Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (2 μέλη και 45 επισκέπτες)

chrismore

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2009
Μηνύματα
137
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
1
Αν είσαι ψιλό στανταρακι και σε γνωρίζει κάτι γίνεται. Αλλά σε γενικές γραμμές δεν είναι η Έλενα που ήταν στις αρχές. Αξίζει από εμφάνιση αλλά στα του αγώνα δεν είναι και κάτι το ιδιαίτερο. Σίγουρα είναι μια τίμια επιλογή για το απλό πρόγραμμα... Ιδίως τώρα που τα πράγματα στα σπιτάκια είναι χάλια μαύρα. Οι επιλογές είναι ελάχιστες οπότε πάρε το απλό και πανε να βγάλεις τα χοντρα.
Εξαιρετικά ακριβές αυτό που λες. Από εμφάνιση ίσως είναι κορυφαία αλλά δεν έχει το κάτι παραπάνω μέσα. Όταν της είπα να συνεχίσει παραπάνω στο ελεύθερο στοματικό.... Μου απαντάει "μην τολμήσεις να χυσεις".?
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.133
Like
2.086
Πόντοι
396
Εξαιρετικά ακριβές αυτό που λες. Από εμφάνιση ίσως είναι κορυφαία αλλά δεν έχει το κάτι παραπάνω μέσα. Όταν της είπα να συνεχίσει παραπάνω στο ελεύθερο στοματικό.... Μου απαντάει "μην τολμήσεις να χυσεις".?
Ναι τυπε.Η Ελενα ειναι για ενα απλο προγραμμα να βγαλεις τα χοντρα για τιποτα παραπανω.Δεν την συντηστω για καταστασεις και σκηνικα brazzers με τιποτα!Απλα ειναι εμφανισιμη και εχει καλουτσικα πιασιματα...αυτο ειναι ολο.
 

gavarit93

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2019
Μηνύματα
72
Κριτικές
4
Like
81
Πόντοι
0
μαγκες καλησπερα....οποιος ψηνεται για παρτουζα με πολυ δυνατο μουνι των στουντιο που πλεον κανει βιζιετες ας μου στειλει πμ
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
958
Κριτικές
14
Like
1.986
Πόντοι
496
Ας πω και ένα όνομα.... Αφροδίτη
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.054
Πόντοι
25.015

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.367
Κριτικές
3
Like
516
Πόντοι
36
Aντε και το σημειωσε..να το κανει τι;
Θα περασουν τοσα ατομα..και αυτη θα γραφει σ ενα μπλοκακι ονοματα; θα εχει ξεχασει τα προσωπα μεχρι να αλλαξει βαρδια..δηλαδη θα τις μεινουν μονο ονοματα, αρα αχρηστα ειναι για οτιδηποτε.
Μπορεις και εσυ να το κανεις παρε ενα καταλογο και γραφε ονοματα το ιδιο ειναι.
" συναδελφε" πολυ υπέρμαχος των οικων εισαι.
Ναι λοιπον μπορει και να σημειωνει και ονοματα. Τον λογο δεν μπορουμε να τον ξετουμε. Ισως τον ξερεις εσυ.Γιατι να γινετσι αυτο; μην συγκρινεις τα μαγαζια με τα ρουχα και τις καφετεριες που ζητανε και εκει. Δεν ειναι το ιδιο. Ας ρωτανε αν εχω, να υο δειξω απλα και ΑΝ μπει η αρμοδια αρχη, εκει να το δειξει καποιος. Οχι στην καθε τσα2.
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
ποια ιωαννα ρε τυπε? δεν την ξερω καν...

In other news: Περασμα απο Λαρα σημερα, δεν γινοταν τοσο χαμος. 1 περιμενα. θα δουλεψει μεχρι την αλλη τεταρτη.
"Τυπε" τόσα χρόνια στα μπουρδέλα εκτός από την Νατάσα και την Λάρα υπήρχαν κι άλλα στανταρακια .. έπρεπε να ξέρεις τα βασικά τουλάχιστον
 

O megas pidikoulas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2021
Μηνύματα
187
Κριτικές
12
Like
958
Πόντοι
371
Στο άλλο site τα Venus φαίνονται κλειστά ξέρει κανείς τι παίζει ?
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.133
Like
2.086
Πόντοι
396
"Τυπε" τόσα χρόνια στα μπουρδέλα εκτός από την Νατάσα και την Λάρα υπήρχαν κι άλλα στανταρακια .. έπρεπε να ξέρεις τα βασικά τουλάχιστον
Ναι...αλλα τυπε ολες αυτες εκαναν τον κυκλο τους κατα καποιο τροπο.Μηπως ειναι καιρος να ερθει νεα φουρνια?Γιατι απο ενα σημειο και μετα κατανταει gfe φαση... :confused: :tooth:
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Ναι...αλλα τυπε ολες αυτες εκαναν τον κυκλο τους κατα καποιο τροπο.Μηπως ειναι καιρος να ερθει νεα φουρνια?Γιατι απο ενα σημειο και μετα κατανταει gfe φαση... :confused: :tooth:
Καλα σε καποιες που πηγαιναμε συνεχεια πρεπει να εχουν χτισει πολυκατοικιες εις βαρος μας :confused:
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.054
Πόντοι
25.015
"Τυπε" τόσα χρόνια στα μπουρδέλα εκτός από την Νατάσα και την Λάρα υπήρχαν κι άλλα στανταρακια .. έπρεπε να ξέρεις τα βασικά τουλάχιστον
Δεν μου λεει κατι. Μια ελληνιδα ειναι αυτη ?
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346
" συναδελφε" πολυ υπέρμαχος των οικων εισαι.
Ναι λοιπον μπορει και να σημειωνει και ονοματα. Τον λογο δεν μπορουμε να τον ξετουμε. Ισως τον ξερεις εσυ.Γιατι να γινετσι αυτο; μην συγκρινεις τα μαγαζια με τα ρουχα και τις καφετεριες που ζητανε και εκει. Δεν ειναι το ιδιο. Ας ρωτανε αν εχω, να υο δειξω απλα και ΑΝ μπει η αρμοδια αρχη, εκει να το δειξει καποιος. Οχι στην καθε τσα2.
Οχι απλα ειμαι υπερμαχος "συναδελφε" διατηρω και μια μεγαλη αλυσιδα οικων ανοχης ?
Περα απο την πλακα τωρα.. νομιζω οπως και τα μαγαζια που ανεφερες τους δινει το δικαιωμα ο νομος να γινουν ελεγκτες.
κι εγω δεν συμφωνω με αυτο που γινεται γενικα,ασχετα αν ειμαι εμβολιασμενος..δεν γουσταρω να με ελεγχει ο καθενας.

Τωρα για τους οικους το εχω πει και κανει..εκει που γουσταρω να περασω και με ζητανε πιστοποιητικο θα το δειξω, στ' αλλα αν μου ζητησουν δεν εχω κανει το εμβολιο τους λεω.. και αν δεν μ αφηνουν να μπω..απλα φευγω και δεν τρεχει τιποτα.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.864
Κριτικές
6
Like
3.600
Πόντοι
736
Οχι απλα ειμαι υπερμαχος "συναδελφε" διατηρω και μια μεγαλη αλυσιδα οικων ανοχης ?
Περα απο την πλακα τωρα.. νομιζω οπως και τα μαγαζια που ανεφερες τους δινει το δικαιωμα ο νομος να γινουν ελεγκτες.
κι εγω δεν συμφωνω με αυτο που γινεται γενικα,ασχετα αν ειμαι εμβολιασμενος..δεν γουσταρω να με ελεγχει ο καθενας.

Τωρα για τους οικους το εχω πει και κανει..εκει που γουσταρω να περασω και με ζητανε πιστοποιητικο θα το δειξω, στ' αλλα αν μου ζητησουν δεν εχω κανει το εμβολιο τους λεω.. και αν δεν μ αφηνουν να μπω..απλα φευγω και δεν τρεχει τιποτα.
Αν ζητήσουν πιστοποιητικό και τους πείς οτι έχω τέστ παίζει να το δεχτούν ; :think:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346
Αν ζητήσουν πιστοποιητικό και τους πείς οτι έχω τέστ παίζει να το δεχτούν ; :think:
Αν δεν κανω λαθος..ουτε με rapid μπορεις να μπεις αν εισαι ανεμβολιαστος.
Αλλο τι θα γινει εκει..εμεις λεμε τι προβλεπεται με τα νεα μετρα.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346
Παντως ασχετο με τους οικους, πηγα προσφατα σε μια δημοσια υπηρεσια για καποια δουλεια που ειχα..και δεν μου ζητησαν τιποτα..ουτε σεκιουριτι ειχαν, μονο μασκα και αποστασεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom