χοντρη εφυγα.
Πιο κατω στα 2 που ειναι διπλα διπλα που καποτε ηταν η Ειρηνη. Στο ενα η Μιρελλα και στο αλλο μια σαυρα εν ονοματι Μανια.
Απο την αλλη μερια τωρα εκει που ηταν η ναταλι βγηκε ενα ωραιο μουνακι με ονομα Αννα. Διπλα η Ρεβεκκα.
Απεναντι στο ενα μια ισαμπελα την ειχαν παρτουζα 2 σερβοι και τα αλλα κλειστα.
Κατηφορησα προς τα βενους: Στο ενα ανοιξε η Αθηνα που ειχε την Βλαντα δεν τρελαθηκα για τοσο μιλφ. Στο αλλο ειχε μια κατερινα ξινη εφυγα και η τσατσα εβριζε.
Γυρισα προς φριξου να δω τα μαγαζια εκει. Στο χ ντριμ ειχε την τζουλια αλλα ηταν μεσα.
Το κορυφαιο της νυχτας: Μπαινω στο μαγαζι της Εφης φορωντας μασκα. Βγαινει η τσατσα μου λεει :
-γιατι φορας μασκα ? Να την βγαλεις.
- Λεω οχι ευχαριστω.
- Μου λεει εγω τωρα φταιω να σε πεταξω εξω?
- Την λεω σαλτα και γαμησου φευγω και μονος μου.
Φυσικα αμα το διαβαζει κανα αφεντικο εκει μαζεψτε την κωλογρια γιατι θα εχουμε αλλα.
Αυτα εφυγα αγαμος ισια για το σπιτι.


Επισης με εκανε εντυπωση ασχετα με το νημα οτι γιαννιτσων και περιξ δεν κυκλοφορουσε καμια. Κανα 2-3 μαυρες.
Αμα βαρανε μυγες λογικο ειναι να εχουν νευρα. :grin:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Cecell

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346
Αν δεν μ το ελεγε ο @mpouxos δεν θα πηγαινα αλλα περασα με το γκαυλακι την Αυρορα στο βενους. Δουλευε παλια κ αθηνα στην φυλης οποτε εχει γραψει χιλιομετρα. Πολυ καλο! Οποιος γουσταρει γυναικες στυλ χριστινα ορφανιδου αυτο θα συναντησει. Πορνο γυαλια βυζια τεραστια και ενα μουτρακι τρελα. Γουσταρα πολυ θα ξανατιμηθει σιγουρα!
Ποτε δουλευε αθηνα; 19 γραφουν διπλα οτι ειναι.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346
Τωρα με τον πολεμο θυμηθηκα την βερονικα..ελεγε οτι ηταν ουκρανεζα απο οδησσο.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
Τελευταιες 3 καταθεσεις, που και οι 3 δεν θα ξαναπροτιμηθουν, γιατι ηταν στο οριο του αναλατου. Ενα βραδυ πληρωσα την Ιζαμπελα στο Πετρου ερημητι το 1ο αριστερα οπως πας απο τα κτελ, που λεει ο συναθλητης ποιο πανω οτι την περνανε παρτουζα 2 ασβερκοι, μαυρομαλα με ωραιο σωματακι, καλο προσωπακι, μικρο βυζακι, λιγο μυγιαγγιχτη μεσα, δεν αφηνει πολλα πολλα, μια καταθεση θα ελεγα που ξεθωριασε γρηγορα. Μετεπειτα πηρα την Αλισια στο φριξου 14, μαυρηδερη επιδερμιδα, τεραστια βυζια, στα ορια της τροφαντης, καλουτσικη μεσα στο δωματιο, δεν ειπε οχι σε τιποτα, αλλα δεν ειναι στα γουστα μου, δεν μιλαει ελληνικα ουτε αγγλικα. Περασμα και απο παρανταιζ με την Μπεατρις, βγηκε στο σαλονακι με ενα καυλωτικο νεκλιζε δυχτιωτο, πολυ καλο προσωπακι για τα γουστα μου, βυζακι μικρο, κωλαρα αεροδρομιο.!!! απο την μεση και κατω εχει κιλα, χροντρα μπουτια στο οριο, αλλα ευγενικη στο κρεβατι δεν δυσανασχετισε πουθενα, συνενοηση μονο στα Αγγλικα. Στο διπλανο στο παρανταιζ το ιδιο βραδυ δουλευε ενα μαυρομαλικο πιπινακι τουμπανακι, που δεν θυμαμαι πως την ειχανε στο σαιτ, γιατι αλλαξανε τις φωτογραφιες ή την βγαλανε, γαμευσιμο φενοταν, αλλα την εχασα για να την δοκιμαζα.

Αν γνωριζει κανενας παιχτης, αν η Αννα η πιπινα απο λας βεγκας αν δουλευει ακομα, συνηθως απογευματινη ειναι και εγω πηγαινω βραδυ και δεν την πετυχενω.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
Για την ναρυ εχει κανεις αποψη? Μια που ασιατοφερνει...

Στην υποδοχη θα σου αρεσει, αλλα μεσα οταν βγαλει τα ρουχα, δεν ξερω... εχει σκουροχρωμη επιδερμιδα, αντιδραει συνεχεια οχι με ασχημο τροπο, το σωμα της εχει καποια σημαδια κοιλιδες, γενικα δεν θα αντικρυσεις αυτο που βλεπεις στις φωτογραφιες, για μια καταθεση καλη ειναι, αλλα οχι για πολλα πολλα. Και εγω αν θυμαμαι καλα μαλλον την εχυσα με μαλακια γιατι δεν τα καταφερνα να τελειωσω μαζι της.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.443
Κριτικές
98
Like
12.217
Πόντοι
25.165
Ποτε δουλευε αθηνα; 19 γραφουν διπλα οτι ειναι.
εμενα μου ειπε οτι ηταν 8 χρονια στην Αθηνα.... αποκλειεται να ειναι 19...
Επισης διαβαζα τις κριτικες απο το Φυλης 54Β για την συγκεκριμενη κοπελα και υπαρχουν πολλες αρνητικες κριτικες... παντως εγω καλα περασα δεν τα εκλαψα. τι να πω.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.443
Κριτικές
98
Like
12.217
Πόντοι
25.165
Καταλαβα..κοντα 30 δηλαδη.
την χριστινα ορφανιδου την ξερεις να φανταστω. ιδια φαση στο περιπου απλα αυτη ακομα πιο νεα. εγω θα την εκανα γυρω στα 27. ισως και 30. αλλα μικροδειχνει.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.662
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
Τωρα με τον πολεμο θυμηθηκα την βερονικα..ελεγε οτι ηταν ουκρανεζα απο οδησσο.
Η λατρεμένη μου Ήρα επίσης τριγυρνάει στο μυαλό μου αυτές τις ώρες όπως και η Νίκη η Ουκρανή από Λουγκανσκ....
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346
την χριστινα ορφανιδου την ξερεις να φανταστω. ιδια φαση στο περιπου απλα αυτη ακομα πιο νεα. εγω θα την εκανα γυρω στα 27. ισως και 30. αλλα μικροδειχνει.
Οχι..τραγουδιστρια ειναι?
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.081
Κριτικές
9
Like
3.494
Πόντοι
456

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
302
Κριτικές
2
Like
360
Πόντοι
21
Τελευταιες 3 καταθεσεις, που και οι 3 δεν θα ξαναπροτιμηθουν, γιατι ηταν στο οριο του αναλατου. Ενα βραδυ πληρωσα την Ιζαμπελα στο Πετρου ερημητι το 1ο αριστερα οπως πας απο τα κτελ, που λεει ο συναθλητης ποιο πανω οτι την περνανε παρτουζα 2 ασβερκοι, μαυρομαλα με ωραιο σωματακι, καλο προσωπακι, μικρο βυζακι, λιγο μυγιαγγιχτη μεσα, δεν αφηνει πολλα πολλα, μια καταθεση θα ελεγα που ξεθωριασε γρηγορα. Μετεπειτα πηρα την Αλισια στο φριξου 14, μαυρηδερη επιδερμιδα, τεραστια βυζια, στα ορια της τροφαντης, καλουτσικη μεσα στο δωματιο, δεν ειπε οχι σε τιποτα, αλλα δεν ειναι στα γουστα μου, δεν μιλαει ελληνικα ουτε αγγλικα. Περασμα και απο παρανταιζ με την Μπεατρις, βγηκε στο σαλονακι με ενα καυλωτικο νεκλιζε δυχτιωτο, πολυ καλο προσωπακι για τα γουστα μου, βυζακι μικρο, κωλαρα αεροδρομιο.!!! απο την μεση και κατω εχει κιλα, χροντρα μπουτια στο οριο, αλλα ευγενικη στο κρεβατι δεν δυσανασχετισε πουθενα, συνενοηση μονο στα Αγγλικα. Στο διπλανο στο παρανταιζ το ιδιο βραδυ δουλευε ενα μαυρομαλικο πιπινακι τουμπανακι, που δεν θυμαμαι πως την ειχανε στο σαιτ, γιατι αλλαξανε τις φωτογραφιες ή την βγαλανε, γαμευσιμο φενοταν, αλλα την εχασα για να την δοκιμαζα.

Αν γνωριζει κανενας παιχτης, αν η Αννα η πιπινα απο λας βεγκας αν δουλευει ακομα, συνηθως απογευματινη ειναι και εγω πηγαινω βραδυ και δεν την πετυχενω.
Ναι η Άννα δουλεύει από τα 3 μαγαζια σ αυτό που είναι μόνο του απ τη μία μεριά. Στην πρωινη βαρδια.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
Ναι η Άννα δουλεύει από τα 3 μαγαζια σ αυτό που είναι μόνο του απ τη μία μεριά. Στην πρωινη βαρδια.
Εισαι πρωτος.!! Αυριο θα της ριξω ενα σκαμπιλι στο κωλο και θα πω για τον gyorgos.!!! :rockon:
 

asimenio_alogo

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2013
Μηνύματα
54
Like
140
Πόντοι
0
Τελευταιες 3 καταθεσεις, που και οι 3 δεν θα ξαναπροτιμηθουν, γιατι ηταν στο οριο του αναλατου. Ενα βραδυ πληρωσα την Ιζαμπελα στο Πετρου ερημητι το 1ο αριστερα οπως πας απο τα κτελ, που λεει ο συναθλητης ποιο πανω οτι την περνανε παρτουζα 2 ασβερκοι, μαυρομαλα με ωραιο σωματακι, καλο προσωπακι, μικρο βυζακι, λιγο μυγιαγγιχτη μεσα, δεν αφηνει πολλα πολλα, μια καταθεση θα ελεγα που ξεθωριασε γρηγορα. Μετεπειτα πηρα την Αλισια στο φριξου 14, μαυρηδερη επιδερμιδα, τεραστια βυζια, στα ορια της τροφαντης, καλουτσικη μεσα στο δωματιο, δεν ειπε οχι σε τιποτα, αλλα δεν ειναι στα γουστα μου, δεν μιλαει ελληνικα ουτε αγγλικα. Περασμα και απο παρανταιζ με την Μπεατρις, βγηκε στο σαλονακι με ενα καυλωτικο νεκλιζε δυχτιωτο, πολυ καλο προσωπακι για τα γουστα μου, βυζακι μικρο, κωλαρα αεροδρομιο.!!! απο την μεση και κατω εχει κιλα, χροντρα μπουτια στο οριο, αλλα ευγενικη στο κρεβατι δεν δυσανασχετισε πουθενα, συνενοηση μονο στα Αγγλικα. Στο διπλανο στο παρανταιζ το ιδιο βραδυ δουλευε ενα μαυρομαλικο πιπινακι τουμπανακι, που δεν θυμαμαι πως την ειχανε στο σαιτ, γιατι αλλαξανε τις φωτογραφιες ή την βγαλανε, γαμευσιμο φενοταν, αλλα την εχασα για να την δοκιμαζα.

Αν γνωριζει κανενας παιχτης, αν η Αννα η πιπινα απο λας βεγκας αν δουλευει ακομα, συνηθως απογευματινη ειναι και εγω πηγαινω βραδυ και δεν την πετυχενω.
φίλος καλησπέρα....
η Άννα είναι απογευματινή εχθές βράδυ τιμήθηκε πολύ καλή με υπομονή χωρίς βιασύνες χωρίς να και μου.ειναι vfm.
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.081
Κριτικές
9
Like
3.494
Πόντοι
456
φίλος καλησπέρα....
η Άννα είναι απογευματινή εχθές βράδυ τιμήθηκε πολύ καλή με υπομονή χωρίς βιασύνες χωρίς να και μου.ειναι vfm.
μακαρι να αλλαξε..ομορφη αλλα εδειχνε ποτε κουρασμενη,ποτε να βαριεται...
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.081
Κριτικές
9
Like
3.494
Πόντοι
456
Εννοώ ότι η τσατσά αυτή με τα γυαλιά εκδίδεται που και που. Υπό προϋποθέσεις όμως, δηλαδή συνενόηση πρώτα με την κοπέλα αν σε βρίσκει καλό κλπ και φυσικά είναι αλμυρουτσικη στην τιμή
πρεπει δλδ να ικανοποιηθει το κοριτσι για να μας κατσει η μανταμ;
 
Εγγρ.
31 Ιαν 2021
Μηνύματα
187
Like
241
Πόντοι
21
Ε προφανές δεν είναι ; Προηγείται η εργαζόμενη και μετά η υπηρεσία.
Εξάλλου υπάρχουν και τα αφεντικά...
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
302
Κριτικές
2
Like
360
Πόντοι
21
Εισαι πρωτος.!! Αυριο θα της ριξω ενα σκαμπιλι στο κωλο και θα πω για τον gyorgos.!!! :rockon:
Και να της πεις θα σου πει δεν τον ξέρω. Πάντως εγώ την είχα στην πρωινη βαρδια πήγα μεσημέρι. Ειναι καλή. Κάθεται και τη σφυροκοπας ανελέητα! Πάντως ένας φίλος λέει χτες ήταν απογευματινή.
 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96
Καθυστερημενη ενημερωση για μπουρδελοτσαρκα μου. Εγινε τσικνοπεμπτη γυρω στις 11.30 το βραδυ.
Πηγα πρώτα απο τα παρανταις οπου συναντησα την Σαντυ στο 1 και την Χαιντι στο αλλο αδιαφορες εφυγα.
Συνεχισα στο Ρεντ λαιτ οπου βγηκε η Εμμανουελα ξεφυσοντας.... οπως ακουσα τα ουφ εφυγα ακουγοντας το ενστικτο μου.
Πηγα στο Ποιζον ειδα αυτην την ελληνιδα λυδια δεν τρελαθηκα εμφανησιακα εφυγα.
Στην μερια λας βεγκας. Τα 2 μαγαζια που ηταν νατασα κλειστα. Το γωνιακο επανω στην νικηφορου βγηκε μια χοντρη εφυγα.
Πιο κατω στα 2 που ειναι διπλα διπλα που καποτε ηταν η Ειρηνη. Στο ενα η Μιρελλα και στο αλλο μια σαυρα εν ονοματι Μανια.
Απο την αλλη μερια τωρα εκει που ηταν η ναταλι βγηκε ενα ωραιο μουνακι με ονομα Αννα. Διπλα η Ρεβεκκα.
Απεναντι στο ενα μια ισαμπελα την ειχαν παρτουζα 2 σερβοι και τα αλλα κλειστα.
Κατηφορησα προς τα βενους: Στο ενα ανοιξε η Αθηνα που ειχε την Βλαντα δεν τρελαθηκα για τοσο μιλφ. Στο αλλο ειχε μια κατερινα ξινη εφυγα και η τσατσα εβριζε.
Γυρισα προς φριξου να δω τα μαγαζια εκει. Στο χ ντριμ ειχε την τζουλια αλλα ηταν μεσα.
Το κορυφαιο της νυχτας: Μπαινω στο μαγαζι της Εφης φορωντας μασκα. Βγαινει η τσατσα μου λεει :
-γιατι φορας μασκα ? Να την βγαλεις.
- Λεω οχι ευχαριστω.
- Μου λεει εγω τωρα φταιω να σε πεταξω εξω?
- Την λεω σαλτα και γαμησου φευγω και μονος μου.
Φυσικα αμα το διαβαζει κανα αφεντικο εκει μαζεψτε την κωλογρια γιατι θα εχουμε αλλα.
Αυτα εφυγα αγαμος ισια για το σπιτι.


Επισης με εκανε εντυπωση ασχετα με το νημα οτι γιαννιτσων και περιξ δεν κυκλοφορουσε καμια. Κανα 2-3 μαυρες.
Αυτή η Άννα που λες από Ουκρανία είναι πολύ καλό από τα λίγα μουνια που μου άρεσαν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom