Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 872K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Από τα Χανιά είμαι ρε Tom Marvolo Riddle. Κατεβαίνω 2-3 φορές το χρόνο πλέον.







Εσυ βέβαια δεν έχεις φάει ποτέ χυλόπιτα, όλο με πουτάνες συναναστρέφεσαι.  :dancing:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Αντε μαλακες θα με κανετε και εμενα να αναπολυσω τωρα λιγο τα παλια τα χρονια απο Χανια. Το μιλφακι την 35-40αρα Μελινα την ειχες πετυχει κακοφονιξ; Γυρω στο 2003-4 πρεπει να ταν. Τοτε που ψαχναμε με αιτηση να βρουμε γυναικα, αφου οι 8 στις 10 ηταν τραβελοι. Ειχε πλαστικα βυζια νομιζω. Προστυχη φατσα κοντο μαυρο μαλλι και αξιζε τα λεφτα της.
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Δε θυμάμαι ρε φίλε...Σπάνια πήγαινα στα μπουρδέλα στα Χανιά.
 

kingdragon88

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
415
Like
0
Πόντοι
1
βλεπω οτι αρχισαμε τις αναδρομες στο παρελθον... εγω εκανα ντεμπουτο στη μινωος το 2004 στο 17, εκει που ηταν μια ψηλη μαυρομαλλα με μακρυα μαλλια και ωραιο βυζι :tits:(γυρω στα 30 θα ηταν, αλλα δεν θυμαμαι ονομα)
εκεινα τα χρονια  θυμαστε μια αλβανιδα την λορινα και μια ρωσιδα ζαγκλιν? καπως ετσι
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Εγώ έκανα 1η γυμανασίου...γύρω στο 94-95...
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Aπαπαπαπαπαπα, με μωρά έμπλεξα !!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  Ντεμπούτο το 1982 (!!!!!!!) με τη Τζένη. Ααααααααχχχχχχχ το Τζενάκι, το πιο περιποιητικό κορίτσι της οδού, EVER !!!!!  Μας έκανε να νιώθουμε ψωλαράδες των 40 πόντων !!!!  Αλήθεια, ξέρει κάποιος τι έχει απογίνει αυτό το κορίτσι ;;;;;
 

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
στο καφενειο εκει διπλα πιστευω με κανα εχτραδακι μπορουν να βοη8ησουν για τα ιχνη τουσ :grin: :grin:
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
στο καφενειο εκει διπλα πιστευω με κανα εχτραδακι μπορουν να βοη8ησουν για τα ιχνη τουσ :grin: :grin:

20 Χρόνια μετά;; Μπαααααα. Έχει αλλάξει και 5-6 αφεντικά το καφενείο. Αποκλείεται, νομίζω....
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Λοιπον λιγο καθηστερημενα πριν μερικες μερες εκανα την επισκεψη μου στην γνωστη οδο κατελιξα σε δυο μεταξη τισ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑΣ στο 9 καιτις ΙΣΑΒΕΛΑΣ  το επεξα  κοροννα γραμματα και τελικα κερδισε η ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ επι του εργου τωρα εμφανιση πολλοι καλη  πηρα το απλο προγραμμα  ερχεται στο δωματιο αρχιζει με χαδακια παντου μεχρι και στα αρχιδια  και παρομοιως  γλυψιμο  , την αρχιζω στα δακτυλα δεν εφερνε καμια αντιρηση  , μετα απο λιγο  μου φοραει τον σκουφο και αρχιζει ενα τσιμπουκι βαθη  , με περνει χαμπαρι οτι  ημουν ετιμοσ να αδιασω  σταμαει αρχιζει τα ρουφηγματα στις ρωγες μου  και  ξαφνικα  πεζει  μια και  καθεται επανω μουυ  και εκανε  σαν  να καλπαζε ενα  αλογο , σε λιγο μου  αλλαζει σταση και  με παει  απο  πισω εκει τα  ιδα  ολα  και εχυσα . τελικα ηταν καταπλιχτικη δεν πηγε χαραμη το τριανταρι. 
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Λοιπον λιγο καθηστερημενα πριν μερικες μερες εκανα την επισκεψη μου στην γνωστη οδο κατελιξα σε δυο μεταξη τισ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑΣ στο 9 καιτις ΙΣΑΒΕΛΑΣ  το επεξα  κοροννα γραμματα και τελικα κερδισε η ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ επι του εργου τωρα εμφανιση πολλοι καλη  πηρα το απλο προγραμμα  ερχεται στο δωματιο αρχιζει με χαδακια παντου μεχρι και στα αρχιδια  και παρομοιως  γλυψιμο  , την αρχιζω στα δακτυλα δεν εφερνε καμια αντιρηση  , μετα απο λιγο  μου φοραει τον σκουφο και αρχιζει ενα τσιμπουκι βαθη  , με περνει χαμπαρι οτι  ημουν ετιμοσ να αδιασω  σταμαει αρχιζει τα ρουφηγματα στις ρωγες μου  και  ξαφνικα  πεζει  μια και  καθεται επανω μουυ  και εκανε  σαν  να καλπαζε ενα  αλογο , σε λιγο μου  αλλαζει σταση και  με παει  απο  πισω εκει τα  ιδα  ολα  και εχυσα . τελικα ηταν καταπλιχτικη δεν πηγε χαραμη το τριανταρι. 

Στην Ανδριαννα δεν πετας τα λεφτα σου. Αν ειχε και δυο τρια κιλα παραπανω....... Οχι οτι ειναι κοκκαλιαρα, αλλα αλλιως θα την "παλευα"    :2funny: :2funny:
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
Το έγραψα κ στην κριτική του συναγωνιστή,θα το πω κ εδώ...Όσες μέρες είμαι στα Χανιά έχω πάει με Αντριάννα,Γκάμπυ κ Άντζελα αν θυμάμαι καλά...Η Αντριάννα είναι μακράν η καλύτερη...Επειδή βαριέμαι εν μέσω διακοπών να γράφω κριτικές θα σας πω συνοπτικά ότι η Γκάμπυ μου ζάλισε τ'αρχίδια να τελειώσω σε πολύ έντονο ύφος κ η άλλη η ρωσίδα στο τελευταίο μπουρδέλο με τα φωτάκια που αναβοσβήνουν ενώ απο κορμί είναι τούμπανο είναι σαν να γαμάς νεκρή...Λέω να δοκιμάσω κ αυτή που είναι στο κ καλά στούντιο σεξ βάσει ταμπέλας κ μετά θα αποχαιρετήσω τα πάτρια εδάφη με Αντριάννα κ πάλι Αντριάννα...
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Χθες εκανα βολτα εις τον θρυλικο δρομο ειδα οτι αρκετα σπιτια ηταν κλειστα μεσα σε αυτα και τις ΑΝΤΡΙΑΝΝΑΣ  αλλα με ενα μεγαλο αλλα τις ΙΣΑΒΕΛΛΑΣ {{ηταν prive απο ξενους ]], τελικα κατελιξα εις την  ΑΦΡΟΔΙΤΗ εις το 4  ολο ξενερα πηρα το FOUL προγραμμα  υποσχομενη τα παντα μα τα παντα , τωρα εις το δωματιο μου εκανε διαφορα σπαστικα ερχεται με την κρεμμα στο χερι και μου λεει δεν με νιαζη να σου το χοσω στον κωλο Πρωτο σπαστικο  τις ζητησα μασσαζ  με κοροιδεψε μου εκανε για ενα  λεπτο  μετα γυρισε αυτη και τις εκανα εγω για ενα δεκαπενταλεπτο  μου ελεγε τι ωραιο μασσαζ που εμαθες συνεχεια , πηγα να τις τον ακουμπησω στο κωλαρακι μου φωναζε ΟΧΙ ΜΗ και εκανε πως  κοιμοτανε  καποια στιγμη με γυρναη απο κατω και παει  να  μου  βαλη καποτα επαναστατω η απαντηση τις ηταν το προγγραμα λεει ναι ακαποτο αλλα εσυ εκανες γλειφομουνι - γλυφοκωλη αρα τιποτα  και μου την σπαει εντελως  τοσο που ΣΥΚΩΘΗΚΑ ΝΤΥΘΗΚΑ για να ΦΥΓΩ , τοτε καταλαβε τι εκανε και μου ειπε ξεντησου να σου κανω καλω τσιμπουκι , τελικα το εκανα ληφθη υποψη  οτι μου  ειχε  πεσει εντελως με τα πολλα μου τον σηκωσαι τοτε καθιζει αλλα που να χυσω με τα  σπαστικα τις  αρχιζει με το χερι και εκανε πως τον εβαζε στο στομα τις και μου ελεγε αν δρν χυσεις δεν σε αφηνω να φυγεις .

ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΖΟΡΙΖΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ  ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΕΙΜΑΙ ΡΟΥΜΑΝΑ  ΟΧΙ ΕΛΛΗΝΙΔΑ

ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΖΕΤΑΙ  Μ Α Κ Ρ Υ Α  .............  Μ Α Κ Ρ Υ Α
 

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
20 Χρόνια μετά;; Μπαααααα. Έχει αλλάξει και 5-6 αφεντικά το καφενείο. Αποκλείεται, νομίζω....

oxi20 xronia. mexri to 2002 prepei να δουλεβε εκει.πριν 20 χρονια πρεπει να πρωτοπηγε στο σπιτακι. καλες παλιες εποχεσ.  :cum: :cum: :rockon: :S
 

alex1963

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2008
Μηνύματα
174
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
1
oxi20 xronia. mexri to 2002 prepei να δουλεβε εκει.πριν 20 χρονια πρεπει να πρωτοπηγε στο σπιτακι. καλες παλιες εποχεσ.  :cum: :cum: :rockon: :S
[/q
Η Τζενη ηταν ΑΠΙΘΑΝΗ..αλλα τωρα θα ειναι 55 περιπου??? λες να δουλευει ακομα?????
 

stafu

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2011
Μηνύματα
20
Like
1
Πόντοι
0
Λοιπον λιγο καθηστερημενα πριν μερικες μερες εκανα την επισκεψη μου στην γνωστη οδο κατελιξα σε δυο μεταξη τισ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑΣ στο 9 καιτις ΙΣΑΒΕΛΑΣ  το επεξα  κοροννα γραμματα και τελικα κερδισε η ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ επι του εργου τωρα εμφανιση πολλοι καλη  πηρα το απλο προγραμμα  ερχεται στο δωματιο αρχιζει με χαδακια παντου μεχρι και στα αρχιδια  και παρομοιως  γλυψιμο  , την αρχιζω στα δακτυλα δεν εφερνε καμια αντιρηση  , μετα απο λιγο  μου φοραει τον σκουφο και αρχιζει ενα τσιμπουκι βαθη  , με περνει χαμπαρι οτι  ημουν ετιμοσ να αδιασω  σταμαει αρχιζει τα ρουφηγματα στις ρωγες μου  και  ξαφνικα  πεζει  μια και  καθεται επανω μουυ  και εκανε  σαν  να καλπαζε ενα  αλογο , σε λιγο μου  αλλαζει σταση και  με παει  απο  πισω εκει τα  ιδα  ολα  και εχυσα . τελικα ηταν καταπλιχτικη δεν πηγε χαραμη το τριανταρι. 

Καλησπέρα.Τι άλλα προγράμματα κάνει και πόσο πάει το μαλλί??
Ξέρουμε αν είναι ακόμα εκεί??Από τις περιγραφές πάντως φαίνεται εξαιρετική.
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Υπάρχει καμιά καλή περίπτωση στα Χανιά; Χωρίς βιασύνες, γυμνό τσιμπούκι κλπ;
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
Καλησπέρα.Τι άλλα προγράμματα κάνει και πόσο πάει το μαλλί??
Ξέρουμε αν είναι ακόμα εκεί??Από τις περιγραφές πάντως φαίνεται εξαιρετική.

Μέχρι πριν από δέκα μέρες ήταν εκεί...Το απλό της κάνει 30,το ακάποτο 40 κ με 50 κάνει κ 69...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom