Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 874K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.172
Κριτικές
7
Like
169
Πόντοι
16
Σημερα και αυριο πρωι στο Ερωσ - Ρεγγινα   :-* :-* :-*
Απο τριτη βραδυ - Μπελλα   :-* :-* :-*

  :-* :-* :-*  Μπελλα   :-* :-* :-*

Πέρασα 23.30 σήμερα μόνο και μόνο για δοκιμή με την Μπέλλα στο στούδιο έρως,η κοπέλα ειναι εξαιρετική!Πήρα απλό πρόγραμμα πέρασα πολύ καλά μαζί της,το μουνάκι της παιδιά όλα τα λεφτά!!Στενό μουνάκι και παχύ!Στην πίπα έχασε λίγο αλλά το έφτιαξε λιγάκι στην πορεία!Θα γράψω αργότερα κριτική!
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Χθεσινη επισκεψη στο συγκεκριμενο δρομο με συγκεκριμενο προορισμο την Ολγα στο 9 , αλλα τελικα απουσιαζε λογω περιοδου στην θεση ηταν μια ξενερα που βαριοταν που ζουσε  ουτε που σικοθηκε από την καρεκλα που καθοταν παρα που λεει << με υφος δεκα καρδηναλιων  εγω είμαι >> προχωρισα στο βαθος και τι δω ..................... απογοητευτικα  και εφυγα , συνεχιζοντας την βολτα  κατεληξα στο 5 οπου ηταν η ΕΥΑ από Αθηνα περασα κατευθια διοτι την ειχα δη καποια άλλη στιγμη και ηταν απασχολημενη ,από ότι  ειδα είναι πολλοι καλη σε όλα δεν λεω όχι σε τιποτα εκτος από δάκτυλα στον κωλο , την προτινω γενικοτερα
 

slko

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2013
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Για χλαμίδια δέν ξέρω να σου πω,αλλά καθε 15 μέρες πάνε νοσοκομείο και δίνουν αίμα για hiv-hcv-hcb,μου έδειξε τις εξετάσεις η κοπέλα που έγιναν 1-9-2015,να προσθέσω ότι πρίν λίγο που πήγα η Αλεξία ήταν κλειστά ενώ  ειχε φαντάρους που τριγυρνούσαν στην περιοχή.Μια καινούργια με όνομα ΟΛΓΑ στάμπαρα καθώς και μια  με ονομα ΕΥΑ ΕΛΛΗΝΙΔΑ στο μπουρδέλο που δουλευε παλια το τραβέλι η ΖΩΗ.


Ο χρόνος μεταξύ της έκθεσης στον ιό (hiv) και μίας θετικής εξέτασης για τα αντισώματα του ιού λέγεται περίοδος παραθύρου. Πολύ συχνά κυμαίνεται μεταξύ 6 και 12 εβδομάδων.
Δηλαδή αν κόλλησε κάτι από τις 1-6-2015 μέχρι τις 1-9-2015, πιθανώς δεν θα φαίνετε στις εξετάσεις..
 

Reggina

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Νοε 2011
Μηνύματα
657
Like
14
Παρασκευη/σαββατο/κυριακη στο Ερωσ  :-* :-* :-*  Μπελλα  :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • IMG_3329.JPG
    IMG_3329.JPG
    58,9 KB · Εμφανίσεις: 48

tofalostofalos

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
15
Like
4
Πόντοι
0
Αυτος ο χανιωτης ο πολυγαμιας ειναι πληρωμενος απ το στουδιο για να λεει τα καλυτερα λογια πρρι της κοπελιας... Δηθεν γαμησε χω ρις καποτα... Αι στα διαλα ρε βλακα ..η μονι κοπελα εκει στο στενο και η πιο καθαρη ειναι η αλεξια στο 3 και μπραβο στη κοπελα το καλυτερο και το πιο ασφαλεστερο γαμησι κανει τωρα να μπω σε λεπτομεριες δεν το κανω ...απλος την εκτιμο αυτην την κοπελα και συνεχεια εκει παω .... Ενα μεγαλο μπραβο της η πιο καθαρη απο κει ειναι ....
:erection: :rockon: :kissass: :rockon:
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Ο χρόνος μεταξύ της έκθεσης στον ιό (hiv) και μίας θετικής εξέτασης για τα αντισώματα του ιού λέγεται περίοδος παραθύρου. Πολύ συχνά κυμαίνεται μεταξύ 6 και 12 εβδομάδων.
Δηλαδή αν κόλλησε κάτι από τις 1-6-2015 μέχρι τις 1-9-2015, πιθανώς δεν θα φαίνετε στις εξετάσεις..
εδώ ρε μεγαλε κανουνε γλυφομουνια σε κορίτσια στο μπουρδελο, και για τα αλλα θα κοιταξουνε; Δεν λέω ότι ένα μπουρδελοκοριτσο δεν "εχει δικαίωμα" να του κάνουν γλυφομουνι. Αλλα να το παρεις να το μπανιαρεις να αστραψει και μετα φατο. Αλλα όχι και γλυφομουνι εκει που εχουν περάσει 10-20-30 ψολές, και δεν τοχει και μπανιάρει... Μη μου πειτε τωρα ότι τα κορίτσια κανουν μπανιο μεσουσης της βαρδια τους....
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
εδώ ρε μεγαλε κανουνε γλυφομουνια σε κορίτσια στο μπουρδελο, και για τα αλλα θα κοιταξουνε; Δεν λέω ότι ένα μπουρδελοκοριτσο δεν "εχει δικαίωμα" να του κάνουν γλυφομουνι. Αλλα να το παρεις να το μπανιαρεις να αστραψει και μετα φατο. Αλλα όχι και γλυφομουνι εκει που εχουν περάσει 10-20-30 ψολές, και δεν τοχει και μπανιάρει... Μη μου πειτε τωρα ότι τα κορίτσια κανουν μπανιο μεσουσης της βαρδια τους....
Τι μπανιο;Μου χει τυχει κοπελα σε μπουρδελο να ερθει με καταμαυρες πατουσες αφου κυκλοφορουσε ξυπολητη.Βαλε βρωμονερα απ τον νιπτηρα κλπ.Εδω εγω αφηνω παντα τις καλτσες και μετα πανε κατ ευθειαν στα απλυτα.Λιγη προσοχη δε βλαπτει.
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Χθες την ξαναεπισκευθηκα τελικα καβαλημενο καλαμι και λαμογιο η Ευα αναθεωρο οτι ειχα γραψει προ ημερων , με πουστια η τσατσα κρατισε 40 ενω εγω δεν τις ειπα τιποτα , μου ηλθε  κοπελλα στο δωματιο και αρχισε τα μη και μου αμποξε ποτε το ενα ποτε το αλλο τα βυζια και μου ταπωνε στομα για αρκετη ωρα και στο τελος αρχισε ενα ακαποτο τσιμπουκι και οταν εχυσα στο στομα τις το πηρα χαμπαρι , ντυθηκε βιαστικα και εφυγε , εγω μες στη λισσα ντυθηκα και εφυγα , στην εισοδο προσπαθησε η τσατσα να  μου πιαση κουβεντα τις εγγραψα κανονικα και εφυγα μες στη τσαστηλα    ΑΥΤΑ ΓΙΑ  ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΑΣ

Χθεσινη επισκεψη στο συγκεκριμενο δρομο με συγκεκριμενο προορισμο  συνεχιζοντας την βολτα  κατεληξα στο 5 οπου ηταν η ΕΥΑ από Αθηνα περασα κατευθια διοτι την ειχα δη καποια άλλη στιγμη και ηταν απασχολημενη ,από ότι  ειδα είναι πολλοι καλη σε όλα δεν λεω όχι σε τιποτα εκτος από δάκτυλα στον κωλο , την προτινω γενικοτερα
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.172
Κριτικές
7
Like
169
Πόντοι
16
Ελεγα να την επισκεφτώ αυριο το πρωί αλλά με αυτά που διαβάζω άκυρο  :grin:
 

Reggina

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Νοε 2011
Μηνύματα
657
Like
14
:-* :-* :-*  η Μπελλα  :-* :-* :-*  στο Ερωσ  :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • IMG_2787.JPG
    IMG_2787.JPG
    89,5 KB · Εμφανίσεις: 49
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.172
Κριτικές
7
Like
169
Πόντοι
16
Στο στούδιο Ερως βρίσκεται η Ρομπέρτα.

ΑΛΕΞΙΑ Κλειστά.ΑΝΝΑ Απο Ρουμανία βρίσκεται στο απέναντι μπουρδέλο.

Γάμησα την ΕΥΑ αρκετά καλή στο δωμάτιο,γλωσσόφιλα καλή πίπα και αρκετά στενομούνα θα ανεβάσω κριτική.
 

Reggina

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Νοε 2011
Μηνύματα
657
Like
14
Στο Ερωσ  :-* :-* :-*  Ρομπερτα  :-* :-* :-*  μεχρι πεμπτη  :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • IMG_3362.JPG
    IMG_3362.JPG
    95,8 KB · Εμφανίσεις: 39

kritikos2

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
121
Like
2
Πόντοι
1
συμφορουμίτες θα ανέβω αθήνα τον επόμενο μήνα. έχετε να προτείνεται κανά στούντιο καλό? κάτι που να πω εδώ είναι πρωτεύουσα .
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.172
Κριτικές
7
Like
169
Πόντοι
16
Πέρασμα πρίν λίγο,Αλεξία κλειστά-Ζλάτα κλειστά-Ευα κλειστά.ΑνοιχΤΟ το έρως με Ρομπέρτα,ΑννΑ Απο Ρουμανία,Σοφία Ελληνίδα,Πάμελα,Στέλλα.
 

Reggina

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Νοε 2011
Μηνύματα
657
Like
14
Απο παρασκευη στο Ερωσ - Βαλεντινα  :-* :-* :-*  Καλο Μινα  :-* :-* :-*

 

Συνημμένα

  • IMG_1423 (2).JPG
    IMG_1423 (2).JPG
    57,5 KB · Εμφανίσεις: 50

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.304
Κριτικές
201
Like
4.564
Πόντοι
17.065
Αγαπητοι συναγωνιστες. Μπορειτε να δωσετε μερικες καλες πορνοπεριπτωσεις και στον θειο blast? Το πορνοτουμπανο Μπελα θα δουλευει αγαπητη Reggina? Θα κανω αυριο το μεσημερι μια καταδρομικη και ισως το βραδυ αλλη μια αν δεν με εχει τελειωσει η πορνορακι.
 

kritikos2

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
121
Like
2
Πόντοι
1
Αγαπητοι συναγωνιστες. Μπορειτε να δωσετε μερικες καλες πορνοπεριπτωσεις και στον θειο blast? Το πορνοτουμπανο Μπελα θα δουλευει αγαπητη Reggina? Θα κανω αυριο το μεσημερι μια καταδρομικη και ισως το βραδυ αλλη μια αν δεν με εχει τελειωσει η πορνορακι.
είναι ακόμα η μπέλα;
 

Reggina

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Νοε 2011
Μηνύματα
657
Like
14
Στο Ερωσ δευτερα/τριτη και τεταρτη πρωι - Βαλεντινα  :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • IMG_1417.JPG
    IMG_1417.JPG
    69,7 KB · Εμφανίσεις: 50

Reggina

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Νοε 2011
Μηνύματα
657
Like
14
Αγαπητοι συναγωνιστες. Μπορειτε να δωσετε μερικες καλες πορνοπεριπτωσεις και στον θειο blast? Το πορνοτουμπανο Μπελα θα δουλευει αγαπητη Reggina? Θα κανω αυριο το μεσημερι μια καταδρομικη και ισως το βραδυ αλλη μια αν δεν με εχει τελειωσει η πορνορακι.
η Μπελλα ερχετε καθε 2 μινεσ  :-* :-* :-*
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom