Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 875K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
Τσάρκα  μετά  από πολλή καιρό …..
τίμησα  την  Άντζελα και θα συμφωνήσω μια τον φίλο  zaharis99 καλή περίπτωση….
Στα υπόλοιπα  σπίτια  παίζει μια Κατερίνα
(που είναι μάλλον  Βαγγέλης.... :2funny:)
και ένα νέο ενδιαφέρον  μικρό  εκεί που ήταν η Μιμή
    την έχει πάρει κανείς?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.750
Κριτικές
126
Like
7.795
Πόντοι
7.885
[quote author=MacFreddielink=topic=127.msg1694264#msg1694264 date=1267558773]
Τσάρκα  μετά   από πολλή καιρό …..
τίμησα  την  Άντζελα και θα συμφωνήσω μια τον φίλο  zaharis99 καλή περίπτωση….
Στα υπόλοιπα  σπίτια  παίζει μια Κατερίνα
(που είναι μάλλον  Βαγγέλης.... :2funny:)
και ένα νέο ενδιαφέρον  μικρό  εκεί που ήταν η Μιμή
    την έχει πάρει κανείς?
[/quote]

Φίλε MacFreddie,εγώ χθες τίμησα αυτή την Κατερίνα που γράφεις,η οποία με +20 ευρά μου έδωσε κουλουράκι :fuck2:( :kissass:επιτέλους βρήκα κουλούρι στα Χανιά μετά από καιρό).Η αλήθεια είναι ότι και μένα μου πέρασε η ιδέα ότι μπορεί να είναι τρανς αλλά δεν είμαι 100% σίγουρος :idiot:.Κατα τα άλλα στο γαμήσι ήταν πολύ καλή και φάνηκε να το γουστάρει το άθλημα.Στα συν της τα προστυχόλογά της :2funny:.Δεν πέρασα καν να τσεκάρω αυτή που είναι στη θέση της Μιμής πολύ απλά γιατί αυτός είναι από τους πιο άθλιους χώρους και η τσατσά μεγάλη καριόλα :birdman: :headbang:
 

Επισκέπτης
Φίλε μου όσον αφορά την Αιμιλία που γράφεις μπορεί η ποδολαγνεία να μην της αρέσει ή να μην έχει ξανακάνει πολλές φορές και να μην το κατέχει ;).Εσύ ρώτησες από πριν ότι έχει στο πρόγραμμα και ποδολαγνεία ή μπήκες έτσι και λες θέλω και ποδολαγνεία :think:.Όπως και να'χει από την στιγμή που προσφέρει τόσο καλές υπηρεσίες,εκτιμώ ότι δεν είναι δίκαιο να δημιουργούμε αρνητικές εντυπώσεις μόνο και μόνο επειδή δεν είναι καλή στην ποδολαγνεία :).Για μένα είναι με διαφορά η καλύτερη επιλογή για μας τους μπουρδελιάρηδες των Χανίων,αν και δυστηχώς δεν δουλεύει σε καθημερινή βάση :jerking:

φιλε δεν ηταν μονο οτι δεν γουσταρε ποδολαγνεια αλλα το ολο της στυλ με εκνευριζε.
ΨευτοPSE στυλακι και ετσι...
Προτιμω κατι που να μην βγαζει ματι οτι ειναι τοσο fake αν με πιανεις...
Επισης μαζι μου ειχε και την αισθηση της ξεπετας...μετα απο κανενα 8λεπτο δηλαδη...

Αυτη η Ινα που ειχες πει...μπορεις να δειξεις ακριβως την φωτο με το σπιτακι που ηταν και τι βαρδια ειναι αν ειναι ακομα?
εψαξα για 5 αλλα δεν ειδα την τελευταια φορα...

 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Αυτη η Ινα που ειχες πει...μπορεις να δειξεις ακριβως την φωτο με το σπιτακι που ηταν και τι βαρδια ειναι αν ειναι ακομα?
εψαξα για 5 αλλα δεν ειδα την τελευταια φορα...

Aν μπεις απο το στενο που ειναι το καφενειο, φατσα απεναντι
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.750
Κριτικές
126
Like
7.795
Πόντοι
7.885
tnx εκει που ειναι και η Ροζα δηλαδη ετσι?

Είναι μία άσπρη πόρτα κι έχει κάτι σαν είσοδο καμια 10αρια μέτρων πριν μπεις,νομίζω είναι το νούμερο 5 :idiot:.Ήθελα να σε ρωτήσω αν ξέρεις μήπως εκτός από την Κατερίνα παίζει πουθενά αλλού κουλούρι :fuck2:???
 

Επισκέπτης
Είναι μία άσπρη πόρτα κι έχει κάτι σαν είσοδο καμια 10αρια μέτρων πριν μπεις,νομίζω είναι το νούμερο 5 :idiot:.Ήθελα να σε ρωτήσω αν ξέρεις μήπως εκτός από την Κατερίνα παίζει πουθενά αλλού κουλούρι :fuck2:???

οχι δεν ειμαι λατρης της μερεντας :cheesy:
 

Επισκέπτης
α κοστακι μιας και ειδα οτι εισαι και φαν της Αιμιλιας...
ρε ελεος τι μουνι εχει?
ειχα ορεξη να της το εγλειφα (δεν ξερω αν αφηνει) αλλα ελεος σαν σαπιο ειναι λολ
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.750
Κριτικές
126
Like
7.795
Πόντοι
7.885
α κοστακι μιας και ειδα οτι εισαι και φαν της Αιμιλιας...
ρε ελεος τι μουνι εχει?
ειχα ορεξη να της το εγλειφα (δεν ξερω αν αφηνει) αλλα ελεος σαν σαπιο ειναι λολ

Ναι,το έχω παρατηρήσει κι εγώ ότι είναι κάπως,αλλά και πάλι εμένα προσωπικά δεν με χαλάει από την στιγμή που ξέρει να γαμιέται τόσο καλά :knockinb: :fuck2:.Ίσως να είναι από την πολύ πούτσα που έχει φάει ή μπορεί να βάζει μέσα κι αυτή καμιά σαμπάνια όπως η Τζούλια :2funny: :zfuck:
 

ellinaras31

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2010
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια εχω μια απορια η Κατερινα ειναι Κατερινα ή Κατερινος????? :think: :think: :think:
 

Επισκέπτης
ρε τυπε μου κοστακη
ελιωσα λεμε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

το σοφακι ρε ειναι καλο και απο αλλους που ξερω και την εχουν παρει ακομα και στο γαμησι.Προσωπικα δεν την εχω δοκιμασει γιατι η εμφανιση της με χαλαει πολυ.Και οντως ειναι μαλακια που το εχει αξυριστο.

Και μενα με εψηνε να μπω πριν λιγες μερες που ειχα παει τσαρκα :2funny: :2funny:
Μου ελεγε οτι με γουσταρει κτλ και δεν θα χασω αμα μπω στο δωματιο μαζι της γιατι αμα ο πελατης της κανει κλικ τα δινει ολα και δεν το κανει για το 30ευρω κτλ...
Ε της ειπα οτι θα παμε μια βολτα για να την ξεφορτωθω αλλα ο φιλος μου που ηταν μαζι μου ειχε καβλωσει και ηθελε να την δοκιμασει.
Και εμεινα πολυ ευχαριστημενος και αυτος αν και χαλαστηκε λιγο με το αξυριστο μουνι της.

Η δε πλακα ειναι οτι οπως μπηκε ο φιλος μου μεσα και περιμενε στο δωματιο πριν μπει αυτη μου κανει "α ωραια ηρθες πισω...ελπιζω να μην τον εχωσες πουθενα"
Ποιον? της λεω ψιλοαφηρημενος
ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΣΟΥ ΝΤΕΕΕΕΕ μου κανει :2funny: :2funny:

μεγαλη πλακα το σοφακι  :2funny: :2funny:
Μου κανει εντυπωση παντως που μου λες οτι ξηγηθηκε ετσι στο γαμησι στο δωματιο.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.750
Κριτικές
126
Like
7.795
Πόντοι
7.885
Κάτσε ρε συνάδελφε ακόρεστε,υπονοείς ότι η Εύα που δουλεύει (εδώ και 3 μέρες,όπως μου είπε) στη Μίνωος είναι το ίδιο πρόσωπο με την Εύα του Φ104 ή απλά ότι μοιάζουν??? :idiot:.Εγώ την επισκέφθηκα σήμερα (μετά από προτροπή του xouzel) και της είπα ότι όντως μοιάζει πολύ με την Εύα του Φ104.Την ρώτησα μάλιστα αν είχε δουλέψει εκεί παλιότερα αλλά μου το αρνήθηκε :think:.Μάλιστα παραξενεύτηκε αρκετά όταν της είπα ότι έμαθα για αυτή μέσα από το φόρουμ,λέγοντας μου''γράφουν και για τα κοριτσιά εδώ στο ίντερνετ?''Επειδή είχα πιτσιλίσει και την Εύα του Φ104 μπορώ να πω ότι είχαν πολλές ομοιότητες και στον τρόπο που κάναν σεξ αλλά και στην συμπεριφορά προς τον πελάτη(άριστη και πολύ ευγενική).Έχω μείνει με την απορία...
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Κάτσε ρε συνάδελφε ακόρεστε,υπονοείς ότι η Εύα που δουλεύει (εδώ και 3 μέρες,όπως μου είπε) στη Μίνωος είναι το ίδιο πρόσωπο με την Εύα του Φ104 ή απλά ότι μοιάζουν??? :idiot:.Εγώ την επισκέφθηκα σήμερα (μετά από προτροπή του xouzel) και της είπα ότι όντως μοιάζει πολύ με την Εύα του Φ104.Την ρώτησα μάλιστα αν είχε δουλέψει εκεί παλιότερα αλλά μου το αρνήθηκε :think:.Μάλιστα παραξενεύτηκε αρκετά όταν της είπα ότι έμαθα για αυτή μέσα από το φόρουμ,λέγοντας μου''γράφουν και για τα κοριτσιά εδώ στο ίντερνετ?''Επειδή είχα πιτσιλίσει και την Εύα του Φ104 μπορώ να πω ότι είχαν πολλές ομοιότητες και στον τρόπο που κάναν σεξ αλλά και στην συμπεριφορά προς τον πελάτη(άριστη και πολύ ευγενική).Έχω μείνει με την απορία...
Φιλε μου φυσικα και ειναι η ιδια...

Αμα ψαξεις το φορουμ θα δεις οτι το φυλης104 την ειχε προχτες στο προγραμμα για 17 μαρτιου, αλλα τωρα την εσβησε απο τις βαρδιες, αφου οπως γραφουν ειναι εκτος αθηνας

Αλλωστε τα βυζια που ποσταρα, ευκολα ταυτιζονται  :tits2: :tits2:

υ.γ. φυσικο ειναι να τρομαξει, οταν της ειπες οτι εμαθες απο το ιντερνετ, εγω δεν αναφερω για ιντερνετ στις κοπελες
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.750
Κριτικές
126
Like
7.795
Πόντοι
7.885
Φιλε μου φυσικα και ειναι η ιδια...

Αμα ψαξεις το φορουμ θα δεις οτι το φυλης104 την ειχε προχτες στο προγραμμα για 17 μαρτιου, αλλα τωρα την εσβησε απο τις βαρδιες, αφου οπως γραφουν ειναι εκτος αθηνας

Αλλωστε τα βυζια που ποσταρα, ευκολα ταυτιζονται  :tits2: :tits2:

υ.γ. φυσικο ειναι να τρομαξει, οταν της ειπες οτι εμαθες απο το ιντερνετ, εγω δεν αναφερω για ιντερνετ στις κοπελες

Έχεις δίκιο φίλε μου,τώρα που το ξανασκέφτομαι,το επιβεβαιώνω :sunglasses:.Μόλις πόσταρα ερώτηση στην Άντζελα τι συνέβη και αποχώρησε η Εύα από το μαγαζί :idiot:.Θέλω να μάθω αν έχουμε ευθύνη σε αυτό και τα μέλη του φόρουμ :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom