Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 835K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
στο Χ στουντιο σημερα ειναι ξανα η Αλεξια η πιπινα :cum:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
κλειστο σημερα το σπιτι της ελβιρας δυστυχως
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
επισκεψη  σημερα και μια μετρια συνευρεση- καταθεση με την καινουρια αφιξη Στελλα  απο Βουλγαρια στο μαγαζι επι της οδου καρδιτσης στα Τρικαλα 
-εμφανιση κοπελας :  κανονικου αναστηματος προς το ψηλη ,μαλλι ξανθο  μακρυ αλλα μαζεμενο κοτσο,προσωπο σχετικα συπμαθητικο απλα ,φυσικα αλλα προς το μικρα βυζια με ωραια πεταχτη ρωγα και χαλαρη υφη,σωματακι απλα κανονικο της ηλικιας της.....εχει λιγο κοιλιτσα αλλα δεν την λες παχια....ειναι γυρω στα 37 με 40 οπως την υπολογιζω ισως και λιγο παραπανω
-απο προγραμματα κανει απλο με 35 και με 40 εχει 69 και ισπανικο
-ο χωρος οχι και πολυ καθαρος με νεροχυτη και σαπουνακι στο δωματιο ,τα σεντονια οχι πολυ καθαρα ,επαρκης ο φωτισμος , δεν ετριζαν τα κρεβατια ,ιδανικη θερμοκρασια εως αρκετη ζεστα θα ελεγα
-πληρωσα 35 ευρω για απλο προγραμμα
-ο χρονος που διετεθηκε περιπου στο προγραμμα ηταν 14 περιπου λεπτα και βαλε χωρις κανενα αγχος,αψογη....
- η συμπαθης υπηρεσια εξηγησε επαρκως τα προγραμματα ,δεν χτυπησε πορτα και ήταν ευγενεστατη
-δεκτικοτητα της κοπελας σε γλειψιμο και ρουφηγμα στα βυζια υπαρχει,με αφησε να φιλησω και λιγο λαιμο αλλα δεν εκανε τιποτα αλλα  προκαταρκτικα πλην μια ατεχνης προκαταρκτικης ψιλομαλακιας
-χειριστα λοιπον οπως προανεφερα τα  προκαταρκτικα
-γλωσσοφιλα δεν εκανε με μενα προσωπικα
-η καθαριοτητα και υγιεινη της κοπελας ειναι απλα μετρια ,ουτε ενα αρωματακι δεν φοραγε ετσι για την καυλα
- πιπα αρκετα καλη,με αρκετο βαθος ,δεν  βαζει καθολου δοντι ,αλλα δεν καραμελωνει αρχιδακια
-στα τεσσερα  στηνεται πολυ καλα και δεχεται  δυνατο σφυροκοπημα,απο πανω ανεβηκε και κανονικα  και κουνηθηκε επαγγελματικα,εχοντας ομως ανυπαρκτη συμμετοχη
-γενικη εντυπωση μια πολυ μετρια καταθεση την οποια μαλλον δεν θα  επαναλαβω ισως γιατι η χημεια μας δεν κολλησε,ισως γιατι δεν εχει την εμπειρια παρα την ηλικια της στο σεξ δεν ξερω.....δεν με ενθουσιασε

απο μενα προτεινεται μονο σε μιλφακηδες αφενος και ετσι για μια ξελαφρωση και τιποτα παραπανω σε δυσκολες ωρες .....βεβαια μπορει καποιοι να βρουν αλλη χημεια μαζι της οποτε δεν θελω να ειμαι απολυτος στην κριση μου

η κοπελα λεει πως δεν εχει ξαναδουλεψει πουθενα ξανα....δεν ξερω μπορει,εγω δεν την ηξερα παντως

κοσμο στα δωματια παντως ειχε αρκετο και κυριολεκτικα δεν εκλεινε μπουτι σημερα,ισως η ελλειψη ανανεωσης και πολλων επιλογων στην επαρχια της δωσει ευκαιριες να δουλεψει καλα,αλλα θελει πολυ βελτιωση ακομη
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
στο Χ στουντιο ακομα Αλεξια,ισως αργοτερα κανει την εμφανιση της η Αννα.....την περιμενουμε πως και πως :cum:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
επισκεψη  σημερα και μια μετρια συνευρεση- καταθεση με την καινουρια αφιξη Στελλα  απο Βουλγαρια στο μαγαζι επι της οδου καρδιτσης στα Τρικαλα 
απ οτι καταλαβα,για να φυγουν μονο τα χοντρα.... :cum: :cum:
Δεν ειναι για παραπανω... :P
(η Κονυ μαλλον την εκανε κ δεν προλαβα ουτε να την δω... :S :S...τι γινεται με αυτο το σπιτακι?συνεχεια ερχονται κ φευγουν οι γκομενες.....)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
απ οτι καταλαβα,για να φυγουν μονο τα χοντρα.... :cum: :cum:
Δεν ειναι για παραπανω... :P
(η Κονυ μαλλον την εκανε κ δεν προλαβα ουτε να την δω... :S :S...τι γινεται με αυτο το σπιτακι?συνεχεια ερχονται κ φευγουν οι γκομενες.....)
εχει την συχνοτερη ανανεωση πραγματι.....μερικες δεν πρεπει να κλεινουν ουτε βδομαδα..... :grin:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Απογευματινο περασμα απο Hot villa
Βρηκα την Συλβια κατηγορια bbw  :tits2:
Νταρντανα με καστανο μαλλι,μεγαλη κοιλουμπα (την οποια κρυβει επιμελως με μεσωφορι),μετριο/συμπαθητικο προσωπο κ
6 αρια φυσικοτατα βυζομπαλα με μεγαλες/τεραστιες ρωγες..... :tits: :tits: :tits:
Πηρα απλο προγραμμα,περασα αρκετα καλα κ την εχυσα δυνατα...σημαντικο ρολο επαιξαν τα μεγαλα της βυζομπαλα  :cum:
λεπτομερειες στην κριτικη αργοτερα
(gl κ οποιος αλλος ενδιαφερεται) θα ειναι μεχρι την Τεταρτη εκει.

αργοτερα εξτρα πληροφοριες  ----->σε gl κ σε οποιο παλιο μελος θελει.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Απογευματινο περασμα απο Χοτ Βιλλα.
Σημερα συναντησα την Συλβια,νταρντανα με 6 αρια φυσικοτατα βυζομπαλα με τεραστιες ρωγες,μετριο/συμπαθητικο προσωπο,καστανο καρε μαλλι,εμφανιστηκε στο σαλονι με μαυρο μεσοφωρι (το οποιο καλυπτει επιμελως την κοιλια της).Εθνικοτητα δεν ρωτησα.Γενικως η κοπελα εχει τα κιλα της,αλλα οποιος δεν εχει προβλημα με αυτο (π.χ. εγω) προχωραει αφοβα.:zfuck:
Πηρα απλο προγραμμα (30)
Δωματιο αψογο,καθαρα σεντονια,πετσετα,αφρολουτρο,ζεστα νερα,θερμανση στο δωματιο,ολα κομπλε.:sunglasses:

Συλβια ηρθε σε μενα (αφου προηγειτω αλλος συναγωνιστης), με καλη διαθεση,ανταλλαξαμε καποιες κουβεντες γνωριμιας κ περασαμε κατευθειαν στο ψητο...μου προσφερε ελευθερα να παιξω,να χαμουρεψω κ να γλυψω τα υπερτατα βυζομπαλα της,ειχαμε καποια φιλακια στο στηθος μου,βυζοτριψιμο κ περασαμε στην πιπα...καλη πιπα,με εμφαση σε κορμο κ βαλανο,τον ρουφηξε καλα κ με διαρκεια,μου χαΐδεψε κ το οσχεο καλα,με καυλωσε δυνατα...:zfuck:
Δυο στασεις:ιεραποστολικο,οπου ανοιξε διαπλατα τα ποδια της,ειχα προσβαση τελεια στην μουναρα της,την σφυροκοπησα με διαρκεια σ αυτην την σταση,ενω παραλληλα την χαμουρεψα αρκετα...
Πισωκολλητο,επισης στηθηκε τιμια,τον εφαγε καλα....λιγο πριν τελειωσω,ψιλοσηκωθηκα σε σταση καθισμα (οι παλιοι το θυμουνται απο τον Ελληνικο στρατο -sic) κ τελειωσα δυνατα μεσα στην μουναρα της...στραγγιξα,βγηκα,λιγο social κ τερμα.

Αρκετα καλη καταθεση,με εφτιαξε ασχημα με τις βυζαρες της (μεσα στο δωματιο) κ σαφως θα ξαναπαω εαν προλαβω μεχρι την Τεταρτη.
(η Ελενη εχει περιοδο)
extra μικρο-tips θα στειλω σε παλια μελη...τα περισσοτερα σας τα ειπα.:glasses:
Να γαματε, ειναι υγεια.:zfuck:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
τα ειδα τα πμ ντιμιτς....θενξ
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
τα ειδα τα πμ ντιμιτς....θενξ
:thumbsup:
αν γουσταρεις κ προλαβεις πηγαινε κ συ,πιστευω θα περασεις καλα. ;)

εντιτ:καποιος ''ενοχληθηκε'' κ μου περασε ενα στοχευμενο μαυρισμα στις κριτικες που εχω για επαρχια...προφανως γιατι στελνω εξτρα πληροφοριες (οταν αυτες ειναι διαθεσιμες)σε παλια μελη...δεν πειραζει ας πιει ξυδι οποιος κ αν ειναι....
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
:thumbsup:
αν γουσταρεις κ προλαβεις πηγαινε κ συ,πιστευω θα περασεις καλα. ;)

εντιτ:καποιος ''ενοχληθηκε'' κ μου περασε ενα στοχευμενο μαυρισμα στις κριτικες που εχω για επαρχια...προφανως γιατι στελνω εξτρα πληροφοριες (οταν αυτες ειναι διαθεσιμες)σε παλια μελη...δεν πειραζει ας πιει ξυδι οποιος κ αν ειναι....
:S
 

thomasgreen

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2013
Μηνύματα
28
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Το σπιτάκι στην Πύλης ήταν ανοικτό σήμερα!!! ήμουν περαστικός ...

και δεν σταμάτησα, προηγείται η Αλεξια στο x-studio που θέλω να πάρω πρώτα... :fuck2:

συνάδελφοι γευσιγνώστες, αμοληθήτε και ενημερώστε και τους υπολοίπους!!!

Καλά, πόσες άδειες έχει δώσει ο δήμος εδώ, τέσσερις;;;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Το σπιτάκι στην Πύλης ήταν ανοικτό σήμερα!!! ήμουν περαστικός ...

και δεν σταμάτησα, προηγείται η Αλεξια στο x-studio που θέλω να πάρω πρώτα... :fuck2:

συνάδελφοι γευσιγνώστες, αμοληθήτε και ενημερώστε και τους υπολοίπους!!!

Καλά, πόσες άδειες έχει δώσει ο δήμος εδώ, τέσσερις;;;
ηττα σιγουρα;ή ειδες ανοιχτα τα φωτα στο κατω ,που λειτουργουσε ενα κωλομπαρο;
 

thomasgreen

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2013
Μηνύματα
28
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
στο κάτω δεν είδα φώτα...

είδα την λευκή λάμπα ανοιχτή, και το φως της σκάλας ανοιχτό... :huh:

anyway, gl μάλλον έχεις δίκιο...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
αλεξια στο Χ στουντιο

καταθεση ομως στην Πεγκυ ακα Ελβιρα στο σπιτακι προς  Λαρισα.....καυλιαρα μιλφ με αρχιδογλειψιμο,βαθυ λαρυγγατο,γαμησι αγριο σε ολες τις στασεις ,δεκτικη σε πυγοραπισμα ,αγριαδες καθε τυπου,σφιξιμο λαιμου και τελειωμα ακαποτο στο στομα της...τα φτυνει νιπτηρα....τελειο στραγγισμα του προστατη για σημερα .....τωρα ενα καφεδακι και ξαπλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom