Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Φίλε εννοείς την Έλενα (ΡΑΙΣΑ) με τα τατουάζ ή άλλη κοπέλα?

Φίλε εννοείς την Έλενα (ΡΑΙΣΑ) με τα τατουάζ ή άλλη κοπέλα?
Την Έλενα τη ρουμάνα εννοεί,
την κλασσική απο Νικηφόρου Ουρανού και Πετρου Ερημίτη 2 .Με τα πράσινα μάτια και τις βυζάρες,λίγο μπαμπάτσικη πλέον....
Τωρα πήγε απέναντι.
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Εντωμεταξύ δεν την ήξερα και την ρώτησα: είσαι καιρό εδώ; Και μου απάντησε 4 χρόνια είμαι εδώ.

Εντωμεταξύ δεν την ήξερα και την ρώτησα: είσαι καιρό εδώ; Και μου απάντησε 4 χρόνια είμαι εδώ.
σίγουρα είναι μια 7ετία ...εγω θα έλεγα και 8ετία εδω ίσως και παραπάνω.......ψάξε να δείς απο πότε είναι οι κριτικές και θα καταλάβεις.......
 

veriotis22

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2017
Μηνύματα
198
Like
98
Πόντοι
1
σίγουρα είναι μια 7ετία ...εγω θα έλεγα και 8ετία εδω ίσως και παραπάνω.......ψάξε να δείς απο πότε είναι οι κριτικές και θα καταλάβεις.......
Πάντως είναι ίσως από τις πιο όμορφες ιερόδουλες που έχω συναντήσει. Ευγενική και πολύ προστυχόφατσα
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
63
Like
7.796
Πόντοι
4.766
Η Λιλιανα δουλεύει????????
Αν πήγαινες καλοκαιρακι θα την εβλεπες να κάθεται και έξω με την ρομπιτσα της και να τα.λενε με την άλλη κοπέλα που δουλεύει στο 2ο... Λογικά θα συνεχίζει πάλι...
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346
Διπλα απο το βενους εχει μια καντινα..μαγειρευουν για τους λαθρο?
ειδα μια κοντοπουτανη, μαλλον αλληλεγγυα.. κρατουσε μια μεγαλη κατσαρολα και απο πισω της ενας αραπς..
τι φαση?
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Ναι αυτήν εννοώ δεν βιάζεται καθόλου κανει καλο αρχιδογλυψιμο δινει και γλωσσοφιλα στα μιον μονο στο οτι εχει αίσθηση από χαλαρό μουνί, απέναντι πάντως παιδιά ηταν μια ψευτοηταλιδα μεγαλύτερη φολα δεν εχω ξαναφάει
Tα γλωσσοφιλα τα εχει κοψει εδω και παρα πολλη καιρο τυπε
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346
Δουλευει ακομα η Ελενα;
Εχω κανα 3 χρονια να την παρω..τελευταια στο γωνιακο πρασινο..απο τι θυμαμαι οντως τοτε δεν αφηνε τιποτα.
Ενω πιο παλια πριν κλεισουν τα στουντιο διπλα στο μυλο..ειχα περασει καλα μαζι της.
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076
Περασμα προ ημερων με την Αφροδιτη. Οντως η κοπελα απο σωμα τα σπαει. Φατσα εχει οκ. Περασα με 69. Νταξει παιδια για 1 φορα , αμα θες να γαμησεις ενα ωραιο μουνι με τουμπανα βυζια, τουμπανα ομως και φυσικα οκ τοτε ναι. αλλα πας να βαλεις δαχτυλο κατευθειαν τρως ακυρο, οταν την εγλυφα το μουνι κατι ψιλοπεριεργα μου εκανε... τεσπα. δεν με τρελανε. αν και δεν ηταν εντελως κομοδινο. να λεγεται και αυτο.
7
Διπλα απο το βενους εχει μια καντινα..μαγειρευουν για τους λαθρο?
ειδα μια κοντοπουτανη, μαλλον αλληλεγγυα.. κρατουσε μια μεγαλη κατσαρολα και απο πισω της ενας αραπς..
τι φαση?
Ναι τους έχω πετύχει και εγώ την ωρα που τους μοιράζουν φαγητό.
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
350
Κριτικές
2
Like
715
Πόντοι
81
πλακα πλακα αυτη η Ραισα υπαρχει καπου; δεν την βγαζει πια στο Venus
Πρέπει να δουλεύει στο Πέτρου ερημητη 3β αλλά την προηγούμενη Παρασκευή που πήγα 8 το απόγευμα ήταν κλειστό......
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Δουλευει ακομα η Ελενα;
Εχω κανα 3 χρονια να την παρω..τελευταια στο γωνιακο πρασινο..απο τι θυμαμαι οντως τοτε δεν αφηνε τιποτα.
Ενω πιο παλια πριν κλεισουν τα στουντιο διπλα στο μυλο..ειχα περασει καλα μαζι της.
Εγώ την πήρα πέρυσι τέτοιες μέρες λίγο πριν το lockdown, ήταν το τελευταίο μου γαμησι Εντάξει καλή ήταν αλλά όποιος την γνώρισε στις μεγάλες καύλες της τότε στο Αν.Γεωργιου 38 θα έχει να θυμάται... Άλλη κοπέλα η Ελενα τότε άλλη σήμερα
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Καποιος συναγωνιστης ειχε πει οτι η Μαρινα απο την πιατσα δουλευει στους οικους κ δεν μπορω να βρω σε ποιο εγραφε. Ξερει κανεις; Δουλευει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom