Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (0 μέλη και 30 επισκέπτες)

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
980
Κριτικές
14
Like
2.013
Πόντοι
496
Ποια τον έστειλε; Για εμένα πολύ ωραίος τρόπος να πεθάνεις.
 

parmeniwn81

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2018
Μηνύματα
240
Like
340
Πόντοι
21
Παιδες θα ηθελα μια πληροφορια. Ζω εκτος Ελλαδος κ το Σαββατο επισκεφτομαι την πατριδα κ ακουσα οτι στα στουντιακια δεχονται μονο εμβολιασμενους. Αληθευει??? Ευχαριστω εκ των προτερων
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.869
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Παιδες θα ηθελα μια πληροφορια. Ζω εκτος Ελλαδος κ το Σαββατο επισκεφτομαι την πατριδα κ ακουσα οτι στα στουντιακια δεχονται μονο εμβολιασμενους. Αληθευει??? Ευχαριστω εκ των προτερων
Μπα δεν νομίζω , ούτε εμβόλιο ούτε καν τέστ δεν ζητάνε , στα περισσότερα δεν σου μετράνε ούτε θερμοκρασία που υποτίθεται οτι έπρεπε να μετράνε ... θα μου πεις αν έχεις πυρετό σιγά να μην έχεις και όρεξη για μπουρδελότσαρκα , σωστό και αυτό :)

Τουλάχιστον μέχρι τις αρχές του μήνα που πήγα έτσι ηταν , δεν νομίζω να άλλαξε κάτι.
 

Alexandros55

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2021
Μηνύματα
35
Κριτικές
3
Like
249
Πόντοι
20
Παιδες θα ηθελα μια πληροφορια. Ζω εκτος Ελλαδος κ το Σαββατο επισκεφτομαι την πατριδα κ ακουσα οτι στα στουντιακια δεχονται μονο εμβολιασμενους. Αληθευει??? Ευχαριστω εκ των προτερων
όχι σε καμία περίπτωση, αν μπεις με μάσκα μερικές σε δουλεύουν κιόλας
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Καλημέρα σε όλους.
Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κανένα μπουρδέλο-στούντιο με τράνς στη Θεσσαλονίκη.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Υ.γ: παρακαλώ όχι ειρωνίες και εξυπνάδες, οι 99 στους 100 από εσάς, όταν έγραφα στο bourdela, ήσασταν σε βρεφικό κρεβατάκι ή δεν ξέρατε καν ότι υπάρχει η σελίδα ????
 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96
Καλημέρα σε όλους.
Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κανένα μπουρδέλο-στούντιο με τράνς στη Θεσσαλονίκη.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Υ.γ: παρακαλώ όχι ειρωνίες και εξυπνάδες, οι 99 στους 100 από εσάς, όταν έγραφα στο bourdela, ήσασταν σε βρεφικό κρεβατάκι ή δεν ξέρατε καν ότι υπάρχει η σελίδα ????
Δεν υπάρχει κάτι τέτοιο φίλε.Τρανς θα βρεις αρκετές στην πιάτσα
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Δεν υπάρχει κάτι τέτοιο φίλε.Τρανς θα βρεις αρκετές στην πιάτσα
Σε ευχαριστώ για την απάντηση καταρχάς.
Είδα κάποιον φίλο που στο νήμα για τον άνθρωπο που πέθανε επί το έργον,έγραψε "μην ήταν σε κανένα τραβελόσπιτο....." και αναρωτήθηκα μήπως έχω χάσει επισόδια!
 

parmeniwn81

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2018
Μηνύματα
240
Like
340
Πόντοι
21
ευχαριστω το νημα για την αμεση ανταποκριση
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346
Καλημέρα σε όλους.
Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κανένα μπουρδέλο-στούντιο με τράνς στη Θεσσαλονίκη.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Υ.γ: παρακαλώ όχι ειρωνίες και εξυπνάδες, οι 99 στους 100 από εσάς, όταν έγραφα στο bourdela, ήσασταν σε βρεφικό κρεβατάκι ή δεν ξέρατε καν ότι υπάρχει η σελίδα ????
Τυπε απαγορευεται τρανς να δουλευουν σε στουντιο.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346
Παιδες θα ηθελα μια πληροφορια. Ζω εκτος Ελλαδος κ το Σαββατο επισκεφτομαι την πατριδα κ ακουσα οτι στα στουντιακια δεχονται μονο εμβολιασμενους. Αληθευει??? Ευχαριστω εκ των προτερων
Εξωτερικο και ανεμβολιαστος?
Απο βαλκανικες χωρες θα μας ερθεις? :grin:
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
63
Like
7.796
Πόντοι
4.766
Σε ευχαριστώ για την απάντηση καταρχάς.
Είδα κάποιον φίλο που στο νήμα για τον άνθρωπο που πέθανε επί το έργον,έγραψε "μην ήταν σε κανένα τραβελόσπιτο....." και αναρωτήθηκα μήπως έχω χάσει επισόδια!
Είσαι λίγο άτυχος γιατί πριν κάποιες μέρες ήταν μια Σάντρα στο Poison που όντως ήταν...
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346
οχι φιλε...Γερμανια...και ναι δουλευω ανεμβολιαστος κ ουτε υποχρεωτικο εχει γινει καπου
Οκ δικαιωμα σου. Δεν εχω θεμα με ανεμβολιαστους..
Δεν θα εχεις θεμα στα στουντιο..μεχρι τωρα ολους τους δεχονται!
απλα σε καποια μπορει να χρειαστει να πεις κανα ψεμα.
 

asimenio_alogo

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2013
Μηνύματα
54
Like
140
Πόντοι
0
συνάδελφοι καλησπέρα σας, επίσκεψη σήμερα σε Ναταλία.εμφανιση αποτρεπτική, υπηρεσίες πάρα πολύ καλές κοντοπουτανη είναι ηλικία κοντά στα 50
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
903
Κριτικές
18
Like
3.099
Πόντοι
1.436
Είσαι λίγο άτυχος γιατί πριν κάποιες μέρες ήταν μια Σάντρα στο Poison που όντως ήταν...
η σαντρα ηταν τρανς?σοβαρα μιλας?ειναι σιγουρο?παλι καλα και ηθελα να παω...φτηνα τη γλιτωσα..
ειχα δει καλες κριτικες για εδω αλλα κανεις δεν ειπε οτι ειναι τρανς
 

parmeniwn81

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2018
Μηνύματα
240
Like
340
Πόντοι
21
Οκ δικαιωμα σου. Δεν εχω θεμα με ανεμβολιαστους..
Δεν θα εχεις θεμα στα στουντιο..μεχρι τωρα ολους τους δεχονται!
απλα σε καποια μπορει να χρειαστει να πεις κανα ψεμα.
ουτε κ γω με τους εμβολιασμους...απλα ειμαι αλλεργικος γενικα κ ειδικα αλλεργια με πιανει με υποχρεωτικοτητες απο ανθρωπους που μας αγαπουν
Οσο για το ψεμα ....το χω
 

MakeMyDay86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2018
Μηνύματα
181
Κριτικές
9
Like
513
Πόντοι
301
καλημερα στην παρεα. Σκεφτομαι να κανω μια επισκεψη μετα απο καιρο στα στουντιο της πολης μας. Ειδα προγραμμα στο φαιντ γκερλς αλλα ηθελα να ρωτησω αν ξερει καποιος αν στο λας βεγκας τα πρωινα ειναι μια Αννα πετιτ που λενε. Ειναι στανταρ καθε πρωι? Και θα παω να δω την Ναταλια που λεει ο συναθλητης Al pacino τι φαση ειναι η κοπελα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom