Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
742
Πόντοι
81
Μόλις μπήκα νερι στο Γκόλντεν λιπς.εκει γαμαω τακτικά όσες φέρνει και κυρίως την Έμμα.το θεωρώ από τα καλύτερα μαγαζιά της περιοχής..με κέρδισε λοιπόν η προστιχοφατσα και τα βυζιά της.μπηκα λοιπόν με απλό των 40.μπηκε στο δωματιο τελειωσ αδιάφορα ,άναψε το κλιματιστικό τελειωσ αδιάφορα κι έπειτα ανακάλυψε πως είμαι μέσα και μου χαμογέλασε χωρίς να παίζει τπτ.
.αποκάλυψε πολύ ωραίες μεγάλες βαριές βυζάρες του γούστου μου.πιπα αργή και βαθιά...καλή... Μόλις ήμουν έτοιμος της είπα να ανέβει από πάνω,πήδηξε ίσα 8 φορές κι εγώ χούφτωμα ταυτόχρονα τις βυζάρες της.σε κάποια στιγμή πετάχτηκε και βγήκε κάνοντας ότι πονάει και μου είπε έλα εσύ από πάνω(δεν γουστάρω τέτοια στάση) την γυρησα στα τέσσερα και άρχισε τα σιγά σιγά...σαφώς και η πουτσα έπεσε με ξενέρωσε και μου λέει τελείωσες? Έφυγα αχυστος και φυσικά έκανα παράπονα αποσποντας ένα μέρος του ποσού. Φωκά η κυρία...αυτά δεν έχουν να κάνουν ούτε με τον τρόπο που γαμαω ούτε με τον πουτσο μου
 

JosuaHunter

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
193
Like
111
Πόντοι
1
Η Λιλιανα δουλεύει? Ξέρουμε? Ρε τσιφλιμαγκες?
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.869
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Μόλις μπήκα νερι στο Γκόλντεν λιπς.εκει γαμαω τακτικά όσες φέρνει και κυρίως την Έμμα.το θεωρώ από τα καλύτερα μαγαζιά της περιοχής..με κέρδισε λοιπόν η προστιχοφατσα και τα βυζιά της.μπηκα λοιπόν με απλό των 40.μπηκε στο δωματιο τελειωσ αδιάφορα ,άναψε το κλιματιστικό τελειωσ αδιάφορα κι έπειτα ανακάλυψε πως είμαι μέσα και μου χαμογέλασε χωρίς να παίζει τπτ.
.αποκάλυψε πολύ ωραίες μεγάλες βαριές βυζάρες του γούστου μου.πιπα αργή και βαθιά...καλή... Μόλις ήμουν έτοιμος της είπα να ανέβει από πάνω,πήδηξε ίσα 8 φορές κι εγώ χούφτωμα ταυτόχρονα τις βυζάρες της.σε κάποια στιγμή πετάχτηκε και βγήκε κάνοντας ότι πονάει και μου είπε έλα εσύ από πάνω(δεν γουστάρω τέτοια στάση) την γυρησα στα τέσσερα και άρχισε τα σιγά σιγά...σαφώς και η πουτσα έπεσε με ξενέρωσε και μου λέει τελείωσες? Έφυγα αχυστος και φυσικά έκανα παράπονα αποσποντας ένα μέρος του ποσού. Φωκά η κυρία...αυτά δεν έχουν να κάνουν ούτε με τον τρόπο που γαμαω ούτε με τον πουτσο μου
Ηταν σίγουρα η Έμμα ; Γιατί στο προγραμμα βλέπω εχουν αυτην την Nary που ταιριάζει και πιό πολύ με την περιγραφή , βυζάρες κτλ.

Μάλλον εννοείς οτι περνάς συνήθως με την Έμμα , και αυτη τη φορά πήγες με αυτην που είχαν σήμερα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
742
Πόντοι
81
Ναι έτσι σορυ οδηγούσα.ναι τη νερού εννοω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Φτου πληκτρολόγιο...νερυ
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Μόλις μπήκα νερι στο Γκόλντεν λιπς.εκει γαμαω τακτικά όσες φέρνει και κυρίως την Έμμα.το θεωρώ από τα καλύτερα μαγαζιά της περιοχής..με κέρδισε λοιπόν η προστιχοφατσα και τα βυζιά της.μπηκα λοιπόν με απλό των 40.μπηκε στο δωματιο τελειωσ αδιάφορα ,άναψε το κλιματιστικό τελειωσ αδιάφορα κι έπειτα ανακάλυψε πως είμαι μέσα και μου χαμογέλασε χωρίς να παίζει τπτ.
.αποκάλυψε πολύ ωραίες μεγάλες βαριές βυζάρες του γούστου μου.πιπα αργή και βαθιά...καλή... Μόλις ήμουν έτοιμος της είπα να ανέβει από πάνω,πήδηξε ίσα 8 φορές κι εγώ χούφτωμα ταυτόχρονα τις βυζάρες της.σε κάποια στιγμή πετάχτηκε και βγήκε κάνοντας ότι πονάει και μου είπε έλα εσύ από πάνω(δεν γουστάρω τέτοια στάση) την γυρησα στα τέσσερα και άρχισε τα σιγά σιγά...σαφώς και η πουτσα έπεσε με ξενέρωσε και μου λέει τελείωσες? Έφυγα αχυστος και φυσικά έκανα παράπονα αποσποντας ένα μέρος του ποσού. Φωκά η κυρία...αυτά δεν έχουν να κάνουν ούτε με τον τρόπο που γαμαω ούτε με τον πουτσο μου
To οτι εφυγες αχυστος τυπε το πιστευουμε το οτι πηρες και λεφτα πισω ομως ειναι παπας δε παιζει αυτο
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
742
Πόντοι
81
To οτι εφυγες αχυστος τυπε το πιστευουμε το οτι πηρες και λεφτα πισω ομως ειναι παπας δε παιζει αυτο
Καταρχάς έχω ξαναγράψει,10ευρω πίσω εδοσε από το 40αρι.κανε όμως και μια γύρα στις πίσω σελιδες
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.443
Κριτικές
98
Like
12.220
Πόντοι
25.165
Περασμα προ ημερων με την Αφροδιτη. Οντως η κοπελα απο σωμα τα σπαει. Φατσα εχει οκ. Περασα με 69. Νταξει παιδια για 1 φορα , αμα θες να γαμησεις ενα ωραιο μουνι με τουμπανα βυζια, τουμπανα ομως και φυσικα οκ τοτε ναι. αλλα πας να βαλεις δαχτυλο κατευθειαν τρως ακυρο, οταν την εγλυφα το μουνι κατι ψιλοπεριεργα μου εκανε... τεσπα. δεν με τρελανε. αν και δεν ηταν εντελως κομοδινο. να λεγεται και αυτο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.663
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
Περασμα προ ημερων με την Αφροδιτη. Οντως η κοπελα απο σωμα τα σπαει. Φατσα εχει οκ. Περασα με 69. Νταξει παιδια για 1 φορα , αμα θες να γαμησεις ενα ωραιο μουνι με τουμπανα βυζια, τουμπανα ομως και φυσικα οκ τοτε ναι. αλλα πας να βαλεις δαχτυλο κατευθειαν τρως ακυρο, οταν την εγλυφα το μουνι κατι ψιλοπεριεργα μου εκανε... τεσπα. δεν με τρελανε. αν και δεν ηταν εντελως κομοδινο. να λεγεται και αυτο.
Για δευτερολεπτα εζησα την ψευδαισθηση οτι γυρισε η ΛΑΤΡΕΜΕΝΗ μας Αφροδιτη...φυσικα επανηλθα συντομα.Εκεινα τα δευτερολεπτα ομως ηταν υπεροχα!
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.443
Κριτικές
98
Like
12.220
Πόντοι
25.165
Για δευτερολεπτα εζησα την ψευδαισθηση οτι γυρισε η ΛΑΤΡΕΜΕΝΗ μας Αφροδιτη...φυσικα επανηλθα συντομα.Εκεινα τα δευτερολεπτα ομως ηταν υπεροχα!
αλλο Αφρο η Αφρουλα. αλλο Αφροδιτη. μην μπερδευεσαι.
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
742
Πόντοι
81
Να πω ολοκληρωμένα όλη την ημέρα.

Γύρο στις 12 αφού δεν βρήκα του καλύτερο πάω καρφωτος για Ντενίζ...έκανα μια σκέψη όμως επειδή την έχω πάρει αρκετές φορές,να αλλάξω...πάω στο αριστερά από μέδουσα και βλέπω την Έλενα... Μάλλον αλμπαν παρά ότι μου είπαν.

Βυζάρες και νταρντανα,πολύ φιλική στο σωματείο και πάρα πολύ καλό τσιμπούκι.πηδημα από πάνω αρχικά με πολύ πατ πατ πατ.γυρισμα και σφυροκόπημα από μένα στα 4 Με διάρκεια μεχρι το τέλος. Θα ξαναπάω.σαν φάτσα πολύ προστιχη που αλβανοφερνει αλλά βυζάρες κάτσε καλά.

Μετά ακολούθησε το σκηνικό που είπα με τη νερού που έγραψα παραπάνω.

Δεν ήθελα να την βγάλω αχυστος και μετά από πολλά χρόνια ξαναπήγα Χριστίνα στο Λας Βέγκας. Έχει εξελιχθεί σε εργαλείο.τσιμπουκι πάρα πολύ καλό το οποίο διορθώνει σταδιακά.αρχικα έβαζε δόντι.

Πήδημα από πάνω πραγματική μηχανη με ωραίο σφιχτό μουνακι όπου και τελείωσα.

Σίγουρα στην 1η και στην 3η θα ξαναπαω
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
742
Πόντοι
81
Στην γύρα πριν φτάσω μέχρι μπήκα στο βιλα.δουλευει ένας Τσάτσος αδερφή...στο σαλόνι 3 Πακιστανοί που παίζανε με τα κινητα ασταμάτητα.

Ο τύπος είπε ότι είναι από Σερβία...ενιγουει...με ξεκίνησε τον πρόλογο για την Σόνια ότι είναι μια λαμπάδα.μπηκα στο άλλο σάιτ και ψήθηκα να μπω με βάση αυτό που έβλεπα στις φωτός αλλά είπα να περιμένω...έκανε πολύ ώρα να βγει στο απλό πρόγραμμα που ήταν,αυτό από τη μια μεριά ίσως καλό...


Μόλις βγήκε...τεσπά καμία σχέση με τις φωτός...ζαλισμενη απ' τα γαμησια πριν ούτε παρουσία ούτε τπτ
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
742
Πόντοι
81
Δηλαδή τόσο απατεωνησα η καζάκα νερυ...εδώ είμαι διπλάσιος από την Χριστίνα,μπροστά στην πουτσα μου ήταν μινιατούρα και δεν χωρούσα ολόκληρος κ η νερυ πόνεσε!μακριά.μονο Έμμα στο lips εγώ πλέον που την έχω στανταρακι χρονια
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Γνώμη για Αθηνά από Βένους?
Παραειναι χοντρουλα,δυσκινητη,αεροπιπα,στα συν το μεγαλο φυσικο στηθος,για το οποιο την πληρωσα,επισης την χαλβαδιαζα οταν εκανε την τσατσα .Ειναι και τρελλο παοκτσακι για τους fun,δεν συνεχισα.Μπορει ομως να την ξαναδω ειναι και η προστυχοφατσα που με ελκυει και να πουμε και κατι που ακουγα απο παλιους"Το προσωπο γαμαει το μουνι" δλδ σου σηκωνεται μονο που τη βλεπεις.Η κοπελα δεν ειναι για ολους,βλεπεις και αποφασιζεις.
 

PL(2)

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2020
Μηνύματα
135
Like
158
Πόντοι
1
Δηλαδή τόσο απατεωνησα η καζάκα νερυ...εδώ είμαι διπλάσιος από την Χριστίνα,μπροστά στην πουτσα μου ήταν μινιατούρα και δεν χωρούσα ολόκληρος κ η νερυ πόνεσε!μακριά.μονο Έμμα στο lips εγώ πλέον που την έχω στανταρακι χρονια
Φιλε ακριβως τα ιδια περασα και εγω με Νερυ στο 10' αρχισε να λεει πρεπει να φυγει χωρις να εχω χυσει μετα απο πολλα ζορια την εβαλα να μου την παιξει με τα χερια λιγο και εχυσα με την ψυχη στο στομα...ΜΑΚΡΙΑ
 

PL(2)

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2020
Μηνύματα
135
Like
158
Πόντοι
1
Παραειναι χοντρουλα,δυσκινητη,αεροπιπα,στα συν το μεγαλο φυσικο στηθος,για το οποιο την πληρωσα,επισης την χαλβαδιαζα οταν εκανε την τσατσα .Ειναι και τρελλο παοκτσακι για τους fun,δεν συνεχισα.Μπορει ομως να την ξαναδω ειναι και η προστυχοφατσα που με ελκυει και να πουμε και κατι που ακουγα απο παλιους"Το προσωπο γαμαει το μουνι" δλδ σου σηκωνεται μονο που τη βλεπεις.Η κοπελα δεν ειναι για ολους,βλεπεις και αποφασιζεις.
Χωρις να θελω να σε προσβαλω αλλα ΕΔΩΣΕΣ λεφτα για να γ.... την Αθηνα???
Κανανικα θα πρεπει να μας πληρωνει αυτη για να την πηδαμε......φυσικα αυτα ειναι γουστα υπαρχουν αντρες που γουσταρουν χοντρες ....αλλα προσωπικα ουτε να μου τον δει που λενε...!!!
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Χωρις να θελω να σε προσβαλω αλλα ΕΔΩΣΕΣ λεφτα για να γ.... την Αθηνα???
Κανανικα θα πρεπει να μας πληρωνει αυτη για να την πηδαμε......φυσικα αυτα ειναι γουστα υπαρχουν αντρες που γουσταρουν χοντρες ....αλλα προσωπικα ουτε να μου τον δει που λενε...!!!
Aκουστηκες φιλε μου καλε.Εσυ να μην πας να την πηδηξεις.
 

veriotis22

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2017
Μηνύματα
198
Like
98
Πόντοι
1
Επίσκεψη σήμερα το μεσημέρι στο μαγαζί που είναι αριστερά από το Medusa. Τι ωραίο μουνί η Έλενα βυζάρες ματάρες και πολύ όμορφη γενικώς. Είπε από Ρουμανία αλλά δεν νομίζω. Καλή κατάθεση θα ξανά προτιμηθεί
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
742
Πόντοι
81
Χωρις να θελω να σε προσβαλω αλλα ΕΔΩΣΕΣ λεφτα για να γ.... την Αθηνα???
Κανανικα θα πρεπει να μας πληρωνει αυτη για να την πηδαμε......φυσικα αυτα ειναι γουστα υπαρχουν αντρες που γουσταρουν χοντρες ....αλλα προσωπικα ουτε να μου τον δει που λενε...!!!
Αυτήν
Γυρισε η Έλενα με τις βυζάρες; Η Μιρέλα δουλεύει ακόμη στο Medusa?
Αν λέμε την ίδια με την αλμπαν φάτσα μαύρο μαλλί και βυζάρες ναι.
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
350
Κριτικές
2
Like
715
Πόντοι
81
Επίσκεψη σήμερα το μεσημέρι στο μαγαζί που είναι αριστερά από το Medusa. Τι ωραίο μουνί η Έλενα βυζάρες ματάρες και πολύ όμορφη γενικώς. Είπε από Ρουμανία αλλά δεν νομίζω. Καλή κατάθεση θα ξανά προτιμηθεί
Φίλε εννοείς την Έλενα (ΡΑΙΣΑ) με τα τατουάζ ή άλλη κοπέλα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom